Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 30 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי דן, אתה רומז ש-NEXTOP ראו את ההודעה פה בפורום ומיד רצו לשים הודעה באתר שיש להם בעיות במערכת ההזמנות? אתה יודע, זה מתחיל להיראות כאילו שיש לך משהו אישי נגדם וזה בהחלט לא מתאים. זה לא הפורום המתאים לאג'נדה האישית שלך נגדם, אם יש לך אחת כזו. לכן, ההודעה הנ"ל שלך באמת מיותרת. אני מבקש שזה ייפסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצורפת תמונת מסך שמראה שאין להם SSL , הכתובת לא משתנה ל https , אין להם את זה בכלל ,

ולמטה לא מופיע האייקון של SSL.

תסתכלו על 2 המסך האלה ותשפטו בעצמכם :

למה להסתבך?..

תעביר את פרטי האשראי לנציג בטלפון.

כל דבר שאני מזמין אני עושה ככה, לא סומך על כל מערכות האבטחה האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין סיבה לא להעביר פרטים באינטרנט, במיוחד שכל העולם עובד ככה, וכמות התלונות קטנה מאוד יחסית לכמות העסקאות.

גם שימוש באינטרנט נותן לך חוזה כלשהו, דבר שדרך הטלפון לא קיים ועלול לגרום לבעיות אחרות...

לא הבנתי דן, אתה רומז ש-NEXTOP ראו את ההודעה פה בפורום ומיד רצו לשים הודעה באתר שיש להם בעיות במערכת ההזמנות? אתה יודע, זה מתחיל להיראות כאילו שיש לך משהו אישי נגדם וזה בהחלט לא מתאים. זה לא הפורום המתאים לאג'נדה האישית שלך נגדם, אם יש לך אחת כזו. לכן, ההודעה הנ"ל שלך באמת מיותרת. אני מבקש שזה ייפסק.

אם זו הייתה האג'נדה שלי, אז למה אמרתי לפני זה:

אין סיבה שאתר כמו שלהם, שמבוסס על מכירות לא יהיה מאובטח

שוב פעם, חנות כמו שלהם, שעיקר המכירות שלה מתבצעות דרך אתר האינטרנט אמור להיות מאובטח.

כנראה שהייתה תקלה, ויש מצב שראו את ההודעה שהבחור פרסם והם עדכנו בבאנר את התקלה...

כזה דבר זה רק לטובתם, וכן מראה על שירות הוגן ללקוח.

אני משער לעצמי שאם זה היה המצב זמן רב, היו תלונות נוספות על זה, ולא היו, אז איפה בדיוק אני בא נגדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסתבך?..

תעביר את פרטי האשראי לנציג בטלפון.

כל דבר שאני מזמין אני עושה ככה, לא סומך על כל מערכות האבטחה האלו.

:lol:

אתה רציני?

אינטרנט, אפילו לא מוצפן, הוא בבסיסו מאובטח עשרות מונים מקו טלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואוו רגע ... (רעש של חריקת נעליים אחרי ריצה אל התרד) - אמנם זה נכון אבל זהירות: רכישה לא מאובטחת או ללא פרוטוקלים מתאימים דרך הרשת היא הרבה פחות בטוחה מאשר רכישה דומה בצורה טלפונית. אנ י אומר את זה רק בשביל שלא יהיה מי שיבין לא נכון את המידע הכן נכון שנכתב.

אבל כמו שנרמז ובניגוד להגיון או הדיעה הרווחת - קנייה מאובטחת באשראי באינטרנט היא בטוחה או יעילה פי עשרות מונים כמעט מכל דרך קנייה אחרת (אפילו יותר ממזומן שאי אפשר לבטל במקרה של הונאה). רק חשוב לשים לב שנמצאים באתר הנכון ושהוא נראה מספיק רציני, יש כל מיני הונאות של התחזות לגורמים אחרים (פישינג).

אני למשל אוהב לבצע רכישות בטלפון ולא באינטרנט כל עוד יש לי ברירה כי אני אוהב לשאול ולברר את הפרטים שאני רוצה לדעת על העיסקה ולא לסמוך על המידע והנתונים שמישהו אחר בעל אינטרס רושם לי, אבל זה כבר מעבר להעברת מספרים והרשאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שברגע שאתה עושה את ההזמנה עצמה מהטלפון זה יוצר מצב שבו אין לך מעקב אחרי מצב ההזמנה באתר של החנות.. קרה לי פעם או פעמיים, וזה ממש מציק.

שלא נדבר על מצבים קיצוניים, שלמזלי לא קרו לי, שבהם אתה מזמין משהו ומקבל משהו אחר, ואז לך תוכיח (כי הרי אין לך תיעוד) שזה לא מה שהזמנת, כדי שהם יקחו את זה וישלחו לך את המוצר הנכון על חשבונם המלא ולא ינסו להפיל את זה עליך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, כל מה שאתה אומר נכון. יש יתרונות ויש חסרונות לכל דבר, העניין הוא רק שקנייה לא מאובטחת היא לא דבר מומלץ ומזה כן עדיף להזהר, עד כדי כך שעדיף לוותר על החוסר תיעוד וכדומה (זאת דעתי לפחות. כל המחקרים שראיתי מהתקופה האחרונה מתייחסים לקנייה מאובטחת בלבד, קנייה לא מאובטחת בכלל לא בלקסיקון שלהם).

לגבי המקרים הקיצוניים בטלפון אני עדיין חושב שהם קיצוניים, בן אדם לא מרוכז או שלא מספיק חכם לבדוק את עצמו (ואת הצד השני) ברכישה טלפונית כנראה גם לא יהיה מספיק חכם לא לעשות טעויות ברכישה אינטרנטית :) ואז גם אי אפשר להפיל את זה על החנות כי ככה יש להם תיעוד שאתה קצת :screwy::lol:.

בכל מקרה כמו שאמרת, רכישת אשראי אינטרנטית באתר וותיק ומסודר היא יותר בטוחה ויותר יעילה בערך מכל דרך קניה אחרת אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שברגע שאתה עושה את ההזמנה עצמה מהטלפון זה יוצר מצב שבו אין לך מעקב אחרי מצב ההזמנה באתר של החנות.. קרה לי פעם או פעמיים, וזה ממש מציק.

שלא נדבר על מצבים קיצוניים, שלמזלי לא קרו לי, שבהם אתה מזמין משהו ומקבל משהו אחר, ואז לך תוכיח (כי הרי אין לך תיעוד) שזה לא מה שהזמנת, כדי שהם יקחו את זה וישלחו לך את המוצר הנכון על חשבונם המלא ולא ינסו להפיל את זה עליך..

בהרבה אתרים אתה יכול לעשות הזמנה אינטרנטית ולבקש לשלם בטלפון. ככה אתה נהנה מענין המעקב וגם מענין ה"ביטחון" האישי עם כרטיס האשראי. קרה לי אפילו שקניתי בחנות פיזית (פנדה), אבל במעמד הקנייה פתחתי הזמנה למוצר שסופק לי שניה אח"כ, רק כדי שיהיה לי תיעוד זמין של תאריך/סוג אח"כ.

לפרוטוקול, גם אם נניח שמישהו גונב לך את פרטי האשראי, למי אכפת? במילא יש ביטוח...

אכפת, בטח שאכפת. זה בכל זאת כאב ראש לגלות שמישהו גיהץ בשמך באלפי שקלים או יותר וזה לא נעים לקבל טלפון מחברת האשראי ששואל "איפה הכרטיס שלך?".

גם אם גונבים לך את האוטו תקבל את הכסף חזרה בהנחה שיש לך ביטוח, אבל זה עדיין לא נכנס לקטגוריה של "למי אכפת? במילא יש ביטוח"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון וחשוב לדעת את זה, זה גם מזכיר לי משהו: - אני שונא לעשות קניות, ממש שונא. בדרך כלל זה איזו פעם בשנה או יותר שאני קונה את הכל בתקופת זמן מרוכזת. אני חושב שזה היה שנה שעברה עשיתי שבוע של קניות כאלו, קניתי הכל, עשיתי טיפולי שיניים, השלמתי כל מה שחסר - בקיצור חגיגה. רק בסוף גיליתי שאני כבר שבוע וחצי עם כרטיס אשראי שהוא בכלל לא שלי, חיצונית הוא נראה זהה ואפילו עם סימני זיהוי של סוג כרטיסים מיוחד. כמו שאמרת - אחרי שפניתי אל חברת האשראי היה בירור טלפוני משולש ומעבר על חשבוניות וכל מיני שטויות, ובצד השני "שאיבד" את האשראי בחורה לחוצה ועצבנית שחושבת שאני מישהו מהעולם התחתון ובטח קניתי על חשבונה ווילה בעזרת הכמה שקלים שבטח יש לה בחשבון (ישנן בנות שאללה איסטר... שיהיו בריאות). זה היה חייב לקרות דווקא בשבוע שאני קונה את הכל :lol:, מסקנה - לא להשאיר בחיים כרטיס אצל ברמנית או אם אין ברירה (ותמיד יש) להשתדל לא לשתות בכדי להיות מרוכז כשמחזירים לך אותו 8).

מה שמדאיג כמובן הוא שיותר משבוע וחצי אני מגהץ עם אשראי שלא שלי וחברת האשראי בכלל לא פונה אליי ולא עולה על זה וממשיכה כאילו הכל כרגיל (למרות שהכרטיס הזה דווח), זה דווקא כן מדאיג (ידוע איפה הכרטיס שלי היה ולא היה מסובך לעלות על הפרטים של הבילבול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...