איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

השורה התחתונה זה הדבר היחיד שמעניין אותי. לי רק אכפת שאקספלורר (והנגזרות שלו כמו MAXTHON) תומך ביותר אתרים יותר טוב.

העובדה שאותם אתרים יוצרים גרסאות מיוחדות כדי שהאתר יראה יותר טוב בשביל האקספלורר רק מחזק את הטענה.

זה שMAXTHON יותר נוח לשימוש מהמתחרים זה רק הדובדבן שעל הקצפת.

זה אולי, וגם זה בספק, נכון בישראל לאתרים ישראלים שהמפתחים שלהם, ככל ישראלי בערך, מזלזלים בתאימות ותקניות.

בחו"ל, נסה פעם להשתמש בשירותים מתקדמים עם אקספלורר ותראה למי יש בעיית תאימות.

תכיר פעם אתר שנקרא Zoho שמוציאים את המיץ לדפדפן ותראה על מה הם ממליצים ולמי הם יכולים להציע שירותים.

ראית פעם את ההבד בין ג'ימייל בפיירפוקס לכרום לאקספלורר?

רק אתרים ישראלים שמצפצפים על התקן ונבנו רק עבור אקספלורר תקפים בהצהרה שלך.

עולם האינטרנט מזמן מזמן לא תקני לאקספלורר, ואין סיבה שיהיה. זה נחות, איטי, מיושן ולא מציע שום יתרון למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב, תפסיק לזיין בשכל, אין לי שום תוסף על הפיירפוקס ויש לו תמיכה הרבה יותר טובה מכל IE שקיים.

בו תיכנס לי גם לכל הדפדפנים, לא רק לפיירפוקס. :screwy:

אני לא יודע אם התמזל מזלי, אבל מאז שעברתי ל- אני משתמש ב-IE8 ומאוד מרוצה, עדיין לא חוויתי קריסה אחת (דבר שקורה לא פעם ב-FF) הגלישה והדפדפן פשוט מהירים מאוד והגלישה חלקה ביותר, עד כדי כך שעדיין לא התקנתי את ה-FF שוב.

כנראה משהו מתחיל להסתדר ב- עם 7 והדפדפן החדש IE8, שהרבה אפילו לא מוכנים לנסות עקב האכזבה של דפדנים קודמים, ואפשר להבין.

גם אני עובד עם IE8, חלק כמו תחת של תינוק, לא עושה בעיות, תמיכה מלאה בכל דבר, קל לתפעול ובלי כל קוסמטיקה מיותרת.

דווקא אצלי החוויה שונה (ויסטה), IE8 קורס מידי פעם (בד"כ שנכנסים איתו לאתר שהוא לא מסתדר איתו), ה- FF לא קרס לי כבר מגרסה 2...

אז זה משהו אצלך, אצלי זה אפילו לא קרס פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אתם לא מבינים משהו.

כשאתם אומרים "פיירפוקס לא טוב כי הוא לא תומך בכל האתרים" אתם בעצם פוסלים לא רק את פיירפוקס אלא את כל הדפדפנים האחרים.

כל דפדפן שהוא לא אקספלורר סובל מהבעייה הזאת.

חבל לתת לבעיה קטנה כזאת לתקוע אתכם עם אחד ולא לראות שיש אלטרנטיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכרום מאז שהוא יצא ולא זכורים לי אתרים מעוותים...

אולי זה בגלל הרגלי הגלישה שלי(שמסתכמים בפורום,, וכמה אתרי חדשות)

אפשר בבקשה לינקים לאתרים שיוצאים מעוותים בכרום אבל נראים בסדר בIE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה הדיון הזה נערך בכלל. :s05:

קרב הדפדפנים הוכרע מזמן בנוקאאוט.

יש לדעתי שלשה פרמטרים בהם צריך להיבחן (בסדר הבא): פונקציונליות, עמידה בתקנים ומהירות.

- פונקציונליות:

אין שום שמתקרב לרמת השימושיות של השועל על אלפי הרחבותיו. :xyxthumbs:

- עמידה בתקנים:

עפ"י הבדיקה של acid3 , הכרום 2 מגיע לציון של 97 מתוך 100 כשהוא ערום מהרחבות, :yelclap:

הפיירפוקס 3.5B4 על שלל הרחבותיו מגיע ל-93, :xyxthumbs:

והאקספלורר נגרר מאחור עם ציון של

.

.

.

.

.

.

.

.

12 !! מתוך 100, :s07:

אם הוא מצליח לעבור את הטסט.......

מקור:

http://acid3.acidtests.org

- מהירות:

בדיקת מהירות הדפדפנים על ו-7 העלתה שאם אקספלורר 7 מהווה הסטנדרט לבדיקה, ו-IE8 מהיר ממנו פי 2 בערך, :sleep:

אז פיירפוקס בגירסאותיו האחרונות מהיר בערך פי 9 !!! שזה די קרוב לכרום 1 (מהיר פי 10). :xyxthumbs:

הכרום 2 בגירסאותיו האחרונות מהיר פי 13 מ-IE7...... :yelclap:

מקור:

http://www.betanews.com/article/Chrome-Firefox-IE8-accelerate-12-or-more-in-Windows-7-over-Vista/1243540763

תמונה שווה יותר מאלף מילים:

1_130322234.jpg

עריכה: בעיקר כשרואים אותה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chrome מהיר ונוח

אחד הדפדפנים האהובים עליי, נראה טוב, פשוט אבל לא תמיד (כרגיל) הוא מציג אתרים כראויי, יש אתרים מסויימים שמצריכים קידוד מחדש.

ושאלה, למה מי שבונה (מי שבונה הוא מקצוען שמבין בתיכנות אז מן הסתם הוא מנסה אותו על שאר הדפדפנים) לא בונה אותו על כל הדפדפנים?

אשכרה יש כמה אתרים בישראל שחושבים שהדפדפן היחיד שיש בעולם זה אקספלורר?

אשמח להסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Maxthon Classic....

המקסתון 2 הרבה יותר יפה ומהנה וגם אין בו הרבה קריסות לעומת הקלסיק...אבל בכל זאת נראה לי שעם כל החידושים בגירסא 2 הם הוציאו את הדברים הפשוטים והחכמים שקיימים בקלסיק...ניסיתי כמה פעמים כבר לשדרג מהקלסיק ל-2 וכל פעם חזרתי...:(

למה אין את היישום של "קבוצות" ב-2 ??! איזה דבילי זה! :s05: :silly:

בכל מקרה - מקסתון הכי טוב בין אם זה 2 או קלסיק - הרבה תכונות ופיצ'רים שימושיים אבל לא עמוס מדי, יציב(רק 2), הוא "מתלבש" על IE ולכן יש לו תאימות מושלמת, כמובן מהיר יותר מ-IE (במיוחד גירסא 2), וגם יפה מאוד מבחינת עיצוב ותומך בסקינים. חוויה!

עריכה: שכחתי לציין את "מקשי עכבר" ! פיצ'ר גדול! שימושי מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאלה, למה מי שבונה (מי שבונה הוא מקצוען שמבין בתיכנות אז מן הסתם הוא מנסה אותו על שאר הדפדפנים) לא בונה אותו על כל הדפדפנים?

אשכרה יש כמה אתרים בישראל שחושבים שהדפדפן היחיד שיש בעולם זה אקספלורר?

יש סטנדרט מסויים שאתר נורמלי חייב להיות בנוי לפיו.

בארץ החאפרים, מעדיפים לבנות את האתר איך שבא להם, והעיקר שיעבוד, כי חבל להתאמץ להתאים לסטנדרט. ואת העבודה הזו הם בודקים בדפדפן שמותקן אצליהם, שהוא בד"כ IE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...