Prototype - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

לא יודע מה אתם רוצים. משחק עם עכבר ומקלדת ומסתדר מצויין :nixweiss: יכול להיות שעם גיימפאד יהיה יותר קל אבל חבל לי לבזבז כסף על דבר כזה, אולי כשיצא SF4 אני אקנה GAMEPAD בשביל לשחק עם אח שלי :P

אני תמיד משחק עם עכבר ומקלדת אבל פה אפילו לא חשבתי פעמיים , תפסתי את הגיימפאד (אלחוטי) והתחלתי לשחק בלי לנסות אפילו את המקלדת והעכבר.

זה פשוט נראה לי טבעי במשחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון המשחק נראה כאילו מפתחי המשחק רצו להוכיח למפתחים של ספיידרמן- תראו, עשינו משחק הרבה יותר טוב משלכם

אני חושב שזאת אחת הסיבות שיש את הטיפוס על הקירות למרות שהוא לא שימושי בכלל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזאת אחת הסיבות שיש את הטיפוס על הקירות למרות שהוא לא שימושי בכלל :P

לא שימושי??

אתה רציני??

ניסית למשוך אנשים נגועים , לעלות על בניין ואז לנחות על כולם בסוג של CANNONBALL?

פשוט חוויה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את המשחק אתמול ובאמת שנהנתי מכל רגע!!! עכשיו שאלה לי אליכם מישהוא יודע מה קורה אם יש 100% MEMORY WEB ומה קורה כאשר כל הEVENTS בGOLD? יש איזה בונוסימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סיימתי את המשחק, זה מטורף, יומיים אני חורש עליו בטירוף ומזלי שהכרטיס מסך שלי הגיע בזמן בשביל שאוכל לשחק ואני מכור לזה!!

עכשיו יש אפשרות לעצור את הזיהום או שהכל נשאר כמו שהוא ואפשר להרוס דברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הורג בוס ענק כזה קוראים לו/לה אליזבת' משהו נראה לי :o

זה ממש מעצבן, זה החלק הכי קשה במשחק וכל ההנאה ירדה מרוב שזה ארוך ושהיא כל הזמן זורקת עלי שטויות.

אני פשוט כל הזמן הלכתי הצידה, עשיתי CONSUME לזומבים רגילים ושהיה לי את ה MAX הזה הלכתי לידה ועשיתי מלא DEVESTATORS עד שסוף סוף היא מתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הורג בוס ענק כזה קוראים לו/לה אליזבת' משהו נראה לי :o

אנשים, סמנו ספוילרים אל תהרסו לאחרים. זה ממש מרגיז.

לגבי השאלה שלך:

אתה יכול לתקוף אותה איך שבא לך. אני אישית תקפתי אותה עם DEVOSTATORS והמכה השנייה של הטפרים (מקש ימני).

אחרי זה, שהגיע הצבא הייתי לוקח כל פעם מסוק או טנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המשחק אתמול ואני באתי לשחק אבל המשחק "נופל" (המסך שחור וכתוב MODE NOT SUPPORTED)

יש לי כ.מ HD 4870 והורדתי את הדרייברים הכי חדשים וזה בכל זאת לא פועל מישהו יודע מה הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...