איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 31 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היום ( הערב ) אני הולך לפגוש את החמודה שהכרתי אתמול בזמן הדייט עם הכונפה , תחזיקו לי אצבעות ועד אז אני מקווה שדן יגיע עם פיתרון חידתו כי אני לא אוכל להתרכז כל הדייט ( בשביל הרושם אני לא אכנס לפורום שתחשבו שהולך לי - חחח )

ד"א, איך יצאת מזה שהתחלת איתה בזמן דייט עם מישהי אחרת?

אני מניח שלרוב הבחורות זה היה מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס עם הEPIC... סתם חפירות...

היו פה שירשורים הרבה יותר הזויים ומטורפים- אף אחד לא יכול על מיקי (איזה ילד שהייה פה פעם ושלח הודעות שהיית צריך לשבת שעתיים כדי להבין את הקשר בין המילים...)

אוח! מה מצאתי :yelclap:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=174606.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, איך יצאת מזה שהתחלת איתה בזמן דייט עם מישהי אחרת?

אני מניח שלרוב הבחורות זה היה מפריע.

אני מוכרח להודות שזה מעולם לא קרה לי (אולי כי בקושי יצאתי ל"דייטים"), אבל לדעתי זה אמור לפגוע בעיקר בצד ה"ננטש", לא אצל הבחורה החדשה.. אחרי הכל, למה שזה יפריע לה? היית באמצע דייט, לא הלך טוב, פגשת אותה תוך כדי, היא נראתה לך נחמדה, גם אתה נראית לה נחמד (אחרת היא לא היתה נפגשת איתך...) - אז מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס עם הEPIC... סתם חפירות...

היו פה שירשורים הרבה יותר הזויים ומטורפים- אף אחד לא יכול על מיקי (איזה ילד שהייה פה פעם ושלח הודעות שהיית צריך לשבת שעתיים כדי להבין את הקשר בין המילים...)

אוח! מה מצאתי :yelclap:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=174606.0

מה עם הסרסור שרצה לדעת מה זה אדמה? :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכרח להודות שזה מעולם לא קרה לי (אולי כי בקושי יצאתי ל"דייטים"), אבל לדעתי זה אמור לפגוע בעיקר בצד ה"ננטש", לא אצל הבחורה החדשה.. אחרי הכל, למה שזה יפריע לה? היית באמצע דייט, לא הלך טוב, פגשת אותה תוך כדי, היא נראתה לך נחמדה, גם אתה נראית לה נחמד (אחרת היא לא היתה נפגשת איתך...) - אז מה הבעיה?

שמע...כשאתה מנסח את זה ככה, יש בזה משהו.

מצד שני, הגיון מעולם לא היה הצד החזק של נשים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79

אחרי שקראתי את כלל התגובות שלך יש לי שתי שאלות ( אולי יותר )

מהדברים שכתבת, נוצר הרושם שאתה בן 30 + , אם כך, מה קיבינימט אתה מחפש ועוד בנושא כזה בפורום

שמרבית האוכלוסיה בו היא עדיין מעכלת מטרנה או תחליפים והיכולת שלהם להתייחס ברצינות לעניין שווה ליכולת של אמבה

להבין כמה זה יותר מאפס ... ?

אתה נבון ואפילו מאוד ( לא חכם עדיין ) ודיי מנוסה בדרכו של עולם ( כך או אחרת ) ועדיין לא הבנת מה העניין ?

אתה חלק מהטבע ובטבע אין זכויות, אני אחזור שנית, בטבע, אין זכויות !! ( גם בתור אלוהים, לא תוכל לשנות זאת )

אתה מכיר היסטוריה אבל כניראה לא פסיכולוגיה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותורת המשחקים ומדע הכלכלה ( לא, לא כלכלת כסף )

ועוד כמה וכמה תחומים שעם ידיעה שלהם, היית מוצא את המיכסה שלך מטר ממך ולא ביבשת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ( הערב ) אני הולך לפגוש את החמודה שהכרתי אתמול בזמן הדייט עם הכונפה , תחזיקו לי אצבעות ועד אז אני מקווה שדן יגיע עם פיתרון חידתו כי אני לא אוכל להתרכז כל הדייט ( בשביל הרושם אני לא אכנס לפורום שתחשבו שהולך לי - חחח )

נו יאללה עכביש אנחנו יודעים שאתה פה..

איך היה הדייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו החלטתי להכנס לדיון הזה.

46 עמודים זה כבד מדי ונראה שיש פה הרבה זיוני שכל.

מישהו רוצה לתמצת לי בקצרה [בצורה כרונולגית וגראפית \ עלילתית \ טקסטואלית ] על מה בדיוק הספקתם להתווכח פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב,בגלל שאתה נימקת ארוכות את טענותייך,אני חייב לצאת מתוך הנחה שזאת ביקורת לגיטימית

ולא עוד ניסיון סדיסטי לפגוע ולהעליב - אמת.

טענותייך,אינן חדשות.

התייחסתי אליהן כבר ארוכות בעבר וממש אין לי כוח לחזור על עצמי.

אומר את הדברים הבאים,כדלהלן:

1.מרגע שאתה חוצה גיל מסוים ,מבחר הנשים שנישאר זמין לבחירתך הוא פשוט כמשמעו- סוג ז'

,אני מניח שאתה נער ולא מבין על מה אני מדבר ,אבל אם וכאשר אתה תגיע לגילי - בן כמה אתה?

אתה תוכח שאני צודק. אני בן 22, לא נער, אבל גם לא בא בימים.

האמת שבאותה מידה גם מבחר הגברים מגיל מסוים שזמין לנשים הוא גם סוג- ז'

ואתה יודע מה ?

גם אני סוג ז'.

אבל לתובנה הזאת הגעתי כבר מזמן ואתה לא מחדש לי דבר.

השאלה היא מה אני עושה עם זה?

האם אין לי זכות להיות מאושר?

האם אין לי זכות לזוגיות,משפחה וילדים?

האם אין נשים שאני יכול לעשות אותן מאושרות והן יגמלו לי באותו מטבע?

את כל זה אני מקבל, ייתכן מאוד שאני באמת לא יודע כי לא חוייתי את זה, אבל אני יודע מאנשים אחרים שכן חוו שראיית העולם שלהם לא השתנתה כמו שלך.

מניסיון החיים שלי למדתי שאני לא איזה מפלצת איומה \ LOSER או סתם אחד שלא מתפקד ,

שהרי הצלחתי להחזיק מערכות יחסים ארוכות מאוד מלבד נישואי הכושלים.

היו שתי נשים שרצו שאני אהיה אבא של ילדיהם (אחת גרושתי והשנייה חברה שלי לשעבר במשך 4 שנים).

בגלל ששתיהן היו נשים מוצלחות,נאות בכל קנה מידה,אקדמאיות (אחת בוגרת מדעי המחשב והשנייה

אחות מוסמכת) ואינטליגנטיות שבמשך תקופות ארוכות, ובמיוחד בהתחלה היה לנו טוב מאוד ביחד,

והן הכירו אותי טוב מאוד מפני שאף אחד, אפילו לא שחקן מקצועי יכול להסתיר דפקטים מהותיים זמן רב כול כך כשחיים עם בת זוג

שנים על גבי שנים.

כך שלא יכול להיות שאני כל כך דפוק , שעדיף לי ולסביבה שאני אשאר לבד.

כל זה לא מעיד עליך לטובה, בכל זאת, שתי מערכות היחסים האלה נגמרו ברע לפי מה שהבנתי. והמכנה המשותף בשני המקרים הוא אתה. (או המין נשי באופן כללי, אבל זה מגוחך). עצם זה שהיו לך מערכות יחסים ארוכות עם נשים מצליחות לא מעידות עליך, אנחנו לא מכירים את הנשים האלה, את האופי שלהם, האם הן סבלו וכו'

מלבד זאת היו לי מערכות יחסים עם בחורות תוצרת חו"ל ( שבדית ,קולומביאנית וגם אחת מדנמרק)

שגם בהן היה לי ,ולהן טוב ,אחרת גם הן פשוט לא היו נשארות איתי כול כך הרבה זמן.

(ולא לא הצמדתי להן 9 מיל כדי שיישארו איתי ……) כנ"ל

אז מה בן אדם כמוני שהוא שפוי (התפקיד שאני מחזיק בו מחייב עבר נפשי ור"פ נקיים ללא רבב)

ורציונאלי יכול להסיק מכך ?

התשובה ברורה :

אני מבחינת המנטאליות של מרבית הנשים בשכבת הגיל שלי בארץ , באמת

סיר עקום.

אבל עדיין אני סיר שלם ,עשוי נירוסטה משובחת,חדש יחסית ומסוגל לבשל מרק

לא פחות מכל סיר אחר ….

אז מדוע אתה ואחרים כאן ,סבורים שיש לקחת את הסיר הזה ולזרוק אותו לפח כחסר ערך ,כאשר הוא יכול למצוא מכסה בחו"ל, שיכול להתאים לו בצורה מושלמת,

כך שגם הסיר וגם המכסה שלו יחיו בהרמוניה ובאושר?

אני מקבל את כל מה שאתה אומר כאן, אבל זו לא הנקודה בכלל, אין וויכוח לגבי המכסה שאתה יכול למצוא לך. הבעיה מתעוררת כשאתה יוצא נגד כל מי שהיא לא אתה, מאמין בלב שלם שהבעיה היא לא בך- הסיר העקום, אלא במכסים העקומים (כל הכונפות הפמינאציות אם נצטט אותך)

אם היית מכיר אותי או לפחות טורח לקרוא ביסודיות את תגובותיי היית מבין שאני מתנגד נמרצות ובאופן מוחלט לקניית נשים בחו"ל,שהרי אישה אינה חפץ והיא בן אדם כמוני בדיוק ולא חשוב כלל מאיזה חלק בעולם היא באה, ולא היית מעז להשתמש בטיעון השחוק שהשתמשת בו נגדי.

קראתי 99% מהטקסט מהת'רד הזה, התעלמתי מכל מה שכתבתם ברגע שהתחלתם לדבר כמו שני אינפנטילים. (אני מדבר עליך ועל העכביש)

לא כולם יפים ,לא כולם מושלמים כמוך! אל תנסה להציג אותי כאחד שטען את זה.

אבל כולם זכאים להיות מאושרים,למצוא זוגיות טובה ומספקת ולהקים משפחה.,

כן כן, גם הלוזרים ,המכוערים,הטיפשים,הנכים ובעלי האופי הדפוק. ומעולם לא טענתי אחרת, רק לגבי אלה עם האופי הדפוק אולי.

למרבית האנשים יש פגמים רבים וזה לא שולל אותם על הסף בתור בני אדם וכבני זוג.

ובכלל ,מהפידבק שאני מקבל מנשים בארץ (אם אני מקפיד להסתיר את השקפותיי ה-"חזיריות שוביניסטיות ,פרימיטיביות") אני דווקא גבר מוצלח שרבות היו רוצות

שאני אתחתן איתן ואהיה אבי ילדיהן . ממש כל הכבוד, כשאתה מסתיר את מי שאתה, נשים אוהבות אותך, אולי ככה הצלחת עם הנשים בעבר.

כמו כן אין לי בעיה להכיר נשים ,להיפך לאחרונה "ירד לי האסימון " ואני ממש לא לוקח אותן ברצינות ,להיפך ואני מתייחס לנשים בארץ כבשר משגלים (על משקל הביטוי בשר תותחים) ותו לא, ומדי פעם עולות בחכתי דגות שמנות למדיי,אבל אני ,הוא זה שזורק אותן חזרה לים אחרי שאני מסיים לבצע בהן את זממי….

מי ששולל אותן זה אני ,מי שהתגרש מאחת כזאת (שדווקא לא הייתה ממש דוגמא קלאסית לכלבה פמינאצית נפוצה) ,זה אני .

מי שסירב להפוך לאבא פעמיים זה אני (פעם אחת מגרושתי ופעם שנייה מחברה שלי במשך 4 שנים,ששיקרה לי לגביי מועד הביוץ, נכנסה להריון ממני, והעובר עבר הפלה טבעית כלומר לא ניקלט ברחמה וניפלט החוצה-עובדה שהתבררה לי בדיעבד זמן רב אחרי שנפרדנו ).

אז תעשה לי טובה ואל תנסה להאכיל אותי בפסיכולוגיה בגרוש שלך על איזו פסיכולוגיה אתה מדבר?

מפני שאני לא קונה אותה ,במיוחד שרוב הסיכויים שהיא באה מצד מזאטוט שאין לו עשירית האחוז,מהחוכמה,ניסיון החיים וההישגים שצברתי. אני בספק, מספיק לעבור על ה10 עמודים האחרונים כדי להבין שיש פה עסק עם בן אדם חדל אישים, נסיון אולי יש לך, כנ"ל לגבי "הישגים", אבל חכמה :nono:

האמת שדעתך כמו כולם כאן לא ממש מזיזה לי, כמו גם הדעות של קרובי משפחתי וחבריי שסיפרתי להם בקווים כלליים על תוכניתי ושהתנגדו

לה נמרצות ואף ניסו להניא אותי ממנה. זאת הבעיה שלך, אתה בא לדבר עם אנשים על זה, אבל הדעה שלהם לא חשובה לך בכלל (לטענתך), אז מה אתה בעצם עושה פה? שופך בפנינו את משנתך? האידיאולוגיה האישית שלך? למה שנקשיב לבן אדם לא יוצלח שכמוך?

(חה,חה,חה סבתא שלי כל כך נלחצה שהיא ניסתה לשדך לי נכדה של חברה שלה,

שבאמת נפגשתי איתה והתברר שהיא דווקא בחורה נחמדה מאוד ונראית טוב למדיי

אבל מה ,הישבן האגסי שלה פשוט כל כך דחה אותי שפשוט לא יכולתי להמשיך את הקשר עימה,

וכן אני יודע שזה נישמע LAME אבל מה לעשות שזאת האמת ,אם הייתי ממשיך את הקשר עימה

אני הייתי פושט בוגד בעצמי ובסופו של דבר גם בה ,מפני שלא הייתה שום אפשרות שאני אפתח כלפיה רגשות עמוקים מעבר לסימפתיה ותו לא).

בסופו של דבר חיים רק פעם אחת וכול אחד צריך לשאוף להגשים את עצמו מבחינה מקצועית,משפחתית והכי חשוב לדאוג שיהיה מאושר. אמן!

כשאני מתכנן את צעדיי בעתיד הקרוב מעניין אותי רק שאלות כמו:

1.האם מה שאני עושה הוא חוקי?

2.האם מה שאני עושה הוא אתי ? (אתי מבחינת סולם הערכים שלי ,סולם הערכים של החברה בכללותה,

המשפחה והחברים מעניין לי את קצה הזין ,אני יותר מדי בוגר ,עצמאי,מבוסס ולא תלוי באף אחד בשום

תחום שהוא, מכדי שהדעות שלהם,באמת יפריעו לי בקבלת ההחלטות ,שעלי לעשות לטובת עצמי ,

שהרי בסופו של דבר אני זה שיצטרך לחיות עם בת הזוג שאני אבחר תחת קורת גג אחת). אתה כנראה צריך שיעור באתיקה, אתה לא מגדיר מהי אתיקה.

3.האם אני אהיה מסוגל לעשות את בת הזוג הנבחרת ,מאושרת ומסופקת בכל תחום העולה על הדעת?

4.אם זה לא יצליח חרף כל מאמציי,האם זה יהיה הרסני מבחינתי להיחלץ ממערכת יחסים כושלת?

אני עצמי התלבטתי בסוגיה והפכתי את השאלות האלו אצלי בראש הרבה זמן ,

ובדקתי אותם לעומק בכל הדרכים האפשריות:

נפגשתי עם עורך דין מומחה בתחום של דיני משפחה ובדקתי את הנושא מבחינה משפטית.

נסעתי לטיול למזרח וניסיתי להבין את המנטאליות המקומית .

שוחחתי עם זוגות מעורבים בעיר שלי.(אם כי אני חייב להודות שהשיחות היו שטחיות מאוד שהרי לא יכולתי באמת לשאול את השאלות שבאמת עינינו אותי, היות וזה היה כרוך בחדירה גסה לפרטיותם).

התשובות לכל השאלות היו :

1.כן

2.כן

3.אני חושב שכן. שהרי אני לא נופל במאום מרוב הבעלים בזוגות מעורבים ,ובמובנים רבים אני עולה

עליהם.(רובם מבוגרים הרבה יותר ממני וסוחבים עליהם מזונות לילדים מנישואים קודמים

ואילו לי ,אין שום התחייבויות על הראש,לא מזונות ואפילו לא משכנתא

(יש לי בית פרטי בבעלותי –למי שלא הבין זאת עד עכשיו).

4.לא,בסך הכול מדובר בהפסד כספי לא גדול ,שאני יכול לעמוד בו ללא קושי

ולנסות שנית.

הקיצר :

MONGOLIA CHINA BURMA LAOS VIETNAM NEPAL CAMBODIA THAILAND

HERE I COME

ולקנאים,המנוולים,צרי העין,האטומים,השמרנים,רעי הלב,המנוולים ששתו כאן את דמי בקשית ,

אני מאחל שחתיכת מצה יבשה תיתקע בקנה הנשימה שלכם ושתחנקו למוות ,אמן

אני אף לא אחד מהם, הסיבה שמלכתחילה התחלתי להגיב בתרד הזה היתה טובה.

(תשתחררו,שני המשפטים האחרונים נאמרו בבסרקסטיות,אני באמת לא כזה מנייאק נקמן.....חה,חה,חה)

אני שמח שענית בצורה רצינית למה שכתבתי.

dan79

אתה נבון ואפילו מאוד ( לא חכם עדיין ) ודיי מנוסה בדרכו של עולם ( כך או אחרת ) ועדיין לא הבנת מה העניין ?

אתה חלק מהטבע ובטבע אין זכויות, אני אחזור שנית, בטבע, אין זכויות !! ( גם בתור אלוהים, לא תוכל לשנות זאת )

אתה מכיר היסטוריה אבל כניראה לא פסיכולוגיה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותורת המשחקים ומדע הכלכלה ( לא, לא כלכלת כסף )

ועוד כמה וכמה תחומים שעם ידיעה שלהם, היית מוצא את המיכסה שלך מטר ממך ולא ביבשת אחרת.

בדיוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו החלטתי להכנס לדיון הזה.

46 עמודים זה כבד מדי ונראה שיש פה הרבה זיוני שכל.

מישהו רוצה לתמצת לי בקצרה [בצורה כרונולגית וגראפית \ עלילתית \ טקסטואלית ] על מה בדיוק הספקתם להתווכח פה?

:spam: :spam: :spam: :spam: :spam:

:smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגישה הייתה מצויינת וכימעט ממצא - והמבין יבין ( על בטוח היא לא כלבה ובטח שלא כונפה ) מה שמביא אותי למסקנה שטוב מראה עיניים מבהיה בתמונות מרוטשות של כונפות שחפרו את התמונה הכי פחות דוחה שלהן ושמו ברשת כדי לסחוט לך את הכיס ואת הביציים ואם כלו כל הקיצים הן מנסות ללכת על ריגשי אשמה - פחחח וברררר וגורמת לי לשקול אתת נושא ההכרות דרך הרשת בשנית בכלל ואת מקומי שם בפרט , אבל באמת זה כמו אלו שיודעים שהמוצר המזורגג הסיני החיקוי , העלוב והמחורבן שווה לת*ת וזה לזרוק כסף לפח אבל עדיין שוקלים אם לרכוש אותו או לא - ככה זה ההכרויות ברשת , אתה יודע שזה קקה , אבל קשה לך להתאפק , קצת קמצנות וקצת הימור וקצת אמונה שאלוהים אוהב אותך ושהוא אולי לא יחרבן עליך גשם של כלבות מכוערות שיגרמו לך להקשיח משהוא אחר ממה שאתה רצית ( קרי את הלב ולא את השרביט שבמכנסיים ) ובסוף מתברר לך שאלוהים בכלל הוא מהאו"ם ואיננו ממש מתערב באופן כללי בצורת הבחירה שלך ( אלא אם אתה קורה לסטלבט וצחוק הגורל "התערבות אלוהית " וכאשר אתה לא משלם את החשבון - זה היוצא מן הכלל )

בקיצור פגישה דרך הרשת היא משהו בסגנון : מישהו כאן הולך להידפק וזו לא הכוסית מהדימיון שלך !

אז זהו בינתיים - הדרך שלי להימנע מהרעלת קופאין היא להזמין מים ( ככה אני יוצר רושם של אינטליגנט פלצן שמשלם על מה שהוא יכול לקבל בחינם מהברז - לא שאני ממליץ על מים מהברז ) ואני חושב בהחלט שאני עומד להיגמל אולי לא מההכירויות ברשת - כי באמת אין לי תמיד פנאי לצאת לפיק אף ברים ומלבד זאת הינה המסקנות שלי להלן - וזה במיוחד בשבילך דן !

לקבוע עם הבחורה מהרשת פגישה בפאב ו / או בפיק אפ בר ו / או במקום שאפשר להכיר כוסיות אחרות - כי אם נפלת על כונפה לפחות אתה יכול לנצל את הזמן שאתה שם ולהכיר בנות אחרות !!!

אם הכלבה - כלבה - תהיה אתה כלב !

אין שום סיבה להיות ג'נטלמן עם אחת כונפה כלבה שמשקרת לך בפרצוף ומוליכה אותך שולל עם תמונה מליפני 10 שנים וארבעים קילו !

תזמין מים ( או סודה ) ככה אתה יכול לקחת את הבקבוק ולהתחפף

אין שום סיבה בעולם לשלם את כל החשבון גם שלה ,אם אין עתיד ( כן , עכביש פראייר )

או בקיצור , לגדל ביצים ( סעמאק שתי רגליים שני ביצים , שמונה רגליים שמונה ביצים :s05: )

בקיצור דן - אין צורך להיות אתה ( כלומר ג'נטלמן חביב ונדיב ) כאשר היא כלבה כונפה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן (לא דן) לפי שפרטים ששחררת כאן נראה לי שאני יודע מי מהצד השני של המסך (גם אני בתחום הספורטיבי שלך. או לפחות בחלקו)

השאלה שעולה מיידית היא- WTF

אתה מבוגר ומבוסס מדי בשביל לדסקס דברים כאלה כאן, קשה להאמין שתשכיל כאן

מקצועך הוא לעזור לאנשים, כך שהייתי מצפה שתזהה מתי אנשים לא יכולים לעזור לך

ואגב, אתה לא אמור להיות בחול כל כמה שעות? איך יש לך זמן להגיב כאן בכמויות האלו?

אני אישית חושב שאתה אדם מגניב שעושה את הדבר שלו, וכ-ל היוזרים כאן היו מתים לעשות בשנתיים מה שאתה עושה בסופ"ש

לא ברור לי עניין הקשיים הזוגיים, מעבר לזה שאוכלוסיות שעונות על הצרכים שלך יש בישראל, והן לא חייבות להיות טפשות (אני מצאתי :gorgeous:)

אז לסיכום, לא ברור מה אתה חושב שתשיג פה.

נדבר שאראה אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...