איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה שמביא אותי למסקנה שטוב מראה עיניים מבהיה בתמונות מרוטשות של כונפות

אמרתי לך.

למעשה אם אתה מכיר מישהי באינטרנט הפיתרון הכי נוח הוא בכלל לא לצאת ל"דייט", אלא סתם לקבוע ששניכם תגיעו נניח למסיבה כלשהיא - ואז להיפגש שם בצורה נורמלית. במקרה הצורך אתה יכול להגיד לה "היי" של בדיוק חצי דקה ולהיעלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

שפן זה שפן וארנב זה ארנב

זה שהם דומים לא אומר שזה אותה החיה .

לא נכון

שפן זה שפן וארנב זה ארנב וערנב זה ערנב וערנב זה WABBIT.

זה שהם דומים לא אומר שהרוע החבוי בהם זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ערנב - מהיום פגישות במסיבות ו / או פיק אף ברים , חדל בתיי קפה ופאבים - חדל יציאות ( אם תראה את הפוסט הקודם שלי בו אני מגיע למסקנות ומשתף בהם את דן , כבר הגעתי לזה בכוחות עצמי - לצערי ואחרי כמה שקלים מיותרים שבהם למשל יכולתי לשדרג את מערכת השמע שלי )

( תגיד ערנב , מאיפה הידע העשיר עם הכונפות , זה מניסיון :s05: )

ושימי - כשאתה אומר (ציטוט ) :"אני עם הערנב " ומעל מוקרן הסירטון של החתול מקבל מאחורה מערנבון - למה אתה מתכוון ? שאתה זה החתול ? ( כי חשבתי שאתה זה הג'וק )( אם כך אז אולי , הג'וקים באמת מבינים את העולם יותר טוב מעכבישים - אבל חתולים נהנים יותר :nixweiss: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהבנת? באמת?

וואו, זה באמת יותר חמור ממה שחשבתי.

אישית התכוונתי שגם אני דופק חתולות מאחור.

אבל אם ההבנה שלך זרקה אותך ישר לקונוטציה של נדפק בתחת, זה אומר לי עליך יותר ממה שזה אומר עליי.

תודה שחשפת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי כבר נאמר " חכמים היזהרו בדיבריכם " והמהדרים מוספים :" והטיפשים עוד יותר "

כשאתה מראה סרט על ערנב דופק חתול ואתה טוען שאתה עם הערנבון - חביבי השעיר , אתה זה שעושה את ה"מיאו " :lol:

ערנב - אני לא מאמין , אתה מתגונן ? :o אל תתביש , אז מה אם יצאת עם כונפות ואתה בקי ברזיי פיתוי הכונפה המצויה :xyxthumbs:, אין לך מה להתבייש ( גם להתגאות במיוחד אין , אבל , יש מה שיש ) ( מפאת הכבוד אני לא אביא את הציטוטים שבהם אתה מיעץ לי ולחברי הפורום על איך להתנהג עם כונפות - חחח ) ( החתול -שימי- בסירטון דווקא חמוד )

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...