צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

הטענה שהורדת מחירים לא תשנה דבר היא פשוט לא נכונה. חד וחלק.

משחקי PS2 חדשים עולים בארה"ב גרושים (20-30 דולר). נגיד שזה שקול לכ 125-150 שקל בארץ.

עם זאת, את המשחקים האלה מוכרים בארץ ב 300 שקל.

אני מכיר, חד משמעית, אנשים שהיו מוכנים להוציא 125-150 שקל על משחק, אבל לא 300 (או 250). ההבדל הוא משמעותי.

שום דבר לא ישכנע אותי שיבואן גדול לא יכול להביא מוצר במחיר של צרכן פרטי (וזה לא שלא עשו עלי רווח, חנות הרי הרוויחה עלי בעסק).

אני שמח ששום דבר לא ישכנע אותך אבל בינתים אין שום קשר בין הדוגמאות שלך והטענה שלך שהורדת מחירים תשנה משהו, חד וחלק.

אבל צריל להבין שכל זה עניין של שוק, כאשר השחקנים הגדולים מוכרים את הקונסולות שלהן במחירי הפסד

זה כי קודם כל יש להן הון עצמי התחלתי והם יכולים לספוג את העלויות הראשוניות

ומכיוון שיש להם מודל עיסקי מפורט שבסופו של דבר יניב להם רווח.

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני לא מאמין שיש איזה חברה שתיהיה מוכנה להכנס למלחמה על שוק שמיצא את עצמו.

בעיקר לא מפיצים קטנים ובעיקר לא במצב היום...

כך שבשביל שתוכל לטעון את מה שאתה טוען אתה צריך להראות שיש שוק פותנציאלי, ומספר דוגמאות של חברים שגם כך קונים משחקים זה לא זה

אתה צריך להראות שיש לאן לשוק להתרחב

וישראל בתור אחת המדינות עם אחוזי הפיראטיות הגדולים בעולם ש"תרבות" הגנבה השתרשה פה עמוק עמוק אני לא רואה אותך מצליח.

אז האם הפתרון הוא פיראטיות? לא.

אבל הפתרון הוא בהחלט לא לתמוך בנוכלים הללו, בשום צורה שהיא.

כל מה שאנחנו מבקשים הוא מחיר הוגן, סביר ופרופרוציונלי למחירו של המשחק בשווקים הזרים.

(וזה מתקיים בחלק גדול ממשחקי המחשב- משמע מצב שאכן יכול להתקיים בישראל)

כל עוד אנחנו עושים את ההבחנה בין כל הילדודס שגונבים מכל הבא ליד וגאים בזה לבין הצורך לשיפור התחום בארץ, אני בהחלט מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור :\

גם אם רק עשירית מנתח השוק יקנו משחקים זה שווה.

המצב כיום הוא שאולי אחוז אחד מנתח השוק קונה משחקים.

חוצמזה, עומרי, איתך אי אפשר לדבר על דברים כאלה. לא אכפת לך מכלום (הנושא עם המים, ע"ע) ואתה לא חושב שיחיד יכול להשפיע. אז לך תחשוב שאתה כלום ביחס לעולם.

ברור שיחיד יכול להשפיע , השאלה היא למה לרעה :s05: ונגד האיטרסים של הרבים ?

אמת אהבתי את ה"עליהם" על השטינקר , כאילו הם צריכים אותו כדי לאתר את הפירטים - חחח

הראה לי שיש אחידות בעם - נפלא - אפילו אם זה נגד מלשינים :D

אם לא יהיו פירטים , המחיר רק יעלה - :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יופי שאתה משווה את המחירים לEBAY, המחירים ברשתות בארה"ב למשחקי חדשים הם $50 + TAX (סה"כ משהו כמו 230 שקל), המחיר בארץ לרוב 219 שקל, יש גם משחקים ב30$ אבל גם בארץ הם מתומחרים לרוב ב169 שקל.

משחקי הקונסולות יקרים בעיקר בגלל שישפאר גנבים :D אבל עדיין הרצון שלכם שמשחקים יעלו 150 או 200 שקל זה לא מציאותי, בארה"ב משחקי PS3 עולים 275 שקל.

מה הקשר לישפאר? בדקתי מחירים של משחקים ל- 360 ולנינטנדו DS מול יבואנים פרטיים והמחירים היו כמעט כפולים מהמחיר בארה"ב או באירופה. אנשים בארץ פשוט לא קונים משחקים וגם לא יקנו משחקים אם הם יעלו 30 ש"ח כשהם יודעים שיקראו להם פראיירים או שהם יוכלו להוריד את המשחק בחינם ללא שום עונש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא מבין מה אתה אומר כאן , שהישראלים גנבים ?

לי זה נשמע כמו הכללה (מוצדקת)

התמונה הכללית היא שבארץ גונבים את הציבור על ימין ועל שמאל ולכן הציבור "גונב"! - זו האמת .

מי מתחיל את השחיתות , הציבור או ראשיי הציבור ? נו , זה כבר שאלה אחרת ,

אבל כמו במוסיקה , מי שרוצה איכות , צריך לשלם ,

את אותה דוגמה אני רואה במגרשי כדוררגל , מדוע לא ממלאים את המגרשים ?

מדוע לא מוכרים כיסאות ריקים במחיר מוזל ?

אותו דבר במשחקים ותוכנות , מדוע לא מוזילים את המחיר כדי שישתלם לרכוש לכולם ? - נו ?

מזכיר את הדוגמה למלכודת קופים ,שנוקשות ערכים היא תנאי ליעילותה. המלכודת בנויה מאגוז קוקוס,שהורק מתוכנו, הקשור ליתד.בתוך האגוז יש קצת אורז, שאותו אפשר לחפון מבעד לחור קטן.החור גדול למדי שתוכל ידו של קוף להכנס בו ,אך קטן מכדי שתוכל לצאת ממנו כשהאורז חפון בה. הקוף שולח ידו פנימה כאשר הוא/היא חופן את האורז היד שלו לא יכולה לצאת מהפתח של האגוז קוקוס והוא נלכד-על ידי מה שאינו אלא נוקשות הערכים שלו עצמו.

ככה גם נוקשות הערכים של אלו המכתיבים את אופן חלוקת "העוגה" , חברות ההפצה מוכרות במחיר אשר נקבע מראש לפי יעדיי מכירה למרות שמחיר זה איננו מתאים לאותו ציבור , ובדינה כמו שלנו אשר היא מעדיפה "עשירים" ממסים את הציבור בצורה כבדה מאוד ובכך מכריחים את העם להשתעבד לתאוותיו הצרכניות או לבגוד בערכיו כבני אדם ( כלומר או לחייב את הכרטיס ולא לדעת איך תחזיר את הכסף הזה או פשוט לגנוב ולהוריד תכנים בילתי חוקיים ברשת ) , בהנחה שהחברות והממשלה יודעים את מה שאני אומר , השאלה הנשאלת היא , האם זו גניבה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמאה לא קשור למציאות, זאת לא שאלה של מדוע לא ממלאים כיסאות במחיר מוזל

אלא אם כבר מדוע יש אנשים שחושבים שהם יכול להכנס למשחק ללא תשלום בכלל.

כמות מוצרים שנמכרים בארץ במחירים מופקעים היא אסטרונומית זה לא אומר שמותר לך ללכת ולגנוב אותם.

"התמונה הכללית היא שבארץ גונבים את הציבור על ימין ועל שמאל ולכן הציבור "גונב"! - זו האמת"

מעניין מה תגיד על כל הערבים שגונבים רכבים בארץ ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור למציאות ועוד איך ,הרי זה אותו צרכן שמרגיש מרומה ,הוא זה שרואה את הערכים שלו מנוצלים נגדו , הוא מרגיש שהוא צריך להשתוות .

זה שהממשלה גנבה אותי או המוער בחנות רימה אותי - בסופו של נחווה ע"י אותו צרכן .

וזו פחות או יותר הסיבה , האזרח סופג שיט מיותר מידיי כיוונים ולכן הוא מאבד את הערכים שלו ובצדק מגיע למסקנה שאם הוא לא "יצרצר , יצרצרו אותו ! " שבארץ כולם גנבים ולכן כדי לשרוד הוא חייב לגנוב ולא חשוב ממי ומאיפוא , זה משתקלל באחוזים .

וכן תמיד כאשר אני רואה משחקים , אני חושב ומצטער שלא משנים את האסטרטגיה , שאנשים לא ממש מוכנים לעבוד עבור הכסף שלהם , כלומר , ידוע לישההוצאות על מילוי המגרש גדולות יותר מאשר למלות רק יציע אחד או שניים אני רק מצטער שבעלי המגרש רוצים את הכסף הקל ואני מצטער שהמדינה לא עוזרת להם ( לבעלי המגרשים ) לגרום הנאה גדולה יותר לאזרחים , כן הדג מסריח מהראש , אבל אני לא בא לצייר את מעגל הקסם הזה עכשיו וכן אתה תהיה צודק , במציאות זה משחק של מותר לגנוב - אסור להיתפס , למה זה ? - ככה !

אז באמת , אני שם פס על מי ש"גונב" ומעניין לי את קצה קור( בה ) .

מי שרוצה שיעשה מה שהוא רוצה , אם ניתפס , שלא יבוא לבקש רחמים , ( שישתמש בפרוטקציה - חחח ) ( כי כמו תמיד , הדפוקים נידפקים יותר - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, קרירין, שוק ההשכרות ומכירות יד 2, מפותח ככל שיהיה, הוא לא תורם כלום למפיצות ולמפתחות. מבחינתן, זה שקול להורדה לא חוקית - אמנם שילמת על העותק שנמצא אצלך ואמנם הוא חוקי ואתה יכול לשחק באינטרנט איתו אבל, הן לא מרוויחות גרוש מזה ככה שמבחינתן (וגם מבחינתך) זה לא משנה אם תוריד מהאינטרנט, תשכור עותק או תקנה יד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, קרירין, שוק ההשכרות ומכירות יד 2, מפותח ככל שיהיה, הוא לא תורם כלום למפיצות ולמפתחות. מבחינתן, זה שקול להורדה לא חוקית - אמנם שילמת על העותק שנמצא אצלך ואמנם הוא חוקי ואתה יכול לשחק באינטרנט איתו אבל, הן לא מרוויחות גרוש מזה ככה שמבחינתן (וגם מבחינתך) זה לא משנה אם תוריד מהאינטרנט, תשכור עותק או תקנה יד 2.

משחקים שדורשים סריאל בשביל לשחק ברשת לא ניתנים להשכרה בארצות הברית, ההשכרה היא בעיקר בתחום הקונסולות ששם אין את האלמנט הזה, או משחקי SP למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפירה רצינית עשיתם פה :s07:

לכל מי שאומר שהורדת מחירים לא תשפר את המכירות. אני בזמנו קניתי OB ו BF2142 כי היה מבצע של 1+1, העלות הכוללת הייתה 220 שקל (בהשוואה ל 420 אם לא היה מבצע). אם לא היה מבצע הייתי קונה רק OB. מאז חבר נוסף שלי קנה ORANGE BOX ב 140 שקל בערך, עוד חבר רוצה לקנות את המשחק השבוע ועוד הרבה אנשים קנו כי המחיר ירד. בנוסף כל פעם שיש מבצעים ב עם מחירים טובים הרבה אנשים בארץ קונים (קרה עם OB,UT3 ו L4D במבצעים) מה שאומר שאם המחיר טוב בארץ קונים בלי לחשוב הרבה.

כרגע בארץ מחירי המשחקים גבוהים בהרבה מאשר בחו"ל ומגיעים באריזות דפוקות (ובחלק מהמקרים גם "בודקים" את המשחק בחנות). השילוב של כל הדברים האלה גורם לזה שאף אחד לא רוצה לקנות משחקים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכרות אם זה לא השכרות "שחורות" שגם את זה היה פעם בארץ (השחורות) כמו שאמרו נותן תמלוגים למפיצות

בעניין מישחקי יד שניה זה יכול לתרום בעקיפין כי סביר להניח שמי שמוכר יד שניה גם קונה מישחקים חדשים וזה יכול ליתרום הרבה לשוק

ככה יש יותר כסף ביד לאנשים שאוהבים ליקנות חדש

משחקים שדורשים סריאל בשביל לשחק ברשת לא ניתנים להשכרה בארצות הברית, ההשכרה היא בעיקר בתחום הקונסולות ששם אין את האלמנט הזה, או משחקי SP למחשב.

זה ברור אבל תיראה יש מישחקים כמו GTA4 שמאוד תלוי ברשת

אבל נותן לך גם לימחוק את המישחק דרך הרשת בDRM שלו ואז אתה יכול לימכור אותו יד שניה

והבחור שקונה מימך יכול להתקין בלי בעיה והכל חוקי למאדרין מניסיון -אני לא יודע עד כמה אפשר לעשות את זה

אבל עובדה זה אפשרי מניסיון

ואני חושב שאם השוק פה היה מספיק מפותח אנשים היו קונים יותר מישחקים או ביכלל קונים

ומוכרים אותם יד שניה אחרי זה וזה יוצר תימחור טוב

היום שיש המון לדעתי הרבה ביגלל התימכור הגבוה אפשר לעשות את זה רק במישחקים גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירת משחק משומש בחצי מחיר ביד 2 תורם בדרך עקיפה למפתח.

כיוון שכך יורדת העלות לזה שקנה מוצר חדש ויש לו כסף לקנות עוד משחק. אפשר להגיד שזה דומה לשוק כלי הרכב, אך לא בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...