שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור הפלאפל,החומוסיות והסטקיות הגדול (כמובן עם עדיפות יתרה לפלאפל)

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארמון זה ההוא שצמוד לחנות שמוכרת מיצים סחוטים במקום, בין איפה שפעם הייתה המזרקה למגדל הנביאים? אם כן, מפתיע.. הקציצות סבירות, אבל שאר חומרי הגלם בינוניים באיכותם, במיוחד הטחינה המימית. הפיתה הקנויה (זה לאו דווקא אומר שזה רע) היא לא מהטובות שאפשר לקנות. גם לא מקום ראשון בהיגיינה.

באשר לאוריון, זה המקום שנמצא מעל בית הגפן (כלומר מהצד שמתרחק מהוואדי) ושהיה מוכר בזול מיץ פטל ממכונה מערבלת? פשוט, עברו הרבה שנים מאז שאכלתי שם. לא זכור לי כיוצא דופן...

מצד שני, אני רגיל לפלאפלים חיפאיים, אז אולי הסיבה לכך שאני לא מבין את ההתלהבות היא שאין לי נקודת ייחוס רצינית...

כן. זה ארמון. נו, על טעם ועל ריח... הקציצות שלו מיוחדות וטעימות להפליא לטעמי. הסלטים מוקפדים. הפיתות סטנדרטיות אבל תמיד טריות, הטחינה די דלילה אבל לא מהולה בקמחים למיניהם כמו בפלפליות רבות עם טחינה "סמיכה" ומטובלת בטעם. לא יודע, אני בד"כ לא עושה אנליזה. מה שחשוב זה איך מסתדרת הקומבינציה ולטעמי היא משובחת.

אוריון - כן, גם גזוז יש לו :)

אתה לא נשמע לי מישהו שמתלהב באופן עקרוני מפלאפל בערך כמו שאני לא ממש שם לב לניואנסים הקטנים בין מערכות סטריאו שונות או . בשבילי כולן מעבר לסכום מסויים נשמעות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על הפלאפל בחיפה ..

ובחיפה, אין על פלאפל הזקנים בוואדי ..

[br]פורסם בתאריך: 10.08.2009 בשעה 13:29:21
האמת שבהתחלה הם השתמשו במתכון המקורי של נג'לה (הזקנה) ואח"כ כדי לחסוך עלויות או מסיבות אחרות קצת שינו את המתכון (הרבה פחות "ירוק" ממה שהיה) מה שקצת הוריד והאמת קצת עיצבן. אבל, אין מה לעשות, עדיין פלאפל משובח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באזור צפון תל אביב יש את הפלאפל על השדרה בנורדאו כשהוא חוצה את בן יהודה.

ובאבן גבירול ליד גן העיר יש את רומיה, פלאפל תימני מדהים.

מומלץ בחום.

הראשון אנמי פחד לטעמי, השני לא מוכר אבל נכנס ללו"ז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...