מה ההבדל בין WII לשאר הקונסולות (PS,XBOX) - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין WII לשאר הקונסולות (PS,XBOX)

eliil1

Recommended Posts

אני חייב לחזק את דבריו. מאז שיש לי את ה PS3 גיליתי כ"כ הרבה משחקים איכותיים שרובם המכריע לא יראו אור ב (או ראו אור בתור פורט מחורבן) ולכן כיום 90 אחוז מזמן ה"גיימינג" שלי מתבצע על ה PS3. מי שטוען שאם יש לו הוא לא ממש צריך קונסולה לדעתי לא יכול להחשיב את עצמו , אפילו לא חובבן.

אולי אני טועה אבל חשבתי ש''גיימר'' זה אחד שמשחק הרבה במשחקים וזה לא קשור אם הוא מעדיף מחשב או קונסולה זה בעיקרון אותו דבר

ומה זה בדיוק הפורט הזה שכולם מדברים?.? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתכל'ס, זה מישהו שאוהב מאוד משחקים, מבלה עליהם המון זמן, לרוב ישחק במשחק מההתחלה ועד הסוף בשביל שיוכל לתת חוות דעת מלומדת עליו אח"כ, ולא משתמש בצ'יטים או שטויות, כלומר- משחק את המשחק כמו שהוא בשביל האתגר והעניין.

הפלצנים מבינינו ינסחו את המושג "גיימר" כמישהו ששופך הרבה כסף על חומרה/קונסולות, משחק במשחקים הכי חדשים עם הגרפיקה הכי בומבסטית ובלה בלה בלה, וטוענים שקיים דבר כזה "גיימר מקצועי".

אל תיתן לאנשים לחרטט לך במוח, יכול להיות גם עם אטארי 2600 ו NES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכל'ס, זה מישהו שאוהב מאוד משחקים, מבלה עליהם המון זמן, לרוב ישחק במשחק מההתחלה ועד הסוף בשביל שיוכל לתת חוות דעת מלומדת עליו אח"כ, ולא משתמש בצ'יטים או שטויות, כלומר- משחק את המשחק כמו שהוא בשביל האתגר והעניין.

הפלצנים מבינינו ינסחו את המושג "גיימר" כמישהו ששופך הרבה כסף על חומרה/קונסולות, משחק במשחקים הכי חדשים עם הגרפיקה הכי בומבסטית ובלה בלה בלה, וטוענים שקיים דבר כזה "גיימר מקצועי".

אל תיתן לאנשים לחרטט לך במוח, יכול להיות גם עם אטארי 2600 ו NES.

בתכלס יש אנשים שהם "גיימרים מקצעיים" בחו"ל אפשר להרוויח מזה כסף, בכל משחק תחרותי העשור הפותח משיג בשנה משכורת של 5 ספרות בקלות מתחרויות, והטובים באמת(לא תמיד ברמה אלא יותר בשואו בדיוק כמו בכל "ספורט" אחר) מרוויחים 6 ספרות בקלות, התחרויות של quake/CS גדולות בחו"ל בקלות מגיעות לכמה מאות אלפי דולרים בפרסים כספיים(התחרות של WOW לדוגמא מכילה פרסים בשווי 200 אלף דולר), הפרס הראשון בתחרות גדולה(האלה שעורכים פעם פעמיים בשנה) נע בין 10 ל30 אלף דולר בממוצע ויש מספיק כאלה בשביל שמישהו שמחליט שהוא רוצה ויכול לנצח ירוויח מהם משכורת שנתית מאוד נאה, כמובן שלא חסר חסויות מפגרות על כל ציוד היקיפי שני מעל ל80-90 דולר אפשר למצוע כיתוב בסגנון "העכבר הזה עוצב בשיתוף פעולה עם X"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - התפלק לי 10 , התכוונתי ש0 מתוכם יצאו למחשב.

וד"א קרירין - זה שאתה חושב שGTA4 הוא המשחק הכי טוב שיצא לPS3 זה עצוב במקרה הטוב.

STRENGTH - פורט זה המרה של משחק שיצא מפלטפורמה א. (שאליה הוא תוכנת והושקעו מרבית המשאבים) לפלטפורמה ב.

מכורח התהליך - לרוב הגירסא המקורית - טובה יותר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , בין משחקים שמקבלים 9-10 יש אנשים שיעדיפו משחק א. על ב. בניגוד לביקורת X או Y (ועובדה שיש מבחנים לאותו משחק עם תוצאות שונות מאוד).

אני לא מדבר על משחקים שמקבלים בקביעות 5 , אלא על אילו שבטופ.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו הכל טוב ויפה אבל בכללי מדברים לפי ביקורות

אני לא מת על אובוויליון או פלאוט 3 אז מה הם לא טובים אוטומטית ?

ברור שיש טעם שונה לאנשים שונים אבל אם אתה בודק באופן כללי בפורום את המשחקים הטובים ביותר לפלטפורמה אין מה לעשות צריך ליצמד לביקורות

אחרת לא יהיה אף סטנדרט לבדוק איכות באופן כללי

סתם לדוגמה לדעתי לRE-UC מגיע 9 אז מה מהיום לזרוק אותו כמשחק של 9 בדיונים ? בטח שלא כי הביקורות אומרות אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - התפלק לי 10 , התכוונתי ש0 מתוכם יצאו למחשב.

וד"א קרירין - זה שאתה חושב שGTA4 הוא המשחק הכי טוב שיצא לPS3 זה עצוב במקרה הטוב.

STRENGTH - פורט זה המרה של משחק שיצא מפלטפורמה א. (שאליה הוא תוכנת והושקעו מרבית המשאבים) לפלטפורמה ב.

מכורח התהליך - לרוב הגירסא המקורית - טובה יותר.

ליביו

אני חושב שהבנתי אבל..אם זה באמת ככה למה עשו פורט ל- IV מ-PS3 למחשב???

למה הם לא יכלו פשוט להכין את המשחק שיהיה גם טוב ל- בשביל לקצר בעבודה על המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו אותו קודם על לPS3 ול360 כניראה בעיקר בגלל שהוא נימכר במחיר התחלתי גבוה יותר ב360\PS3

אבל יש שיגידו גם בגלל הפירטיות הגדולה במחשב

ובנוסף לזה יש להם הסכם של 50 מיליון $ אם MS על שני DLC גדולים בלעדים

שאחד מהם כבר יצא

גירסת המחשב שגם מוכרת כניראה הכי פחות יצא ב50$ (60$ לקונסולות) ובהתחלה היו לה כמה באגים

אבל רוב העיקרים תוקנו כבר בעדכונים

הגירסה הזאת גם תומכת בגימפאד של ה360 מצוין אבל בניגוד ל360 האונלין בחינם

ההגדרות הגרפיות במחשבים חזקים גם גבוהים יותר במחשב

ככה שאני חושב שגירסת הPC כן עדיפה היום אחרי העדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , בין משחקים שמקבלים 9-10 יש אנשים שיעדיפו משחק א. על ב. בניגוד לביקורת X או Y (ועובדה שיש מבחנים לאותו משחק עם תוצאות שונות מאוד).

אני לא מדבר על משחקים שמקבלים בקביעות 5 , אלא על אילו שבטופ.

ליביו

נו יופי ומה הקשר בין זה למה שאמרת?

לאנשים אין באמת דעה משלהם, תקח 10 אנשים תקבל 10 דעות שונות, תקח 100 אנשים עדיין תקבל אותן 10 דעות בסופו של דבר...

אתה יכול לא להסכים עם ביקורת אבל זה רחוק מלהיות סובייקטיבי, משחק טוב זה משחק טוב נקודה, משחק רע זה משחק רע נקודה אין פה עניין סובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו אותו קודם על לPS3 ול360 כניראה בעיקר בגלל שהוא נימכר במחיר התחלתי גבוה יותר ב360\PS3

אבל יש שיגידו גם בגלל הפירטיות הגדולה במחשב

ובנוסף לזה יש להם הסכם של 50 מיליון $ אם MS על שני DLC גדולים בלעדים

שאחד מהם כבר יצא

גירסת המחשב שגם מוכרת כניראה הכי פחות יצא ב50$ (60$ לקונסולות) ובהתחלה היו לה כמה באגים

אבל רוב העיקרים תוקנו כבר בעדכונים

הגירסה הזאת גם תומכת בגימפאד של ה360 מצוין אבל בניגוד ל360 האונלין בחינם

ההגדרות הגרפיות במחשבים חזקים גם גבוהים יותר במחשב

ככה שאני חושב שגירסת הPC כן עדיפה היום אחרי העדכונים

זה לא היה בדיוק מה ששאלתי..אני יודע שיותר משתלם להם להוציא לקונסולות קודם

מה ששאלתי זה למה הם עשו לזה בכלל פורט ולא יכלו לעבוד על המשחק מהתחלה וככה שיהיה 100% תאימות למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מניח שזה עדיף על כלום :-\

זה לא טוב שזה ככה זה ברור שרוב המשחקים הטובים יצאו קודם לקונסולות וככה משאירים את משחקי-מחשב עם משחקים עם מלא בעיות טכניות

הם צריכים גם לחשוב קצת על הלקוחות ופחות על הרווח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...