מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב?? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב??

eliil1

Recommended Posts

אני עכשיו מסיים כיתה י' וגם כן 10 אלק' ו 5 פיזיקה (יום רביעי בגרות אה? ) והלימודים הגבוהים

ניראים לי יותר ויותר רחוקים, ממוצע בגרות מעל 100, השתגעתם ? היסטוריה, תנ"ך וספרות הולכים להפיל את הממוצע לרצפה !

פיזיקה ואלק' אין לי בעיה להוציא גבוהים, מתמ' אני כרגע 5 יח"ל לא בטוח שאני ממשיך שנה הבאה אבל רוב הסיכויים שכן.

אתם אומרים שיש סיכוי להתברג לעתודה ?

הבגרות בכלל כל כך משפיעה ? נגיד יהיה לי ממוצע בגרות 85-+ עם פסימוטרי נגיד 700+, יש מצב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן יש מצב [כמובן שאני מניח שאתה לא מחשיב בונוסים בתוך ה85].

מה שכן, להרבה תלמידים ריאליים המצב הוא כזה שההומאניים מוריד אותו, ובכל זאת לומדים בכיף מקצועות הנדסה באונ', אין מה לדאוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ממוצע הבגרות" מחושב באופן שונה בכל מוסד אקדמי, וממילא מושפע הכי הרבה מהמקצועות הריאליים שמקבלים בונוס. גם אם תכשל בהיסטוריה, ספרות ותנ"ך ביחד - עדיין תוכל להתקבל לאן שאתה רוצה, בתנאי שיש לך ציונים גבוהים במתמטיקה/פיזיקה וציון פסיכומטרי גבוה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ממוצע הבגרות" מחושב באופן שונה בכל מוסד אקדמי, וממילא מושפע הכי הרבה מהמקצועות הריאליים שמקבלים בונוס. גם אם תכשל בהיסטוריה, ספרות ותנ"ך ביחד - עדיין תוכל להתקבל לאן שאתה רוצה, בתנאי שיש לך ציונים גבוהים במתמטיקה/פיזיקה וציון פסיכומטרי גבוה יחסית.

גם לטכניון? כי אני רוצה הנדסת תוכנה , אבל בואניברסיטת ת''א (מאוד רציתי דווקא לאונ' ת''א) אין את זה, אז המוסד הכי נחשב חוץ מאונ' ת''א הוא הטכניון, אבל להתקבל לשם הרבה יותר קשה אפילו מאונ' ת''א , ואני ממש דואג ... הממוצע שלי בערך 95 עם הבונוסים, אם אני אצליח להשלים מתמטיקה ל5 יחידות הוא יתקרב ל100 , וזה גם בקושי מספיק...תלוי כמובן מה הפסיכומטרי. שנייה מה באמת צריך להיות הפסיכומטרי כדי להתקבל להנדסת תוכנה בטכניון?

אגב זה שעשיתי יחידה שישית טכנולוגית בפיזיקה זה נחשב לי? או שמחשיבים רק את ה5 יחידות הרגילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 100 לטכניון לא תצליח להתקבל

טבלה מקורבת: http://ug.technion.ac.il/admissions/calc/sehem_mekorav.html

עם פסיכו מספיק גבוהה (700+) יש מצב למערכות מידע, שזה מאוד דומה למדעי המחשב.

באונ' תל אביב יותר קל להתקבל, תבדוק אצלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 100 לטכניון לא תצליח להתקבל

טבלה מקורבת: http://ug.technion.ac.il/admissions/calc/sehem_mekorav.html

עם פסיכו מספיק גבוהה (700+) יש מצב למערכות מידע' date=' שזה מאוד דומה למדעי המחשב.

באונ' תל אביב יותר קל להתקבל, תבדוק אצלהם

[/quote']

אני כתבתי אבל שאני רוצה הנדסת תוכנה - אין את זה באונ' ת''א .

תאמין לי שבכיף,הייתי מעדיף הרבה יותר ללמוד באונ' ת''א מאשר טכניון.

[br]פורסם בתאריך: 21.06.2009 בשעה 19:28:14

הוא יצליח גם עם פחות, הכל תלוי בפסיכומטרי.

איזה פסיכומטרי אני צריך לפחות?

אגב אני מקווה שה10 יחידות אלקטרוניקה יעזרו לי לעלות את סיכויי הקבלה שלי גם עם ממוצע 100 של בגרות ופסיכומטרי לא בשמיים. אחרי הכל הנדסת תוכנה זה אלקטרוניקה (חלק מאלקטרוניקה,כי אני לומד גם שפת סי,גם אסמבלי גם חשמל ואלקטרוניקה וגם מעבדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה הטכניון האלה מטורפים...

אז רגע, אם אני לומד בבית ספר שבו אין בכלל מגמות אלקטרוניקה וכל אלה והכי רחוק זה מחשבים (5 יחידות JAVA), מה נותר לי לעשות? אני ממש מפחד, אני רואה פה אנשים עם ממוצע בגרות קרוב ל- 100 או 100 שדואגים, אז מה אני אגיד???!! שום אוניברסיטה לא תקבל אותי, אפילו עם 5 יח' מתמטיקה (אם אני אשלים - מה שניראה לי לא בשמיים, בחלל...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שיש הנדסת תוכנה, זה בתוך מדעי המחשב.

בקשר לכמה אתה צריך, תסתכל בטבלה. אתה צריך משהו בסביבות 740 לפחות עם בגרות 100. ציון לא הכי ריאלי (אולם קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O_O אתם רציניים...?? אפילו 700 נראלי די קשה , אף פעם עוד לא ניסיתי אבל לפי מה שהבנתי זה קשה טילים

פאק.. ומה הם לא מסתכלים שעשיתי אבל אלקטרוניקה 10 יחידות ?!?! (חח חפרתי עם זה =P) ופיזיקה 5 יחידות (שני המקצועות עם ציון מעולה) ואנגלית 5 יחידות עם ציון 90 ??

למה להסכל על הממוצע, שיסתכלו על המקצועות החשובים להם ! מניאקים .. :'(

אגב ,תמצא לי בבקשה את הנדסת תוכנה באונ' ת''א, כי לא מצאתי. אם יש באונ' ת''א הנדסת תוכנה אני מעדיף ללמוד שם מאשר בטכניון.מה גם שנראלי שיותר קל להתקבל לשם מאשר טכניון

אגב אם יש באונ' ת''א, כמה פסיכומטרי אני אצטרך שם ,בניגוד לטכניון? 700 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שיש הנדסת תוכנה, זה בתוך מדעי המחשב.

בקשר לכמה אתה צריך, תסתכל בטבלה. אתה צריך משהו בסביבות 740 לפחות עם בגרות 100. ציון לא הכי ריאלי (אולם קיים)

שימו לב שספי הקבלה המדוייקים משתנים מסמסטר לסמסטר, וכן שספי הקבלה לעתודה לפעמים גבוהים יותר מהספים הכלליים שניתן לראות באתר הטכניון. הנה מחשבון לחישוב הסכם שלך לפי הטכניון (באתר של ת"א יש למיטב ידיעתי מחשבון דומה): http://ug.technion.ac.il/admissions/calc/calc_set.html (תשתמש בכפתור "ממוצע מיטבי בלבד" - ללא ציון פסיכומטרי).

זה שיש לך 10 נק' אלקטרוניקה זה נחמד, אבל זה לא מקצוע יחיד. אני מאמין שהוא מורכב משני מקצועות של 5, תבחר אותם ברשימה של מקצועות הבחירה.

ועוד הערה קטנה - אני לא מבין מאיפה ההנחה הזו שאוניברסיטת תל אביב "טובה יותר". הכל תלוי בתחום הלימוד הספציפי. במחשבים - יש מצב. בהנדסה למיניה - ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכומטרי זה ממש לא קשה וזה בעיקר קשור למהירות, אם אתה יכול לעשות מתמטיקה פשוטה מהר מספיק ולקרוא מהר מספיק אין שום סיבה שבעולם שעם טיפה למידה(בעיקר שינון מילים חסרות שימוש מארמית) לא תגיע ל730 ומעלה.

ובכל מקרה אם אתה עושה את זה עכשיו בתיכון ואתה לא מצליח יש לך עוד מספיק הזדמנויות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא אמרתי שאונ' ת''א טובה יותר, להפך נראלי שהטכניון רמה טיפה יותר גבוהה, אבל זה לא שווה את זה. כאב ראש רציני להתקבל לשם וכאב ראש עוד יותר רציני ללמוד שם, לפי מה שהבנתי טוחנים אותך עם מלא עבודותושיעורים ואתה פשוט אין לך חיים. באונ' ת''א המצב קצת שונה.

(לא שבאונ' ת''א אתה לא צריך ללמוד ולא כלום, זאת לא הכוונה שלי, גם שם ממש קשה,לפחות במקצוע הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...