Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה המחיר של פנדה כרגע לחברי הפורום?

המחיר שמופיע בעמוד הראשון גבוה מהמחיר שמקבל כל לקוח באתר שלהם

יש שם לינק ישירות לחנות, כנס ובדוק. כרגע זה 1345 כפי שנאמר.

בנוגע לRSM יש עדכון, כל מי שמעוניין במסך יכול להזמין ישירות דרך האתר שלהם, ויזכה במחיר שהם כתבו, רק תציינו שאתם מHWZONE.

אני לא מצליח להבין את הרדיפה הזאת של אנשים אחרי השקל...

נכון, כסף לא גדל על העצים (אצל רוב האנשים). ועדיין, תראו איזה מלחמות עולם עושים פה בשביל "הנחות" בשיווי חצי מנה פלאפל....

אם אין לך מה להגיב בנושא, עדיף שלא תגיב.

אם לא שמת לב המחיר צנח ברוב החנויות מכ1400+ למחירים האלה, בעקבות המבצעים האלה.

בסופו של דבר זה טוב לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מה להגיב בנושא' date=' עדיף שלא תגיב.[/quote']

אם אתה מתכוון להמשיך להגיב בגישה כזאת, ורוצה להישאר בפורום, עדיף שלא תגיב.

לגבי המחירים, ברור ש-1350 עדיף על 1600, אבל שים לב שהמלחמות פה הן על שקלים בודדים. לדוגמה: RSM נמצאים במקום השני עם 1330 ש"ח, ו-TMS במקום השלישי עם 1,335 ש"ח.

אף אדם שפוי לא יבחר את החנות שממנה הוא קונה מסך בסכום של מעל 1,000 ש"ח על סמך הבדל של 5 ש"ח - זה הרי מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא היה ברור במשפט הזה?

אני לא מצליח להבין את הרדיפה הזאת של אנשים אחרי השקל...

נכון, כסף לא גדל על העצים (אצל רוב האנשים). ועדיין, תראו איזה מלחמות עולם עושים פה בשביל "הנחות" בשיווי חצי מנה פלאפל....

חנויות פה עושות מלחמות על הבדלי מחירים של 5 שקל למען השם, מה זה אם לא "רדיפה אחרי השקל" (literally) ?

אם לדוגמה הייתי מכיר/גר ליד/בעל ניסיון מוצלח בעבר עם החנות SKYPC, הייתי קונה משם את המסך ולא הולך לחנויות אחרות (RSM לדוגמה) רק בשביל לחסוך 50 שקל..

אגב, אולי פספסתי את זה אבל לא ראיתי שהמחירים האלה מציינים בכלל את עלות המשלוח, שיכולה בקלות לקזז את ההפרשים בין החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

המשפט המקורי שלך פשוט תואם משפטים שאמרת בעבר, שמציגים את כל הנושא של הקניות הקבוצתיות שנעשות באתר, כחוסר טעם כללי.

ולעומת הדוגמא שנתת, יש מיקרים שבהם כן עדיף לקנות מחנות קצת יותר רחוקה, כמו האחריות לפיקסל אחד בשבוע הראשון, או בדיקה בחנות או הרבה אפשרויות אחרות, כי בסופו של דבר מוצר כזה, לא מקבל את האחריות בחנות, אלא במעבדה של היבואן, כל עוד לא מדובר ביבוא מקבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לרכוש את המסך כמה שיותר בקרוב החל ממחר.

דנדן - יש עדיין מכירה קבוצתית פעילה שתסתיים בקרוב(או איזשהו אחר)? כי אני מבולבל מהלינקים שבחתימה שלך בשעות כאלו בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

יש את נקסטופ, שהכי זולים כרגע, אבל צריך לחכות ל25 יח' בהזמנה הזאת.

יש את RSM שכרגע מאפשרים להזמין ישירות דרך האתר, לומר שאתה מHWZONE ואז לקבל את המסך ב1330.

יש את TMSFOX, שכרגע הרשימה עדיין לא התחילה אפילו וצריך להגיע ל10 מסכים.

ויש את פנדה, שהמחיר כרגע כנראה 1345, ואתה יכול להוריד מזה 2% על מזומן.

קבוצתיות אחרות כרגע אין, ואם נארגן דברים נוספים, אז זה יהיה החל מסוף החודש.

ובלינקים רואים שהכל סגור, חוץ מקנייה אחת :P (וכמובן מהTZ שתמיד פתוח :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי מול IQPC, הם אמרו שהנוהל לגבי הפיקסלים השרופים הם מהפיקסל הראשון בשבוע הראשון (ואולי אפילו בשבוע השני).

אני כנראה אקנה מהם, אשלם קצת יותר אבל אחסוך את המשלוח ובמקרה של בעיה שלא אצטרך לנסוע רחוק כדי להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יותר???

זה לפחות 100 שקל יותר, ואני ממליץ לך לברר מולם אם ההחלפה מתבצעת בחנות או במעבדה של היבואן, כי אם זה במעבדה של היבואן, אתה רק מפסיד כסף.

החלפה מתבצעת בחנות (אני אחכה עוד כמה ימים אולי המחיר שוב יירד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתרים, TMSFOX וPANDAS נותנים שבוע ראשון אחריות לפיקסל ראשון מת.

דנדן איפה לעזעזל רשום שהם נותנים אחריות של פיקסל שרוף לשבוע? דווקא כשאני לא מזמן רכשתי מסך מפנדה למרות שהנציג בטלפון אמר שיש אחריות לשבוע למסך שרכשתי אבל במעמד הקנייה הם דיי התנערו מזה לאחר שרציתי הוכחה בכתב. בסוף הכל היה בסדר אבל סתם מעצבן כי בגלל זה שילמתי יותר ורכשתי מפנדה וזה לא נתן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

יש את נקסטופ, שהכי זולים כרגע, אבל צריך לחכות ל25 יח' בהזמנה הזאת.

יש את RSM שכרגע מאפשרים להזמין ישירות דרך האתר, לומר שאתה מHWZONE ואז לקבל את המסך ב1330.

יש את TMSFOX, שכרגע הרשימה עדיין לא התחילה אפילו וצריך להגיע ל10 מסכים.

ויש את פנדה, שהמחיר כרגע כנראה 1345, ואתה יכול להוריד מזה 2% על מזומן.

קבוצתיות אחרות כרגע אין, ואם נארגן דברים נוספים, אז זה יהיה החל מסוף החודש.

ובלינקים רואים שהכל סגור, חוץ מקנייה אחת :P (וכמובן מהTZ שתמיד פתוח :P)

לא נראה לי שאני אחכה זמן בלתי מוגבל, אבל אתה יכול להגיד כמה זה עולה בנקסטופ במידה והמכירה תיסגר, כמה קונים כבר יש ומה היה הקצב בימים האחרונים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן איפה לעזעזל רשום שהם נותנים אחריות של פיקסל שרוף לשבוע? דווקא כשאני לא מזמן רכשתי מסך מפנדה למרות שהנציג בטלפון אמר שיש אחריות לשבוע למסך שרכשתי אבל במעמד הקנייה הם דיי התנערו מזה לאחר שרציתי הוכחה בכתב. בסוף הכל היה בסדר אבל סתם מעצבן כי בגלל זה שילמתי יותר ורכשתי מפנדה וזה לא נתן כלום.

באתר של TMS כתוב כפי שצויין בהודעה מעלי, באתר של פנדה היה כתוב אבל הם שינו את העמוד וכנראה מחקו את זה, אתה תמיד מוזמן לשלוח אליהם מייל ולשאול ואז ככה גם תהיה לך הוכחה.

אולי פנדה התנערו במעמד הקנייה שתפתח אצלם את המסך, כי בסניפים הקטנים הם לא מסכימים לזה, או שקנית מסך לא של אז אין על מה לדבר בכלל.

לא נראה לי שאני אחכה זמן בלתי מוגבל, אבל אתה יכול להגיד כמה זה עולה בנקסטופ במידה והמכירה תיסגר, כמה קונים כבר יש ומה היה הקצב בימים האחרונים? :)

כנס ללינק שנמצא בעמוד הראשון, למרות שלא נראה לי שזה מתעדכן שם, מקסימום תשלח מייל לחנות ותשאל, איתי הם לא מדברים כל כך.

למה הכוונה כמה זה עולה בנקסטופ במידה והמכירה תסגר? הכוונה למחיר הרגיל? מי יודע אם הם שינו משהו, תבדוק באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...