Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=26508&PHPSESSID=987d4a2436f64ac3736411e30cf73e5c

המלחמה ממשיכה.

לפי מה שכתוב כאן כנראה צריך להגיע לקיסריה בשביל החלפת המסך, דבר שלא נוח לכולם, אז שאלתי אותו בנוגע להבאת המסך לאחד הסניפים האחרים.

אני מחכה לתשובה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא יכול להפריע לך כמעט בשום מצב, אלא אם כן יש לך בעיה נפשית. כנראה להרבה אנשים יש בעיה כזו. אני לא צוחק.

אני אגיד לך תאמת אף פעם לא ראיתי פיקסל שרוף...ולא נתקלתי בהם. למעט בסרטוני הדגמה :).. הבנתי שלחלק זה מפריע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפריע לאנשים בראש ולא תכלס בעין.

הידיעה שיש פיקסל שרוף, יעני, מוצר " פגום " , היא זאת שמחרפנת אנשים.

תכל'ס ? קישקוש ובולשיט.

גם אם הפיקסל תקוע במרכז המסך, במהלך העבודה השוטפת, הוא " נעלם " ברקע. זה בדוק. ככה המוח עובד.

מספר פיקסלים זה סיפור אחר. פיקסל יחיד ? מפריע רק למאותגרים. בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהוא בטח בייחוד שעכשיו הרזולוציות יותר גבוהות אז הפיקסלים יותר קטנים וכתוצאה מכך הגיוני שהפיקסל השרוף יהיה פחות בולט. אבל עדיין כמו שמישהו ציין פה פעם זה כמו לקבל אוטו חדש מהחנות עם שריטה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהוא בטח בייחוד שעכשיו הרזולוציות יותר גבוהות אז הפיקסלים יותר קטנים וכתוצאה מכך הגיוני שהפיקסל השרוף יהיה פחות בולט.

כמו כן במסכי פיקסלים שרופים הם כהים, מה שהופך אותם להרבה פחות בולטים.

אבל עדיין כמו שמישהו ציין פה פעם זה כמו לקבל אוטו חדש מהחנות עם שריטה....

לא שריטה. יותר כמו גרגיר צבע שהתקלף. יחי ההבדל הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה ... זה תרגיל קצת ... " מסריח "

" במידה ולא כל הפריטים נמכרו פנדה רשאית לבטל את המכירה "

דווקא זה לא תרגיל מסריח, כי הם היחידים עד עכשיו שפרסמו קבוצתית ואמרו מראש שבמידה ולא מגיעים לכמות המוצרים לא בהכרח ימכרו.

זו החשיפה ללקוח ההכי טובה שיש.

נקסטופ עדיין לא ענו לנו אם צריך להגיע ל25 מסכים, או אם אנשים יקבלו קודם.

וTMS, אמרו שזה יהיה רק מ10 ומעלה.

RSM החליטו לשנות את דעתם, ואז אפשר להזמין כבר עם המחיר המוזל שלהם.

בכל מקרה, משהו שמומלץ לכל הקונים, בנוסף למה שכתבתי בעמוד הראשון, שאומר לבדוק את מדיניות השבוע הראשון בנוגע לפיקסלים המתים, הוא לבדוק האם יש במלאי של החברה את המסך, וכמה זמן צריך לחכות לו.

בנוגע לפיקסלים המתים, זה תלוי בשריטה של הבן אדם...

יש אנשים שלא יפריע להם פיקסל אחד ואפילו שלושה מתים, ולא יתאמצו בנוגע לזה

ויש כאלה שכן יפריע להם...

בסופו של דבר זה תלוי בפילוסופיה של הבן אדם עצמו, כי חלק לא קטן מהאנשים שמרגישים שתמיד נדפקים במדינה שלנו, יעדיפו לקבל מוצר תקין מכל הבחינות, אפילו אם זה לא משהו שמפריע להם, רק בגלל שהם חושבים שהם שילמו ממיטב כספם, והם רוצים לקבל את מה שהזמינו.

אין מה לחפור בנוגע לזה יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "מצאתי" את הפיקסל השרוף שלי מבלי להשתמש בשום תוכנה למציאת פיקסלים שרופים או משהו כזה.

אני עוסק בפרוייקט עיבוד תמונות(רמות אפור בלבד, 256 רמות אפור שבבירור ראיתי איך מסך TN אינו מסוגל לתמוך בחלק ניכר מהם בניגוד למסך CRT ישן שבו ראיתי כמעט את כל הגוונים) ואני מחפש שם דברים והפיקסל הזה כבר כמה פעמים הפריע לי.

בסרטים ומשחקי מחשב הוא לא מזיז לי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע של פנדה נראה לי אחלה

רק דבר אחר לא ממש מובן לי

כדי לקבל את המסך בפעם הראשונה צריך לנסוע גם לקיסריה או שאפשר לאסוף את זה מהסניפים האחרים ?

עריכה -

טוב, בינתיים החלטתי להזמין את המסך, נראה כאילו אפשר לסמן איסוף מכל סניף שלהם וכנראה שרק האחריות זה בסניף קיסריה .

לי פשוט מאד קורץ המחיר + האפשרות לאסוף את המסך ליד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל אותו בכל סניף,הסיפור עם לנסוע לקיסריה זה אם הגעת הביתה וראית שיש לך פיקל מת

ואתה רוצה להחליף את המסך, אז אתה צריך להגיע לקיסריה כדיי להחליף.

וזה ככה"נ בגלל השינוי במדינות של שמעכשיו הם נונתים אחריות רק מ 5 פיקסלים מתים (ע"פ דבריו של יאיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל אותו בכל סניף,הסיפור עם לנסוע לקיסריה זה אם הגעת הביתה וראית שיש לך פיקל מת

ואתה רוצה להחליף את המסך, אז אתה צריך להגיע לקיסריה כדיי להחליף.

וזה ככה"נ בגלל השינוי במדינות של שמעכשיו הם נונתים אחריות רק מ 5 פיקסלים מתים (ע"פ דבריו של יאיר)

מישהו יכול לפנות לדל ולאשר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...