צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

מכירת משחק משומש בחצי מחיר ביד 2 תורם בדרך עקיפה למפתח.

כיוון שכך יורדת העלות לזה שקנה מוצר חדש ויש לו כסף לקנות עוד משחק. אפשר להגיד שזה דומה לשוק כלי הרכב, אך לא בדיוק...

זה כן דומה

אנשים שקונים מכוניות חדשות בתדירות גבוה בדרך כלל מוכרים את הישנות או שעושים טריד אין

גם חברות הליסינג פועלות ככה שהם לקוחות ענק בתחום

בלי המשומשים השוק היה נופל בגדול

לא בהכרח, אולי הוא יפנה את עודף הכסף לכרטיס מסך חדש

הרוב קונים כרטיס פעם בכמה שנים

מישחקים קונים יותר ובקונסולות אין לך אפשרויות שידרוג כאלו ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הבדל עצום בין מכונית, שעליה אתה משלם כל שנה, גם אם אתה לא משתמש בה (ואני לא מדבר על למצוא לה מקום חניה, טסטים וכ'ו). לבין משחק שעבר לתשלום הראשוני, אתה לא מוציא אגורה.

והסיבה היחידה שאני הייתי מוכר את המשחקים שלי זה כי נמאס לי לשחק. הכסף שאני ארוויח יעבור למשהו קצת יותר יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, קרירין, שוק ההשכרות ומכירות יד 2, מפותח ככל שיהיה, הוא לא תורם כלום למפיצות ולמפתחות. מבחינתן, זה שקול להורדה לא חוקית - אמנם שילמת על העותק שנמצא אצלך ואמנם הוא חוקי ואתה יכול לשחק באינטרנט איתו אבל, הן לא מרוויחות גרוש מזה ככה שמבחינתן (וגם מבחינתך) זה לא משנה אם תוריד מהאינטרנט, תשכור עותק או תקנה יד 2.

זה לא מדויק, זאת שאלה של איך וכמה, אם אחרי חצי שנה היו מציעים לך את המשחקים אז סבבה

אבל מה שקורה עכשיו זה ששבוע אחרי שמספר ימים אחרי שהמשחק יצא כבר מופעים משחקים יד שניה במחירים מגוחכים

ובמקרה הזה לא רק שזה לא תורם למפיצות המשחקים אלא זה גם פוגע בהם (אם תשים לב בארה"ב זה הדבר שהם הכי מתלוננים עליו עכשיו)

בכל מקרה זה חוקי, הלקוח מרוויח והחנויות יד שניה מרויחות בגדול ותעשית המשחקים שוב אפס.[br]פורסם בתאריך: 6.05.2009 בשעה 08:36:29

מכירת משחק משומש בחצי מחיר ביד 2 תורם בדרך עקיפה למפתח.

כיוון שכך יורדת העלות לזה שקנה מוצר חדש ויש לו כסף לקנות עוד משחק. אפשר להגיד שזה דומה לשוק כלי הרכב, אך לא בדיוק...

יש משהו במה שאתה אומר אבל אני לא בטוח, בכל מקרה ממה שאני יודע בתעשית המשחקים מקללים את התופעה

ואם תציץ בGAMETRAILERS אז נראה שלא רק התעשיה אלא גם השחקנים חושבים כך...

אבל כדאי לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתעשייה מקללים את כולם..הכי קל,הכי פשוט..

מקללים את הפיראטים,אף על פי שבלעדיהם,ספק אם לחלק מהמשחקים הפחות מוכרים הייתה איזושהי הכרה בכלל,ולמשחקים המפורסמים יותר הייתה הכרה קטנה פי כמה וכמה לולא כל הפיראטים..

אז מה עדיף? שאת המשחק יורידו חמישה מיליון איש,ואולי מהם כמה עשרות אלפים יאהבו אותו ואשכרה יקנו אותו,או שאף אחד לא יוריד את המשחק,ולא יראה את טיבו האמיתי(דמו לרוב ממש לא מייצג,ולעיתים קרובות גם לא קיים..),וכך גם מתוך החמישה מליון יקנו את המשחק אולי כמה אחדים בלבד?

התשובה נראית פשוטה,ותאמינו או לא,העסק באמת עובד ככה..גם בתעשיית המוזיקה..אבל לחברות המשחקים קל לזרוק את כל החרא על הפיראטים,ועל אלו שמוכרים יד שניה..ועל כולם..הרי ברור שבשבילם היה הכי טוב אם כוווווווווווווווווווווווווווולם היו קונים את המשחק מהם..חיים יפים,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה רשמתי שלא רק בתעשיה מקללים אותם אלא גם גימרים ...

לגבי הככה זה עובד, שוב כמו הבחור הקודם שבטוח שבאופן חד וחלק הוא צודק (ועדין לא הביא משהו רציני שיתמוך בדעתו)

אתה צריך להבין, שבתעשיות המשחקים הם לא פרירים הם לא צריכים את דעתנו יש להם של אנשים שכל מה שהם למדו ועושים בחיים זה איך להביא רווח.

אז כנראה שזה לא כל כך פשוט...

בכל מקרה בסוף יגיעה הONLIVE שיפצו עליו משחקים באופן בלעדי וחסל סדר הפיראטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לחברות המשחקים יש אסטרטגיה ברורה המיושמת בצורה הטובה ביותר:

נוציא משחק חדש, מן הסתם "הפיראטים" (ארררר) יחגגו עליו ולא ישלמו אגורה, בדיוק אותה אגורה שהם לא היו משלמים אם לא היתה האפשרות "לבזוז",

אנחנו שבעצם לא הפסדנו כלום עקב "הגניבה" נילחם בפיראטים ונשיג ע"י זה מספר דברים:

1. ניצור באזז סביב המשחק\התעשייה וע"י כך נזכה לחשיפה למוצרים שלנו, קרי הגדלה משמעותית של הכנסות.

2. נכניס קצת כספים גם מהמשתמשים הכבדים ע"י תביעות (בשביל לשלם לעו"דים שנאלצנו לשכור כדי ליצור את הבאזז מסעיף 1).

החברות הגדולות מייבאות משחק ומוכרות ב300-400 ש"ח, ועושות הרבה כסף על מקצת המשתמשים הכבדים והמסורים.

לאחר תקופה מסויימת בה הם רואים שהם מיצו את המשתמשים האלה, הם עוברים לגישה שונה - למכור לאוכלוסייה הגדולה באמת (רוב משתמשי האתר הם דוגמא טובה) ויוצאים במבצע של 2 במחיר של 1 וכדו', המחיר הנ"ל הוא עדיין מחיר עם רווח לא קטן, והפעם כמות המשתמשים היא כאמור - גדולה בהרבה.

נוצר מצב בו אנשים שומעים שמוכרים את המשחק בחצי מחיר והם מרגישים שזה מחיר מציאה (הרי כתוב "חצי מחיר"), הם לא מבינים שהמחיר ה"מוזל" יותר קרוב למחיר המקורי בו מוכרים בארצות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוציא משחק חדש, מן הסתם "הפיראטים" (ארררר) יחגגו עליו ולא ישלמו אגורה, בדיוק אותה אגורה שהם לא היו משלמים אם לא היתה האפשרות "לבזוז",

אנחנו שבעצם לא הפסדנו כלום עקב "הגניבה" נילחם בפיראטים ונשיג ע"י זה מספר דברים:[

זאת אחת המנטרות האהובות עליכם אבל מלבד להשתמש בה ולחושב שהיא נכונה עוד לא הוכחתם אותה.

אני מוכן לנסות להוכיח את ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לחברות לחשב חישובים של כך וכך עותקים פיראטים X מחיר המחירון = סכום ההפסד

הבעיה שאין בנמצא על פני כדור הארץ סכומים כאלה.

האינטרנט יצר קפיצת דרך בתחום ההפצה, החקיקה מפגרת אחריו בשנות אור ובינתיים הציבור התרגל שלא לשלם.

אין הנחות לאף אחד, המפעילים הסלולארים יצטרכו להתמודד עם סקייפ, וGPS על גבי הסלולאר ובחינם.

יש לי שאלה. להפעיל שיחת לארה"ב דרך האינטרנט הסלולארי זו גניבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הסלולארי? ולשלם להם על DATA? אני עושה שיחות VOIP דרך WIFI בטלפון שלי, משלם רק על החשמל של הבטריה (ועל המכשיר, הנתב האלחוטי והחיבור לאינטרנט :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GET A FUCKING LIFE

מה נסגר איתך? מה כואב לך? בא לך להיות שומר חוק? סבבה. שיהיה בכיף. מה זה קשור אלינו? מה גורם לך לשלוח מייל אליהם, ולהגיד להם ש"כואב לך שיש כל כך הרבה פיראטים בארץ"?

גם כן תשובה שלחו לך... נראה לך שבמשרד עורכי הדין הנ"ל לא מכירים את GOOGLE? ללמוד משפטים כן, לעשות התמחות שלוש שנים כן, אבל גוגל? לאאא מה פתאום! בקיצור, חארטה...

והכותרת שלך שגויה. תקן אותה. לא זכורה לך פרשת ליונטוורק, עוד לפני 5 שנים ++ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לחברות לחשב חישובים של כך וכך עותקים פיראטים X מחיר המחירון = סכום ההפסד

הבעיה שאין בנמצא על פני כדור הארץ סכומים כאלה.

האינטרנט יצר קפיצת דרך בתחום ההפצה, החקיקה מפגרת אחריו בשנות אור ובינתיים הציבור התרגל שלא לשלם.

אין הנחות לאף אחד, המפעילים הסלולארים יצטרכו להתמודד עם סקייפ, אינטרנט וGPS על גבי הסלולאר ובחינם.

יש לי שאלה. להפעיל שיחת סקייפ לארה"ב דרך האינטרנט הסלולארי זו גניבה ?

לא כי איתה לא עובר על החוק, אבל שים לב שכשהחקיקה תעדכן המחירים יתעדכנו גם כן.

מה אתה חושב שתוכל לשלם לספקי התשתית רק על קו ולעשות הכול בחינם עם ודמיו?

מה איפה אתה חושב כל המחירים בריצפה של כל החברות החדשות?

זה כי אין להם תשתית לתחזק (עליות גבוהות) הן פשות משתמשות בתשתית קימת ורק מספקות שרות

מה שיקרה שיבנה מודל חדש אבל אל תדאג בסופו של דבר לא יצאה מצב של קומוניזם ושל הכול חינם ....

הם יעלו מחירים, הם יגרמו לך לשלם לפי "פעימות" בדיוק כמו שכבר עושים בחו"ל הם יתנו לך חבילות שונות עם תיעדופים לVOIP ודומיו וכו וכו וכו ...

אבל מה זה קשור לשוק משחקי המחשב?

וזה מובן שיצרני המשחקים ממפכים את המספרים (בדיוק כמוך וכמו כל אחד שמגיש תביעה לבית משפט)

זה לא אומר שהם לא יוצאים מופסדים מתרבות הגנבות הזאת מה שכן בסופו של דבר אנחנו ניצא מופסדים.

בסופו של דבר אנחנו נדפק כי כולם יעברו לשירותי תוכן מוגנים כגון ON LIVE (בדיוק כמו שעכשיו מוציאים משחקים בלעדית רק לקונסולות)

וישקיעו רק בשווקים עם פוטנציאל רווח (בדיוק כמו שעכשיו התחילו לנעול יותר ויותר שרותים לארה"ב בלבד)

או כמו שלא ביבוא הקונסולות ושירותי התוכן שלהם לא יביאו לך את ONLIVE ודומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...