דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 128 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצריכת חשמל של ATI פשוט מדהימה אותי..

אני כאחד שכן אוהב לעשות OC רק חושב כמה הכרטיסים של NV יטחנו חשמל בהשווה לATI שעם OC

כנראה יגיעו לצריכת חשמל הרגילה של NV בסטוק ..

אני חושב שתהיה החלטה באמת קשה בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הקירורים של ATI לא תמיד שקטים במיוחד, מזל שלרוב החברות יש גירסאות עם קירורים טובים יותר. כמו שאמרתי, לא רציניים כל כך בקטע של להקטין את הליבה ולהוריד את ההספק של הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת גם את המפוחים שצורכים 1.5 אמפר שיגרמו לך לדמם מהאזניים...

האמת שלזה אני פחות דואג, אני בד"כ אוהב להשתמש בקירור צד 3

עם כמה שהקירורים שלהם יפים ואפילו מאוד בד"כ תוספת של עוד 200 ש"ח לקירור יכולה להיות תענוג גם לאוזניים, גם למעלות וכמובן לOC ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא יותר אהבתי תעיצוב החלק של ATI...יותר מתאים לכרטיסים של הדור הבא

לא יודע אם לשאול את זה פה אבל נראה לי שיש פה די הרבה שמבינים בנושא שיראו את זה:

הכרטיס יכול להוסיף למשחקים יותר ממה שהמפתחים התכוונו?

נגיד בסרטון הזה עם הunigine הכרטיס עושה את זה בעצמו או שהמשחק נותן את האפשרות והכרטיס מנצל אותה, אבל חייבים משחק תואם?

כאילו ברור שזה לא יוסיף לי "פוליגונים" בקאנטר סטרייק אבל אני שואל בכמה משחקים זה ישפיע כ"כ הרבה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי בנצמרק קטן :jump1: משהו לא הגיוני 5870 לא אמור לעקוף 4870X2 :screwy:

לינק http://www.pcgameshardware.de/aid,706260/Geforce-Fermi-GTX-470-und-GTX-480-Alles-zu-GF100-Update-TDP-der-GTX-480/Grafikkarte/News/bildergalerie/?iid=1268280

מה הקטע להביא דברים מונפצים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי בנצמרק קטן :jump1: משהו לא הגיוני 5870 לא אמור לעקוף 4870X2 :screwy:

לינק http://www.pcgameshardware.de/aid,706260/Geforce-Fermi-GTX-470-und-GTX-480-Alles-zu-GF100-Update-TDP-der-GTX-480/Grafikkarte/News/bildergalerie/?iid=1268280

הטבלה מתאימה יותר לצריכת הספק !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם לשאול את זה פה אבל נראה לי שיש פה די הרבה שמבינים בנושא שיראו את זה:

הכרטיס יכול להוסיף למשחקים יותר ממה שהמפתחים התכוונו?

נגיד בסרטון הזה עם הunigine הכרטיס עושה את זה בעצמו או שהמשחק נותן את האפשרות והכרטיס מנצל אותה, אבל חייבים משחק תואם?

כאילו ברור שזה לא יוסיף לי "פוליגונים" בקאנטר סטרייק אבל אני שואל בכמה משחקים זה ישפיע כ"כ הרבה?...

מה שמוסיף פוליגונים ב-unigine זה ה-tesselation של DX11. המשחק אחראי על הטסלציה, ז"א כן, חייבים משחק תואם.

אבל הכרטיס כן יכול להוסיף למשחקים יותר ממה שהמפתחים התכוונו, אם זה HBAO, סוגי פילטרים שונים (AA/AF), תלת-מימד 3DVision

או החלקת צללים מפוקסלים (במקרה של סדרה GTX4xx).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...