אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

זה באמת נשמע "לא הוגן" ::)

עד כמה שזה לא הוגן הוא חייב לחשוב למי יש ולמי אין.

מס על רכבי יוקרה זה עדיף בהרבה על מע"מ על ירקות.

לא יכול להיות שהנטו יישאר אותו דבר או יירד והמיסים רק ייעלו.

זה לא חיים בכלל.

מי שלא חושב על השכבות העניות שייבושם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^אני מוכן להרים עבורך מגבית שתממן לך כרטיס טיסה חד-כיווני לקובה/ונצואלה, רק תגיד.

אתה חושב שזה בעיה לגלוש ב-HWzone מקובה/ונצואלה? :lol::kopfpatsch::s07:

;D

בבקשה, חדל קשקשת.

אם אין לך משהו לתרום לדיון - תלחץ על כפתור "Back".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חיים בכלל.

תדמיין לך אדם שעובד בשנות העשרים שלו במכולת וחוסך כל יום כסף. אותו אדם בסופו של דבר חוסך מספיק כסף כדי להצליח להקים מכולת שכונתית. הוא מצליח לגרום לה לשרוד, ובעזרת הרבה עבודה קשה אפילו מצליח להרוויח כסף בעזרתה. הוא משדרג את המכולת שלו לסופר גדול, ועם הזמן מצליח לפתוח עוד ועוד סופרים. הוא שוכר עובדים, מעניק להרבה אנשים פרנסה, ומתגאה בזה שהצליח להקים אימפריה במו ידיו (סיפור אמיתי, אגב).

ואז אתה בא וצורח על זה שצריך לקחת לו את רוב הכסף שלו כי הוא עשיר. "אבל הוא עשיר!!!!! שיביא את הכסף ויתן לאנשים שישבו על התחת בזמן שלמדו בתיכון וזרקו ניירות על המורה!!!, הם עניים!!!! איזה מניאק הוא!!!!!! כוסאמא של ביבי שלוקח מכולם כסף בצורה שווה, ולא רק מאלה שמספקים אלפי עבודות ועבדו רוב חייהם כדי לא להיות עניים!!! למה הוא לא לוקח להם את כל הכסף והופך אותם לעניים כדי שיהיה גם לשאר כסף!!!"

ההיגיון שלך דפוק, ואתה נשמע לי כמו האלה שצחקו על המורים בתיכון, קיבלו 60 בבגרויות כי למדו יומיים לפני ואח"כ עובדים באיזה קיוסק ומתלוננים על העשירים הגנבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שאנשים מסויימים עשירים ואחרים עניים. וזה תלוי אך ורק באותו בן אדם. אם מישהו הביא את עצמו לזה שהוא עני/לא הצליח לצאת מזה, זו אשמתו. אין שום סיבה לתת לאנשים האלה הקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חיים בכלל.

וואו. אתה טמבל. וילדותי. ונאיבי. כמה כבר רכבי יוקרה אתה חושב שנמכרים כל שנה ?

וכמה משפחתיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיפשות, כרגיל, נוזלת לך כבר מהאוזניים.

מס על מכוניות (כאילו שחסר, כבר עכשיו יש 130% מס) יגרום לזה שאנשים פשוט יסעו במכוניות גרועות/ישנות/זולות/לא בטיחותיות. אין שום קשר ל"ייסעו יותר או פחות".

מס על הדלק (שמשפיע באופן ישיר בהתאם לכמות הנסיעה) הוא זה שבאמת יכול לגרום לאנשים לנסוע פחות.

אבל נו, מה כבר אפשר לצפות מערס צעצוע עם קטנוע פשע-רשע....

חחחחח

"בטיחותיות"? איז בטיחות יש במכונית חדשה,

תראה את התאונות לאחרונה.

נהגים/אזרחים משוגעים, נוסעים כמו מטורפים..אנרכיה על הכבישים, כו בכול מקום ונושא בארץ..

התאונות גורמות לנו=המדינה הוצאות אדירות, שיכלו לפתור, רק הן, את בעיות הכלכלה.[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 09:41:06

זולות?!

ה"זולות" האלה אוכלת דרך לא פחות מאלה של היום.

אגב' date=' הממשלה לא נתנה התראה מוקדמת שהיא מעלה את המס בלו (שלא נשכח שיש מע"מ על המס בלו - זה מס על מס :screwy:).

תוך מספר שעות בודדות בתוך התראה מוקדמת לתחנות הדלק המס הועלה, לא נתנו לרגע לאנשים לנסות לחסוך או לשמוע את ההודעה.

לא הממשלה ממהרת עם זה מעניין...?

רכבת פיתרון מעולה?!

הצחקת את הביצה שלי.

אח שלי נוסע כל יום ברכבת ובאוטובוסים כבר שנתיים שעושים לו את המוות והוא מת כבר לעבור לאופנוע/קטנוע, רק תן לו קטנוע 50 סמ"ק הכי פשוט שיש הוא ייעבור לזה.

אפילו אני ניסיתי רכבת ואוטובוסים - מצב מחריד ומזעזע, לא סתם מדברים על איחורי רכבות וכאלה... יש איזה פאק במערכת.

לכל אלה שאוהבים להטיח בי הטחות שהכל וורוד בממשלה של ביבי, מישהו שמע על קיצוץ בשכרי השרים?

מישהו יודע מי מממן את נסיעות השרים וכו'...? (שאלה רטורית).

לא שמתם לב לשקרים שלו לפני הבחירות? איפה הורדות המיסים שכל כך הבטיח?

מילא הוא מקצץ גם בשכרם של השרים וגם מעלה את המס, אבל הוא רק העלה בלבד! איפה הקטע בסרט שביבי מראה ש"גם אצלנו בממשלה חוסכים"?

[/quote']

מה כבר, כול אדם יכול לחסוך, כמה לירות על התידלוק הראשון,

אבל טוב עשו שלא הודיעו מראש, כך לא שירתו את בעלי תחנות הדלק, שמתעשרים על חשבוננו, כי היו קונים מלאי דלק במחיר ישן, וגוזרים עלנו "קופון" במכירתו לנו במחיר הגבוה.

ולכן תודו לממשלה, שכך העשירה/חסכה לנו האזרחים את ההתחכמות של בעלי התחנות.

ובכלל, בכול פעם שהדולר יורד (זאת כבר נקודה נוספת..) בעלי העסקים מורידים מחירים???!....כמעט ולא...[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 09:47:18

הם לא מתקיימים באירופה כי שם המדינה היא לא סוציאל דמוקרטית

תגיד תודה שאתה מקבל טיפולים וניתוחים מהמדינה, לימוד עד תיכון בחינם

ועוד שלל דברים בחינם, שזה בעצם המיסים שאתה משלם

לא להתבכיין, פשוט לשתוק ולקבל מה שלכאורה נראה פשע פוליטי

צודק מאה אחוז.

המדינה זו אנחנו , וזה כמו בכול בית שם , החכמים, מקצצים כשצריך, מותרים על מותרות בזמנים קשים..

ובכלל, אנחנו האזרחים "משוגעים".קונים בלי אבחנה, חיים במינוס גדול ומעבר לפרופורצית ההשתכרות שלנו....

רצים אחרי "עגל הזהב" = ".לשכן שלי יש יותר, אז אני צריך גם..."

אם היתה המדינה, מחר, מבטלת את האובר דראפט, וכולם היו נכנסים למשטר הידוק חגורה, אפילו לשנה........אני מאמין שזה היה מסייע רבות לכלכלת המדינה, למרות שברך, היינו מעלים את האבטלה, כי ירידה בצריכה, פוגעת בעסקים.

ובכלל, הכלכלה שלנו חיה וירטואלית, על האובר דראפט של האזרחים שצורכים יותר ממה שיש להם, בהסכמת ובשתיקת הממשלה, וכך העסקים חיים על "ריק" ולכן כשישנם קושיים והמצב קשה, והצריכה, כאמור, יורדת, אז הם נופלים; הם לא היו צריכים לקום מלכתחילה...

נו.מה לעשות, הכול בנוי על כמאמר "הגששים, "...כאילו...."[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 09:55:44

העם מטומטם ולכן העם ישלם

מי שהצביע לביבי בבחירות יכול עכשיו רק להסתכל על עצמו ולהגיד כמה דפוק הייתי.

איך אפשר להצביע למי שפישל כל כך הרבה פעמים בקריירה שלו???

באמת, מה אתם רוצים מביבי....:

בכול פעם שהוא מגיע לשילטון, אם כשר אוצר, ואם הפעם כראש ממשלה,הכלכלה על הפנים!!!!!!

זאת לא אשמתו, שכך חיינו במשך השנים האחרונות.

בסך הכול, שכחנו שבפעם האחרונה הוא ייצב את הכלכלה יפה, אומנם במחיר ירידה ברמת החיים של כול הרמאים שעבדו בעבודות מזדמנות, והרויחו טוב, ובמקביל קיבלו הבטחת הכנסה, קיצבה מהביטוח לאומי, ועוד כול מיני סוכריות שלא היה מגיע להם, ועל חשבוננו,..... ושאם לא היה עושה כך, מצבנו היה גרוע בהרבה , ופחות או יותר, כמו בכול העולם; וחבל שממשלת קדימה והשר בראון כראש אוצר, שהיום מבקר כול כך חזק את הממשלה, לא ביצע פעילות, תוך צפיה קדימה , ומקבל החלטות כלכליות לתמיכה במשק, כך מצבנו היום היה עוד הרבה יותר טוב.לסיום, לי ברור, שאם הממשלה הנוכחית תצליח, כמו שביבי כשר אוצר הצליח אז, בממשלת שרון, לא יעלו כאן כול מבקריו, ויגידו כול הכבוד.....

ודרך אגב, אם תלכו עוד קצת יותר רחוק, לממשלת נתניהו הראשונה, תמצאו שממשלת המערך עם בייגה שוחט כשר אוצר, לאחר הסכמי השכר המטורפים שלו עם ההסתדרות, השאירה לו גרעון אדיר שהיה צריך לסגור, והוא אכן עשה זאת יפה בתוך 3 שניות כהונה (בערך) בהן היה ראש ממשלה, ומי מזכיר זאת...אף אחד, כי את ביבי נוהגים לתקוף ושלא בצדק.[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 10:05:32

1. רק היום בעיתון הייתה כתבה על כך ששטיניץ העלה הצעת חוק לצמצום שכר השרים סגני שרים וראש הממשלה ב-5%.

2. לא יודע אם אתה מכיר קצת כללכלה אבל יש דבר אשר נקרא גירעון, זה משהו מוזר כזה שבעצם אומר שהמדינה חייבת כסף למדינות,בנקים,מחזיקי איגרות חוב ממשלתיות וכו'.

3. גירעון גדול אומר דירוג אשראי נמוך

4. דירוג אשרי נמוך= פחות השקעות זרות במדינה= פחות מפעלים מחברות זרות כגון אינטל, MS, AMDOCS, וכו'= פחות מקומות עבודה לאלפי אנשים= פחות כסף לאנשים= כח קנייה יורד= אינפלציה עולה= משכנתאות עולות.

עובדה נחמדה לסוף, אני לא מאמין שאתה זוכר את שנת 90-96, בעלי המשכנתאות פשוט לא יכלו לעמוד במדד שקפץ כמו מטורף ואינפלציה מטורפת אשר גרמו לכך שאם לקחתה 1ש"ח משכנתה הייתה צריך להחזיר תוך שנה 50ש"ח וכך על כל שנה זאת אומרת שלא יכולתה לקנות דירה אם לא היה לך את כל הסכום.

בשנת 96 הגיעה המפנה, הגיעה לנו ראש ממשלה שיש לו הבנה בסיסית בכללכלה ( כן ההוא ביבי) ואיך שהו גילו במדינה שלנו שלא צריך גירעון שנתי של 16% כדי לשרוד מספיק להפריט את בנק לאומי,קואופ,כללית, ודומיהן ומסתבר שאפשר לעמוד על גרעון של 3% שנתי איזה תדהמה משנת 96 עד עכשיו המשכנתה שלי עלתה בפחות מאשר מ-90 עד 96 אז כל החכמים ובעלי הדעות כמה הפוליטיקים שלנו חרא וכמה המדינה מסריחה פשוט תחשבו טוב, תנשמו עמוק, ותציע אלטרנטיבות במקום להגיד זה לא טוב זה פוגע רק בחלשים ולא בעשירים וכו'.

*אין אני אומר שהקדנציה הראשונה של ביבי הייתה הצלחה אבל אני אומר שבזכותו אני יכול לגדל את ילדי בדירה שלי ולממן את זה.

מסכים עם כול מילה, ורוצה להוסיף, שמבחינה כלכלית, אכן ממשלתו הייתה הצלחה גדולה.צריך לזכור שהבעיה הכלכלית במדינה חשובה , ולעיתים אף יותר, מהבעיה הבטחונית, שאת קשייה ועל דרך פיתרונה המפלגות הגדולות מסכימות, פחות או יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

"בטיחותיות"? איז בטיחות יש במכונית חדשה,

אתה צוחק נכון? ברוב המכוניות על הכבישים בישראל אין אפילו ABS, שלא נדבר על בקרת יציבות.

אחוז מאוד משמעותי מהתאונות היה יכול להימנע אם כל מי שנוסע בקופסאות פח מיושנות היה יכול להרשות לעצמו נורמלי.

תדמיין לך אדם שעובד בשנות העשרים שלו במכולת וחוסך כל יום כסף. אותו אדם בסופו של דבר חוסך מספיק כסף כדי להצליח להקים מכולת שכונתית. הוא מצליח לגרום לה לשרוד, ובעזרת הרבה עבודה קשה אפילו מצליח להרוויח כסף בעזרתה. הוא משדרג את המכולת שלו לסופר גדול, ועם הזמן מצליח לפתוח עוד ועוד סופרים. הוא שוכר עובדים, מעניק להרבה אנשים פרנסה, ומתגאה בזה שהצליח להקים אימפריה במו ידיו (סיפור אמיתי, אגב).

ואז אתה בא וצורח על זה שצריך לקחת לו את רוב הכסף שלו כי הוא עשיר. "אבל הוא עשיר!!!!! שיביא את הכסף ויתן לאנשים שישבו על התחת בזמן שלמדו בתיכון וזרקו ניירות על המורה!!!, הם עניים!!!! איזה מניאק הוא!!!!!! כוסאמא של ביבי שלוקח מכולם כסף בצורה שווה, ולא רק מאלה שמספקים אלפי עבודות ועבדו רוב חייהם כדי לא להיות עניים!!! למה הוא לא לוקח להם את כל הכסף והופך אותם לעניים כדי שיהיה גם לשאר כסף!!!"

ההיגיון שלך דפוק, ואתה נשמע לי כמו האלה שצחקו על המורים בתיכון, קיבלו 60 בבגרויות כי למדו יומיים לפני ואח"כ עובדים באיזה קיוסק ומתלוננים על העשירים הגנבים.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת מעשיר כמה שקלים זה לא כמו לקחת מעני כמה שקלים!

אין לי היגיון?!

קודם כל תסתכל על התמונה הכוללת, והעשירים של היום הם לא כמו העשירים של פעם.

עד כמה שהעשירים הרוויחו את הכסף בכבוד, הם צריכים להסתכל על התמונה הכוללת, ולא רק על עצמם.

לא סתם אומרים "העשירים מתעשרים והעניים נעשים יותר עניים".

וכמובן, תתבייש לך שאתה מדבר ככה, לאדם כמוך הייתי משלם משכורת מינימום רק כדי שתרגיש מה זה לחיות כעני בתקופה של העלאות מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת מעשיר כמה שקלים זה לא כמו לקחת מעני כמה שקלים!

אין לי היגיון?!

קודם כל תסתכל על התמונה הכוללת, והעשירים של היום הם לא כמו העשירים של פעם.

עד כמה שהעשירים הרוויחו את הכסף בכבוד, הם צריכים להסתכל על התמונה הכוללת, ולא רק על עצמם.

וכמובן, תתבייש לך שאתה מדבר ככה, לאדם כמוך הייתי משלם משכורת מינימום רק כדי שתרגיש מה זה לחיות כעני בתקופה של העלאות מיסים.

בהחלט זה הגיוני מי שעבד קשה ולמד צריך לשלם יותר ולממן את מי שלא עשה כלום.

גם כך העשירים משלמים עכשיו יותר בכ10% ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שטוף תעמולה מרקסיסטית ומצד שני הצבעת לקדימה שלא שבמשך 3 שנים לא שינתה שום דבר ממה שביבי עשה בתור שר אוצר... :screwy:

טוב, לא נמאס לך לדבר שטויות?

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון? ברוב המכוניות על הכבישים בישראל אין אפילו ABS, שלא נדבר על בקרת יציבות.

אחוז מאוד משמעותי מהתאונות היה יכול להימנע אם כל מי שנוסע בקופסאות פח מיושנות היה יכול להרשות לעצמו רכב נורמלי.

+1

.....ואני חשבתי שתכתוב : ...אם כול מי שנוסע בקופסאות המיושנות, או חדשות, היה נוהג בזהירות, תוך מתן זכות קדימה, ולא באנוכיות, מבחינת, אני ואפסי עוד ושכולם יקפצו לי...." זה מה שמעניין אותך?!, מכונית חדשה, עם ABS בלי ABS?

נסעת פעם בעיר כשבנתיב התחבורה הנגדי לך, נחסם על ידי "פוץ" שעומד ומשוחח עם מישהו שנמצא ברכב חונה, וורכב שבא מולך, עוקף את הרכב החוסם, גם אם הזכות שלך?......וכשאתה מעיר לו, הוא רוצה להרביץ לך?! קרה לך כזה דבר?

כך החיים על הכביש, כך בסופר, כך , ואין מה להכביר במילים על המתרחש במגרשי הכדורגל.......

על מה אנו מדברים כאן? שכחתם את הנושא?

שם של אדם המורכב מ- 4 אותיות ובסך הכול שתי זוגות זהות, שעלה לרשות הממשלה, וכולם כאן מפילים עליו את כול חוליי החברה שלנו, תוך מבט צר וחסר דמיון המתרכז בכלכלה, ורק בחלק הכואב שלה...העלאת מיסים.! חברה, זה חלק מהמשחק הכלכלי, ואין מה לעשות.

אני חושב שאנו כאן, גם אני, סתם "טוחנים" מים"

שיהיה לכולנו שבוע טוב באמת!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלילה, חלילה חלילה, לא אמרתי שהן לא חשובות, הן כן ומאוד, רק הדגשתי שהן לא העיקר ו/או הפרמטר העיקרי הקובע, אלא ציינתי שהגורם האנושי הוא זה שחשוב יותר מכול שאר המערכות המכניות; קודם אני , ואתה צריכים לנהוג בזהירות, ואחת כמה וכמה, אם המכונית שלנו ישנה.

ודרך אגב, למכונית חדשה הבטים שליליים אחרים, מלבד יתרונות מערכות הבטיחות, והעיקר שבהם היא המהירות והכוח הטמון במנוע.....[br]פורסם בתאריך: 23.05.2009 בשעה 23:58:52

הנה, אני כותב כאן ובטלויזיה מראים/מדווחים על תאונות: "רוכב קטנוע נהרג בהתנגשות עם רוכב אופנוע אחר, שנמלט מהמקום...."
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...