2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 79 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני רוצה לשחק בטלפילד בפלייסטיישן אני יודע דבר אחד ופשוט:

מדליק את ה PS3 בוחר את המפה שאני רוצה ולוחץ JOIN GAME

תוך פחות מדקה אני נמצא כבר בתפריט של בחירת הנשקים ומתחיל לשחק.

ככה אני אוהב את זה וככה זה כנראה הולך להיות עם IWNET

לפעמים אני רואה הזמנות של חברים ואז אני מצטרף אליהם ומשחק איתם ביחד וזה אחלה.

אתם חופרים על הסיפור הזה כאילו אין מחר והשמים עומדים ליפול עלינו כשהמשחק הזה יצא.

אין לי בעיה קונקרטית עם השיטה הישנה, היא היתה טובה בחודשים הראשונים של המשחק עד שכל המשחק הפך למוד גדול אחד

ואין לי בעיה עם השיטה החדשה אני פשוט חושב שהיא תהיה נוחה יותר ופשוטה יותר.

כל מי שציפה בזמנו למשחק COD4 קיבל את רוברט באולינג בזרועות פתוחות והמשחק ענה לכולם על הציפיות ואף יותר

אותו רוברט באולינג ליווה את קהילת ה של המשחק לאורך כל השנתיים האחרונות ועשה זאת בחסד.

ואם הוא מבטיח שהשיטה החדשה של IWNET עובדת טוב יותר מהשיטה הישנה אני מוכן לתת לו את ימי החסד

ולהמתין ולבדוק אותה כשהמשחק ישוחרר, עד אז כל הדיבורים לא יעזרו לאף אחד.

ונגיד וזה יהיה הקטע של IW... של פאבליק נטו

אתה באמת ותמים רואה את הקהילה המקצוענית (ולא מקצוענית) שורדת לאורך זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקהילה-המקצועית-מהווה-אחוז-קטן-מקהילת-המשחק.-זה-שהאחוז-הזה-משחק-לפי-כמות-הזמן-יותר-משאר90-האחוזים-לא-נותן-לו-פרווילגיה...

רוב-הקהילה-מורכבת-מהפאבליק,-אין-מה-לעשות-עם-זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מגמה של הפיכת משחקים ליותר קז'ואל

זה כיוון לשוק פחות רציני שכל מה שהוא רוצה זה לשחק בלי לחשוב, למצוא שרת ולסנן מודים, ממש קשה

אם באמת היה אכפת להם משחקים הם היו עושים את שתי האופציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חפרא וקדחא וטחינת מים.

אינפינטי מנסה לפנות לקהל טיפלה יותר מבוגר, טיפלה פחות סבלני (וואלה כשאני חוזר מעבודה/לימודים הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחיל לחפש שרת בלי צ'יטרים ובלי איזה אדמין בן 16 שנותן לי קיק/באן כל פעם שאני הורג אותו ולא עם מודים הזויים שאני לא רוצה ואין להם שום טעם - אני רוצה ללחוץ על כפתור ולשחק. פרומוד-שמומוד, קח הקניה הכי גדול נמצא בגילאים 18-30 בגיל הזה מי שקונה משחק מחשב לא רוצה לאבד חצי מהחיים שלו על המשחק, אם זה יקרה הם יזנחו אותו כי יש דברים יותר חשובים כמו שכירות/משכנתא, אוכל, בירה, נייר גלגול וקונדומים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SimonSix:

אני קניתי את העותק של cod4, רק אחרי שראיתי שאני הולך לשחק הרבה במשחק, מבחינתי קניה משתלמת

לעומתו cod5 שלא אהבתי כל כך אחרי מבט SP לא מצאתי סיבה מספיק טובה לקנות אותו :s07:

ב cod4 בתקופה הטובה היו לנו 3 שרתים: 2 ישראלים ואחד גרמני (לא כל כך קלאן יותר סתם חברים שבאים לשחק).

בכדי לעשות PCW/CLANWAR ואפילו נכנסנו לשחק ב clanbase בלאדר של Promod.

ב MW2 ב MP מבחינת קהילה "מקצועית" המשחק גמור ככה שלפי דעתי מהר מאוד אנשים יפסיקו לשחק בו

* כשאני מדבר על קהילה מקצועית זה טורנירים, גאטרים, clanbase וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חפרא וקדחא וטחינת מים.

אינפינטי מנסה לפנות לקהל טיפלה יותר מבוגר, טיפלה פחות סבלני (וואלה כשאני חוזר מעבודה/לימודים הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחיל לחפש שרת בלי צ'יטרים ובלי איזה אדמין בן 16 שנותן לי קיק/באן כל פעם שאני הורג אותו ולא עם מודים הזויים שאני לא רוצה ואין להם שום טעם - אני רוצה ללחוץ על כפתור ולשחק. פרומוד-שמומוד, קח הקניה הכי גדול נמצא בגילאים 18-30 בגיל הזה מי שקונה משחק מחשב לא רוצה לאבד חצי מהחיים שלו על המשחק, אם זה יקרה הם יזנחו אותו כי יש דברים יותר חשובים כמו שכירות/משכנתא, אוכל, בירה, נייר גלגול וקונדומים)

אין כמו שרת שלא יהיה עליו שליטה בכלל, נכון? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...