צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל. - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד ראשון במלחמה נגד הפיראטיות בישראל.

Demagh

Recommended Posts

(בדיוק כמו שעכשיו מוציאים משחקים בלעדית רק לקונסולות)

אתה תמים מאוד

תבין ותפנים שמישחק חדש יוצא ל360\PS3 בארצות הברית לרוב הוא עולה 60$ +מס מקומי בגירסה הזאת

להוציא את אותו מישחק ב50$ למחשב באותו זמן פשוט לא הגיוני כלכלית

ובגלל זה דוחים את ההשקה של הרבה מישחקי מחשב בכמה חודשים או יותר ולא ביגלל פיראטיות

גם ל360 יש פיראטיות לPS3 אין אולי פיראטיות מינסטרים אבל הוא גם לא מוכר כרגע הרבה מישחקים יחסית (ביגלל נתח שוק קטן כרגע )

למכשירים שמוכרים כרגע הכי הרבה מישחקים -WII\וDS יש גם הרבה מאוד פיראטיות

ותיראה מוצאים הרבה מישחקים ומוכרים הרבה

בשני דורות הקודמים לPS1-2 היה המון פיראטיות ועובדה יצאו טונות מישחקים

ככה שהתרוץ הזה של פיראטיות הוא דבילי

אם זה היה באמת הגורם הגדול להפסדים אז למה הרבה מישחקים כן יוצאים בסוף לPC ?

הכל עניין כלכלי אם מישחק היה נימכר ב60$ הרבה מישחקים היו יוצאים ביחד ולא כמה חודשים אפרש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יעזור

הציבור התרגל לא לשלם ועכשיו יש זליגה של התהליך לסלולארי

לא סתם הזכרתי את הסלולארי שהוא לדעתי מהפיכה בסדר גודל של המחשב האישי והאינטרנט.

מתחיל תהליך שבו הסלולאר מתחיל להתחמק מאחיזת הברזל של החברות הסלולאריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל360 יש לPS3 אין אולי מינסטרים אבל הוא גם לא מוכר כרגע הרבה מישחקים יחסית (ביגלל נתח שוק קטן כרגע )

אתה מתבלבל, זה הפוך.

זה לא שה-PS3 לא מוכר הרבה משחקים בגלל נתח שוק קטן, ל-PS3 יש נתח שוק קטן בגלל שהוא לא "מוכר" משחקים.

הסיבה היחידה שאין ל-PS3 שוק היא בגלל שהם הגנו עליו יותר מידי, וקשה (עד בלתי אפשרי?) לפרוץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל, זה הפוך.

זה לא שה-PS3 לא מוכר הרבה משחקים בגלל נתח שוק קטן, ל-PS3 יש נתח שוק קטן בגלל שהוא לא "מוכר" משחקים.

הסיבה היחידה שאין ל-PS3 שוק היא בגלל שהם הגנו עליו יותר מידי, וקשה (עד בלתי אפשרי?) לפרוץ אותו.

ואני הייתי בטוח שזה בגלל המחיר שלו שעד לאחרונה גם במכירה במחירי הפסד היה גבוה יחסית.

ורק לאחרונה הוא הפך למאוד הטרקטיבי בעיקר בגלל שירותי ערך מוסף שלהם.

תבין ותפנים שמישחק חדש יוצא ל360\PS3 בארצות הברית לרוב הוא עולה 60$ +מס מקומי בגירסה הזאת

להוציא את אותו מישחק ב50$ למחשב באותו זמן פשוט לא הגיוני כלכלית

ובגלל זה דוחים את ההשקה של הרבה מישחקי מחשב בכמה חודשים או יותר ולא ביגלל

מי דיבר על זה? זה טריק עם זקן, אני מדבר על באופן בלעדי.

בשני דורות הקודמים לPS1-2 היה המון ועובדה יצאו טונות מישחקים

שוב למה לערבב דברים, זה שיצאו הרבה משחקים לא אבהכרח מעיד משהו על הפיראטיות ...

בעיקר כשאתה לא מתיחס לשווקים ששם נצרכו המשחקים (למשל ארה"ב מול ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל, זה הפוך.

לפי מה שהבנתי דווקא אפשרי אבל מאוד לא מישתלם כרגע לפרוץ אותו

אם להאמין לסיפורי אקרים כבר הצליחו להריץ אליו פרוצים אבל לא תיראה חברות פריצה גדולות (בכל מיני מקומות כמו סין לדוגמה )

מיתעסקות אם זה כרגע כי בלו רי מאוד יקר ליצרוב ככה שאין לזה כרגע שוק בכל מיקרה

אם הPS2 היה די דומה עד שמחירי צורבי הDVD והמדיות ירדו משמעותית

מה גם שמי שמחכה לזה בארץ ניתקל בעניין גודל הקבצים שאם המהירות פה יקח הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא פרצו אותו. ואני לא באמת חשוב שאיכפת לפורצים מה מחיר צורב/דיסק/כונן בלו רי - הם לא עושים את זה בגלל הכסף, הם עושים את זה כדי להוכיח.

בטח שלא איכפת להם מה שהולך בנקודה הזעירה שנקראת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להאמין לסיפורי אקרים כבר הצליחו להריץ אליו פרוצים אבל לא תיראה חברות פריצה גדולות (בכל מיני מקומות כמו סין לדוגמה )

אל תאמין עד שלא תראה\תשמע ממקור אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא פרצו אותו. ואני לא באמת חשוב שאיכפת לפורצים מה מחיר צורב/דיסק/כונן בלו רי - הם לא עושים את זה בגלל הכסף, הם עושים את זה כדי להוכיח.

בטח שלא איכפת להם מה שהולך בנקודה הזעירה שנקראת ישראל

אתה באמת חושב שאנשים שמיצרים מיליוני ציפים וכרטיסי ומוכרים אותם ברחבי העולם

לא מתעניינים במצב השוק ?

תישכח מזה זה שוק מאוד גדול לא סתם אקרים במרתף

גם בעניין משחקים\סרטים וכו יש שוק גדול לזה במקומות מסוימים בעולם

ותיראה לפעמים בקובץ שיחרור של אקרים יש בקשה מאנשים שעובדים בתחום ליצור איתם קשר תמורת $

קובץ איכותי ומבוקש יכול לתת להם הרבה מזומנים במקומות כמו סין תילאנד וכו

ואני לא אומר שאין קבוצות שיחרור "תמימות" אבל הפיראטיות זאת תעשיה גדולה לא סתם חסרי חיים שפורצים לכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזזל הקשר בין מה שאמרתי, למה שרשמת? אני רק אמרתי שכרגע עוד לא מצליחים לפורץ את המכשיר וזה לא קשור לכמה עולה צורב בלו-רי (שלא עולה כל כך הרבה). הבקשות של קבוצות נובעות בעיקר מהרצון להיות הראשונה, ולא להרוויח מזה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזזל הקשר בין מה שאמרתי, למה שרשמת? אני רק אמרתי שכרגע עוד לא מצליחים לפורץ את המכשיר וזה לא קשור לכמה עולה צורב בלו-רי (שלא עולה כל כך הרבה). הבקשות של קבוצות נובעות בעיקר מהרצון להיות הראשונה, ולא להרוויח מזה כסף.

אנשים שפורצים את הקונסולה עושים את זה בשביל כסף, זה לא האקר שיושב במרתף של אמא שלו, זה חברות בעיקר מאסיה שמשקיעות משאבים לא קטנים בפריצה, ופיתוח הצ'יפ.

את הצ'יפים מפתחים מהנדסים עם נסיון לא רע בכלל, ואיכות הייצור של הטובים בהם משתווה לאיכות הייצור של הרכיבים שיש בקונסולה עצמה.

אני לא אופתע אם באותו מפעל מייצרים את הPS2 ואת הצ'יפ שלו בהתחשב שכמות המפעלים שמייצרת רכיבים כאלה היא מאוד קטנה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי הרבה מההכנסה של סין היום זה מזיופים וחיקוים באופן כללי ציפים זה חלק קטן מזה

יש שם המון יצור של זיופים מכל מיני תחומים ביגוד\חלקי חילוף לרכב ומה לא

אני לא יהיה מופתע אם יש שם מפעלי יצור לציפים שהם מסתירים מהמערב

לא חושב שיכניסו אותם לאותו מיפעלי יצור כי שם יש פיקוח של חברות הקונסולות

בסין גם מוכרים בשוק המקומי הרבה משחקים מזויפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל תגובה של קרירין.

לפני שבועיים בערך רציתי לנסות את המשחק Crash MoM אבל בגלל ששינו שמה את כל פורמט המשחק (לbeat-em-up!) אז הייתה לי נטייה לא לקנות את זה משום שלא ידעתי מה זה....אז הורדתי את זה,שיחקתי כמה ימים וראיתי שהמשחק סבבה.

אז היה לי חשק לקנות את המשחק,נכנסתי לאתרים בארץ וWTF

350 שקל על משחק מסכן?!,קיבלתי חום מזה שאני צריך להוציא 350 שקל על משחק במקום להוציא על משהו יותר טוב...קיצר לא איבדתי תקווה ובדקתי בebay ושמה בהפלא בפלא משחק מקורי לא פתוח עלה 110 שקל מצחיק לא?,זה אומר שכל היבואניות המסריחות בארץ עושות על המשחק הזה רווח של 240! אפשר לקנות עם זה 2 משחקים,אז אל תחשוב לא נכון אנשים בארץ רוצים לקנות,אבל המחיר המופקע מוריד להם את החשק...ועד שהבנתי שהיבואניות עושות לי על הגב,בזבזתי כ2200 שקל על קניית משחקים בארץ (על איזה 7-8 משחקים) עם זה הייתי יכול לקנות כפול משחקים ממה שקניתי או לקנות פלייסטישן 3 ><.

וזאת גם הסיבה שעשיתי צ'יפ..אבל מאז שאני יודע שיש כזה דבר אז אני מוריד לפעמים משחקים מלאים ולפעמים מוריד כדי לנסות ואם זה טוב מאד אז אני קונה אותם :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...