אורנג או בזק ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורנג או בזק ?

רומן גרוס

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הספקים אותו חרטה רק שאקספון זולה יותר

נראה לי אין כמו אורנג'

הייתי באורנג' לכמה ימים ... קיבלתי מהירות הורדה נמוכה יותר (בערך 520 KB ב - uTorrent) מאשר מה שאני מקבל באקספון עכשיו (580-620 KB בממוצע) ובאימיול זה לא הוריד לי בכלל וגם באקספון עכשיו זה לא מוריד לי בכלל מהאימיול ... אז בגלל המחיר עדיף אקספון ... אבל אם באמת יהיו חסימות פורטים אז אני מתנתק מהם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי באורנג' לכמה ימים ... קיבלתי מהירות הורדה נמוכה יותר (בערך 520 KB ב - uTorrent) מאשר מה שאני מקבל באקספון עכשיו (580-620 KB בממוצע) ובאימיול זה לא הוריד לי בכלל וגם באקספון עכשיו זה לא מוריד לי בכלל מהאימיול ... אז בגלל המחיר עדיף אקספון ... אבל אם באמת יהיו חסימות פורטים אז אני מתנתק מהם ...

אז מה אתה אומר בעצם לא אורנג ולא אקספון ?

אמרו לי שהשרתים של Orange שייכים לבזק בינלאומי יכול להיות שזאת הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרתים לא שייכים. אורנג' החכירה רוחב פס מבזק בין לאומי. ההגבלות שבזק מבצעת לא משפיעות על אורנג' כיוון שהרוחב פס שהיא החכירה הוא מובטח לה. מצד שני, אורנג' כן יכולים לבצע חסימות משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא וודאי

012

017 - 013

מתלבט

014 שהם הכי יקרים ותמיד מתפארים שהם הכי טובים וזאת הסיבה

רוצה

018

Orange.net.il

אבל קשה להחליט כי כל אחד ממליץ על משהו אחר זאת ממש בעיה .

חשבתי שאורנג' הכי טובים מסתבר שגם להם יש בעיות הנציג שלהם אמר לי בפון שהשרתים שלהם " ריקים " ואין אף פעם עומס אז למה להם לחסום פורטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, תחליט אם בא לך שתקבל מהירות הורדה כמעט מקסימלית בביטורנט בספקית שלא חוסמת פורטים, אבל מצד שני המהירויות באימיול על הפנים (לא מעל 20 KB) או שתסתכן בבאן למשתמשים שלך בטראקרים הפרטיים השונים (שבטח יש לך אם כל כך חשוב לך שהספקית שאתה עובר אליה לא תחסום פורטים) ותסתפק בהורדה במהירות מקסימלית באימיול ותעבור לספקית שכן חוסמת פורטים ...

בקיצור, לחבר שלי יש 013 ברק והיום הייתי אצלו ובאימיול זה תמיד מוריד לו על המקסימום ושמתי היום הורדה אצלו בביטורנט והפלא ופלא הוריד גם על המקסימום ... אני חושב שיש סיכוי שברק הפסיקה לחסום פורטים או שזה סתם היה פוקס ... אני מחובר לאקספון 5/500 ואני מקבל הורדה מהירה מהביטורנט במהירות ממוצעת של 560 KB (לא רע ומצד שני לא טוב, אני אמור לקבל 650 KB) והעלאה של 56 KB בממוצע, ושוב לא רע ומצד שני לא טוב כשאני אמור לקבל 65 KB העלאה. האימיול בכלל לא מוריד אז אין מה דלבר עליו ...

היום דרך אגב קיבלתי כמה טורנטים אדומים (טורנטים של טורנט ליצ' - לא שזה משנה משהו אם זה בטורנט ליצ' או במקום אחר זה לא אמור להיות ככה בכלל) ואני חושב שהם התחילו גם לחסום ... אם זה ימשיך ככה אני מתכוון לעבור לברק 013 וזהו ... העיקר שהאימיול יוריד לי במהירות מקסימאלית ואני לא אסתכן בלקבל באן למשתמש שלי ואולי בסוף ברק 013 הפסיקה לחסום פורטים בגלל כמות הקליינטים העצומה שעזבה אותם ואני לא אקבל חסימת פורטים בביטורנט ואני אוכל להשתמש במשתמש שלי בטורנט ליצ' מבלי לקבל באן ...

תחשוב טוב טוב עם עצמך מה עדיף לך ועיצה אישית לי אליך שלא תתחבר לספקתי עם התחייבות לשום פרק זמן מסויים, תמיד תתחבר ללא התחייבות כדי שאם לא יהיה טוב בשבילך תוכל להתנתק מבלי לשלם קנס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלבטות הכבדה, בסופו של דבר לא מדובר בחתונה.

תבקש מנוי בלי התחייבות לחבילה שאתה רוצה ותראה אם זה בסדר.

אם כן, תשאר, אם לא, תעבור הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלבטות הכבדה, בסופו של דבר לא מדובר בחתונה.

תבקש מנוי בלי התחייבות לחבילה שאתה רוצה ותראה אם זה בסדר.

אם כן, תשאר, אם לא, תעבור הלאה.

זה גם לא ממש יעזור. כי גם אם יהיה בסדר בשבוע/שבועיים/חודש הראשונים, זה לא אומר שלא תתחיל להרגיש את זה אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...