Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 32 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקרה הזה אין לי שום בעיה עם התגובה של אלכס. הרמיזות החוזרות והנשנות של דנדן לגבי האפשרות שנקסטופ מוכרת מסכים משומשים כחדשים, על סמך איזו השמצה של איזה מישהו ששמע מאיזה מישהו, כבר יוצאות מכל החורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שאתה פשוט מחפש בכוח לריב עם דנדן

הוא לא. פשוט דיי נמאס מהמנטרה החוזרת של דנדן בקשר למסכים ואיך נקסטופ הם חולרות במסווה וכמה הוא מת להוכיח את זה.

גם אם דנדן צודק, החזרה הזאת והבקשות הנשנות להוכחות ובדיקות בציציות עברה את הסף הסביר.

זו אשכרה מנטרה - " תבדקו ותבררו ותתקשרו ותשאלו ותאשרו ותנסו למצוא כל דבר שיעיד כמה נקסטופ זבל "

בחייך americium, אתה לא יכול להתעלם מזה.

אני בזמנו העלתי שאלות וקיבלתי תשובות ונתקלתי במידע ופירסמתי פעם אחת ודיי לכל מי שרוצה לקחת דברים בחשבון. לא טחנתי את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DK89

הוא קרא שהמסכים כבר בנקסטופ, אבל מעניין אותו מתי זה יגיע למי שהזמין אותם ובגלל זה הוא שואל.

דן, אתה הצהרת ואף הבאת לידיעת הפורום במשך ציטוטים אין ספור, שאתה רוצה לבדוק את החשדות שהפעם Nextop מביאים מסכים מחודשים תחת האמתלה שהם חדשים ועקב כך המחיר הזול" ע"י שימוש ב "חנות כלשהי אמרה לי". בסדר , קיבלתי. נגיד שאין לך שום אג'נדה (גם כשרמזת שהם העלו את הבאנר מייד אחרי סיפור ה-SSL בעמודי המכירה של הקבוצתיות שהתברר כחסר שחר וגם כשמעולם לא בדקת שום דבר מהציטוטים שלך להלן בעצמך וזרקת את נטל ההשמצה על עצמך ואת נטל ההוכחה על הגולשים, אבל לא משנה כעת).

אלכס, אני לא מבין את העויינות שלך, אני העברתי לפורום אזהרה ואמרתי בעצם שיעשו את מה שהם רוצים.

כמו כן הסיבה שהזכרתי את זה מספר פעמים וביקשתי מספר פעמים שיבדקו, היא בדיוק הסיבה שאתה ציינת בדיון הזה בעבר, לא כל יום רואים את ההודעות ולא כולם עוברים על כל הדיון, ולכן לדיון בן 40+ עמודים, הגיוני שאני אחזור מספר פעמים.

בנוגע לSSL, אף אחד לא אמר שהבעיה היא רק בקבוצתיות... אף אחד גם לא טען אחרת, ולכן אני לא יודע מה הלך שם.

וציינתי כבר, שבין אם הוסיפו את הבאנר באותו רגע או לפני זה מבורך כי זה אומר שהחנות יודעת מה הולך באתר שלה ומדווחת על זה למשתמשים...

ושוב פעם, אני אמרתי בעצמי שאני לא יודע אם זה נכון, וזה בדיוק כמו מה שמופיע גם בעמוד הראשון, הזהרתי גם שם בנוגע לכך שהמסך יורד מפס הייצור, ועדיין כל אחד עשה את מה שהוא רצה...

ובסופו של דבר, כל עוד אני לא רואה מסמך רישמי שהמסך באמת ירד מפס הייצור, זה גם בגדר שמועה.

almonime וQTTP, הגבתי לאלכס מדוע ביקשתי מספר פעמים שיבדקו את הנושא...

ובכלל אם תשימו לב רוב הציטוטים שאלכס הביא (אני לא יודע אם יש עוד) הם מאותו היום, כלומר דיון שהתפתח סביב אותו נושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך אם כן יבדקו או לא יבדקו ? :nixweiss: דחילק דנדן,.

אמרת פעם אחת מה שגילית, ראית, שמעת, סבבה, פעם אחת, טוב, פעמיים.

אתה חופר בעניין ... אללה יוסטור.

אגב, שלא תטעה לרגע, אני מעריך ביותר את ההשקעה שלך באירגון המכירה ואת הניהול הדיי מוצלח שלך בנושא, אבל,

אתה נותן הרגשה ... של מישהו מאוד משוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חופר? הוא ראה שהמסכים הגיעו ל-NEXTOP ושם תגובה, לתזכורת, בה הוא מבקש שמי שמקבל את המסכים מ-NEXTOP, אם הוא יכול ורוצה, שיגיב פה וירשום שהוא קיבל, כדי שנדע. אותי מסקרן, גם את דן ואולי יש פה עוד סקרנים.

מעבר לזה, בגלל מה שסיפרו לו, הבחור רוצה לוודא שזה לא נכון אז הוא מבקש שאם יש מישהו שיכול, שיבדוק את נושא האחריות על המסך, מאיפה הוא מגיע ועוד. גם אותי זה מסקרן, כי אני רוצה לדעת אם להבא עדיף לחסוך 100 ש"ח ולקנות מהם או לא. האחריות מאוד חשובה לי וזה מה שמשחק פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה, גם אני ... " סקרן " אבל אני ממתין.

יהיו מספיק אנשים ( מכיוון שההזמנה הייתה גדולה וכפולה ) שיכתבו פה דברים טובים או רעים ואז כולנו נדע מה טוב או רע,

גם בלי שמישהו יחזור שוב ושוב על בקשת הבדיקה והאישורים והבירורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז הוא קצת חפר, בזה אתם צודקים. דן, באמת שאין צורך לחזור שוב ושוב על אותם הדברים במילים שונות. אנשים קראו והפנימו את מה שרשמת בפעם הראשונה, ואם לא, אז בוודאי בפעם השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה במילים שונות, זה היה באותן מילים :silly:

אבל סבבה, כרגע אין צורך להזכיר את זה יותר, כי זה נמצא בעמוד שמציין שהמסכים הגיעו, אז אני בטוח שהיו מספיק אנשים שראו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המסך מנקסטופ (מהקבוצתית הראשונה). ורואים מעולה :)

rev 01

made in china

תאריך יצור: aug 2009!

מדהים, מהמפעל ישירות אלי הבייתה באקספרס דליורי ;)

אז מי אמר שמפסיקים לייצר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם UPS כמה וכמה פעמים,הם נוחתים אצלך באיזשהוא יום בלי שתקבל הודעה מראש,מתקשרים אליך כשהם ליד הבית שלך וכמובן שצריך לעשות שמיניות באוויר ע"מ לקבל את המשלוח אם זה ע"י טלפון לשכנים או נסיון לשנות לבלדר את הסדר עבודה שלו באותו יום.

בקיצור,שיהיה בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הם עשו שמניות באויר בשביל להביא לי את המסך, התקשרו אלי 3 פעמים ממספרים שונים (ישנתי כמו מת אחרי בירה ללא תחתית אתמול :P)

ובסוף הביאו מאיפשהו את המספר של הבית, באו והחתימו את ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...