צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

הוינדוס שלי החליט שהוא לא חוקי (והוא באמת לא, אני פשוט לא מבין למה הוא פתאום הבין את זה ???), והגיע זמן האקטיבציה.

ניסתי את הקראק שיש ב TL, לא עזר. ניסיתי עוד כמה שגם לא ממש פעלו...

למישהו יש משהו שעובד, בסגנון ה ANTIWPA קראק הזה שהיה ב XP?

אני לא אגלה לכם של מי הציטוט הזה, או מאיפה.

אבל בואו רק נגיד שיש לו יוזר גם באתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין מה כולכם התנפלתם.

לא אמרתי בשום מקום שאני חף מפשע, לא הלשנתי על אף אחד בצורה ספציפית ואני לא אצליח לעצור את הפיראטיות לגמרי.

מה שאני סה"כ מנסה לעשות הוא לסגור כמה פורומים של בני 12, אולי עוד כמה חנויות שמוכרות דיסקים צרובים. אז יהיה אפשר לדבר על הורדת מחירים לתקופה מסויימת וניתוח תוצאות הצריכה.

באמת שגם לי לא כ"כ אכפת מפיראטיות כי זה לא פוגע בי, וכל מה שלא פוגע בישראלים ספציפים לא מעניין ת'שערות על הביצים שלהם, אבל כשראיתי שמפתח משחקים כלשהו מתחנן בפורום הורדות שיקנו את המשחק שלו, כי 90% הורידו אותו ברופן פיראטי זה כבר לא בסדר.

זה לא בסדר שהשרתים של DEMIGOD קורסים כי יש שם יותר מדיי פיראטים.

זה לא בסדר שמשחקים עולים פה 350 שקל.

זה לא בסדר שאין פה אפילו תמיכה נורמאלית ל LIVE.

אם אחוזי הפיראטיות בישראל לפחות קצת יתמתנו, אולי מפיצות יתחילו לקחת את השוק העצום שיש פה ברצינות. אני לא חושב שיש פה אחד שלא יכול להוציא 200 שקל בחודש על משחק אחד שהוא באמת רוצה ואוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אפשר לדעת איך אתה קשור בכלל לתעשייה ומאיפה יש לך ידע כה מעמיק שאתה צוחק עלי?

אשמח אם תצטט מקורות.

יש פה שוק עצום. זה שאף אחד לא קונה משחקים לא אומר שאין קונים פוטנציאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור :xyxthumbs:

אל תשכח, הקישור הנ"ל הובא בעקבות בקשת פותח הת'רד, אסור ללחוץ עליו שכן הוא מכיל תוכן לא חוקי, הוא ניתן ע"מ להביא את האתר הנ"ל לתודעתה של עו"ד הגב' גבריאלה שוורץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אפשר לדעת איך אתה קשור בכלל לתעשייה ומאיפה יש לך ידע כה מעמיק שאתה צוחק עלי?

אשמח אם תצטט מקורות.

בבקשה:

Population of Israel on the eve of 2009 – 7.4 Million

http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_template.html?hodaa=200801275

לעומת:

U.S. Population, 2009: 305 Million and Counting

http://www.usnews.com/articles/opinion/2008/12/31/us-population-2009-305-million-and-counting.html?s_cid=rss:us-population-2009-305-million-and-counting

305 > 7.4

למעשה, ואפילו בהנחה תיאורתית (כמובן) שכל תושב ותושב במדינה כולל ילדים נשים וטף הוא לקוח פוטנציאלי, מדינת היא שוק כלכך זניח לחברות המשחקים (שמשווקות משחקים במסגרת כלל-עולמית) שממש לא מזיז להם מה שקורה פה.

לעזאזל מדובר על 2 אחוז בלבד לעומת USA! אתה יודע כמה זה ב(חלקי) אחוזים לעומת כל שאר העולם?

תודה על הקישור :xyxthumbs:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תצטט מקורות.

יש פה שוק עצום. זה שאף אחד לא קונה משחקים לא אומר שאין קונים פוטנציאליים.

מתוך 7 מיליון יש מיליון זקנים ומיליון בני אדם שאין להם כסף ללחם. מתוך חמשת המיליונים הנותרים מיליון לא מתעניין במשחקים.

4 מיליון זה שוק ששוה להשקיע בו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור :\

גם אם רק עשירית מנתח השוק יקנו משחקים זה שווה.

המצב כיום הוא שאולי אחוז אחד מנתח השוק קונה משחקים.

חוצמזה, עומרי, איתך אי אפשר לדבר על דברים כאלה. לא אכפת לך מכלום (הנושא עם המים, ע"ע) ואתה לא חושב שיחיד יכול להשפיע. אז לך תחשוב שאתה כלום ביחס לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...