דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 135 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סקירת הכרטיס בTECH... מראה שהוא נחמד.. אבל לא יותר מזה, ברוב המשחקים צמוד לHD5870, גובה שHD5850 מגיע אליו בקלות,

אבל מצד שני, הילד רק נולד (ילד שמן), יש עוד הרבה שיפור שממתין עם חדשים.

בקרוב דיון רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני עוד לא מאוכזב מקניית הHD 5870, לא מאוכזב בכלל.

תשובה של לאחר כמה, 7 חודשים? והGTX480 חזק ב10-15% על חשבון של צריכת חשמל, רעש וחום גבוהים מאוד ו$100 יותר.

*GTX 470 נראה פשוט לא רלוונטי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ארצה לומר, שלדעתי, זהו לא כשלון של , זה פשוט לא הצלחה מסחררת.

הם חזרו ולקחו חזרה את כתר הביצועים(לכרטיס בעל אחת) אבל לא בגדול ולא בצורה משתלמת והולמת לאחר עיכוב של 7 חודשים.

GTX 480 מציג ביצועים יפים (לא מאודדד) יד ביד עם צריכת חשמל, חום ורעש גדולים (כן מאודדד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאין לו מסך 30'' ב2560

אין לו מה לחפש HD4870X2

אין לו מה לחפש HD5970

אין לו מה לחפש GTX480

אלו כרטיסים גרידיים מאוד.

90% מהמשחקים היום ירוצו על מקסימום פריימים לשניה על הגדרות מלאות עם כרטיסי HD4890 או GTX285 או HD5850 על מסכיי ה24''

^^ תקף למסכיי 20-22'' עם כרטיסי GTX260 או HD4870

10% - מה עושים? מבטלים AA, לא להיות גרידי... הריי תמיד אפשר להוסיף עוד ועוד פילטרים זניחים ולהתלונן, אין שום סיבה להפעיל SuperAA ברזולוציות האלו.

לפי הביקורת של טומס, ואני מעריך אותם... הGTX470 אינו מראה עדיפות על HD5850, באופן כללי הביצועים דומים, בחצי לפה ובחצי לשם, כדאי מאוד מאוד שהכרטיס הזה יביא איתו מחיר אטרקטיבי כי אם לא... אה! ויותר חשוב, יכולות ... אני לא יודע אם GTX470 יוכל לפרגן לעצמו 30-35% ביצועים תוספת, ועוד בכזאת קלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...