Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 36 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

אכן איש של מילה. "התבקשתי לא לפרסם" ::)

כעת, כולנו תקווה.

אכן אלכס, דנדן הוא איש של מילה.

אני הוא זה שמסרתי לו מידע בקשר לרכישת מסך שביצעתי בקבוצתית בנקסטופ, וקיבלתי מסך בעייתי,

וגם קיבלתי מנקסטופ תשובות בעייתיות.

את כל הפרטים מסרתי לדנדן, כולל תעוד מצולם, ולבקשתי המפורשת הוא לא נתן פרסום לפרטים.

אינני רוצה להרחיב, מאחר והעניין עדיין לא נסגר מול נקסטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי את המסך היום מנקסטופ.

A01 סין' date=' Aug 2009

לצערי יש פיקסל לא תקין במרכז המסך, בולט בגלל מיקומו, כך שלא ניתן להתעלם.

[/quote']

כן זה לא סוד מה יש לך כאמור, העניין הוא שלא לפרסם זה לא לרמוז ולא שום דבר עד שיש לזה תשובה החלטית ואתה לפני תביעה כי בוצעה הפרה בוטה של מסגרת האחריות. קרא פרטית, אני אעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, הבעיה שלו יותר רצינית מזה...

והרמיזה שהבאתי, גם הייתה באישורו, הוא בעצמו פנה אלי ואמר לי לכתוב את זה ואמר במידת הצורך שהוא יחשוף את עצמו בצורה חלקית אם אותקף כרגיל.

וalmonime, אוהב לפתוח את הפה שלך לפני שאתה יודע את כל הפרטים אה?

חבל שאתה אדיוט כל כך ולא מחכה לדעת את כל המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, הבעיה שלו יותר רצינית מזה...

והרמיזה שהבאתי, גם הייתה באישורו, הוא בעצמו פנה אלי ואמר לי לכתוב את זה ואמר במידת הצורך שהוא יחשוף את עצמו בצורה חלקית אם אותקף כרגיל.

מאשר את הנ"ל.

דנדן, למען אוירת החג ראוי כי תמחק את ההמשך שלא ציטטתי פה .. לא ראוי ליום כיפור .. חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, שמע חבריקו, דנדוש, חמודילה, אתה יודע לארגן מכירות קבוצתיות ( וכבודך בנושא במקומו נמצא )

אבל אינך יודע לשמור על פיך סגור איפה שצריך.

מכיוון שהתנהלותך היא חשאית ומיסתורית ואתה אוהב משחקי צומי ( " אני יודע ואתם לא ! נא נא נא " ) אתה רק מושך אש.

לאורך 53 עמודים רשמת פעם אחרי פעם שיש לך מידע ממקורות יודע דבר ( מנכ"ל פנדה, חברי פורום, נציגים שונים שאתה איתם בקשר וכוליי )

ואתה מנוע מלדבר עקב סיבות אלה ואחרות וצריך להיות בשושו. בספר שלי אתה או סוכן חשאי או קשקשן צמרת סטייל אורן זריף.

אגב יכול להיות מקרה שלישי ואני בטוח שאתה ילד גדול ותבין מהו.

את הפה שלי לא פתחתי על אף אחד וכדאי שנסיים בנימה נחמדת ( אתה יודע, ערב כיפור ... ) ולא נחליף איחולים " לבביים " מידיי.

אם בכל זאת תתעקש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שערב כיפור מעניין פה מישהו כרגע, כי אחרי הכל גם אתה פה וגם אני פה.

את השם של החנות המשמיצה אני לא הבאתי עדיין, ובכוונה פירסמתי את מה שהם אמרו, כי במידה והם צודקים סבבה, במידה ולא, הם חנות שאוהבת להשמיץ חנויות אחרות, ולה אין מקום כאן, לכן אני קודם מחכה סופית לבדיקה האם ניתן לברר בצורה כלשהי, ובמידה ולא יהיה ניתן לברר, או במידה ומדובר על השמצה בלבד אני אפרסם את שם החנות, ותאמין לי אחרי זה החנות הזאת תדע לא להשמיץ חנויות אחרות.

במיוחד אחרי שהמנהלים הראשיים באתר, בטוח ימצאו שההשמצה הזאת מפירה את אחד החוקים של האתר, כי חנות שמשמיצה חנות אחרת, זה שקול לפרסום של החנות בהודעות .

בנוגע למקרה של נץ, כפי שאמרתי, המקרה שלו כרגע בטיפול, ואין צורך לפרסם יותר מידי מידע, כי הוא יכול להפגע מזה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאת השם של החנות המשמיצה אני לא הבאתי עדיין, ובכוונה פירסמתי את מה שהם אמרו, כי במידה והם צודקים סבבה, במידה ולא, הם חנות שאוהבת להשמיץ חנויות אחרות, ולה אין מקום כאן, לכן אני קודם מחכה סופית לבדיקה האם ניתן לברר בצורה כלשהי, ובמידה ולא יהיה ניתן לברר, או במידה ומדובר על השמצה בלבד אני אפרסם את שם החנות

איזו התנהלות קלוקלת ... שים לב.

אתה מארגן מכירה קבוצתית ( אחלה ), אתה מפרסם השמצה בשם חנות לא ידועה על חנות שמשתתפת ( בכוונה !! ),

אתה מסתיר מידע כי אין לך שום אימות ( אבל מה זה משנה, העיקר שזה עובד )

וטוען שהדברים בבדיקה על ידי גורמים כאלה ואחרים ואתה על אש קטנה. ( אלכס יבדוק, יבדקו, מישהו יבדוק ויחזור אליך )

אאאממם ... למה זה דומה ? אה כן, תכמן תככן וגם שותף להוצאת דיבה ( עד שיוכח אחרת )

בנוסף, אתה טורח פעם אחר פעם להזכיר לכולם לבדוק בציציות ובין השערות של הביצים איזה רפש אפשר למצוא על אותה חנות מושמצת

ומשחק אותה, יעני אכפת לך מחברי הפורום ורווחתם.

בנוסף, התקבל לידך מידע על התנהלות מכוערת של אותה חנות מושמצת ( באשמתה או לא זה לא משנה ) ובמקום להמתין לתוצאות סופיות,

אתה אץ ורץ בשישו ושימחו וכותב שאתה מיודע בנסתר לאיזו סיבה ? כשנץ ירצה, נץ יספר, למה אתה טרחת לפרסם שאתה " מקושר " ?

תגיד לי בעצמך שאתה לא מתנהל עקום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו התנהלות קלוקלת ... שים לב.

אתה מארגן מכירה קבוצתית ( אחלה ), אתה מפרסם השמצה בשם חנות לא ידועה על חנות שמשתתפת ( בכוונה !! ),

אתה מסתיר מידע כי אין לך שום אימות ( אבל מה זה משנה, העיקר שזה עובד )

וטוען שהדברים בבדיקה על ידי גורמים כאלה ואחרים ואתה על אש קטנה.

אאאממם ... למה זה דומה ? אה כן, תכמן תככן וגם שותף להוצאת דיבה ( עד שיוכח אחרת )

בנוסף, אתה טורח פעם אחר פעם להזכיר לכולם לבדוק בציציות ובין השערות של הביצים איזה רפש אפשר למצוא על אותה חנות מושמצת

ומשחק אותה, יעני אכפת לך מחברי הפורום ורווחתם.

בנוסף, התקבל לידך מידע על התנהלות מכוערת של אותה חנות מושמצת ( באשמתה או לא זה לא משנה ) ובמקום להמתין לתוצאות סופיות,

אתה אץ ורץ בשישו ושימחו וכותב שאתה מיודע בנסתר לאיזו סיבה ? כשנץ ירצה, נץ יספר, למה אתה טרחת לפרסם שאתה " מקושר " ?

תגיד לי בעצמך שאתה לא מתנהל עקום ?

ואי זה כזה נכון.

עריכה:

הוא מזה חיי בסרט שמישהו ישב להספים 50 דפים בישביל לחסוך 100-200 שקל :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם לך תחזור לביצה שלך, אמרתי לך שאתה לא רצוי בדיונים שאני פותח.

almonime,

שתי החנויות המושמצת והמשמיצה נמצאות בקבוצתית הזאת, אז אני נותן את כל המידע, ומאחר שאני לא מרוויח שום דבר מהעסק הזה, וכבר ציינתי זאת מספר פעמים, אין סיבה שאני אתחיל לבזבז עוד זמן וכסף בשביל להתקשר למקומות שונים ולנסות לאמת את זה.

אני נותן את האופציה למי שרוצה שיבדוק את זה, ומאחר והדיון ארוך כל כך, הזכרתי מספר פעמים שיבדקו.

בנוגע למקרה של נץ, אני יודע עליו לא מהיום, אבל בגלל התגובה שאתה כתבת על כך שהגיע יום ראשון, הוא שלח לי הודעה ואמר לי לכתוב...

אני לא רציתי לפרסם פרטים על המקרה שלו לפני שהכל יפתר אצלו, בשביל שהוא לא יפגע.

אז אם אתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים, תפסיק לנסות לנחש, ולהמשיך להספים את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה לא להאמין אתה פשוט יושב 24 שעות מול בתראד הזה וחיי בסרט שתמכור מסכים בישביל חנויות שאפילו לא משלמות לך על זה''עלקק''

חחחח תשמע חביבי במצב שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועוד טוען שאתה סטודנט ..

כן......

למה אתה סטודנט ? לאוטומציה ובקרה? :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fBXsVbU9pX4&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה לא להאמין אתה פשוט יושב 24 שעות מול בתראד הזה וחיי בסרט שתמכור מסכים בישביל חנויות שאפילו לא משלמות לך על זה''עלקק''

חחחח תשמע חביבי במצב שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועוד טוען שאתה סטודנט ..

כן......

למה אתה סטודנט ? לאוטומציה ובקרה? :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=fBXsVbU9pX4&feature=related

אבירם, תתכונן לבאן נוסף, הרבה זמן לא קיבלת.

רק חכה שהמנהלים יחזרו ויהיה שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן :

" אז אני נותן את כל המידע "

" אין סיבה שאני אתחיל לבזבז עוד זמן וכסף בשביל להתקשר למקומות שונים ולנסות לאמת את זה "

" אני נותן את האופציה למי שרוצה שיבדוק את זה "

זה רק נדמה לי או שאתה סותר את עצמך ?

" אבל בגלל התגובה שאתה כתבת על כך שהגיע יום ראשון, הוא שלח לי הודעה ואמר לי לכתוב... "

בנוגע לנץ, בוא נעשה סדר ->

תגובה של אלכס ( עמוד 50 ) : " ... מחפש מידע ... "

תגובה שלך ( עמוד 50 ) : " ... אם גם ביום ראשון, התשובות יהיו שליליות, אני אעלה לכאן את שם החנות המשמיצה ... "

תגובה שלי ( עמוד 52 ) : " בלה בלה ... יום ראשון הגיע "

תגובה שלך ( עמוד 52 ) : " אלכס אמר שיברר, אני מחכה לבירור שלו... "

תגובה של אלכס ( עמוד 52 ) : "... עוד לא קיבלתי תשובה, מניח שזה יהיה עד סוף השבוע ... "

תגובה שלך ( עמוד 53, ישר אחרי אלכס ולא קשורה אליי בכלום ) : " נקסטופ, בעיות, שושו "

מה פיספסתי ? מה נץ קשור ליום ראשון ? מה קשורה הבעייה שלו ליום ראשון ומה שאתה רשמת ?? אני אהבל טמבל אבל לא יותר מידיי.

בוא נשאיר את נץ מחוץ לדיון עד שיהיו תוצאות רלוונטיות לבעייה שלו ( אלא אם הוא בעצמו ירצה להוסיף )

אתה אומר שאתה ממתין לברור של אלכס ... טוב, אני טיפוס סבלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, לי באופן אישי נמאס.

אני מרגיש שהדיון הזה כבר ממש מיצה את עצמו. אני חושב שכל מי שהשתתף בקנייה קבוצתית זו או אחרת, כבר קנה, ומעבר לכך, כל המידע הרלוונטי רשום בהודעה הראשונה וגלוי לעיני כל.

משום שלא מסתמנת קנייה קבוצתית חדשה, אני לא רואה למה הדיון צריך להמשיך. בעמודים האחרונים אין שום מידע שימושי, רק התרסות, התקטשויות, וקשקשת אחרת על שמועות כאלה ואחרות.

לדעתי, הגיע הזמן לפתוח דף חלק.

אני מודה לדנדן על הארגון של הקניות הקבוצתיות, וכן על ריכוז המידע המועיל ועדכונו.

אבל הדיון הזה נעצר כאן.

כל מי שיש לו שאלות ספציפיות, מוזמן לפתוח שרשור, כמו תמיד.

מי שרוצה לשתף אחרים בחוויית הקנייה או בחווית השימוש במסך, גם כן יכול לעשות זאת בשרשור חדש.

כנ"ל כל מי שמעוניין לעדכן עם מידע ממשי כלשהו שיוכיח/יפריך את השמועות שהתרוצצו פה לאחרונה.

וגם מי שרוצה לפתוח מכירה קבוצתית נוספת, אם יהיה עניין.

לסיכום, כמה דברים שהשתדלתי להימנע מהם, עד עכשיו, אבל נראה שאין מנוס.

דנדן, יש לך אזהרה על העלבת משתמש. הערתי לך מספיק פעמים בעבר לשמור על הפה שלך. עם כל התרומה שלך לפורום, זה לא נותן לך זכות להתנשא ולהתקיף אחרים. זוהי האזהרה השנייה שלך.

PEGASUS, יש לך אזהרה על ספאם. זוהי האזהרה הרביעית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לנעילת הדיון, יצר איתי קשר בהודעה פרטיתי יעקב מנקסטופ, אשר ביקש להגיב לחלק מהדברים שנאמרו.

אני מביא כאן את דבריו כפי שהם נשלחו אליי, מילה במילה:

לכל חברי ומבקרי הפורום HWZONE

ברצוננו לאחל לכולכם שנה טובה.

בכדי לסכם את כל תגובות אשכול זה ברצוננו לאמר מספר דברים:

• נקסטופ תמיד עמדה בהתחייבויותיה, והוכיחה זאת גם הפעם.

• יבוא מקבילי (פרללי) בשנת 2009 אינו מילת גנאי, אלא דרך חוקית בשוק תחרותי וחופשי להוזיל מחירים ללקוח הסופי, ועם זאת מאפשרת גם ליבואן להתפרנס בכבוד.

• אנו שמחים לכל תגובות, אבל הגיע הזמן לשים קץ להשמצות הנובעות מגורמים אינטרסנטיים ולפעול בצורה אובייקטיבית בלבד.

• המסכים הינם חדשים, עם תאריך יצור של לפני 4 שבועות אשר מופיע על כל מסך ומסך, ואינם מחודשים (REFURBISHED) כפי שניסו שוב ושוב לטעון ולהשמיץ.

• לידיעתכם, בכל המסכים מתוצרת DELL לא היה ולא נברא "Service Tag" כפי שקיים במחשבים ניידים וכו'.

נקסטופ מתכוונת לצאת מפעם לפעם במהלך השנה הקרובה עם מכירות מפתיעות במחירים אטרקטיביים לחברי הפורום .

תודה על האמון,

צוות נקסטופ

עדכון:

המשתמש נץ פתח דיון חדש כדי לשתף בחוויית הקנייה הלא מוצלחת מנקסטופ.

להלן הודעתו אשר נשלחה עליי בפרטי, ונתבקשתי להעלותה לכאן.

שוב, אני מביא את התוכן מילה במילה:

ציטוט מדבר יעקב מנקסטופ שהובאו לעיל:

"נקסטופ תמיד עמדה בהתחייבויותיה' date=' והוכיחה זאת גם הפעם."

אני רכשתי מנקסטופ מסך DELL 2209wa במכירה הקבוצתית הראשונה,

מסך שנתגלו בו בעיות שלא קיבלו פתרון נאות ע"י נקסטופ.

לצערי, אני חולק על האמור בציטוט הנ"ל, שכן , לפחות במקרה שלי נקסטופ לא עמדה בהתחייבויותיה

ונציגה, מר יעקב שולמן, הגיב לטענותי באופן מקומם ביותר ומעורר תהיות.

את כל הפרטים אפשר לקרוא בדיון חדש שפתחתי בלינק הבא:

[url']http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=432697.new#new

נא לנהל את המשך הדיון בסוגיה הנ"ל באשכול שבקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...