איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד לפני מספר ימים השתמשתי בIE8 כי הוא היה הכי נוח בשבילי. אז החלטתי לנסות ולראות איך הFF וזה פשוט עולם אחר לגמרי ואני פשוט לא מסוגל לחזור לIE8. הFF מהיר בטירוף ומעלה כל אתר בצורה נורמלית והתוספים שלו זה משהו שמוסיף המוןןןן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני מספר ימים השתמשתי בIE8 כי הוא היה הכי נוח בשבילי. אז החלטתי לנסות ולראות איך הFF וזה פשוט עולם אחר לגמרי ואני פשוט לא מסוגל לחזור לIE8. הFF מהיר בטירוף ומעלה כל אתר בצורה נורמלית והתוספים שלו זה משהו שמוסיף המוןןןן.

גם אני הייתי שם...

כך תזמן בסוף תחזור לIE (תגלה שהתוספים זה בולטיש שלא באמת צריכים אותם ואל תתחילו להציף באני משתמש ב... כי זה הכי מצויין, אין הבדל בזמנים לפחות לא משהו ממשי כשההתלהבות תרד תחזור לIE)

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה עם IE8 שהוא איטי מאוד במיוחד כשיש יותר מטאב יחיד, חסר בו כלי לחיפוש שגיאות כתיב אוטומטי, אי אפשר להעתיק URL של תמונה במהירות, והמנוע שלו לא מציג הרבה אתרים כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ADBLOCK התוסף שבעיקר בגללו אני עובד ב FF.

אתם פשוט לא מבינים איזה שוק זה היה לגלוש ב YNET במחשב שלא היה מותקן בו ADBLOCK

DOWNLOAD STATUS BAR

ו IE TAB לכל מקרה

כל השאר תתאים לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי שם...

כך תזמן בסוף תחזור לIE (תגלה שהתוספים זה בולטיש שלא באמת צריכים אותם ואל תתחילו להציף באני משתמש ב... כי זה הכי מצויין, אין הבדל בזמנים לפחות לא משהו ממשי כשההתלהבות תרד תחזור לIE)

:hat:

או שאתה בדרן או מזוכיסט :-).

IE זה צב, כל אתר עם JS שזה בערך כל אתר עם שימושיות ברמה גבוהה הופך את הגלישה ב- IE למבחן סובלנות...

עוד שבוע לפיירפוקס 3.5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק עוד שבוע ל FF 3.5 ;D

ודרך אגב מלבד באיזה עוד אתרי עתירי JS אתה משתמש ?

עריכה: הכוונה בשורה העליונה שאני כבר עובד ה FF 3.5b פשוט שכחתי שזה מותקן בבית ולא פה כך ש NM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק עוד שבוע ל FF 3.5 ;D

ודרך אגב מלבד GMAIL באיזה עוד אתרי עתירי JS אתה משתמש ?

עריכה: הכוונה בשורה העליונה שאני כבר עובד ה FF 3.5b פשוט שכחתי שזה מותקן בבית ולא פה כך ש NM

כי עד סוף החודש הם אמורים לשחרר אותו. יש כבר RC2.

מלבד Gmail? יש המון, ZOHO כתחליף לכל האופיס, הדואר של יאהו, מיון תמונות בפליקר וכו'...

למעשה כל ממשק שהיה נראה לך מתוחכם באינטרנט לרוב מומש עם JS.

נסה את היכולות שלהם ותבין מה הכוח של JS ותבין שהיא העתיד.

עם IE זה פשוט זוועה...

שלא לדבר על וידאו בתקן פתוח בדפדפן החדש (כנס ל- http://openvideo.dailymotion.com/en עם הפיירפוקס הכי חדש ותראה ללא בקרוב ב- Youtube).

בקיצור, כל מי שמחזיק IE מחזיק אותנו ב___ם ולא נותן לנו להתקדם.

זה מצווה לשחרר בן אדם משימוש ב- IE וכל מה שמבוסס עליו. ובאמת שיש אופציות הרבה הרבה יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד Gmail? יש המון, ZOHO כתחליף לכל האופיס, הדואר של יאהו, מיון תמונות בפליקר וכו'...

למעשה כל ממשק שהיה נראה לך מתוחכם באינטרנט לרוב מומש עם JS.

נסה את היכולות שלהם ותבין מה הכוח של JS ותבין שהיא העתיד.

עם IE זה פשוט זוועה...

שלא לדבר על וידאו בתקן פתוח בדפדפן החדש (כנס ל- http://openvideo.dailymotion.com/en עם הפיירפוקס הכי חדש ותראה וידאו ללא פלאש בקרוב ב- Youtube).

בקיצור, כל מי שמחזיק IE מחזיק אותנו ב___ם ולא נותן לנו להתקדם.

זה מצווה לשחרר בן אדם משימוש ב- IE וכל מה שמבוסס עליו. ובאמת שיש אופציות הרבה הרבה יותר טובות.

YAHOO יופי גם כך אני משתמש ב וגם כך לרוב אני משתמש ב LIVE MAIL

ZOHOO נו באמת אתה צוחק עלי? למה שאני אשתמש בשטות הזאת כשיש לי מוצרים יעודים נורמלים.

OPEN VIDEO ?! תכנס אתה לאתר של daily motion מלבד הנגן כל הדברים הטובים עדין ב FLASH

כל התוספות שבגללם אני השתמשתי בו הם בפלאש.

זה שיצאה פורמט חדש לHTML זה לא אומר שהוא יותר טוב מפלאש או מסילברליט ולמען היכולות שלו אפילו לא מתקרבות.

אני לא מבין מה ההתלהבות ממוצר גרוע, רק כי יש בשם שלו את המילה OPEN :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?

אתה מכיר בכלל את העומק והיכולת שיש לניגון וידאו דרך תקן HTML5?

למשל מעקב אחרי תנועה? למשל אינטגרציה שלמה עם האתר? למשל כתוביות מתחלפות (תחשוב בכל שפה דרך שימוש בגוגל טרנסלייט)?

אל תהיה מצחיק, זה הרבה יותר גמיש ממה שיש ב- Flash.

לגבי ה- JS כל קליינט דואר נורמלי הוא מסה של קוד JS. יאהו, ג'ימייל, לייב מייל וכו'...

כל שירות מתקדם הוא מסה של JS.

לגבי זוהו, בוא רק נאמר שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

הלוואי על Word יכולות מסויימות שיש ב- Zoho Writer (לדוגמה, תמיכה מובנת ב- Latex).

רוצה להשיאר עם עגת ה- JS והאינטרנט של שנות ה-90, תהנה עם IE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוסיף לקרום פשטות ומינימליות, לפירפוקס אפשרויות מתקדמות עם כל הפלאגים שיש לו.

אני אישית מהרגע הראשון ידעתי שקרום מתאים לי... מהיר פשוט נוח מינימלי, זה בדיוק מה שאני צריך, אין לי כוח להתעסק עם כל מיני דברים מסביב.

כדפדפן שני אני משתמש בIE שעושה את העבודה, אף פעם לא אהבתי את פיירפוקס, למעשה הוא הדפדפן הכי פחות אהוב עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?

אתה מכיר בכלל את העומק והיכולת שיש לניגון וידאו דרך תקן HTML5?

למשל מעקב אחרי תנועה? למשל אינטגרציה שלמה עם האתר? למשל כתוביות מתחלפות (תחשוב בכל שפה דרך שימוש בגוגל טרנסלייט)?

אל תהיה מצחיק, זה הרבה יותר גמיש ממה שיש ב- Flash.

לגבי ה- JS כל קליינט דואר נורמלי הוא מסה של קוד JS. יאהו, ג'ימייל, לייב מייל וכו'...

כל שירות אינטרנט מתקדם הוא מסה של JS.

לגבי זוהו, בוא רק נאמר שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

הלוואי על Word יכולות מסויימות שיש ב- Zoho Writer (לדוגמה, תמיכה מובנת ב- Latex).

רוצה להשיאר עם עגת ה- JS והאינטרנט של שנות ה-90, תהנה עם IE.

קודם כל בשביל HTML5 צריך דפדפן שתומך בו... בדיוק כמו הCLIENT של ה FLASH והSILVERLGHT

רק שאותם אי אפשר לצרף אבל את הסטנדט הפתוח שבעצם מעתיק את הצלחות של הוקדמות בשטח ידחף לכל דפדפן.

ובכלל יש תחושה כזאת שסטנדטים נולדים כל פעם שמישהו מרגיש שMS הולכים להשתלט על השוק...

בעיקר עלידי חברות חופשיות ופתוחות (שבתאכלס המודל העיסקי שלהם משתלב טוב טוב עם הרעיון).

ודרך אגב כך צריך להראות נגן: http://vimeo.com/channels/timelapseinhd#5243406

כן כל שירות מתקדם משתמש ב JS, רק תזכיר לי שוב בכמה כאלה מלבד קלינט הדואר שלך אתה ו/או משתמש ממוצע משתמש

ושזה איך שהוא מתבטא בביצועים משופרים... (אם כבר כל הטיעון שלך זה JS אז לך על ).

לגבי ZOHO, עבדתי פשוט מיותר ולא נוח ואם כבר LATEX אז אני די בטוח שזה נמצא ב OPENOFFICE.

כמו שאמרתי קודם מעניין אותי מוצר טוב, הסיבה שעברתי לFF לפני כל כך הרבה זמן היו התויות והתוספים המגוונים

לא קוד פתוח לא JS ולא נעלים ובמידה ויהיה שירות טוב יותר אני העבור בשניה, אתה מוזמן לדאוג לסטנדרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כ"כ מחרטט...

נראה אותך חס וחלילה נכה ואין תקנים מחייבים לשירות נאות של חנייה ושירותים תקינים.

אם לא היה חוק / תקן כזה, הרי אף אחד לא היה עושה אותו כי הוא לא משתלם.

תקן זה היכולת של בני אדם להתקיים בסביבה תחרותית מבלי לגרום למישהו להתחזק למימדים שהוא מבטל דעות ומיעוטים.

אקספלורר עשה את זה שנים וכל מי שלא יקדם תקנים פתוחים יסיים כלקוח שבסוף אינטרסים צרים קובעים את החיים שלו.

לתת לך עוד דברים המשתמשים ב- JS?

Live Maps, Google Maps, Google Docs, TinyMCE (Text Editor Within Wordpress), All The Advanced Forums Platforms, Comments Engine in YNET and NRG...

רוצה עוד?

נגני הודיאו מבוססים תגית הוידאו יכולים להיראות כיצד שתרצה, בשביל זה יש אלמנטי Canvas (ש- IE לא תומך בהם).

Wikipedia כבר משתמשת בהם.

רוצה עוד משהו ב- JS:

http://editor.pixastic.com/

ואם אתה לא מבין את הכוח שיש למוצר כמו ZOHO בו המסמכים שלך נגישים מכל מחשב, אתה יכול לערוך אותם יחד עם מי שתרצה והמוצר חינמי ומתעדכן תכופות, אז כנראה שבאמת אתה גולש יותר מדי ב- IE ופספסת כמה שנים של כמו שהוא צריך להיות.

אם ככה, חזור להשתמש באאוטלוק אקספרס במקום ג'ימייל, ככה בכלל לא תצטרך JS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...