Zeno Clash - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeno Clash - הדיון הראשי

Los

Recommended Posts

יש אחד או 2 והם מוסיפים ממש מעט- גם אחריהם יש לי רק חצי חיים וזה לא מספיק לקרב שכזה (לי לפחות). לא יכול להיות שאף אחד לא הגיע לקטע הזה כי זה לקראת תחילת המשחק יחסית - אף אחד לא יכול לשתף את השמירה שאחרי? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתרגש שחשבת עליי כ"כ לעומק - אבל אני אדאג לזה. אם אני אראה שגם בהמשך אני נתקע אני אוותר על המשחק וזהו אבל איך אני אדע אם לא אנסה? מי אמר שזה לא פשוט קרב אחד תקוע ותו לא (כבר קרה לי בעבר)? לרב אני פותר את הבעייה עם טריינר וממשיך הלאה - הבעייה שהמשחק הזה כנראה לא מספחק מוכר/חשוב ולא יצרו לו (אני מקווה שעדיין) טריינרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתרגש שחשבת עליי כ"כ לעומק - אבל אני אדאג לזה. אם אני אראה שגם בהמשך אני נתקע אני אוותר על המשחק וזהו אבל איך אני אדע אם לא אנסה? מי אמר שזה לא פשוט קרב אחד תקוע ותו לא (כבר קרה לי בעבר)? לרב אני פותר את הבעייה עם טריינר וממשיך הלאה - הבעייה שהמשחק הזה כנראה לא מספחק מוכר/חשוב ולא יצרו לו (אני מקווה שעדיין) טריינרים.

אתה יכול פשוט להוריד את רמת הקושי של המשחק בתפריט הראשי.

הדרך הכי קלה לעבור את רוב הקרבות, לפחות אלה שיש בהם לטווח ארוך כמו זה, היא לרוץ רחוק, לירות שני חיצים רצוף במטרה ואז הוא מתמוטט, לרוץ רחוק עוד פעם ואז לטעון את הנשק (לא לפני, כי כשאתה טוען אתה לא יכול לרוץ), לירות באויב - וחוזר חלילה עד שכולם מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את המשחק עכשיו. אני חייב לציין שלא היו ממש הפתעות לגבי הסיפור עצמו. המשחק קצת הרגיש לי כמו פרק של "אבודים" שרק מותחים אותך ומותחים אותך ובסוף בקושי מספרים לך משהו. חוץ מזה הוא מאוד מאוד קצר בצורה קצת מאכזבת (אם כי אולי בעצם זה שהוא קצר זה די ייתרון בהתחשב... :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלב קרס הוא סמל מאוד (מאוד) עתיק שהנאצים שאלו מתרבויוות אחרות (בהודו הוא נמצא לא מעט מאות אם לא אלפי שנים לפני הנאציזם לדוגמא) ככה שלא כל צלב קרס מתקשר ישירות לנאציזם.

חוץ מה"תפאורה" המיוחדת המשחק לא ייחודי בכלל ואחרי כמה שלבים נתחיל לשעמם - מחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא דמו למשחק. אפשר להוריד מסטים...

למרות שמדובר במשחק אינדי ואני בעד לתמוך במפתחים אני בספק שאני אקנה את המשחק אחרי שקראתי את התגובות בדיון... חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני הוא מתומחר נמוך וזה גם עניין של טעם אישי-

תנסה את הדמו שלו, אולי אתה תראה שאתה מאוד אוהב את הסגנון ותשנה את דעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חברה קטנה זה משחק מאוד מכובד.

עם קרבות כיפים ועלילה נחמדה (אמנם זה לא כמו המהוללת בתחום העלילה אבל טוב)

דווקא הציון די מייצג את מה שהוא מציע.

אם המשחק היה יותר ארוך הוא היה מדרדר ונמרח.

וסיימתי את המשחק ולא הבנתי:

מי הוא גולם ואיך הוא יודע הרבה אם הוא היה שבוי בצללים? (הדמות הענקית עם המסיכה השחורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חברה קטנה זה משחק מאוד מכובד.

עם קרבות כיפים ועלילה נחמדה (אמנם זה לא כמו המהוללת בתחום העלילה אבל טוב)

דווקא הציון די מייצג את מה שהוא מציע.

אם המשחק היה יותר ארוך הוא היה מדרדר ונמרח.

וסיימתי את המשחק ולא הבנתי:

מי הוא גולם ואיך הוא יודע הרבה אם הוא היה שבוי בצללים? (הדמות הענקית עם המסיכה השחורה)

ההשערה שלי היא שהוא במובן כלשהו פשוט כולם ולכן הוא יודע כל כך הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יכול להיות כולם, כי הוא מספר להם שהוא "קדמון" שנותר להמתין עד שיזדקקו לו.

מה שמוזר לי, הוא שהכוחות שלו השפיעו בו בזמן גם על Deadra, Ghat ו-Father-Mother.

זה מראה שיש איזה קשר מסויים בינהם, שהחליטו במכוון או לא, לא להראות לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...