דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 46 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל אלה שעצבניים על המחיר שוכחים שכאשר סידרה 4XXX יצאה הם גם עלו באזור הזה .

מה זה "סידרה 4XXX" ? :), יש מיקום בסידרה, ובמקביל למיקומים של דור קודם אז אכן המחירים בהשקה יקרים יותר. 5870 עומד בדיוק מול ה4870 אבל עולה הרבה יותר ממנו בהשקה. כנ"ל גם ה5850 וה4850. לגבי ה5770 עוד אין מבחני ביצועים אבל ההשערה היא שהוא יספק את אותם ביצועים ש1000 ש"ח של דור קודם מספקים לך היום. כמובן להכל יש הסברים אבל זה לא אומר שהתופעה הזו לא קיימת.

התחושה כרגע שבעצם משלמים את אותו מחיר על אותם ביצועים רק עם שם חדש ותמיכה מיותרת בDX11 (מיותרת לדור הזה).

יש לי חוש שבעוד 3 חודשים נראה את ה5890 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר הניידים שיש בהם כרטיסי מסך של ATI כל כך קטן שלא שווה לספור את זה. גם לי יש כרטיס מסך של ATI ותאמת אני יותר מרוצה ממנו ואוהב יותר את הדרייברים של ATI (הזוי נכון).

הסיבה ש ATI גדלה היא ש HD4000 כרטיסים מצויינים, הם מראש יצאו עם מחירים טובים והביצועים שלהם מאוד טובים ביחס למחיר. אפשר ליראות את זה גם בביקורת האחרונה שעשו פה באתר בין GTX260 ל HD4870, הביצועים היו מאוד דומים והכרטיסים של ATI זולים יותר.

בעבר ניידים בודדים הגיעו עם כרטיס מסך של ATI. היום ניידים של Lenovo, Toshiba, , Vaio ועוד כמה יצרניות מגיעים רק עם ATI. נסה להרכיב מחשב נייד בהתאמה אישית דרך אחת היצרניות. אין בכלל אופציה לבחור כרטיס אחר חוץ מ-ATI.

[br]פורסם בתאריך: 6.10.2009 בשעה 18:39:45

ספר לנו כיצד ATI פגעו בך?

א. תאימות גרועה עם משחקים. רוב המשחקים עוברים התאמה לנווידיה.

ב. מחורבנים.

ג. אין Physx.

לדעתי מספיק סיבות להעדיף נווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי מוכרים הרבה עם כרטיסים של ATI

אני דפקה חושב שהדרייברים של ATI לא רעים בכלל (יש לי ניסיון עם שניהם)

משכן הדריברים של NV יותר קלים ומתאים גם לכאלה שלא מבינים כלום בעניין

לא יודע מאז שעברתי ל ATI אני מאוד מרוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שעצבניים על המחיר שוכחים שכאשר סידרה 4XXX יצאה הם גם עלו באזור הזה .

תיסלח לי, אבל אני קניתי את ה4850 לפני שנתיים בערך, שהוא היה די חדש ב880 שקלים.

זה שהכרטיס חזק יותר, יופי. הטכנולוגיה מתקדמת, ה5850 זה הדגם החדש של ה4850 לא? למה להכפיל את המחיר?

אם הכרטיס היה עולה 1000 שקלים הייתי מזמין אותו. בגלל החזירות במחיר אני נושך את השפתים וממתין לכרטיסים של נוידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהכרטיס חזק יותר, יופי. הטכנולוגיה מתקדמת, ה5850 זה הדגם החדש של ה4850 לא? למה להכפיל את המחיר?

אם הכרטיס היה עולה 1000 שקלים הייתי מזמין אותו. בגלל החזירות במחיר אני נושך את השפתים וממתין לכרטיסים של נוידיה.

ממתין לנוידיה ואז מה? אתה חושב בטח שלהם יהיה כרטיס מתחרה ב1000 שקל? כנראה שלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אתם שוכחים שב NV המחיר תמיד יהיה יותר גבואה

וגם זה עכשיו כך בגלל שהכרטיסים של ATI הם "הכי הכי" ברגע ש NV תוציא את הכרטיסים שלה ATI תוריד את המחירים ביגלל שהכרטיסים שלה כבר לא יהיו "הכי הכי" והם ירצו שיקנו אותם בגלל המחיר הטוב שלהם

חוץ מזה לא כדי לקנות כרטיס כשהוא יוצא צריך לחקות שהוא ירד

עדיף לקנות כרטיס חזק שיריץ כול דבר בהגדרות הכי גבואות (לדוגמה 4850 הוא זול וחזק ויכול להריץ כול משחק בהגדרות הכי גבואות ברזולוציה 1680X1050 ואני גם מאמין שהוא יספיק למשחקים שיצאו עוד חצי שנה, שנה)

בסוף 5850 ישב בערך על המחיר של 4850 ואז יפסיקו ליצר את 4850....(כנ"ל בכול כרטיס אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתין לנוידיה ואז מה? אתה חושב בטח שלהם יהיה כרטיס מתחרה ב1000 שקל? כנראה שלא..

בטוח שלא, אבל אולי יהיו להם כרטיסים הרבה יותר חזקים מהסדרה הנ"ל ב-2000... ;D

ואולי הכרטיס "לשוק הנמוך-בינוני" שיעלה משהו כמו 1500+- בניחוש, יהיה חזק יותר מה-5850 והם יאלצו להוריד מחירים?

הכל השערות. אני לא יודע, בהרגשה שלי זה סכום גבוה מדי לשלם כרגע, לפחות עד שנדע מה קורה עם המתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שלא, אבל אולי יהיו להם כרטיסים הרבה יותר חזקים מהסדרה הנ"ל ב-2000... ;D

ואולי הכרטיס "לשוק הנמוך-בינוני" שיעלה משהו כמו 1500+- בניחוש, יהיה חזק יותר מה-5850 והם יאלצו להוריד מחירים?

הכל השערות. אני לא יודע, בהרגשה שלי זה סכום גבוה מדי לשלם כרגע, לפחות עד שנדע מה קורה עם המתחרים.

רק שלא מדובר בלחכות יומיים או שבועיים ואולי אפילו לא חודשיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אתם שוכחים שב NE המחיר תמיד יהיה יותר גבואה

וגם זה עכשיו כך בגלל שהכרטיסים של ATI הם "הכי הכי" ברגע ש NE תוציא את הכרטיסים שלה ATI תוריד את המחירים ביגלל שהכרטיסים שלה כבר לא יהיו "הכי הכי" והם ירצו שיקנו אותם בגלל המחיר הטוב שלהם

חוץ מזה לא כדי לקנות כרטיס כשהוא יוצא צריך לחקות שהוא ירד

עדיף לקנות כרטיס חזק שיריץ כול דבר בהגדרות הכי גבואות (לדוגמה 4850 הוא זול וחזק ויכול להריץ כול משחק בהגדרות הכי גבואות ברזולוציה 1680X1050 ואני גם מאמין שהוא יספיק למשחקים שיצאו עוד חצי שנה, שנה)

בסוף 5850 ישב בערך על המחיר של 4850 ואז יפסיקו ליצר את 4850....(כנ"ל בכול כרטיס אחר)

אך ה5850 ישב באותו מחיר בסוץ כמו ה4850?! זה כרטיס מהכרטיסים החזקים שיש הוא לא ירד יותר מ250 שקל במחיר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר הכרטיס יצא ,לפניי כמעט שנה וחצי ,הוא עלה לפחות 1300 שקל ,חבר שלי שקנה אותו לפניי שנה בערך קנה אותו ב900 שקל .

זה לא דגם חדש של ה4850 זה כרטיס חדש לגמריי ,שבמיקרה נופל באותה קבוצה שבה נופל ה4850 ,חוץ מזה ,חייבים לזכור שיש פה מעבר מdx10 ל11 ,שזה גם מעלה את המחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...