מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב?? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב??

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מאד תלוי באיזה תחום מדובר, אבל בגדול כן ארבע האוניברסיטאות הגדולות והותיקות בישראל הן גם הטובות ביותר.

אני מדבר על תחום הנדסה, בעיקר הנדסת מחשב.

כל שאר הפקולטות לא ממש מעניינות אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא ממש בטוח על מה אתה מדבר, הנדסת מחשבים זה הנדסת חשמל. כל הזמן אתה דיברת על תכנות, איזה מהשניים אתה רוצה ללמוד?

בכל מקרה ממה שראיתי בכל ההנדסות הטכניון נחשב, עד כמה זה באמת משנה אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, התבלבלתי , הנדסת תוכנה :smile1:

וחוץ מהטכניון? הדרישות שם בשמיים...אני ממש לא בטוח שאני אצליח לקבל 740 בפסיכומטרי (אמרת שזה מה שצריך אם הממוצע שלי הוא 100 בבגרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון במגמה עצמה? זה לא יכול להיות, אם כבר אז מדעי המחשב יכולים להיות כלולים בהנדסת תוכנה ,אבל לא הפוך. וגם תראה, מדעי המחשב זה 3 שנים בעוד שהנדסת תוכנה זה 4. ואלו הם שני מקצועות שונים, ביררתי לגבי זה, ואני לא מעוניין במדעי המחשב.

ובאונ' ת''א לצערי אין הנדסת תוכנה לפי מה שהבנתי =\

בגלל זה אני מנסה לברר איזה אוניברסיטאות הכי נחשבות (להנדסת תוכנה) ישנן חוץ מטכניון ואונ' ת''א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק שם.

מה שכן,בארץ בהרבה חברות באמת ההבדל לא הכי מורגש, אבל בחברות רציניות יש הבדל גדול,בעיקר בחו"ל (ואני מתכנן לעבור לחו"ל,אם אני אצליח להוציא תואר במקצוע הזה). בהנדסת תוכנה ההבדל הוא לא רק שאתה לומד קצת יותר פיזיקה. ומי שלא למד את זה ולא מבין בתחום לא יכול להבין את ההבדל בין שני המקצועות. אני אבל עשיתי "מחקר" קטן חח , והחלטתי שאני רוצה הנדסת תוכנה. לא מדעי מחשב.

עכשיו מעניין אותי איפה הכי כדאי ללמוד במידה ואני לא אצליח להתקבל לטכניון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חקר על המקצוע עצמו, לא איפה מלמדים אותו. אבל כן האמתי שבדקתי גם את זה, הבעיה היא שלא הבנתי מה המוסד הכי נחשב מבין אלו שיש בהם את המקצוע הזה? בגלל זה שאלתי פה. וזאת הסיבה גם ששאלתי איך בן גוריון ביחס לטכניון ות''א לפני כמה פוסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...