דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

אין לי שום בעיה עם לגליזציה לשימושים רפואיים (עבור חולים סופנים למשל)

אבל לשימושים אישיים שהשחלת אין פה מקום "למה לתת לגליזציה לשימושים רפואיים ו/או אישיים של קנאביס:"

אתה צריך לעשות רשימה נפרדת לשימושים אישים ואני בספק שאתה יכול להכין אחת

כי לכל אחד מהיתרונות שאתה רשמת יש תרופות ותכשירים (גם טיבעים) שלא כוללים את כל הסיכונים הבריאותים.

מעבר לזה נראה לי שדווקא למשטרה יהיה הרבה יותר קל לטפל בזה, במקום להתחיל לשחק בקטנות

ולבדוק האם זה שם חוקי או לא שם חוקי (לפני שמקבלים צו חיפוש צריך לוודא שזה באמת חומר לא חוקי)

לא צריך לשבור את הראש הכול לא חוקי וזהו.

ולא נראה לי שישראל צריכה להכניס מאות אלפים שקלים ממדינה על חשבון הבריאות של התושבים

אבל אם כבר יש רשימה של דברים הרבה יותר פשוטים כמו הימורים.

"הפשע בארץ יפחת בצורה משמעותית ביותר" אני אשמח לדעת מאיפה הבאת את זה (ואל תמכור לי משחקי מספרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיב, חיילים, גם בחופשה הם חיילים, לכן חלה עליהם מערכת חוקים ותקנות שונה ממה שאתה מכיר, רוצה לנסות משהו סבבה, כשתתגייס עוד כמה שנים תבוא באיזה מוצ"ש/ראשון למפקד/סמל/רס"פ ותגיד להם שאתה לא מתאים לפעילות בגלל האנגובר ותראה בדיוק מה עושים לך.

אותו הדין עם גראס.

שיקול הדעת הרבה פחות פגוע תחת השפעה THC מאשר תחת אלכוהול ובכו"ז כל חייל שיוצא שבת הולך לשתות וזה לא בדיוק שיש לנו מכות של דו"צים כל יום ולא עפים עם טנקים דרך בתים ולא עושים סיבובי דאווין עם F16 סביב נתניה, נכון?

למען האמת אני מתגייס עוד מספר שבועות ,אז אני דיי מבין על מה מדובר .

אני מבין ,אבל בכל מיקרה ,ההשפע של הthc קיצונית יותר ,ברגע שאתה משתמש שיקול הדעת שלך נפגע על בטוח ,בקשר לאלכוהול זה לא אותו הדבר ,כי זה משתנה ממשקה למשקה ומקמות לקמות ,שיקול הדעת שלך לא יפגע עם תשתה בקבוק בירה (אלה עם כן אתה בגובה 1.50 ),אבל עם תעשן גויינט סביר להניח שכבר לא תהיה מרוכז מספיק בשביל לבצע פעולות חשובות או מסוכנות .

אני לא מצודד באלכוהול ,הוא ברוב הצדדים אפילו גרועה יותר מה קנאביס ,אבל באלכוהול אתה יכול בקלות רבה לווסט את הקמות שלו בדם בניגוד לעישון שזה מישתנה מגויינט לגויינט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לוודא שכולם מסכימים עם דבר אחד ,פחות סמים יותר טוב ,אתם מסכימים ? כי עם לא אז אנחנו בבעייה רצינית.

לא

אני בעד סמים,

אני אוהב סמים,

אני מעשן סמים,

ואני לא סופר אותך.

שנמשיך?

* עכשיו תפסיק להפריע לי עם התגובות המטומטמות שלך שמנסות להתחסד בכל אות שאתה רושם.

תן לקרוא את הדיון בשקט בלי שתקפוץ לי עוד תגובה של חבר באגודת "אל-סם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני מתגייס עוד מספר שבועות ,אז אני דיי מבין על מה מדובר .

אני מבין ,אבל בכל מיקרה ,ההשפע של הthc קיצונית יותר ,ברגע שאתה משתמש שיקול הדעת שלך נפגע על בטוח ,בקשר לאלכוהול זה לא אותו הדבר ,כי זה משתנה ממשקה למשקה ומקמות לקמות ,שיקול הדעת שלך לא יפגע עם תשתה בקבוק בירה (אלה עם כן אתה בגובה 1.50 ),אבל עם תעשן גויינט סביר להניח שכבר לא תהיה מרוכז מספיק בשביל לבצע פעולות חשובות או מסוכנות .

אני לא מצודד באלכוהול ,הוא ברוב הצדדים אפילו גרועה יותר מה קנאביס ,אבל באלכוהול אתה יכול בקלות רבה לווסט את הקמות שלו בדם בניגוד לעישון שזה מישתנה מגויינט לגויינט .

למה? באותה מידה שאני יכול לספור בקבוקים/שוטים אני יכול לספור שאיפות/וואטאבר וככה לשלוט בכמה ששיקול הדעת שלי נפגע

במיוחד כשמדובר בקנאביס מבוקר, שאתה יודע בדיוק מה אחוז חומר פעיל יש לך בפנים

מה שכתבת על "ההשפע של הthc קיצונית יותר ,ברגע שאתה משתמש שיקול הדעת שלך נפגע על בטוח" - איך אתה יכול להגיד את זה כל כך בוודאות? אפשר לראות את הבסיס מאחורי ההצהרות שלך?

אגב, דיון מעניין מאוד, קראתי את כולו. אני גם מצטרף להמלצה על The Union [גם לך אלכס], בהחלט עושה סדר בבלאגן ומנסה לכסות את כל מה שיש להגיד בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? באותה מידה שאני יכול לספור בקבוקים/שוטים אני יכול לספור שאיפות/וואטאבר וככה לשלוט בכמה ששיקול הדעת שלי נפגע

במיוחד כשמדובר בקנאביס מבוקר, שאתה יודע בדיוק מה אחוז חומר פעיל יש לך בפנים

מה שכתבת על "ההשפע של הthc קיצונית יותר ,ברגע שאתה משתמש שיקול הדעת שלך נפגע על בטוח" - איך אתה יכול להגיד את זה כל כך בוודאות? אפשר לראות את הבסיס מאחורי ההצהרות שלך?

אגב, דיון מעניין מאוד, קראתי את כולו. אני גם מצטרף להמלצה על The Union [גם לך אלכס], בהחלט עושה סדר בבלאגן ומנסה לכסות את כל מה שיש להגיד בנושא

דבר ראשון , אני יכול להגיד לך שהילדון שאתה מדבר איתו בנושא הלו הוא "alexbmw" כנראה חי בבועה.

דבר שני , האפשרות לעשן קנאביס איננה נעצרת רק בג'וינט - או בעישון בכלל.

אפשר לאדה מריחואנה , אפשר לאכול מריחואנה , אפשר פאקינג לרסס מריחואנה על הלשון ולהתמסטל (סעו לקליפורניה ותראו בעצמכם).

כנראה שאלכס BMW שלנו מושפע מחינוך תקול בבית שבו נאמר לו "להאמין לכל מה שאומרים לו ולאכול כל מה שתוקעים לו" [וכמו שאני רואה הוא דיי אוהב את זה].

אלכס,אני החלטתי משהו ואני בטוח שהרוב יסכימו פה, עד שלא תביא מחקר מבוסס על כל מילה שטותית שיוצאת לך מהפה - אל תדבר.

(וכמו בדיון הקודם , אף אחד לא פרסם מחקרים ואני בחרתי שלא להגיב. אם מישהו פה שטוען שמריחואנה מזיקה - שיביא מחקר מבוסס. אני אביא לכם מקורות מידע אמינים אתם יכולים לסמוך עליי בזה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , אני יכול להגיד לך שהילדון שאתה מדבר איתו בנושא הלו הוא "alexbmw" כנראה חי בבועה.

דבר שני , האפשרות לעשן קנאביס איננה נעצרת רק בג'וינט - או בעישון בכלל.

אפשר לאדה מריחואנה , אפשר לאכול מריחואנה , אפשר פאקינג לרסס מריחואנה על הלשון ולהתמסטל (סעו לקליפורניה ותראו בעצמכם).

כנראה שאלכס BMW שלנו מושפע מחינוך תקול בבית שבו נאמר לו "להאמין לכל מה שאומרים לו ולאכול כל מה שתוקעים לו" [וכמו שאני רואה הוא דיי אוהב את זה].

אלכס,אני החלטתי משהו ואני בטוח שהרוב יסכימו פה, עד שלא תביא מחקר מבוסס על כל מילה שטותית שיוצאת לך מהפה - אל תדבר.

(וכמו בדיון הקודם , אף אחד לא פרסם מחקרים ואני בחרתי שלא להגיב. אם מישהו פה שטוען שמריחואנה מזיקה - שיביא מחקר מבוסס. אני אביא לכם מקורות מידע אמינים אתם יכולים לסמוך עליי בזה.)

אני לא ירד לרמה הנמוכה שלך של להעליב ולרד עילך ,אבל אני יכול להגיד לך שמי שחיי בבועה פה זה אתה ,אתה לא מוכן לקבל טפיסה אחרת ,אותך דפקו איפה שדפקו וגרמו לך להאמין שסמים זה טוב (באותה מידה שאתה אומר ש"גרמו" לי),לעומת זות אני מוכן לקבל גישות שונות ,בגלל זה פתחתי את התרד הזה מהתחלה .

תן סיבה אחת אמיתית למה לקחת כל סם שהוא ?

ולמען האמת מי שקבל חינוך תקול פה בבית זה אתה ,אתה בשיא הרצינות בעד שימוש בסמים ואתה בכל מדבר על חינוך ,זה מה שתחנך את הילדים שלך ?

אגב אני עוד לא יודע מה זה האל-סם הזה שאתם מדברים עילו כל כך הרבה פעמים בתרד הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם לא הייתה כל כך טיפש ,והייתה קורא שתיי תגובות אחרי ,הייתה מבין שרשמתי שזה לא מצב שאני תומך בו או חושב שהוא נכון ,אבל הלא העובדות ,בלי שאתה יודע ,או חושב על כך או מאמין בזה ,אתה רכוש של המדינה .

וכל אלו שאומרים פה שזה לא מתאים לחיילים ,אתם יודעים למה זה לא מתאים לחיילים ,באותה מידה זה צריך לא לאתאים לאזרחים ,אף מדינה לא רוצה אזרחים עם שיקול דעת פגוע .

אהא, כן, מאחורי הגב שלנו מתרחשות כל כך הרבה קונספירציות... בטח יש לך גם השערה למי רצח את קנדי או איפה אוסאמה בן לאדן.... אידיוט :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ירד לרמה הנמוכה שלך של להעליב ולרד עילך ,אבל אני יכול להגיד לך שמי שחיי בבועה פה זה אתה ,אתה לא מוכן לקבל טפיסה אחרת ,אותך דפקו איפה שדפקו וגרמו לך להאמין שסמים זה טוב (באותה מידה שאתה אומר ש"גרמו" לי),לעומת זות אני מוכן לקבל גישות שונות ,בגלל זה פתחתי את התרד הזה מהתחלה .

תן סיבה אחת אמיתית למה לקחת כל סם שהוא ?

ולמען האמת מי שקבל חינוך תקול פה בבית זה אתה ,אתה בשיא הרצינות בעד שימוש בסמים ואתה בכל מדבר על חינוך ,זה מה שתחנך את הילדים שלך ?

אגב אני עוד לא יודע מה זה האל-סם הזה שאתם מדברים עילו כל כך הרבה פעמים בתרד הזה .

כלכך קשה לכתוב בגוגל 4 מילים כדי לבדוק את זה לפני שאתה שואל?

"תן סיבה אחת אמיתית למה לקחת כל סם שהוא ? "

כי גם ג'וינט פעם ביום בערב ככה אחרי הארוחה זה משחרר ומרגיע.

אני בן אדם שמטבעו איננו סבלני , אין לי ממש סבלנות ואני גם דיי היפר.

אני יושב פה , בראש יודע בידיוק מה לרשום פה כדי שתבין עד כמה אתה טועה ויוצא דביל אבל לא מצליח להגות את זה על המקלדת.

אם היה לי סבלנות לכתוב לך פה הרצאה שלמה גם ההיתי עושה את זה אבל לילדים כמוך אין תקווה,שלא תעז לדבר על החינוך שלי.

שלדעתי החינוך שלי יותר טוב משלך פי עשרות מונים - קודם כל תהיה בן אדם ואז תדבר איתי על דברים שהאדם המציא כמו חינוך ותרבות צריכת אלכוהול רק כי איזה פלצן החליט שמותר.

דרך אגב, הכי חשוב לי לדעת בעיקר מאיפה אתה מביא את הטענות המגוחכות האלה שהשפעות הקנאביס על המוח פוגעות בשיקול הדעת שלך?

אני יכול להגיד לך , שבפעם הראשונה שעישנתי - כלכך הרבה דברים בחיים הסתדרו לי.

הרגשתי...שאני מבין משהו שלא הבנתי מעולם.

קו המחשבה משתנה - התודעה מרחפת למקומות אחרים. - זאת איננה הזיה,אלה חקירה מושלמת של המוח ע"י המוח. (תבין מה שתבין , אם תרצה גם אסביר)

By the way :

Oops , you did it again.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אלכוהול וסיגריות הם חוקיות אין שום סיבה, שום סיבה לאסור שימוש במריחואנה. סוף פסוק

אלכוהול וסיגריות הם הרבה יותר מזיקות ממריחואנה והם עדיין חוקיים, WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw :

יש לך כמה וכמה חורים בהשכלה ואני לא אומר את זה כדי לפגוע או להתנשא. יש מבין ?

אל - סם

http://www.alsam.org.il/

יש לך אמונה עמוקה במה שאתה טוען אבל היא לא מבוססת והשורשים שלה טעונים בדיקה מעמיקה של עצמך. בחייאת זומזום.

יש מלא דברים שאתה לא יודע ומקשקש בכאילו יש לך ניסיון מגוף ראשון. חאליק ומספיק.

שיהיה לנו לילה טוב וללא סמים. ( מה ?! בלי ג'ויינט לפניי השינה אני לא נרדם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alexbmw :

יש לך כמה וכמה חורים בהשכלה ואני לא אומר את זה כדי לפגוע או להתנשא. יש מבין ?

אל - סם

http://www.alsam.org.il/

יש לך אמונה עמוקה במה שאתה טוען אבל היא לא מבוססת והשורשים שלה טעונים בדיקה מעמיקה של עצמך. בחייאת זומזום.

יש מלא דברים שאתה לא יודע ומקשקש בכאילו יש לך ניסיון מגוף ראשון. חאליק ומספיק.

שיהיה לנו לילה טוב וללא סמים. ( מה ?! בלי ג'ויינט לפניי השינה אני לא נרדם )

על כמה מתערבים שבעוד מס' שעות נקרא פה דיון שלם על המשפט המודגש פה ,שבו טוען alexbmw שלנו (קרירין 2?) שהמשתמש almonime התמכר למריחואנה והוא חייב את הקטנה שלו לפני השינה. והוא לא מעוניין שאנשים ישנו תחת השפעת מריחואנה בשום פנים ואופן!

:lol: למען ההגינות , אני לא מסטול פה כמו שכנראה חבר הפורום אלמונימי כרגע ואם ההיתי מסטול ההיתי גם מראה לך כמה יצירתי בן אדם יכול להיות כשהוא בהשפעת המריחואנה. :)

אתה מוזמן להאזין לשלל אומנים שקיבלו השראה מהצמח האגדי הזה,

בוב מארלי , הדג נחש , מאיר אריאל ועוד רבים וטובים (אך לא בהכרח הודו על זה ;) אך זה ידוע בקרב מעגלים מסויימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה, אני אוהב את זה, זה עושה לי טוב, זו בחירה שלי ואני עומד מאחוריה, אני מודע לתופעות לוואי

ומסתדר איתן לא רע בכלל (אפילו אוהב אותן). אבל זה אני.

אתה תעשה מה שמתאים לך, בשר אדום וגבינות שמנות וג'אנק פוד ומה שבא לך (ולא שיש בזה רע במידה). לא תשמע אותי

אומר לאיש שמן לא לאכול שוארמה שנראה שהוא אכל מספיק ממנה בחייו, או אומר למעשן להפסיק לעשן או איך שהו חודר למישהו לווריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, כל ה"מתנגדי" מריחואנה לכו ותראו The Union - The Business Behind Getting High

סרט בודד שמראה לכם שאין שום סיבה לזה שמריחואנה אינה חוקית וכי הסיבה היחידה לזה היא הכוח של התעשיה הרפואית, טבק וחברות אחרות שבשבילהן הפיכת המריחואנה לחוקית תפורש כהפסד של מיליארדים

בו זמנית, תעשיית האלכוהול שגובה חיים של עשרות אלפים גם גורמים לאלימות מטורפת ותעשיית הטבק שהורגת כל הזמן אנשים נשארות חוקיות? למה? כי מישהו מרוויח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...