מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב?? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה באמת אסור לעשות פסיכומטרי בכיתה י'ב??

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו כבר מצא הנדסת תוכנה באונ ת'א ? =\

לגבי קורס, אני לא יודע אם שווה לקחת מפני שאני לא יודע כמה זמן הוא נמשך, אם אני אספיק עד מועד אוקטובר אז כנראה שעדיף לי לקחת, אם לא , אז כנראה לבד.

בכל מקרה, על איזה קורס אתם ממליצים?

ואם ללמוד לבד, על איזה ספרים אתם הכי ממליצים? ובאיזה יש הסברים טובים לכל נושא?? (מתמטיקה,עברית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים גם לא צריכים 720 ולכן משקיעים פחות ולרוב האנשים גם אין ציונים כמו שלו.

אין שום סיבה לא לכוון ל720 ולדעת שאפשר.

אז רגע, אתה אומר שהציונים שלי בסדר או לא?

אני בחיים לא אקבל 720, לפחות לא בפעם הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציונים שלך בסדר גמור אבל כמו שכבר נאמר חשוב מאד שתשקיע ב5 יחידות שלך: מתמטיקה(!!!), אנגלית והמקצועות המוגברים(בדר"כ רק אחד נספר אז שלפחות אחד יהיה גבוה).

ולמה לעזאזל שלא תשיג ו720 ואפילו יותר מזה למה לעזאזל שתאמר לעצמך שאתה לא מסוגל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז בוא ותגיד, מה זה פסיכומטרי? מבחינתי זה אחד המבחנים הכי קשים שאני אעבור בחיים (מבחן מבחן, לא משהו מנטלי) בעזרת השם...

יש לך שם מתמטיקה של כיתה ד' עם קצת גיאומטריה של כיתה ז' ויש גם שאלות היגיון שעם קצת שכל לא קשה לפתור.

הרמה באנגלית היא פשוט בדיחה ובעברית צריך לחרוש קצת, זהו פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט שאתה חי בו, ומהר. כל מבחן במוסד אקדמי קשה פי כמה מהפסיכומטרי.

אם אתם אומרים....

שנגיע לגשר נעבור אותו, בינתיים וויתרתי על הפסיכו השנה, ואני די מתחרט על זה

אני רואה שאתה לא ממש קונה את מה שMINIMIZER אמר לך - ומאוד חבל. הוא צודק לחלוטין. אין מה להשוות את הרמה של הפסיכומטרי, שהדבר היחיד בו שמהווה קושי הוא שהוא ארוך ומכריח אותך להתמקד בהמון דברים קטנים ברצף במקום לפתור כמה שאלות גדולות - לרמה של כל מבחן בערך שתתקל בו במסגרת התואר.

אני מבין שאתה מתקשה להתחבר למה שאני אומר כי לא יצא לך להתקל במבחנים של אוניברסיטה. בוא אני אגלה לך סוד קטן: אני לומד בטכניון. במבחן ממוצע בקורסים העיקריים וה"כבדים" בערך רבע מהניגשים נכשלים, עוד שליש עוברים בקושי והממוצע לרוב הוא בסביבות 60 ומשהו - לפעמים פחות (יצא לי כבר לעבור מבחן בו הציון הממוצע היה מתחת ל40). הם מתוכננים כך שזה מה שיקרה. ועכשיו תזכור שכל מי שניגש אליו מלכתחילה הוציא ציון פסיכומטרי שאפשר לו להתקבל לפקולטה בה הוא לומד, ויש להניח שהוא גם חרש לא מעט לפני המבחן.

כבוד הפסיכומטרי במקומו מונח, אבל אני מציע לך לא לקחת אותו קשה מדי. אחרת, אני צופה לך התמוטטות עצבים עוד לפני סוף תקופת המבחנים של הסמסטר הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת עכשיו לא הרגיע אותי לגבי הפסיכומטרי, אלא הפחיד לי תצורה לגבי הטכניון :'(

אני חושב שאולי כדאי ללכת לאיזו יחידה כמו גאמא או ממרם, ולצאת עם ג'וב, ואז לוותר על כל הלימודים בטכניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic, גם אני לומד בטכניון... בסמסטר שעבר באחד המבחנים היו 70% נכשלים (נחש באיזה מקצוע), לרבות אנשים שהוציאו ציונים גבוהים מאוד בפסיכומטרי.

תשמע, אני יודע מה הולך בפקולטה שלי ובקורסי השרות שרלוונטים אלי - אני לא טורח לבדוק מה קורה בשאר הטכניון מבחינת ציונים. אלא אם כן אתה מדבר על מר שפירא והמבחן שלו במעבר חום, אין לי מושג על מה אתה מדבר (אבל אני ארשה לעצמי להניח שאיזשהו קורס מדמ"ח).

מה שאמרת עכשיו לא הרגיע אותי לגבי הפסיכומטרי, אלא הפחיד לי תצורה לגבי הטכניון :'(

אני חושב שאולי כדאי ללכת לאיזו יחידה כמו גאמא או ממרם, ולצאת עם ג'וב, ואז לוותר על כל הלימודים בטכניון.

זאת ממש לא היתה הכוונה. למצב הזה אפשר וצריך להתרגל לאחר השוק ההתחלתי. הרוב מתרגלים ואפילו מסיימים עם ממוצע מתקבל על הדעת. רק רצינו שתסתכל על עניין הפסיכומטרי בפרופורציה הנכונה. לגבי עתודה או לא - בחירה אישית שלך. תשובות לשאלות אולי תקבל כאן, אבל לא המלצה המתאימה לך אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בעצם מה שאתה מתאר זה שהממוצע המקובל בטכניון הוא נמוך יותר מבתיכון נגיד.

אז בעצם זה די נורמל לא?

מה גם שכל עוד אתה לא נכשל אתה מסיים עם תואר, שזה תכלס מה שחשוב לא? (אלא אם אתה מסיים בהצטיינות או משהו, אז אני מניח שיש סעיף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...