Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין טעם.

יש את זה בכל מסך.

לי יש את זה בשני מסכי ה- שלי (2007FP/2007WFP).

מפתיע האמת.. זה בדיוק מסוג הדברים שהפריעו לי בהתחלה עם ה- TN לפני כמה שנים (החצי התחתון בהיר מהחצי העליון), חשבתי שאלו פגמים ששייכים לו בלעדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע האמת.. זה בדיוק מסוג הדברים שהפריעו לי בהתחלה עם ה- TN לפני כמה שנים (החצי התחתון בהיר מהחצי העליון), חשבתי שאלו פגמים ששייכים לו בלעדית.

זה לא אותו דבר. אפילו לא קרוב. ב-TN מדובר בשינוי בצבע הנצפה כפונקציה מהזווית, שנובע ממגבלות בסיסיות של טכנולוגיית הפאנל. פה מדובר בחוסר אחידות של התאורה, שנובע מ...חוסר אחידות של התאורה הפלורסנטית (מגבלות הטגנולוגיה של הנורות). זה בקושי מורגש (רק כשבוהים בזה ומנסים לחפש את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אותו דבר. אפילו לא קרוב. ב-TN מדובר בשינוי בצבע הנצפה כפונקציה מהזווית, שנובע ממגבלות בסיסיות של טכנולוגיית הפאנל. פה מדובר בחוסר אחידות של התאורה, שנובע מ...חוסר אחידות של התאורה הפלורסנטית (מגבלות הטגנולוגיה של הנורות). זה בקושי מורגש (רק כשבוהים בזה ומנסים לחפש את זה).

בסדר, אתה מתאר שני גורמים שונים לתוצאה דומה (יחסית). ברור לי והייתי מודע לכך שזה נגרם מגורמים שונים לחלוטין, אבל אם אני משקיע במסך הרבה כסף (נתעלם לרגע מהמחיר הזול יחסית שיש למסך הזה :)), אכפת לי אך ורק או בעיקר מהתוצאה. לגבי המשפט "רק כשבוהים בזה ומנסים לחפש את זה" - ככה אני גם מרגיש בנוגע להבדלי הבהירות ב- TN. לא באתי להגיד חס ושלום ש- דומה ל- TN ואין לו שום יתרונות, אבל מפתיע אותי שדבר כזה הוא נורמלי בפאנל שנחשב לאיכותי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אתה מתאר שני גורמים שונים לתוצאה דומה (יחסית).

יחסית, בערך כמו שהצטננות היא יחסית כמו דלקת ריאות.

לגבי המשפט "רק כשבוהים בזה ומנסים לחפש את זה" - ככה אני גם מרגיש בנוגע להבדלי הבהירות ב- TN.

נכון, כל עוד אתה יושב מול המסך. ברגע שלא יושבים בדיוק מול המסך (נגיד כמה חבר'ה רואים סרט), ההבדלים ברורים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית, בערך כמו שהצטננות היא יחסית כמו דלקת ריאות.

חחח, אם לב-27 שם לב לזה מיד, אני מאמין שזה כמו הצטננות לעומת הצטננות.

נכון, כל עוד אתה יושב מול המסך. ברגע שלא יושבים בדיוק מול המסך (נגיד כמה חבר'ה רואים סרט), ההבדלים ברורים ביותר.

אז פה זה אולי דלקת ריאות, אבל פה אתה נוגע בדבר אחר, וזה זוויות הצפייה הבעייתיות של TN באופן כללי, ולא כשיושבים בדיוק מול המחשב.

לא חשוב, זה ממש לא עקרוני, נוצר אולי הרושם שאני מנסה להתווכח וזו ממש לא הכוונה. סה"כ הופתעתי שיש הבדלי בהירות (מסיבה כזו או אחרת) בפאנל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שם לב לזה כי הוא בדק את המסך בצורה קפדנית, כמו שאני עשיתי. בגלל זה גם אני שמתי לב לזה. אבל בעבודה שוטפת לא שמים לב לזה, אלא אם כן זוכרים שזה שם, ונתקפים ע"י אובססיה לא בריאה. כמו פיקסלים מתים בעצם. :)

סה"כ הופתעתי שיש הבדלי בהירות (מסיבה כזו או אחרת) בפאנל .

יש, כמו שאמרתי, זה לא נובע מהפאנל, אלא מהתאורה. סביר להניח שבמסכים יקרים יותר משקיעים קצת יותר בתאורה כדי לשפר את האחידות (למרות שאי-אפשר להגיע ל-100%). בגלל זה ודברים כאלה מסכים מקצועיים של NEC/EIZO עולים כמה שהם עולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כשקיבלתי את המסך בדקתי עם Dead Buddy ולא מצאתי דבר.

אז בשביל הקטע סרקתי פעם נוספת עם זכוכית מגדלת - ואיזה כיף, מצאתי פיקסל בודד שמאיר בצבע כחול או שחור על רקע מסך אדום.

כמעט שלא ניתן לראות ללא זכוכית מגדלת, ואנשים אחרים שבדקו את המסך בעין בלתי מזויינת לא גילו את זה.

המסקנה שלי: צריך להצמד לגבולות ההגיון הבריא ולא לחפש בעיות בזכוכית מגדלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פה זה אולי דלקת ריאות, אבל פה אתה נוגע בדבר אחר, וזה זוויות הצפייה הבעייתיות של TN באופן כללי, ולא כשיושבים בדיוק מול המחשב.

לא חשוב, זה ממש לא עקרוני, נוצר אולי הרושם שאני מנסה להתווכח וזו ממש לא הכוונה. סה"כ הופתעתי שיש הבדלי בהירות (מסיבה כזו או אחרת) בפאנל .

אני אונס מוצרים חדשים. רוב האנשים לא ישימו לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המחיר של פנדה כרגע לחברי הפורום?

המחיר שמופיע בעמוד הראשון גבוה מהמחיר שמקבל כל לקוח באתר שלהם

המחיר של 1275 שקל היה לסוף שבוע בלבד.

המחיר של המסך משתנה כל כמה ימים (אתמול בפנדה היה 1335 והיום כבר 1345).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין את הרדיפה הזאת של אנשים אחרי השקל...

נכון, כסף לא גדל על העצים (אצל רוב האנשים). ועדיין, תראו איזה מלחמות עולם עושים פה בשביל "הנחות" בשיווי חצי מנה פלאפל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...