Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בד"כ זה על מדבקה בגב המסך.

מסתבר שעם ה-2209WA יש איזה פטנט כזה:

In terms of ports this monitor is special, a DVI, VGA, and 4 ports. There is a handy little information card that slides out that has all the monitor serial number information (in case you need to contact support, you dont have to climb behind your desk) that is located next to the side ports.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - יש מספר סידורי על הקופסא ועל המסך, זאת התשובה המלאה והרישמית של אומניטק שזה הספק שלנו במקרה הזה של המסכים.

2 - המידע לגבי פנדה הגיע מנציג של חברה שמייבאת באופן קבוע (לא חנות), הוא לא הכריז זאת כעובדה אלא יותר הנחה מלומדת, שכן CMS מוכרים את המסך הרבה מעל מה שמוצע לצרכן ולכן יהיה מוזר מאוד לדעת שמשם מגיעים המסכים של פנדה (מחירון עלות של המוצר הזה ב CMS הוא 315$ שזה לפי השער הכי נמוך בזמן האחרון כמעט 1400שח)

3 - לגבי הנקודת שירות של CMS דרך UPS אני יודע שהיא היתה בעבר כאשר המעבדה היתה CPM אבל לפי מידע ידיעתי זה כבר לא קיים, אולי אני טועה,

אנחנו מוכרים לא מעט ניידים של דרך CMS אך לא נתקלתי במצב של מימוש אחריות לאחרונה (מאז שהתחלפה המעבדה לפי כ7-8 חודשים) לכן אינני יודע בוודאות שזה עדיין כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

פנדה מחשבים מאז ומעולם קונה את המסכים רק אצל המפיצים המורשים שהם CMS או CDATA או אומניטק.

להזכיר לכולם איך התחיל 2209 בארץ.

נקסטופ פירסם שהוא מוכר ב 1999 שקל .ביבוא אפור.

פנה אליי דנדן מהפורום ואמר שכדאי לנו לשקול להביא את המסך לארץ.

אני פניתי למר עמית פז , מנהל מוצר בחברת CMS והצעתי לו לקנות כמות ראשונה של 50 יחידות

שיגיעו אלינו וביקשתי בלעדיות במשלוח הראשון ומחיר מיוחד למשלוחים הבאים.

אכן יש לנו מחיר מיוחד מאד אצל המפיצים במיוחד למי שקונה מעל 300 מסכים כאלה.

אני רואה את האמירה של גיא כהכפשה זולה, אשר נועדה ליצור רושם כאילו פנדה מוכרת מסכים לא ממפיץ רשמי.

בתחילה הוא כותב באופן מפורש שפנדה קונים מנקסטופ - אחרי זה הוא מציין שזה השערה כי פנדה מוכרים במחיר נמוך ???

האם גיא שם לב מה המחיר של המסך בחנות שלו ? 1360 שקל , כמה בפנדה 1359 שקל , מה ההבדל ? שקל אחד !

במידה ולא תהיה התנצלות וחזרה מאמירה זו אנו נפעל בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותנו.

אין דבר יותר נמוך מאשר בעל עניין יפיץ שמועה על מנת לגרום נזק לחנות מתחרה.

למנהלי הפורום אני מציע לבדוק את ההודעות של בעלי העניין בנוגע לחנויות אחרות - במיוחד הודעות אשר מציגות מידע שכולל תוכן לשון הרע

אם מישהו יש לו ספק מאיפה פנדה קונים אשמח להראות לו את כל חשבוניות הקניה שלנו עבור מסך זה

תודה

יאיר סאטובי , מנכ"ל פנדה מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש צורך להתערב כדי למנוע מדברים לצאת מכלל שליטה.

גיא,

בהודעתך המקורית טענת שפנדה קונים מנקסטופ כאילו זו עובדה ידועה. בלי קשר לאם נעשה פה ניסיון מכוון להכפיש את המתחרים (אני מקווה שלא), זה ממש לא לעניין להציג השערות כעובדות. כשעושה זאת גולש מן השורה, זה עוד איכשהו יכול לעבור. אבל כשעושים זאת בעלי עניין שמייצגים בפורום את בתי העסק שלהם, זה ממש לא מקובל. אני בהחלט חושב שיש מקום להתנצלות פה.

הדיון הזה הוא חם מאוד כי הוא עוסק במוצר חם מאוד, שרבים רוצים לרכוש אותו. הייתה כאן יוזמה מבורכת מצד דנדן (ואולי אחרים) לפנות למשווקים הגדולים בכדי לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד עבור חברי הפורום. הדבר יצר מצב נדיר שבו נציגים של אותם בתי עסק (ולא סתם נציגים, אלה מנהלים ברמות הגבוהות ביותר) מנהלים שיחות ישירות עם הגולשים ועונים על שאלותיהם.

המצב הזה הוא מקובל, כל עוד הדיון נשאר ענייני ומתמקד אך ורק במסכים אלה, הצעות המחיר של כל חנות וחנות, וכל מידע אחר שעשוי להיות רלוונטי לרכישה, מבלי שיהפכו זאת בעלי העסקים לבמה כללית לפרסום החנות שלהם, או התקפות, גלויות או סמויות על המתחרים. אם אראה שהדיון גולש לפסים אלה, אעצור אותו מיד.

יאיר,

אני מקווה שתסתפק בתגובתי זו, ולא תיגרר לויכוחים מיותרים עם גיא או עם כל אחד אחר. אני חושב שאיש פה בפורום לא מפקפק באמינותך. אני מבקש לא לתרום להתלהטות היצרים באמצעות איומים לנקוט אמצעים משפטיים. אם אתה מוצא זאת לנכון, תעשה זאת לא מעל דפי הפורום בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר, ההודעה לא היתה לשם הכפשה, אין דבר רע בלקנות מיבוא מקבילי כל עוד זה דבר שהוא מוצהר ללקוח, עובדה שNEXTOP מוכר לא מעט מסכים בשיטה הזאת, כל עוד יש לו גיבוי לאחריות הלקוח לא אמור להרתע מכך.

אם האמרה \ השערה שלי לא נכונה אז אפשר להגיד שהיא לא נכונה ועל זה אני מוכן להתנצל, אל בשום צורה לא רשמתי שפנדה לא בסדר או שאתם מרמים או שהמוצר מחודש או כל דבר אחר שמכפיש אתכם, אלא שאתם קונים ממקור אחר.

אמרת CMS סבבה אז CMS - תהנו.

דבר נוסף, 1360-1400 זה מחיר נורמלי (למרות שהמסך שווה יותר וצריך להמכר ביותר אבל בישראל כמו בישראל מדיניות החיתוך מחירים מגיעה לכל מקום), המחיר הנמוך שדובר עליו הוא 1275שח של הסופ"ש ולא מה שיש כרגע.

בכל מקרה - תמשיך למכור את המסך במחיר שאתה רוצה מCMS ואנחנו נמשיך מאומניטק במחיר שלנו וכולם יהיו מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה המסך נפתח בחנות לצורך בדיקה. (שכחתם לנתק כבל VGA). כל הכבוד. אין פיקסלים שרופים!

ראיתי פעם בביקורת של PRAD על המסך הגדרות אחרי כיול, אבל לא מוצא אותן. למישהו יש? [br]פורסם בתאריך: 13.08.2009 בשעה 12:50:34

מיוצר בסין אפריל 2009, A00.

קיבלת כבר את המסך מהמכירה הקבוצתית????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...