איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן הכי טוב לטעמכם?

Born2Kill

איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?  

2165 הצבעות

1. 1. איזה דפדפן הוא הכי טוב לטעמכם באופן כללי?

Recommended Posts

מיקרוסופט לא צריכה את כל העתקות, היא בעצם זאת שהמציאה את המילה "דפדפן".

מיקרוסופט ממש לא המציאה את הדפדפן אלא כרגיל "השאילה" אותו מחברות אחרות. הדפדפן הגרפי הראשון נקרא Mosaic והדפדפן המסחרי הראשון (שבעצם גרם לכך שאנשים פרטיים החלו להביע עניין עצום ברשת האינטרנט) היה Netscape Navigator.

מיקרוסופט השתלטה על השוק אך ורק בגלל שהיא כללה את האקספלורר בכל מערכות ההפעלה שלה וברגע שאנשים התרגלו לדפדפן שלה, הם לא חיפשו אלטרנטיבות ואפילו לא ידעו שקיימים דפדפנים אחרים... זו אחת הסיבות לכך שמיקרוסופט חטפה קנסות ענק בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט מדהים עד כמה שIE8 איטי, תנסה לפתוח טאב ריק חדש, כמה זמן זה לוקח? 3 שניות? בfirefox זה מיידי!

אני כבר חודשים משתמש בפיירפוקס ללא תוסף אחד, די כבר לדבר שטויות שצריך להתקין ולשדרג ובלה בלה בלה לבד.

מעבר לזה, בפיירפוקס כל גרסא יותר מהירה מהקודמת, בIE זה הולך הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים עד כמה שIE8 איטי, תנסה לפתוח טאב ריק חדש, כמה זמן זה לוקח? 3 שניות? בfirefox זה מיידי!

אני כבר חודשים משתמש בפיירפוקס ללא תוסף אחד, די כבר לדבר שטויות שצריך להתקין ולשדרג ובלה בלה בלה לבד.

מעבר לזה, בפיירפוקס כל גרסא יותר מהירה מהקודמת, בIE זה הולך הפוך.

ה FF לא כלכך יותר מהיר, לפתוח תווית חדשה לוקח אותו הזמן, כמו כן אתה מוזמן להציץ בהשוואה שהבאתי כאן קודם:

http://lifehacker.com/5286869/lifehacker-speed-tests-safari-4-chrome-2-and-more

ולגבי זה שאתה משתמש ב3FF ללא תוספים כלל, זה פשוט :nixweiss: אם כבר תתקדם לCHROME 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אופרה. גם בגלל העיצוב ,יש לה מלא עיצובים שונים ואתה יכול אפילו לבד לבנות אחד. הכל מסודר, נוח כזה, יש הרבה קיצורי דרך כאלה שאתה יכול לעשות , ואתה מגדיר אותם בעצמך , הוא מהיר (אצלי לפחות..תמיד) ומה שאני אוהב עוד שזה כשאתה יוצא אז הוא שומר לך את הדפים

פאק אתה אפילו יכול לעשות שהוא ידבר , יעני אתה מסמן לו את הטקסט והוא קורא (אתה גם יכול לשנות את הקול שלו ולעצב אותו איך שבא לך) וגם , אתה יכול לדבר איתו, להגיד לו נגיד "OPERA CLOSE" (סתם זרקתי מילים) והוא נסגר.. ועד הרבה הרבה כל מיני תכונות שאפילו לא הספקתי להתשמש בכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FF לא כלכך יותר מהיר, לפתוח תווית חדשה לוקח אותו הזמן, כמו כן אתה מוזמן להציץ בהשוואה שהבאתי כאן קודם:

http://lifehacker.com/5286869/lifehacker-speed-tests-safari-4-chrome-2-and-more

ולגבי זה שאתה משתמש ב3FF ללא תוספים כלל, זה פשוט :nixweiss: אם כבר תתקדם לCHROME 2

איך בדיוק מתקדמים מפיירפוקס לChrome, הוא פשוט לא נוח בכלל וחסרים בו מלא אופציות, בכללי אני לא אוהב את WebKit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מתקדמים מפיירפוקס לChrome, הוא פשוט לא נוח בכלל וחסרים בו מלא אופציות, בכללי אני לא אוהב את WebKit.

קודם כל הוא מהיר יותר ואסטתי יותר ואיזה אופציות חסרות בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הוא מהיר יותר ואסטתי יותר ואיזה אופציות חסרות בו?

זה שהוא עולה ב1.38 שניות במקום 1.54 שניות לא מזיז לי בשיט.

האדרס בר של דפוק ולא נוח, עיצוב לא משהו בכלל, לא זכור לי עכשיו עוד דברים אני יזכר ויגיד לך.

לא מצאתי יתרון אחד של על פיירפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא עולה ב1.38 שניות במקום 1.54 שניות לא מזיז לי בשיט.

האדרס בר של דפוק ולא נוח, עיצוב לא משהו בכלל, לא זכור לי עכשיו עוד דברים אני יזכר ויגיד לך.

אבל זה שFF עוקף את IE8 בכמה מילי שניות זה כן מזיז לך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, אני פותח לפחות 50-60 טאבים חדשים ביום, תנסה ותראה כמה זמן לוקח לIE8 לפתוח טאב חדש וכמה לFF3, זה לא הבדל של 1.44 ל1.65 שניות, זה הבדל של 0.4 שניות ל3.76 שניות, וזה פעולה שעושים בתדירות גבוהה.

לעומת זאת Cold start אני עושה מקסימום פעם ביום, ובאמת לא משנה חצי שניה לפה חצי שנייה לשם.

cold__warm_starts.png

על איזה מחשב הם עשו את הבדיקה שפיירפוקס עולה ב11 שניות? הוא עולה במקסימום שתי שניות בCold start.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, אני פותח לפחות 50-60 טאבים חדשים ביום, תנסה ותראה כמה זמן לוקח לIE8 לפתוח טאב חדש וכמה לFF3, זה לא הבדל של 1.44 ל1.65 שניות, זה הבדל של 0.4 שניות ל3.76 שניות, וזה פעולה שעושים בתדירות גבוהה.

לעומת זאת Cold start אני עושה מקסימום פעם ביום, ובאמת לא משנה חצי שניה לפה חצי שנייה לשם.

חשבת פעם שה ADBLOCKER חוסך לך הרבה זמן ...

על איזה מחשב הם עשו את הבדיקה שפיירפוקס עולה ב11 שניות? הוא עולה במקסימום שתי שניות בCold start.

דווקא מדויק, אצלי FF3.0.11 עם:

ADBLOCK

DOWNLOAD STATUS BAR

CUSTOMIZE

IE TAB

FLASHGOT

עלה ב 12ש.... (אבל הBETA עולה יותר מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדדתי עכשיו עם סטופר וזה לקח לו 9 שניות, על מערכת דיי כבדה (תוספים מפה ועד להודעה חדשה, המון היסטורי והמון קאש) ומחשב בעומס (winamp מנגן + פתוח + נירו באמצע צריבה).

ובכל מקרה, למי אכפת? פתיחה כזאת אני עושה לדפדפן רק פעם ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספלורר זה כמו הסקודה של הדפדפנים... רק בגלל שהכל פועל עליה לא אומר שנוח להשתמש...

בתור מישהו שנוהג כל יום על סקודה, נעלבתי... אקספלורר דפדפו איטי, פולשני ועם טווח אפשרויות מאד מוגבל. כמו כן בקושי תומך בתוספים למיניהם. שלא לדבר על זה שהוא מתרסק חופשי ובעל נטיה מעצבנת לרסק איתו חצי מה-.

סקודה לעומת זאת אמינה בטירוף, יש לה אופי אמיתי (להבדיל מכמעט כל מה שיוצא מיפן למשל...), נוחה, מהירה, חסכונית. עושה כל מה שטובות ויקרות ממנה עושות רק בלי הפוזה (ותוספת המחיר).

אם כבר סקודה זה פיירפוקס - באה מעמדה של אנדרוג, עם גישה פתוחה, בלי פוזות ובלאגנים, ומשתלטת על העולם :xyxthumbs:

אקספלורר... זה אולי מאזדה. משעמם, אפור, עושה כל דבר מספיק טוב בשביל שהממוצע יישאר גבוה, אבל לא מצטיין בכלום. אה, ולכולם יש כזה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...