צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מנסה לנתח את האופי שלך, שכן אינני מכיר אותך ככל,

אבל אתה בהחלט מציג אופי חלש ומציג את עצמך כבנאדם שלא יודע מה הוא רוצה, לא יודע להחליט וכן לא יודע מה קורה סביבו.

ע"ע הת'רד הנ"ל.

ע"ע פורום .

לכן אני באמת מתכוון למה שאמרתי - בקש שיחה עם קב"ן, אולי דרכו תבין דבר או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי הם לא בעד ישראל?

בבקשה בבקשה תאמר שאתה מתבדח (אם התכוונת לצבאות לנאט"ו באמירה הזאת)

איך אתה רואה את עצמך מקודם בתחום המקצועי והתעסוקתי בעקבות הצבא?

לא יודע. אני לא חושק בתפקיד X או Y כיוון שהוא יכול להקנות מקצוע ונסיון בעתיד, אלא כי אני באמת מתעניין בו ורוצה שירות מאתגר ואיכותי במטרה להרגיש שאני תורם, ולא נתרם. הנסיון שהוא מקנה זה רק בונוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רק נשאר לחכות לפוסט שבו הוא ישאל מה זה קב"ן ומה הוא יקבל מזה שהוא ילך לשם ומה יהיו היתרונות של בנאדם מצרפת שלא הולך לקב"ן...

לא יודע. אני לא חושק בתפקיד X או Y כיוון שהוא יכול להקנות מקצוע ונסיון בעתיד, אלא כי אני באמת מתעניין בו ורוצה שירות מאתגר ואיכותי במטרה להרגיש שאני תורם, ולא נתרם. הנסיון שהוא מקנה זה רק בונוס.

אני חושק בתפקיד X או Y כיוון שאני באמת מתעניין בו, רוצה שירות מאתגר ואיכותי, ואח"כ גם לעשות במקצוע הזה בעתיד, זה לא חייב להיות סותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה התחיל בסדר בשלושת העמודים הראשונים ומשם והלאה התדרדר..

אני מסכים עם זה וחבל שנגיע לזה..

עכשיו רק נשאר לחכות לפוסט שבו הוא ישאל מה זה קב"ן ומה הוא יקבל מזה שהוא ילך לשם ומה יהיו היתרונות של בנאדם מצרפת שלא הולך לקב"ן...

עם כל העצב והכל אני חושב שיש לנו מועמד להדיח את דרור חזן מהמקום הראשון בטרולים של HW :-X

אנשים- איזה נושאים הזויים אתם פותחים לאחרונה, תהיו לי בריאים.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטודנט שמשלם כסף למוסד מקבל תקצוב מהמדינה פי כמה ממה שהוא משלם.

בחורי ישיבות לא מקבלים שום כסף לכיס שלהם,המוסד מקבל אותו.לכל אלה שחיים בסרט ובטוחים שהם יודעים הכל-לכו לישיבה הקרובה לביתכם ותתחילו לשאול שאלות(לא לריב,לשאול,בקשו את הרב,בד"כ הוא הכתובת).אני עשיתי את זה ואני לא חושב שלציבור החרדי מגיע פחות תקצוב מלציבור אחר בארץ.החרדים משלמים מסים כמו כולם,הם בעלי עסקים,יש רחוב בבני ברק בשם רבי עקיבא,יש שם יותר בתי עסק מבתל אביב פעמיים,הם משלמים מסים לא?הכל בבעלות חרדית.למה לא מגיע להם בתי ספר? לב לבייב חרדי גם כן.המסים של אפריקה יכולים להספיק גם לאפריקה וגם לישראל :).

ואל תשכח שהציבור החרדי לא משתמש בכל מה שאתה משתמש מהמסים-הם לא משתמשים באצטדיונים,בתי תיאטרון תרבות וכו'.הם לא מעוניינים שהמיסים שלהם ילכו לקבוצות כדורגל.זכותם.לא כולם חייבים לאהוב כדורגל. הם רוצים בסך הכל שהמסים שלהם יחזרו למוסדות שלהם,ולפי מה שאני קורא את המפה-הם עוברים את זה בסכומי המסים כמה פעמים.

קצבאות ילדים זה לא כסף רציני.אתה רוצה כסף רציני-שהערבים יתחילו לשלם ארנונה בכפרים שלהם וכן במזרח ירושליים.זבל אוספים להם.לשלם הם לא משלמים.החרדים כן.תסתכל בקישור הנ"ל-אל תאכל כל מה שמכרו לך כל החיים,דחפו לנו הרבה לוקשים בתיכון אחי,שתתבגר קצת אתה תקלוט את זה...(30+-)

בקשר לקישורים-נסה כאן http://www.manof.org.il/ יוכלו גם לענות לך באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזעזל נראה לך שכל דבר אמור לקדם אותך באופן כלשהוא ?

לא כל דבר בחיים עושים בשביל - אני,עצמי או אנוכי יש גם חיים שהם מחוץ לעצמך חפש ערך "זולת"

למה לעזעזל נראה לך שאנשים מתגייסים ? כדי אחרי זה להיות רופאים ? עורכי דין ? רואי חשבון ?

לא אנשים מתגייסים מכמה סיבות:

1.יש חוק שירות חובה.

או\ו

2.כדי לתרום למדינה.

או\ו

3.מסיבות אידיאולוגיות (חופף ל2)

בכל אופן את האנשים שמתגייסים בעקבות 2 או 3

וצא מהאשליה שעושים כל דבר על מנת להתקדם...

אנשים עוזרים לנזקקים יוצא להם מזה משהו ?

אנשים שתורמים ומתרימים כסף יוצא להם מזה משהו ?

אותה יחידת חיילים ששוכבת במארב לאותו מחבל יוצא להם מזה משהו ?

אני ועוד אנשים פה שמשתתפים בשרשור הזה יוצא לנו משהו ? מסתבר שלא....

לסיכום

תראה אם הגישה והאופי שלך לדעתי עדיף כבר שלא תתגייס ו"תחסוך" לעצמך את השלוש שנים האלו , למרות שאני מאמין שעם הגישה שלך והמנטליות שלך גם באזרחות לא תגיע רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן רוצה להתגייס,אני כן רוצה לתרום במה שאני יכול

אני גם רוצה ומקווה שיום אחד יהיה בחול חוק שירות ביטחון,ושכל נער המסיים תיכון יתגייס לצבא ולא ילך לעשות "חיים" ולהתפנן בזמן שאנשים עושים ומגנים על המדינה שלו......

למה הכנסת לטראד הזה את הציבור החרדי?הם לא קשורים לטרד אבל בכל מקרה אגיב על זה מילה או שתיים:אני לא חושב באופן אישי שהם צריכים לקבל משהו,כי הם לא משרתים בצבא,הם רק לומדים תורה וחושבים שהמדינה שלנו בנויה על התורה ורק על התורה,ותכלס זה מה שמעניין אותם,ואנחנו החילונים מממנים אותם בשביל זה...הם עושים ילדים בלי חשבון ואחרי זה צריכים ביטוח לאומי וקיצבת ילדים.....

לפיץ:אתה אומר שאתה רוצה תפקיד מעניין ואיכותי.ואם אין לך כזה תפקיד?אם אתה צריך להיות נהג רס"ר במשך 3 שנים זה מעניין?לנהוג כל היום להיות בכבישים וזה,אתה לבד מתבאס מה ואומר מה אני יכול לעשות כדי להעביר את השירות המעאפו הזה.....

חוץ מיזה אחרי 3 שנים כנהג תגיע לאזרחות ממש בבאסה אז מה יוצא לך מכל השירות?כלום

בקשר למה שאמרת על הצבאות תסביר לי למה כי אני לא עולה על התשובה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה ומקווה שיום אחד יהיה בחול חוק שירות ביטחון,ו

למה? אתה רוצה שארצות אחרות תאלצנה להתמודד עם איומים בטחוניים כמו ישראל? לא יפה לאחל דבר כזה. :nono:

נער המסיים תיכון יתגייס לצבא ולא ילך לעשות "חיים" ולהתפנן בזמן שאנשים עושים ומגנים על המדינה שלו......

אתה יודע, החיילים בארה"ב מתגייסים כי בא להם, והם מקבלים משכורת מכובדת מאד עבור זה. הם מתייחסים לזה כאל עבודה, מקצוע.

לפיץ:אתה אומר שאתה רוצה תפקיד מעניין ואיכותי.ואם אין לך כזה תפקיד?

שאלתי את עצמי לפני הצו ראשון ואז הגעתי למסקנה שכדי לישון טוב לפני המבחן ולהביא הרבה אוכל. זה עזר ולמזלי אני יכול לנסות תפקידים יותר מעניינים מנהג משאית. וגם אם אני לא אתקבל בסוף לתפקיד שאני רוצה - זה יהיה לי עצוב, אבל זה לא סוף העולם.[br]פורסם בתאריך: 13.04.2009 בשעה 00:16:55

חוץ מיזה אחרי 3 שנים כנהג תגיע לאזרחות ממש בבאסה אז מה יוצא לך מכל השירות?כלום

הצבא זה לא מקום לרכישת מקצוע. ה"בונוס" של מקצוע הוא לאלה שאשכרה תורמים לצבא. טייס מקבל בונוס-יש לו מקצוע וגם תואר, ועבודה כמעט מובטחת באל על. אבל הוא תרם לצבא 9 שנים (ולא עשה את זה במטרה להסתדר באזרחות)

אתה רוצה גם בונוס? תתרום לצבא מעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור חלאס להתווכח. יש אנשים שרוצים ומתאימים לצבא ולמסגרת שלו, ויש כאלה שלא. אותם אנשים נדחפים לתפקידים כמו מש"ק ממטרות, וזה באמת נקרא לבזבז שלוש שנים.

יש אנשים שהם גאוני מתמטיקה ופיזיקה (ואני לא מדבר על עצמי) שיכולים כבר מגיל 18 לתרום הרבה יותר במחקר בכור הגרעיני בדימונה במקום להרקב 3 שנים באיזה תפקיד מסכן בצבא, פשוט כי לא קיבלו אותם לשום תפקיד נורמאלי בגלל בירוקרטיות כאלה ואחרות.

אולי מישהו פתאום יקים חברה ויגלגל מיליונים למדינה?

יש הרבה דרכים שאפשר לתרום למדינה בלי בכלל לירוק לכיוון של הצבא, אם כבר כ"כ בא לכם לתרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורקסייד קלעת בדיוק לנקודה שאני מנסה להגיע אליה,שיש כאלה אנשים שאומרים שצבא זה לא בשבילהם וזה ויכולים לתרום למדינה בדרכים אחרות,למשל באמת כמו שאמרת בכור הגרעיני בדימונה,וזה תרומה גם גדולה מאוד ומכובדת מאוד,זה גם סוג של ביטחון למדינה הכור הגרעיני

אפרסק,משכורת מכובדת אתה מדבר על משכורת משכורת?כאילו כמה בערך?\

על איזה בונוס של רכישת מקצוע אתה מתכוון?עתודאי למשל?או תכניתן וכו'?

חוץ מיזה הנושא של הדיון הוא ומה שבן אדם אחרי זה יעשה באזרחות בלי קשר מה הוא עשה בצבא.למשל אם אני הולך לעבוד בחנות נעליים בקניון באמת יעניין אותם מה התפקיד שלי היה בצבא?כאילו פעם לפני שנים היה דבר מאוד מאוד חשוב,אבל היום כמות המשתמטים היא גדולה עד מאוד(לא שאני אלך בכיוון שלהם כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...