צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

שטויות, קניתי המון משחקים, בעיקר דרך האינטרנט. למשל, בסופש לפני שבוע, היה את האורנג' בוקס ב50 שקל וקניתי, אפילו שסיימתי את כל המשחקים שם לפני שנה +.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לך דחוף מיים..מלשין מעפן

נמשיך להוריד ללא הפסקה , טרה ביט בחודש.

משחק אותה כאילו לא הוריד כלום בחיים :lol: :lol:

איך אני לא סובל את היפי נפש האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי תמיד תיהיה, תמיד האדם היה חמדן והיה גונב משכנו. אבל אם יהיו מחירים נורמאליים, נגיד 150-200 כמו שזה יוצא מקנייה מחו"ל הרבה יותר אנשים היו קונים בארץ.

בולשיט, אפשר לחסוך את ה200 שקל האלה (וסביר להניח גם לחסוך זמן).

זה ללא ספק מנטליות וחינוך, כל ילד בן 8 עם מחשב כבר יודע להוריד שירים מKAZA ולחפש לינקים למשחקים בTIPO.

מה שיעזור לדעתי זה שהספקיות יתחילו לתת הגבלות סבירות על הרוחב פס, אנשים יתחילו לחשוב טוב טוב אם שווה לבזבז את רוחב הפס שלהם, אולי סוף סוף נקבל פינגים ומהירויות טובות לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיעזור לדעתי זה שהספקיות יתחילו לתת הגבלות סבירות על הרוחב פס, אנשים יתחילו לחשוב טוב טוב אם שווה לבזבז את רוחב הפס שלהם, אולי סוף סוף נקבל פינגים ומהירויות טובות לחו"ל.

אז יקרה מה שהיה לפני שהאינטרנט היה נפוץ

המון פרוצים שנימכרים בכסף בכל מיני מקומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CoreOxide

אם אתה רציני אז בוא נתחיל מזה:

שעורך-דין שמייצג את החברות שאליהם פנית (בליווי משטרתי כמובן) יגיע לבייתך ויבצע חיפוש לתכנים לא חוקיים... עכשיו זה לא כל כך פייר כי אתה תיהייה מוכן אז למען הסר ספק גם תן להם את הדיסקים הקשיחים שלך כדי שיבצעו סריקה ושיחזור נתונים מקצועי כדי לראות שאתה זך וטהור ולא נגוע במחלת הפירטיות.

קח אקמול ולך לישון.

נראה לך שזו הבעיה הרצינית? משחקים? הבעיה היא תוכנות שעולות עשרות אלפי שקלים נפרצות ומחולקות חינם במקומות עבודה, מפעלים ובשוק בכל עיר בארץ במחירים מגוכחים.

ושיש פורומים עם תוכנות כאלו זה ממש לא בעיה לחברות לגלות אותם, הם פשוט מחפשים פראיירים ושטינקרים כמוך שיעשו את העבודה בשבילהם.

אני נגד פירטיות אבל זו לא הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיראטיות היא לא הדרך אמנם, אבל בהתחשב בחזירות של המפיצים בארץ אני ממש לא יכול להאשים אף אחד. משחקי מחשב הם לא רהיטים, שעולה לא מעט לייבא אותם. בסה"כ מדובר בדיסקים, הקומפקטיים מאוד יחסית למחירם ועקב כך עלות הובלתם אפסית למדי (שלא לדבר על שכפול מקומי אם וכאשר הוא קיים). אין שום סיבה שבעולם שמשחק מחשב יעלה 250 שקל - ואני עוד לא מדבר על משחקי . שימו לב שכאשר משחק מסויים קיים גם למחשב וגם לקונסולה, מחיר השני גבוה בערך ב100 שקל ואף יותר מהראשון. אין לי ספק שגם משחקים למחשב לא נמכרים בהפסד, אז למה באמת שלא יעשו עוד 100 שקל על חשבון הלקוח?

אני שוב מדגיש: אין שום סיבה בעולם שמוצר הנמכר בחול ב30$ יימכר בארץ ב250 שקל. זה שוד לאור היום. פותח הת'רד, במאבקך אתה אולי מייצג את החוק היבש, אך ממש לא את הצדק או את האינטרס של חברי הפורום - וזה עוד לפני שאמרתי מילה וחצי מילה על עידוד הלשנה. תאמין לי, החברות הגדולות יסתדרו יפה מאוד גם בלי מלשינון של אנשים על חבריהם.

צוות האתר אתה אומר? אם הייתי מי ממנהלי הפורום, הייתי מסלק אותך מכל תפקיד באשר הוא - ואולי אף מהפורום באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שזו הבעיה הרצינית? משחקים? הבעיה היא תוכנות שעולות עשרות אלפי שקלים נפרצות ומחולקות חינם במקומות עבודה, מפעלים ובשוק בכל עיר בארץ במחירים מגוכחים.

ושיש פורומים עם תוכנות כאלו זה ממש לא בעיה לחברות לגלות אותם, הם פשוט מחפשים פראיירים ושטינקרים כמוך שיעשו את העבודה בשבילהם.

אני נגד פירטיות אבל זו לא הדרך.

+1

דרך אגב, בתור ילד בן 14.5 אני משתדל לקנות משחקים אבל גם חצי מהמשחקים ששיחקתי הם משחקים שהורדתי (ויכול להיות שזה יותר לכיוון ה7/10), המחירים בארץ באמת נוראיים ולא לכולם יש אפשרות להזמין מחו"ל.

אני גם לא מאמין שישפאר והד ארצי באמת הולכים להוריד מחירים גם אם יקנו פה משחקים כמו לחמניות חמות.

בקיצור, פותח הת'רד, אל תצפה למשהו רציני שיקרה בנושא ועדי שתעזוב את זה בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיראטיות היא לא הדרך אמנם, אבל בהתחשב בחזירות של המפיצים בארץ אני ממש לא יכול להאשים אף אחד. משחקי מחשב הם לא רהיטים, שעולה לא מעט לייבא אותם. בסה"כ מדובר בדיסקים, הקומפקטיים מאוד יחסית למחירם ועקב כך עלות הובלתם אפסית למדי (שלא לדבר על שכפול מקומי אם וכאשר הוא קיים). אין שום סיבה שבעולם שמשחק מחשב יעלה 250 שקל - ואני עוד לא מדבר על משחקי . שימו לב שכאשר משחק מסויים קיים גם למחשב וגם לקונסולה, מחיר השני גבוה בערך ב100 שקל ואף יותר מהראשון. אין לי ספק שגם משחקים למחשב לא נמכרים בהפסד, אז למה באמת שלא יעשו עוד 100 שקל על חשבון הלקוח?

Toyota RAV 4 נמכרת בקנדה במשהו כמו 20,000 דולרים קנדיים ופה זה עולה כמו בית.

אז גם את זה תגנוב כי "אין שום סיבה בעולם ש..."?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל המפיצות בארץ זורקות עלינו *** ענקי.

250 ש"ח על משחק מחשב? בשביל מה? ועוד באריזה זולה? בניגוד להפצה בחו"ל?

כשאני קונה משחק מחשב אני אחד מהשניים:

1) קונה עותק מיובא מחו"ל

2) קונה מSTEAM

אני מחרים בכל תוקף את הד ארצי וחברותיה הגזלניות.

כך עשיתי עם כל סדרת שקניתי עד היום [וצחקתי בכל רם לראות את ההפצה הזולה של GTA3 לדוגמא, שאני קניתי מחול וקיבלתי אריזה מהודרת בתוספת מפה צבעונית וחוברת הוראות צבעונית, בניגוד לקונים בארץ שקיבלו אריזה זולה, חוברת בשחור לבן וללא מפה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך עשיתי עם כל סדרת שקניתי עד היום [וצחקתי בכל רם לראות את ההפצה הזולה של GTA3 לדוגמא, שאני קניתי מחול וקיבלתי אריזה מהודרת בתוספת מפה צבעונית וחוברת הוראות צבעונית, בניגוד לקונים בארץ שקיבלו אריזה זולה, חוברת בשחור לבן וללא מפה]

חייב לציין שדווקא GTA:III קניתי בארץ וקיבלתי מפה וחוברת צבעונית באנגלית, וחוברת שחור לבן בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

What is this "buy" you speak of ? :hat:

אשכרה, ועד לא יצא לי להשתמש בפורום "הורדות" ישראלי... יש מספיק בבלוגים ואתרים רוסיים ברחבי הרשת ועל כל 1 שיסגר ייפתחו עוד 10 כאלה..

חוץ מזה שפותח התראד יצא מלשנון זה במילא pointless...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...