אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מע"מ על כל המצרכים הבסיסיים שאינם פירות וירקות: על לחם, על חלב ומוצריו, על בגדים, על נייר טואלט, על תרופות, על דלק, על בשר. אז למה על פירות וירקות לא?

בנוגע לאנשים שכניסים למדינה פחות מיסים: זו בדיוק הנקודה שלי! אם ההכנסות של המדינה ממיסים קטנות, המדינה יכולה או להגדיל את החובות שלה (גרעון), או להקטין את ההוצאות שלה (קיצוץ בתקציב) או לחפש מקורות נוספים להכנסות (העלאת המע"מ והבלו). כל אחת מהאפשרויות רעה אבל זו המציאות. אז כדי לצמצם את הפגיעה, בחרו ללכת על קצת מכל אחת משלושת האפשרויות.

בעצם יש אפשרות רביעית: למצוא בנגב שדה נפט אדיר שיגדיל את הכנסות המדינה בצורה משמעותית. איזה מניאק הביבי הזה, למה את זה הוא לא עושה במקום להעלות את המע"מ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב כמוך.... ביבי קיצץ בשכר של השרים ב-5%.

מה זה 5%?! זה כמעט כלום.

ביבי מרוויח סביב ה-37K (קצת יותר מהשרים), אז מה זה בישבילו 5%? 1800 שקל? אז יישאר להם 35K במקום 37K.

גם ככה הנסיעות על חשבון משלם המיסים ואפילו הרכב בו מסיעים אותו גם על חשבוננו, כך ש-35K יוצא לא רע.

ממשלה שבאמת דואגת לעם צריכה להראות שגם אצלם חוסכים ולא מקצצים בכמה אחוזים בודדים רק כדי להגיד "הנה, חסכנו".

וזה לא בידיוק ייכניס להם את סכום הכסף שהם רוצים, אל תשכח שעד איזה סכום מסויים של כמה אלפים אתה לא משלם מיסים והרבה אנשים מפוטרים ומכניסים פחות כסף מהעבר, ככה שהם משלמים פחות מיסים וכו'....

אותי באמת מעניין כמה זמן המצב יישאר ככה.

זה זמני כל העלאות מיסים או זה לכל אורך הקדנציה?

אני מנסה להיות אופטימי למרות שלאחרונה חידשתי ביטוח, טסט, צד ג' וכו'..... שזה גמר לי על כל החיסכון.

שלא נדבר על דלק שאני בקושי נוסע, מסכן מי שיש לו מכונית.

אנשים נחנקים, הטלת מיסים/מע"מ על מוצרים בסיסיים כמו ירקות זה פשוט לירות בכל עם .

לא אמרנו כבר שהידע שלך בכלכלה הוא אפס, לכן כדאי שתפסיק לעשות מעצמך צחוק (גם בזה וגם בנושאים אחרים)?

ביבי לא קיצץ את שכר השרים ב-5%, הוא קיצץ את תקציבי המשרדים ב-5%. מדובר בקיצוץ של כ-2 מיליארד ש"ח בהוצאות הממשלה. ידיעת קרוא וכתוב מעולם לא הזיקה לאף אחד, אולי כדאי שתנסה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרנו כבר שהידע שלך בכלכלה הוא אפס, לכן כדאי שתפסיק לעשות מעצמך צחוק (גם בזה וגם בנושאים אחרים)?

ביבי לא קיצץ את שכר השרים ב-5%, הוא קיצץ את תקציבי המשרדים ב-5%. מדובר בקיצוץ של כ-2 מיליארד ש"ח בהוצאות הממשלה. ידיעת קרוא וכתוב מעולם לא הזיקה לאף אחד, אולי כדאי שתנסה גם.

האופנובר צודק הפעם

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000451956&fid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מע"מ על כל המצרכים הבסיסיים שאינם פירות וירקות: על לחם' date=' על חלב ומוצריו, על בגדים, על נייר טואלט, על תרופות, על דלק, על בשר. אז למה על פירות וירקות לא?

בנוגע לאנשים שכניסים למדינה פחות מיסים: זו בדיוק הנקודה שלי! אם ההכנסות של המדינה ממיסים קטנות, המדינה יכולה או להגדיל את החובות שלה (גרעון), או להקטין את ההוצאות שלה (קיצוץ בתקציב) או לחפש מקורות נוספים להכנסות (העלאת המע"מ והבלו). כל אחת מהאפשרויות רעה אבל זו המציאות. אז כדי לצמצם את הפגיעה, בחרו ללכת על קצת מכל אחת משלושת האפשרויות.

בעצם יש אפשרות רביעית: למצוא בנגב שדה נפט אדיר שיגדיל את הכנסות המדינה בצורה משמעותית. איזה מניאק הביבי הזה, למה את זה הוא לא עושה במקום להעלות את המע"מ?

[/quote']

גירעון?!

הלוואי ויכולתי לדעת עד כמה אנחנו בגירעון....

כבר אי אפשר לסמוך על אף ממשלה כי הם לא יודעים להשתמש בתקציב נכון. הממשלות הקודמות היו על הפנים.

וואלה רק לא מזמן היה לי איזה חיסכון כלשהו, עכשיו לא נשאר לי כלום, מממ... בעצם אני בחובות. ממ... בעצם הרבה אנשים בחובות.

וגובה האשראי שהיו פעם לאנשים לא כמו שהיום.

ומי שלקח הלוואה כנראה ייסבול מקשיי נזילות.

אגב, כנראה נצטרך לסבול עוד יותר ממה שאנחנו סובלים כעת:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3293762,00.html

(הטוקבקים מדברים בעד עצמן)

כיום אני מוצא את עצמי במירוץ איך להשיג כסף, לפחות דברים בסיסיים.

עריכה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=263723

וואלה, איזה דפוקים הנהגים האלה, בכלל לא מבינים בכלכלה, אנחנו בגירעון לא?!

אני בעד לעשות מס על נשימה...

וואלה. לא ידעתי. בכל מקרה' date=' זה *בנוסף* לקיצוץ בגובה 5% במשרדים, לא במקום.

[/quote']

:lol::kopfpatsch:

אני לומד מיקרו ומאקרו כלכלה אם זה מעניין אותך... אז אפס הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הוא צודק אז מה אם אתה לומד מיקרו ומאקרו

ואני עושה בגרות בחשבונאות וכלכלה זה אומר שיש לי הבנה נרחבת של המשק ושל הכלכלה הישראלית ? לא

אז דיי כי בינינו הידע שלך מכלכלה הוא לא משו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הוא צודק אז מה אם אתה לומד מיקרו ומאקרו

ואני עושה בגרות בחשבונאות וכלכלה זה אומר שיש לי הבנה נרחבת של המשק ושל הכלכלה הישראלית ? לא

אז דיי כי בינינו הידע שלך מכלכלה הוא לא משו

חשבתי יש לך תואר או משהו שאתה מדבר ככה, אתה עוד מתחתיי בכמה שנים...

אני מניח שאתה בכיתה י'/יא'.

אז וואלה להגיד "היידע שלך לא משהו" זה כמו לטעון שאני בצבא ולא עושה הנדסאי כרגע.

והדיפלומה לא אומרת שיש לי אישור להגיד דברים. :screwy:

חוץ מזה, יש לי עוד הרבה דברים ללמוד, אבל Minimizer אמר שהיידע שלי הוא "אפס" ושלא קראתי בלה בלה בלה, למרות שאכן דברתי אמת ויש הוכחה אתה בכל זאת אומר שאני טועה והיידע שלי בלה בלה בלה....

נו באמת יש גבול עד כמה בנאדם יכול להיות ציני, אפילו כשיש הוכחות אתם מתכחשים.... :s07:

לגבי ביבי, אני מבין שהוא רוצה לצמצם את הגירעון שנוצר עקב המשבר, אבל שייבין דבר אחד, הוא מצמצם את הפער אבל הוא מחליש את שוק הביקוש.

הוא גורם למשק להיות יותר בהאטה ממה שהיא וההכנסות של האנשים מצטמצמות יותר ממה שהם... מי שאין לו חיסכון (ואני מניח שאין להרבה אנשים) נכנס לחובות כספיים גדולים עקב הצריכה הפרטית הבסיסית.

ההוא לא משלם להוא וההוא לא משלם להוא... תקראו לזה "אפקט הדומינו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי יש לך תואר או משהו שאתה מדבר ככה, אתה עוד מתחתיי בכמה שנים...

אני מניח שאתה בכיתה י'/יא'.

אז וואלה להגיד "היידע שלך לא משהו" זה כמו לטעון שאני בצבא ולא עושה הנדסאי כרגע.

לא צריך תואר בשביל לראות כמה אתה מ**** בשכל בתארדים השונים שלך

אני לא מתיימר להיות מומחה בכלכלה ולכן גם לא הגבתי בת'רד הזה עד עכשיו

אני לא מגיב על דברים שאני לא מבין בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ביבי' date=' אני מבין שהוא רוצה לצמצם את הגירעון שנוצר עקב המשבר, אבל שייבין דבר אחד, הוא מצמצם את הפער אבל הוא מחליש את שוק הביקוש.

הוא גורם למשק להיות יותר בהאטה ממה שהיא וההכנסות של האנשים מצטמצמות יותר ממה שהם... מי שאין לו חיסכון (ואני מניח שאין להרבה אנשים) נכנס לחובות כספיים גדולים עקב הצריכה הפרטית הבסיסית.

[/quote']

הבעייה היא שיש פוליטיקאים שמספיק טפשים לחשוב ככה. זה שהביקושים יורדים זה תיקון טבעי של השוק. הדבר הכי גרוע שהממשלה יכולה לעשות זה להגדיל מלאכותית את הריבית, עובודות יזומות ותוכניות "חילוץ" ו "תמרוץ". זה רק דוחה את המיתון והופך אותו לגרוע יותר - האמריקאים דחו את המיתון שאחרי התפוצצות בועת הדוט-קום באמצעות ריבית נמוכה מאוד וכך הצמיחו בועה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר ואגוזי, בחייאת תפסיקו ל**** בשכל, יש לכם ממני כרטיס יציאה מהתראד הזה. על חשבון הבית.

נ.ב. אתם לא חייבים להגיב.

הבעייה היא שיש פוליטיקאים שמספיק טפשים לחשוב ככה. זה שהביקושים יורדים זה תיקון טבעי של השוק. הדבר הכי גרוע שהממשלה יכולה לעשות זה להגדיל מלאכותית את הריבית, עובודות יזומות ותוכניות "חילוץ" ו "תמרוץ". זה רק דוחה את המיתון והופך אותו לגרוע יותר - האמריקאים דחו את המיתון שאחרי התפוצצות בועת הדוט-קום באמצעות ריבית נמוכה מאוד וכך הצמיחו בועה חדשה.

אין לי מושג אם דבר כזה יהיה טוב למדינה, אבל אני יודע שצריך לחזק את הכלכלה וביבי רק מחליש אותה.

פעם המשכורות היו שונות והמחירים היו יותר נמוכים, הייתי מבזבז בהרבה יותר ממה שאני מבזבז כיום, ביבי רק גורם לי לבזבז פחות ולהשאיר את הכסף לשעת הצורך ואז נוצר (האטה), לצערי רבים כמוני בעסק הזה.

כמו שהוא לוקח כסף, אני מצפה שהוא "ייחזיר" אותו חזרה, ואני מדגיש שייחזיר אותה בדרך הכי נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה זה שמזיין בשכל!!! אתה לא יודע JACK ומתעקש שאתה כן!!! אז תחזור ללמוד מאקרו ומיקרו כלכלה, כי ברור לכולנו שעובר לא תוציא בבחינה הקרובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...