צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

אתם פשוט חיים במדינה בה השירות הוא חובה ובגלל התפיסה היא כזו פרו-צבאית אצל הרוב. ברוב מדינות העולם השירות אינו חובה ורוב האנשים בעולם מעולם לא שירתו בצבא, והם מסתדרים לא רע בכלל, התבגרו ולמדו תארים אקדמיים בלי שהצבא "יבגר אותם או יפתח להם עיניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מתרגלים ל"אכילת חרא" הזו?

חוץ מיזה אנשים בחול באמת מסוגלים ישר אחרי לימודי התיכון ללכת ללמוד בקולג'?בישראל יש את היתרון הזה של הצבא,ככה מנקים את הראש טוב טוב 3 שנים ואז כבר חיים את החיים האזרחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בהחלט אפשר ללכת ישר אחרי התיכון למוסדות חינוך אקדמאים.

אתה מתחיל ללמוד בגיל 6 ביסודי ולאחר שסיימת בהצלחה 12 שנות לימוד אתה באמת חושב שתוכל ישר ללכת לעוד 3-4 שנים.

תחשוב כשאתה מסיים אתה כבר בן 21 (נכון עם תואר) אבל למעט מאוד אנשים יש את היכולת המנטלית להמשיך ללמוד אחרי 12 שנות לימוד.

כמו כן רוב בוגרי התיכון באירופה מחפשים חוויות וריגושים ישר אחרי התיכון (הם בני 18 והרבה אפשרויות נפתחות) לכן אם אתה חושב שתצא תועלת מזה אתה טועה - ולדעתי גם הצבא מספק אחלה חוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתרגלים ל"אכילת חרא" הזו?

חוץ מיזה אנשים בחול באמת מסוגלים ישר אחרי לימודי התיכון ללכת ללמוד בקולג'?בישראל יש את היתרון הזה של הצבא,ככה מנקים את הראש טוב טוב 3 שנים ואז כבר חיים את החיים האזרחיים

המינוח היותר מדויק הוא גורמים למוח להתנוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שאומרים לפחות על אמריקאיים שבגלל שהם לא עושים הם יותר ילדותיים. אין לי מושג עד כמה זה נכון.

בולשיט, בארה"ב ואירופה רוב האנשים לא הולכים לצבא והם לא ילדותיים יותר, תוציאו מהראש שהצבא מבגר, הוא לא הוא פשוט נותן ניסיון עם מצבים קשים.

כן הרבה הולכים ישר לקולג', ואתה יודע שאתה לא חייב ללכת ישר אחרי התיכון לקולג', אתה יכול לקחת הפסקה יזומה כדי "לנקות את הראש טוב טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שההתנוונות הזו תורמת לך משהו-אין לך כבר את הקטע הזה של "עשית שיעורים?"למדת לבחינה"?וכל השיט הזה

אתה יכול לבוא הבייתה,לבלות,לשבת שעות על המחשב,לא להתכונן לשומדבר ולחזור יום ראשון כמו חדש לבסיס :P

חוץ מיזה אני חושב לפחות שבצבא אין לך את העיניין הזה של תחרות בין האנשים כמו שיש בבצפר על ציונים וכו',אלא אם יש בצבא קטע של מעמדות וכו' שאחד עני,אחד עשיר וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוניברסיטה אינה בית ספר - אף אחד לא יושב לך על הראש. אתה גם יכול ללכת לעבוד, בניגוד לצבא, אתה מקבל תמורה שניתן לשלם איתה במכולת.

פרט לכך שאנחנו צריכים במצבינו הנוכחי, אין שום סיבה רציונלית אחרת לעשות זאת. עצם העובדה שבתמורה לשירות שלך המדינה יורקת עליך ועוד מצפה ממך שתממן אוכלוסיות פרזיטיות, לא מוסיפה מוטיבציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

למרות זאת, אני אישית דווקא כן רציתי לעשות . לווא דווקא כדי לתרום, יותר בשביל החוויה.

אבל...

הצבא ירק עלי ולא קיבל אותי ליחידה נחשבת בגלל שהדת שלי לא נראית לו. אז מבחינתי עכשיו שיגייסו במקומי דתי חרדי, שאת דתו הם כ"כ אוהבים וששם זין גדול ועבה על המדינה הזאת למרות שהוא אוכל על חשבונה, ונראה אם הוא יעשה עבודה יותר טובה ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט, בארה"ב ואירופה רוב האנשים לא הולכים לצבא והם לא ילדותיים יותר, תוציאו מהראש שהצבא מבגר, הוא לא הוא פשוט נותן ניסיון עם מצבים קשים.

אני לא אחזור על מה שאמרו כאן (אני מסכים עם הרוב) ויכול ליהיות שיחלקו עלי אבל אם תטייל קצת בחו"ל (אחרי הצבא) ויצא לך לפגוש אנשים מהעולם הגדול אז אני חושב שבאמת תבין מה הצבא עושה לך, לטובה ולרעה. וכן, בניגוד ל Rated M for Mature אני חושב שאמריקאים (לא כולם כמובן אבל בגדול) בין השאר פחות "בוגרים מנטלית" בגילאים האלה של תחילת העשרים (הכוונה לא רק לאמריקאים אלא גם לאירופאים וכדומה, אגב).

אה, ובשום פנים ואופן אל תסיקו ממה שאמרתי שכל מי שעושה בארץ יוצא בן-אדם בוגר ואחראי, אם לא היה משהו לעבוד איתו לפני הצבא אז כנראה שגם הצבא לא ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...