2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

קהילת ה בעולם עושה רעש גדול מההחלטה של IW אני חושב שחלק גדול מההחלטה נבע מבעיית הפיראטיות,

שצריך אחת ולתמיד לפתור את הבעיה הזו כי אין (רגע, נכנסה לי יונה לחדר :eek2: )

המשך: (היונה חזרה לחופש)

פיראטיות, זו מגיפה שקשה לטפל בה וחברות משחקים מנסות למצוא לזה פיתרון והן יודעות שאין פירתון מוחלט.

עצוב לראות שהסרבר הכי פופולרי במשחק COD-WAW הוא בכלל סרבר פרוץ

http://www.gametracker.com/search/codww/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קהילת ה בעולם עושה רעש גדול מההחלטה של IW אני חושב שחלק גדול מההחלטה נבע מבעיית הפיראטיות,

פיראטיות, זו מגיפה שקשה לטפל בה וחברות משחקים מנסות למצוא לזה פיתרון והן יודעות שאין פירתון מוחלט.

אולי זו היונה של אינפיניטי ווארד, מבשרת את בוא הדדיקייטד סרברס אחרי הכל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על בשורות קצת יותר חשובות בחיים ;)

עידכון:

התגובה האחרונה של רוברט באולינג הלא הוא 402 בטוויטר בנוגע לעצומה שמתקרבת ל 100K חתימות:

DMsfrom402.jpg

העצומה:

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?dedis4mw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש בולשיט

רוב הפיראטים לא היו קונים את רוב המשחקים שהם מורידים במחיר המתבקש

ובעניין COD המשחקים בסדרה מוכרים מיליונים על מיליונים ככה שאין לו הרבה על מה להתלונן

גם ככה על שרתים פרוצים הם לא משלמים גרוש והסדרה הזאת מאוד ריווחית

אבל עזוב זאת חברה שהתחילה לזרוק הרבה משחקי סוג ז לWII במחשבה לעשות כסף קל

וזאת חברה שטוחנת את גיטר אירו וCOD ובעצם הופכת לEA3 (אני מחשיב את הוביסופט כEA2 :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה שטויות יש כבר לגיטר אירו ?

והם גם מפזרים את הDLC

במקום לדוגמה שאתה קונה משחק כמו נגיד גיטר אירו 5 ואז היו נותנים לך לקנות איזה DLC שאתה רוצה (בעיקר שירים בתשלום)

זה מחולק ואתה לא יכול לקנות למשחק את כל הDLC שקימים בסדרה (אני מתכוון גם לספינים)

בקיצור טוחנים לסדרה הזאת את הצורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הדוגמא הזאת ממחישה את ההבדל בין הCODים למשובטים למינם:אני חושב שמחקים כמו גיטר הירו פיפא וניד פור ספיד מקבלים מהדורה חדשה כל יומיים לא בהכרח בעבור אלה ששיחקו במשחק הקודם,אלא יותר בשביל אלו שלא,משהו כמו נקנה PES פעם ב3 שנים,או ילד קיבל מחשב חדש אז אוטומטית יבקש פיפא,אז יש לו חדש ויקר מחכה לו על המדף.זה אפילו לא more of the same זה the same בדיוק! תקפצו ותגידו שלא,nfs shift זה אחר לגמרי מקודמיו וכו',ייתכן,אבל הנקודה היא שהוא יוצא פעם בשנה בגלל שאנשים יקנו אותו רק בגלל המותג-"ויי יש NFS חדש"

אני חושב שכותרים חדשים בסדרת קוד נותנים פעיליות ואקשן חדשים לחלוטין,יותר חדשים אולי משוטרים נטולי ספרה שממחזרים את הייסודות של וALIENS עד שאנשים יתחילו לירוק בכל פעם שהם יראו משחק שעוסק ביחידת נחתים בחלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד.תשובה רצינית ושקולה.לא שזה יעזור להרדקור שעדיין יכעסו,אפשר להבין,אבל אני למשל,היתי ממש שמח לשחק נגד אנשים ברמה שלי במולטיפליירים(בגלל שהיא גבוהה מאוד.. ;) ) ורב הקנונים שיש היום לא מציעים את זה.בסופו של דבר הרדקור תמיד יהיו במיעוט מול הרב שבאמת רוצה גם להנות בלי לשמוע "הדשוט"ברגע שהוא עושה ריספון.אני לא רואה מענה לאנשים כמוני ברב המשחקים של היום למרות ש"אני" זה רוב האנשים שקנו את המשחק.לא מגיע גם לנו להנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכותרים חדשים בסדרת קוד נותנים פעיליות ואקשן חדשים לחלוטין,יותר חדשים אולי משוטרים נטולי ספרה שממחזרים את הייסודות של וALIENS עד שאנשים יתחילו לירוק בכל פעם שהם יראו משחק שעוסק ביחידת נחתים בחלל

אולי תסביר לי מה הוא חידש בדיוק מאז COD2 ?

מה לעבור לתקופה מודרנית בCOD4 ולהוסיף דרגות למולטי ? בפועל זה לא שינה יותר מידי את המשחקיות

זה אותה משחקיות מאז COD2 רק אם גרפיקה נוצצת יותר

ומCOD6 לא יצא לי לשמוע אפילו על חידוש אחד קטנטן

זה אותו מנוע גרפי אותה משחקיות וכניראה אותו הכל חוץ ממחיר גבוה יותר וביטול כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...