Zeno Clash - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeno Clash - הדיון הראשי

Los

Recommended Posts

33wuv6x.jpg

שם המשחק: Zeno Clash

סגנון: פעולה ו Indie" [המושג Indie מתיחס לקבוצה שמפתחים משהו מסוים משחק/מוסיקה בלי תמיכה מהצד לדוגמא EA]

מפתחים: ACE Team

תאריך יציאה :21/4/09

תמיכת שפות במשחק :Languages: English*, German, French, Polish, Spanish

*כולל תמיכת .

עמוד הבית : http://www.zenoclash.com/

לינקים שימושים בנוגע למשחק:

http://store.steampowered.com/app/22200/

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=843946

Zeno Clash הוא לא עוד משחק קרבות שהתרגלנו אליו,המשחק לוקח אותנו לתקופה הפרהיסטורית ומציג משחק של קרבות פנים מול פנים שלא ראינו בהרבה משחקים עד היום.

מעיצוב יחודי של נשקים קדומים /רמת פירוט של הדמיות במשחק [בגדים/כלי מלחמה/מסכות למניהם],ועד נופים מרהיבים שמכניסים אותך מיד לחוויה הקדומה.

המשחק מבוסס על המנוע המפורסם Source שידוע ביתרונתיו הגדולים שבהם מנוע קל בעל גרפיקה מרהיבה ופיזיקה מרשימה.

המשחק אינו מוכר לקהל הגיימרים כמו משחקים שהוחצנו GTAIV וכו' למרות זאת הוא נראה כאחד המשחקים המקורים והמבטיחים של השנה.

את המשחק אפשר לרכוש דרך או דרך direct2drive

דרישות המערכת למשחק.

Minimum

Operating System: Microsoft® Windows® XP / / Vista64

Processor: Intel® Pentium® 4 3.0 GHz

Memory: 1 GB

Hard Disk Space: At least 3 GB of free space

Video Card: 128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, 6600 or better

Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card

DirectX® Version: DirectX® 9.0c, DirectX® 10

Recommended

Operating System: Microsoft® Windows® XP / / Vista64

Processor: Intel® 2 duo 2.4GHz

Memory: 1 GB

Hard Disk Space: At least 3 GB of free space

Video Card: Shader model 3.0, 7600, ATI X1600 or better

Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card

DirectX® Version: DirectX® 9.0c, DirectX® 10

Controller: Supported

מידע מורחב באנגלית על המשחק:*

Zeno Clash is an action/fighting game set in a punk fantasy world. The game is played from a first person perspective and the combat is generally up close and brutal.

Experience a deep storyline set in a fantastic world. Play the role of Ghat, a man banished by his own brothers and forced to begin a desperate journey past the forbidden desert and to the end of the world.

Nominated in 'Excellence in Visual Art' at the Independent Games Festival, the original visuals, which make full use of the Source engine features, breathe new air in the fantasy game genre. The new close combat mechanics are also a deviation from traditional action in the first-person genre that will feel fresh for new and veteran players.

Engaging melee combat in first person

The new melee combat system allows players to perform a variety of movements like deflect & elude combos, knockback finisher punches and punishing grab attacks. Learn new attacks as the game progresses and confronts you with more formidable foes.

Fantastic visuals powered by the Source engine

Players will be immersed in a fantastic world, beautiful and disturbing at the same time. The unprecedented art style brings a fresh new approach to the first person genre. The surreal environments and characters will keep players wanting to discover more.

Survival mode challenges

Jump right into the action in engaging unlockable "tower challenges". The player must overcome enemy waves to progress through the tower levels. The game will rate the player in different categories like speed and performance. A leaderboards system will rank you against your friends, so the challenge never ends.

Deep storyline

Players will play the role of Ghat; the son of a impressive hermaphrodite creature called Father-Mother, whose children form the most powerful clan in the city of Halstedom. Ghat must escape from his family and start an incredible journey with his female companion Deadra, who will aid him in the dangerous lands of Zenozoik.

Bizarre weapons

The game features an unusual arsenal of eccentric weapons that are built from scraps and junk. Hammers and clubs will be the most effective when fighting heavy characters that can only be brought down with force.

* מקור http://store.steampowered.com/app/22200/

טור אישי שלי:

אני אישית שיחקתי במשחק נהנתי מאוד ממליץ לכול אחד גם אם הוא לא מהשורה לנסות ולחוות חווית משחק טיפה שונה .

בתחילת המשחק יש סרטון פתיחה קצרצר לאחר מכן המשחק נפתח שהדמות הראשית מבינה שהיא בעצם "חיה" ואליה מתלווה לעתים קרובות במשחק "המאמן" או במילים אחרות מורה הדרך שלך.

שהוא מלמד אותו שיטות לחימה/מידע על נשקים מסוימים וכו'].

המשחק מקפיד להיות בנוי מסצנות קצרות בעלות סרטונים של 20-30 שניות , לא אגיד שלמשחק יש סיפור עלילה מדהים אבל הוא מספיק מכובד שהגרפיקה והאווירה במשחק מכפרות על זה.

הדיבוב מעולה עד כה שיחקתי שעתים כמעט וכל רגע זה הנאה.

מערכת הלחימה: מערכת הקרבות בעצם מתחילות סטייל TEKKEN [למי שלא שמכיר אתה רואה את הדמות שלך VS מספר הדמיות שאתה נלחם].

בעצם יש לך בראש ובראשונה את הידיים ועם זה נלווים נשקים שאותם אתה יכול לקחת מהריב על ידי גרימה להפלת הנשק לרצפה .

עוד מספר אלמנטים לדוגמא :יש לך אפשרות לגרום לאויב להיות תשוש ולתת לו מכת מחץ מסוימת,הגנה בסיסית עם הידים ,וגם להרביץ עם איזה שנראה לפני מיליון שנה :) שזה ממש נחמד.

גרפיקה: זה לא Crysis אבל עם הטעינות שהם בערך שניה וחצי עד שלוש שניות זה מכפר על הכל ויזואלית המשחק נראה יפה כולל האגמים והנוף המרוחק ,על ידי כך שאתה רוצה פשוט להיכנס למשחק

ממשק: מעולה מעולה ושוב מעולה כל כך כיף וקל להילחם במשחק שלא תבינו אותי לא נכון המשחק לא היה לי קל בכלל בהתחלה עד שאתה מבין את אלמנט ההגנה וכו'.

יתרונות בולטים: מנוע גרפי מרשים וקל,מקוריות שונה להפליא,מערכת קרבות מצוינת שנותנת לך תחושה שאתה בתוך המשחק , תמיכה בסאונד 5.1 , וכן הוא זול רק 20 דולר והוא בקשיח שלך.

חסרונות בולטים: הנשקים במשחק אפשר להגיד זה החלק הפחות מענין במשחק היתה צריך להיות טיפה יותר השקעה באופן הלחימה איתם.

אין מצב און לין!!!! וחבל יש לו פוטנציאל אדיר ברשת לשחק עם מישהו , או אפילו מצב של 2 שחקנים על אותו מערכת אחת.

המשחק לינארי וחבל היתי מעדיף אחרת.

ציון שלי אישית 4/5 .

המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות סליחה ממני למין הנשי , המאמר כוון לנשים וגברים כאחד.

11761hf.jpg

2q2l21g.jpg

לעוד תמונות מתוך המשחק : http://store.steampowered.com/screenshot/app/22200/?size=800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה משחק מדהים!

יצירת אמנות לטעמי. המקוריות של עיצוב הנשקים/דמיות ראויים להערצה והמשחקיות,

לאחר שמתרגלים אליה מעולה. כמו כן יש עלילה במשחק הזה והיא לא רעה בכלל ואפילו מעניינת.

מציע לכל מי שמחשיב עצמו לגיימר, להשקיע את ה 20$ ולתרום את התרומה שלו לפיתוח ענף האינדי.

העולם של המשחק מרהיב בעיניי וקשה שלא להכנס מהר אליו ולהרגיש שאתה שם בעולם הפנטזיה הזה.

קשה למצוא היום משחקים מקוריים שהושקעה בהם עבודה רבה, המשחק הזה הוא דוגמא טובה לסוג של סיכוי

שלא הכל אבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי עין זמן רב על המשחק הזה, בהחלט עושה רושם של לא פחות מיצירת אמנות והישג מרשים וראוי להערכה (ותמיכה מצד הגיימרים) של ענף האינדי. אני מתכוון לרכוש אותו ב בשנייה שיהיה לי זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין לשבח את המקוריות במשחק , את הסיפור המעניין , את הגרפיקה הנחמדה , ואת הרעיון המדליק.

באמת כל הכבוד למפתחים !

מצד שני אני רוצה להגיד - יאללה איזה משחקיות לא כיפית מסורבלת ומעצבנת !

וחבל - כי יש לו את הפוטנציאל.

זאת כמובן דעתי האישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעניין, כגיימר שראה כבר הכל אני צמא למשהו לא שגרתי.

אולי אחד מכם ששיחק במשחק יוכל לתת איזה מיני-ביקורת על העלילה/משחקיות/מה הרעיון הכללי במשחק?[br]פורסם בתאריך: 24.04.2009 בשעה 09:29:07

אגב, פותח הדיון- אנא תערוך את ההודעה הראשית כדי שנוכל לצרף אותה לסטיקי של הדיונים הראשיים, לפי הכללים הבאים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=320791.msg2784689#msg2784689

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ישירות מסטים בלי פייפל? איך אני בדיוק ישלם בלי פייפל?

אולי זה קשור לזה שהחשבון פייפל שלי זה ביזנס?

לגבי D2D אני לא בטוח, אני לא יודע מה המדיניות שלהם לגבי הורדת/התקנת המשחקים (אם יש הגבלות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://store.steampowered.com/app/22200/

במשחק הרכישה אחרי שאתה בוחר את המשחק /רכישה לעצמך ואתה מגיע לאפשרות תשלום

יש לך "Please select a payment method" אז תבחר את סוג הכרטיס אשראי שברושתך לדוגמא MC ונגמר הסיפור

אני אישית רכשתי דרך אשראי וירטואלי שהוא תחת סוג "Master Card" .

לי אישית לא היה בעיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...