מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב??

eliil1

Recommended Posts

פסיכומטרי זה ממש לא קשה וזה בעיקר קשור למהירות, אם אתה יכול לעשות מתמטיקה פשוטה מהר מספיק ולקרוא מהר מספיק אין שום סיבה שבעולם שעם טיפה למידה(בעיקר שינון מילים חסרות שימוש מארמית) לא תגיע ל730 ומעלה.

ובכל מקרה אם אתה עושה את זה עכשיו בתיכון ואתה לא מצליח יש לך עוד מספיק הזדמנויות בעתיד.

הבעיה אצלי זה העברית :pissed: אתה לא מבין אני משתגע אני לא טוב בזה, בלשון יש לי 65 =SS ובפסיכומטרי זה הרבה יותר קשה.

אנגלית אני מאמין שאני אצליח , אני הייתי בקבוצה מיוחדת שמסיימת כבר בי'א את כל הבגרויות (F ו G, ובכיתה י' את E) וציון 90. ובעיקרון אתה רק צריך ללמוד מילים שם לפסיכומטרי. מתמטיקה אני גם מאמין עם הרבה תרגול אני אצליח. אני חושב שאני לא טיפש חחח.

אבל עברית, החלק של הלוגיקה שם וכל השאר .... =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואי מה זה תודה. אתם קצת כזה איכשהו נותנים לי תחושת בטחון חחח.

אני חושב כבר עוד שבועיים אני מסיים את כל הבגרויות לקנות ספרים ולהתחיל ללמוד לפסיכומטרי, ולגשת במועד הבא (זה בסוף אוגוסט ,לא? או באוקטובר)

או שאתם אומרים עדיף לקחת קורס , לסיים אותו ואז לגשת?

נגיד אני אוכל לבד לשפר את החלק של העברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל לשפר רק חלק אחד, תצטרך לעשות את כל המבחן מחדש (ואי אפשר לעשות מועד אחרי מועד, צריך לחכות מועד אחד, נקרא לזה "זמן קירור").

עקרונית אפשר בהחלט לעשות ביב', אני עשיתי עם קורס של קידום בבית ספר בין יא' ליב', הוצאתי 678 (זה מועד אוקטובר), עשיתי שוב (נדמה לי בפברואר) הפעם בלי קורס אלא מהספרים של יואל גבע והוצאתי 729, בקיצור אפשר לעשות ואפשר גם לשפר אם צריך (פשוט ידעתי שאני יכול להוציא הרבה יותר אם יהיה לי כוח לפתוח את המילון הזה..), מבחינת עתודה המועד האחרון זה אפריל של כיתה יב'.

פסיכומטרי כמו שמישהו אמר זה בעיקר מבחן של מהירות ולדעת אנגלית טוב כדי שתוכל לנוח איזה 10 דקות בכיף בפרקים של האנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי מה זה תודה. אתם קצת כזה איכשהו נותנים לי תחושת בטחון חחח.

אני חושב כבר עוד שבועיים אני מסיים את כל הבגרויות לקנות ספרים ולהתחיל ללמוד לפסיכומטרי, ולגשת במועד הבא (זה בסוף אוגוסט ,לא? או באוקטובר)

או שאתם אומרים עדיף לקחת קורס , לסיים אותו ואז לגשת?

נגיד אני אוכל לבד לשפר את החלק של העברית?

אני לא לקחתי קורס עקב חלון זמנים צר מדי והעדר הפרוטה בכיס באותו רגע -פשוט קניתי ספר של "קידום" ולמדתי לבד. אני עדיין לא יודע האם זו היתה החלטה טובה או לא. מצד אחד, אני מניח ש95% ממהשיטות שמלמדים בקורס הבנתי לבד בלעדיהם. מצד שני, יכול להיות שה5% הנותרים היו עוזרים לי עוד קצת. חבר טוב שלי, שאני מניח נמצא באותה רמה בדיוק מבחינת שכל קיבל אחרי קורס 750 ומשהו - עם זאת זה בטווח הסטייה הסטטיסטית הייתי אומר.

לגבי החלק של העברית, או יותר נכון של המילון, מה שאני יכול להציע זה לא לנסות לזכור על ההתחלה את המשמעות המלאה של המילה אלא לעבוד באסוציאציות ותחומים כלליים. בד"כ זה גם יספיק לבחינה עצמה. המילה "מגופה", למשל, משמעותה (לא חברת המשחקים, ההתקן). לא חייבים לשנן שמדובר דווקא בהתקן דמוי ברז שפותח או סוגר צנרת. מספיק לזכור שמדובר בהתקן מכני כלשהו, ולא במקום, מאכל או מחלה. תראה שבשיטה הזו עם הזמן גם תזכור את ההגדרות המדוייקות יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להתרגש יותר מדי יש לך מלא מלא זמן עד שתנסה להתקבל לאוניברסיטאות ויהיו לך עוד הרבה מועדים.

ועוד משהו דיי חשוב שאף אחד לא הזכיר הוא שלפסיכומטרי יש גם אלמנט מאד רציני של מזל, אצלי למשל היו שלוש מילים שלא היו במילון של יואל גבע ואת כולן ניחשתי לא נכון, יכול להיות שהמזל לא יהיה לצידך בפעם הראשונה אבל אני באמת לא יכול להדגיש את העובדה שיש לך מלא מלא זמן לשפר במקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וכדאי לי בכלל להרשם לעתודה? (מתי בכלל ההרשמה נפתחת?)

מה זה נותן? הם נותנים לי להיכנס להנדסת תוכנה בטכניון ישר כאילו?

אגב, מישהו כבר מצא הנדסת תוכנה באונ ת'א ? =\

לגבי קורס, אני לא יודע אם שווה לקחת מפני שאני לא יודע כמה זמן הוא נמשך, אם אני אספיק עד מועד אוקטובר אז כנראה שעדיף לי לקחת, אם לא , אז כנראה לבד.

בכל מקרה, על איזה קורס אתם ממליצים?

ואם ללמוד לבד, על איזה ספרים אתם הכי ממליצים? ובאיזה יש הסברים טובים לכל נושא?? (מתמטיקה,עברית...)

אגב, שכחתי לציין כי נולדתי בדצמבר(92), כך שיש לי כנראה עוד איזה שנה עד הצבא אחרי שאני מסיים י'ב ,נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עתודה אז זה מיד בשנה אחרי שסיימת יב' לא משנה מתי נולדת (אני נגיד נולדתי באוקטובר והתאריך גיוס המקורי היה מרץ, זה לא אומר שלא התחלתי ללמוד באוקטובר או שזה היה תחילת נובמבר, לא זוכר כבר, אבל לפני התאריך גיוס המקורי).

ואני יכול להראות לך את הבניין בת"א שנקרא בניין הנדסת תוכנה, זה לא אומר שיש כזה דבר, האמת שנראה לי שהנדסת חשמל ומדעי המחשב נחשב כהנדסת תוכנה אצלנו, אבל תצטרך לשאול מישהו שעושה את זה כדי שיגיד לך בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם נגיד יש לי 15 יחידות מדעיות ו5 מת' ואנגלית.

בכולם יש לי ציונים של בערך 85-100

בהומנים יש לי נמוך יותר, נגיד בערך 70-85

מה בערך יהיה הממוצע שלי? לא ממש הבנתי איך מחשבים עם הבונוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם נגיד יש לי 15 יחידות מדעיות ו5 מת' ואנגלית.

בכולם יש לי ציונים של בערך 85-100

בהומנים יש לי נמוך יותר, נגיד בערך 70-85

מה בערך יהיה הממוצע שלי? לא ממש הבנתי איך מחשבים עם הבונוסים.

בטכניון הייתי אומר סביבת ה110 אבל בלי מספרים יותר מדויקים אי אפשר באמת לומר.

פשוט שים את המספרים שלך פה http://ug.technion.ac.il/admissions/calc/calc_set.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, 720 לא בא ברגל, גם לא בריצה, ורוב האנשים לא מגיעים לציון הזה.

הנדסה זה לא מקצוע ספציפי. יש הבדלי דרישות מכובדים בין הנדסות שונות. כנס לאתר של המוסד לימודים שמעניין אותך, תכניס את הציונים, תראה את הממוצע.

תראה איזה ציון פסיכו' דרוש לכל מקצוע עם הממוצע שלך.

ותעבוד על לקרב את ה5 יחידות שלך לכיוון ה100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...