אורנג או בזק ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורנג או בזק ?

רומן גרוס

Recommended Posts

הייתי בחברת HOT ובחברת BEZEQ וחשבתי לנסות להתחבר לרשת החדשה הסלולארית של ORANGE ב 99 ש"ח ל 2.8 מגה התקשרתי שמח למוקד אבל הוא ביאס אותי " לא תוכל להוריד תכנים באימיול " רק גלישה נטו ... האמת שאני לא ישן ב EMULE אבל עדיין אני צריך אותו וזה מגביל אותי מצד אחד ומצד שני זה זול שם מאוד והתשתית שם ניראת יותר טובה מהמתחרים " תשתית + ספק " זה שלהם ! , מה לעשות ?

בבזק תשתית + ספק 012 = 99 ש"ח !!! לשנה !!! גם מאוד זול .

אם אתם לא ממליצים על ORANGE אני צריך שתמליצו לי על חבילה משולבת " תשתית + ספק " איזה חברה ? 012 , 014 , 013 , 017 וכו' .

מלא שכנים שלי מחוברים ל 012 אבל בגוגל שמעתי עליהם דברים לא הכי טובים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, יש ספקית מצויינת שלא מגבילה בביטורנט אבל באימיול היא לא חזקה ... אם אתה מוריד דברים דרך ביטורנט אתה תוריד דרך הספקית הזאת על המקסימום והיא גם זולה מאוד ... אני אישית מחובר אליהם לאינטרנט במהירות של 5 מגה עם מהירות העלאה של 500 KB ... קבל את האתר http://www.018.co.il/internet_service.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא אמרו כלום באורנג' על בעיות באימיול. האמת שלא שאלתי.

טורנטים יורדים במהירות מכסימלית ללא בעיות כבר שבועיים רצוף.

מה הבעייה שלהם עם אימיול??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות ביסודה,רומן.

שלום לכולם,

רומן, או שהנציג שדיברת הטעה אותך או שאתה טועה. אורנג' היא ספק תוכן ולא תשתית. מה שאני אומר בדוק ואני שוחחתי לגבי המשרד שלי וגם לגבי הבית.

הם מחליפים את בינלאומי או נטוויזן אבל לא את והוט. הלוואי והיו מחליפים. מה שכן דרכם אתה יכול לעשות עסקה כוללת של תשתית ותוכן זאת אומרת הם יעבירו כסף לספק התשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה לא מדברים על התשתית הסלולארית אלא על אניטרנט רגיל כמו כל הספקיות , כנראה שהנציג לא הבין אותך טוב וחשב שאתה רוצה סלולרי .. תתקשר ותבדוק תגיד להם רגיל לבית ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציעו לי 2.5 משולב ב 99 .

4 משולב ב 149 ש"ח

5 משולב ב 169 ש"ח .

---------------------

012 זול יותר משמעותית , אני משלם 1.5 מקבל 2.5 , 2.5 מקבל 5 , 4 מקבל 8 , 7 מקבל 10 .

014 המחירים כמו ORANGE

מישהו סיפר לי שאורנג' קנתה/השכירה את השרתים של בינלאומי אז מה הקטע ? זה כאילו אותו דבר השרתים שלהם עמוסים רצח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עזוב את 012 , אתה יכול לבדוק את הדעה של הגולשים פה בכמה תארדים אחרים . אם המחיר כל כך לוחץ לך אז תבדוק את אקספון ..

אני לא שמעתי על משהו כזה שאורנג' השכירה את השרתים של בינלאומי .. בתכלס זה או אורנג או אקספון תבדוק מה יותר נוח לך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופה אופה הנה התחלנו ... אקספון התחילה לחסום פורטים ... הנה תמונה של הטורנטים:

אני נותן להם שבוע להסתדר, אם זה ימשיך ככה אני מתנתק (אני לא בהתחייבות) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...