צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהתאם לבקשתו של CoreOxide, אשמח אם תעביר להם את הכתובת של האתר הזה:

http://www.warez-bb.org/

שיכנסו בהם.

חחח

שרתיי WAREZ-BB הפורום הכי טוב בעולם לWAREZ נמצאים בהונג קונג, שם זה לא מחוץ לחוק ואין לאף אחד שום דרך להוריד אותם באופן חוקי.

אחלה פורום ד"א, MY FAVORITE.

נ.ב

CoreOxide וכל שאר יפיי הנפש , אתם כל כך צבועים שזה מעורר בי חלחלה עמוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ברוב הקונסולות יש אפשרות תאורטית לימכור את מירב המשחקים דרך הרשת

אפילו בWII אפשר תאורטית אם הלקוח קונה כרטיס זיכרון של 8 גיגה או יותר

אבל לרוב לא עושים את זה בקונסולות ונידבקים לשיטת הדיסק

בשיטת הרשת אפשר לעשות "אכול כפי יכולתך" כי יש גם ככה והמשחק רק רק על אותה קונסולה מסוימת

ואיך זה סותר את מה שאמרתי? זה שיש שיש טכנולוגיה חדשה זה עדין לא משנה שאתה קונה רישיון פר משחק.

1-זה אולי בררית מחדל בארצות כמו ישראל

באמריקה ציפ אסור לפי החוק ותאמין לי סוני לא מוציאה את המכשיר אם ציפ

ולא אין לי את כל הקונסולות יש לי רק וWII ולא אני לא צדיק ...אמרתי מה הייתי עושה במחירי ארצות הברית

שוב, איך זה סותר? אנחנו מדברים על הארץ, בארה"ב אין כמעט פירטיות, השותף שלי מארה"ב הגיעה עם ה PS2 שלו וחבילה שלדיסקים מקורים

הייתה צריך לראות את ההפתעה שלו כשסיפרו לו על הציפ וכשהוא ראה את חבילת הדיסקים / איזה משחק שהוא רוצה תוך כמ שעות הורדה

יש לך מישחקים שמוכרים המון למרות שיש הרבה פרוצים

COD4\GTA4\מאריו קארט ועוד הרבה

ואם תיבדוק תיראה שהתעשיה (החוקית) רק גדלה בשנים האחרונות למרות כניסת הרשת באופן חזק

אז מה שיש משחקים שמוכרים המון ושהתעשיה גדלה בשנים האחרונות (גם תעשית הלפטופים או כל תעשיה טכנולוגית אחרת שרמת החסיפה אליה גדלה, גודלות)

[br]פורסם בתאריך: 4.05.2009 בשעה 14:28:25

אם הייתה לכם אפשרות לקנות חדש ב20 אלף שקל שהוא מצד אחד גנוב

אך מצד שני חוקי בפני כל הרשויות (ביטוח טסטים שנתיים וכו') אני בטוח שכולכם הייתם רצים וקופצים על זה..

במיוחד שאף אחד ב99 אחוז לא היה עולה על זה.

לא הייתם חושבים על אף אחד.. הייתם חושבים על זה שחסכתם עכשיו 80 אלף שקל שמהם יש 95 אחוז מס..

בדיוק

ובכלל רוב המגיבים בתרד צבועים שמלכלכים על פותח התרד לא בגלל שהוא "מלשן"

אלא בגלל שהם מורידים את רוב התוכן שלהם בצורה פירטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שתסבירו לי את התאוריה שירידה בפיראטיות תגרום ירידה במחירים. המחירים בארץ גבוהים לא בגלל שיש בארץ אלא זה בגלל שאנשים קונים משחקים במחירים האלה ולא מזמינים מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שתסבירו לי את התאוריה שירידה בפיראטיות תגרום ירידה במחירים. המחירים בארץ גבוהים לא בגלל שיש בארץ אלא זה בגלל שאנשים קונים משחקים במחירים האלה ולא מזמינים מחו"ל.

תיאורטית , אם יותר אנשים ייקנו מוצר מסויים , אותו ספק של המוצר יוכל לרכוש אותו במחיר זול יותר ולמכור אותו ללקוחות במחיר זול יותר.

בפועל , תמיד הסוחרים הישראלים יעדיפו להרוויח עליך כסף.

בארץ הפיראטיות מסתכמת בהורדות שירים/משחקים/תוכנות/סרטים/סדרות , אנחנו אפילו לא מתקרבים לרמה של מדינות אירופה מסויימות או ארה"ב שמשם מגיע התוכן הפיראטי מאיפה שקבוצות שלמות פורצות/מצלמות/מקליטות את כל התוכן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית , אם יותר אנשים ייקנו מוצר מסויים , אותו ספק של המוצר יוכל לרכוש אותו במחיר זול יותר ולמכור אותו ללקוחות במחיר זול יותר.

בארץ הפיראטיות מסתכמת בהורדות שירים/משחקים/תוכנות/סרטים/סדרות , אנחנו אפילו לא מתקרבים לרמה של מדינות אירופה מסויימות או ארה"ב שמשם מגיע התוכן הפיראטי מאיפה שקבוצות שלמות פורצות/מצלמות/מקליטות את כל התוכן הזה.

למה תיאורטית? זה כך זה כך עובד בכל השווקים...

הבעיה עם המודל הזה בשוק התוכנה והמשחקים היא שירידה במחירים לא תגרור עליה במכירות.

כי כמו שנאמר הרוב המוחלט של הציבור הישראלי הולך בראש למה לשלם בשביל משהו שאני יכול לגנוב בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה סותר את מה שאמרתי? זה שיש שיש חדשה זה עדין לא משנה שאתה קונה רישיון פר משחק

הפלטפורמה של הרשת מאפשרת לשנות את המודל העיסקי

שהציגו את הטלוויזיה הציגו מודל שונה מהקולנוע מבחינת מודל עיסקי

היום יש אפשרות לעשות את זה אם מישחקי הווידיאו -השאלה אם רוצים

ומנוי נגיד לצורך הדיון של 50$ לחודש שייתן לך לשחק ברוב המישחקים שיוצאת לקונסולה מסוימת

יתן רווח הרבה יותר גדול גם ליצרנית הקונסולות וגם למפתחות המישחקים לאומת לימכור מישחקים בניפרד

וזה ביגלל שבמודל שיש היום רוב הקונים קונים מישחק פעם בכמה חודשים וזהו בעלות של 60-50$

תעשה את החשבון לבד ותיראה כמה מנוי נותן יותר רווח וגם אין חלק מהשרשרת הפצה שצריך לשלם לה

שטח איכסון פיזי של שרתים משמעותית יותר קטן

"תובלה" הרבה הרבה יותר זולה (לא צריך משאיות \אוניות וכו )

אין רווח של החנויות הפיזיות וכו

צריך אולי שרתים ואנשי תחזוקה וכו אבל זה הרבה יותר זול

ואין לך דבר כזה של "עודפים" או "מחסורים " כי הכל דיגיטלי התוכנה תימחק ותיצור קבצים דיגיטלים לפי הביקוש

אז מה שיש משחקים שמוכרים המון ושהתעשיה גדלה בשנים האחרונות (גם תעשית הלפטופים או כל תעשיה טכנולוגית אחרת שרמת החסיפה אליה גדלה, גודלות)

זה לא רק שהיא גדלה גם ההכנסות גדלו משמעותית וזה כן חשוב כי זה אומר שהפיראטיות לא הורגת את השוק כמו שמנסים

להגיד לנו ביכלל לא

יש אולי חברות שהפסידו הרבה כסף בנטו אבל זה מיכל מיני סיבות אחרות

ולא פיראטיות

ויש חברות שהרוויחו הרבה ובסך הכל התעשיה גדלה למרות הפיראטיות אז תפנים שזה לא הבעיה האמיתית

אם לאיזה בחור בהודו או או כל חור אחר אין כסף לשלם על מישחקים והוא מוריד

זה לא פוגע באמת בתעשיה כי הוא גם ככה לא היה קונה את זה במחיר שמבקשים על המישחקים

הבעיה עם המודל הזה בשוק התוכנה והמשחקים היא שירידה במחירים לא תגרור עליה במכירות.

כי כמו שנאמר הרוב המוחלט של הציבור הישראלי הולך בראש למה לשלם בשביל משהו שאני יכול לגנוב בחינם

אבל יש הרבה כאלו כמוני שכן יחזרו ליקנות

תן לי זלדה חדש ב50$ ואני טס לחנות

אבל ב450 שקל שיחפשו מי ינענע אותם

בחול המחירים לא רק זולים יותר אלה יש גם שוק משומשים והשכרות וגם המחירים יורדים יחסית מהר

אתה יודע כמה מישחקים יש שם ב20-30$ ואני מדבר על מישחקים טובים שהפסיקו לימכור

אתה מחכה כמה חודשים וקונה מישחק בבערך 120 שקל -זה מצוין לא צריך לא ציפ ולא שטויות

בארץ לוקח 100 שנה עד שמשחק יורד למחיר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "סוחרים ישראלים" זה כלכלה בסיסית אם אנשים קונים משחקים ב 350 שקל, למה להוריד מחירים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטפורמה של הרשת מאפשרת לשנות את המודל העיסקי

...

נכון יש אפשרות למודלים עיסקים חדשים (כמו שכבר הרבה חברות מציאות)

כל המודלים העיסקים הללו התפתחו עם התפתחות הטכנולוגיה, אבל איך זה קשור לפירטיות?

הפיראטים עדין גונבים משחקים בין אם הם ניתנים להורדה מ או GAMERSGATE או ....

מעבר לזה נגיד ואין מודל עיסקי שמתאים לך אז מי אמר שמותר לך לגנוב?

זה לא רק שהיא גדלה גם ההכנסות גדלו משמעותית וזה כן חשוב כי זה אומר שהפיראטיות לא הורגת את השוק כמו שמנסים

להגיד לנו ביכלל לא

יש אולי חברות שהפסידו הרבה כסף בנטו אבל זה מיכל מיני סיבות אחרות

ולא פיראטיות

ויש חברות שהרוויחו הרבה ובסך הכל התעשיה גדלה למרות הפיראטיות אז תפנים שזה לא הבעיה האמיתית

אם לאיזה בחור בהודו או ישראל או כל חור אחר אין כסף לשלם על מישחקים והוא מוריד

זה לא פוגע באמת בתעשיה כי הוא גם ככה לא היה קונה את זה במחיר שמבקשים על המישחקים

זה שהתעשיה גדלה ושהרווחים גדלו כנראה קשור לזה בשנים האחרונות מכירי החומרה ירדו

ועכשיו במוצע יש יותר ממחשב אחד בכל בית, כך שהשוק גדל החסיפה של האנשים גדלה הדרישה לבידור טוב תמיד קיימת.

ולגבי השורה האחרונה והמודגשת זה פשוט שטויות.

אבל יש הרבה כאלו כמוני שכן יחזרו ליקנות

תן לי זלדה חדש ב50$ ואני טס לחנות

אבל ב450 שקל שיחפשו מי ינענע אותם

בחול המחירים לא רק זולים יותר אלה יש גם שוק משומשים והשכרות וגם המחירים יורדים יחסית מהר

אתה יודע כמה מישחקים יש שם ב20-30$ ואני מדבר על מישחקים טובים שהפסיקו לימכור

אתה מחכה כמה חודשים וקונה מישחק בבערך 120 שקל -זה מצוין לא צריך לא ציפ ולא שטויות

בארץ לוקח 100 שנה עד שמשחק יורד למחיר טוב

על מה אתה מדבר? מה היום אין לך אפשרות לקנות משחקים במכירים נורמלים ב , מה אין שם מבצעי ריצפה?

מעבר לזה במציאות של היום שכל אחד גונב וגאה בזה, אז מפיצים יצאו בהפסד מכל הורדת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אבל נראה שהד-ארצי ושות' כנראה לא ממש מבינים את זה, וממשיכים לגבות 350.

מי שלא קונה היום משחקים ב250 שקלים, סביר להניח לא היה קונה גם אם הם היו עולים 150 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אנחנו לא הייצרנים, רק הלקוחות המרוצים.

(בדיוק כמו בעולם הסמים) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...