איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

אני חשבתי יותר בכיוון של להתקשר לראות אם המצלמה שלי הגיעה..

אווווווווווווווווווווווווווווף

אמרו לי היום ב12 צריכהלהגיע חדשה!!!

והא לא הגיעה!!

זה ממש מצבן, אמרו שמחר בטוח היא תגיע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, הודעות בסגנון-

למה מאמי ?

קונים גאדג'ט או פגישה ( הכסף שלי על הגאדג'ט - כי ליפני שעה וקצת חזרתי מת"א )

או שהתלבושת הוורודה ( תחתוני עור ורודים חזיה אותו כנ"ל וגרביונים רשת , נכון ורודים יחד עם המגפיים הוורודים - חייב להשיג שוט ורוד , פינקי - ניראה לי ) חוזרת מהחייט ?

עזוב מיני - יש הרבה פקקים בדרך

אני מגיעע!!

אה כמעט שכחתי!

את אוכלת קטניות בפסח? כי אני לא יודע מה דורקס שמים על המוצרים שלהם :nixweiss:

כבר הבריחו מפה את דריה וליבי... תשתדלו להביע את הסטיות שלכם בצורה קצת פחות בוטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי לבוש ורוד: למדה איתי (באוניברסיטה) מישהי שלבשה טרנינג ורוד, ליפסטיק ורוד, ואיפור ורדרד.

להגנתה יאמר שהייתה עתודאית. לחובתה יאמר שזה פשוט היה מגוכח.

פואנטה - לא ללבוש הכל ורוד!

עכביש: איזה טיזר אתה. קח אותה כבר לדייט, ותבקש שלא תפרסם סקירה + ציון (ושתחתום על NDA ו non-compete..).

קרירין: כמאמר גידי גוב בסרט ה"הלהקה": מי שלא מזיין פעם ראשונה, לא מזיין פעם שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם איתי למדה מישהו שמידי פעם הייתה מתלבשת לגמרי בורוד... רק בניגוד לעתודאיות (90% מהן לא נראות וואו...), היא ג'ינג'ית עם עור לבן לבן... ועוד בניגוד לישראלית הנפוצה היא ידעה להתלבש יפה ונראתה טוב בכל מה שלבשה.

אגב, עמרי,למה אין יותר ת'ראדים של 2 בלילה דוגמאת איציק ומשה, מבחן "האים אתה הומו" וזה עם השיר הנורווגי שמשתלט לך על מוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי לבוש ורוד: למדה איתי (באוניברסיטה) מישהי שלבשה טרנינג ורוד' date=' ליפסטיק ורוד, ואיפור ורדרד.

להגנתה יאמר שהייתה עתודאית. לחובתה יאמר שזה פשוט היה מגוכח.

פואנטה - לא ללבוש הכל ורוד!

[/quote']

גם אני נתקלתי בכזו תופעה אבל אצלי לא היה תירוץ היא לא הייתה עתודאית - היא הייתה מבוגרת ואמא לתינוקת (היא באה איתה פעם לשיעור).

קראנו לה הורדרדה (או מסטיק בזוקה) - והיא הייתה ממש מטומטמת.

הפואנטה - אותו דבר כמו קודם - לא ללבוש הכל ורוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, עמרי,למה אין יותר ת'ראדים של 2 בלילה דוגמאת איציק ומשה, מבחן "האים אתה הומו" וזה עם השיר הנורווגי שמשתלט לך על מוח?

זה לא איציק ומשה, זה משה ואיציק.

ומה אתה רוצה ממני? לא אני פרסמתי אותו...

הנה תראה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=130060.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווף אני מרגישה תחושת מיצוי מHWZONE. לנוחך העובדה שחלק מהאנשים בדיון הזה ובהודעות פריטיות מרגישים שיש להם בעלות על הגוף שלי / על החיים שלי.

כמו שכבר אמרתי, הבעיה מתחילה בזה שאת מפגינה נואשות..

ובאמת שאני אומר את זה בתור עצה ידידותית, ואני מצטער אם זה מעליב אותך, אבל הנואשות הזאת קיצונית למדיי (לפחות איך שאת מציגה את עצמך כאן בדיון הזה) והיא ללא שום ספק בכלל פוגעת בך ובסיכוי שלך להיות בסופו של דבר בקשר ששני הצדדים מרגישים באמת שלמים איתו.

את חייבת לשנות גישה. זה לא פשוט, ומצריך הרבה עבודה פנימית, אבל זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענבר:

זו פונקציה ישירה של חשיפה - ככל שיודעים יותר על מישהו, כך מעורבים יותר.

במקרה שלך, חשפת שם, תמונה, תחומי עניין, מפרט טכני, ורצון להכיר בן זוג, בפורום שבו יש יחסית הרבה בחורים פנויים.

...

מזל טוב! את סלבריטי!. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן ,

אבל באמת עינבר חוץ מהקטע על ה"דיווח " של הדייט והריח הרע מהפה - אני עדיין עומד מאחרי הדברים שלי , לדעתי , את בתור בן אדם אחלה ובאמת מי שיזכה בך - שווה לו .

הערנב דיי צודק - כי לגבי ילדודס הפגנת אמיתיות היא יכולה להיות חולשה ( אישית אני חושב שלא - כלומר הפגנת חולשה או רצון היא חוזק לדעתי )

וIG בסדר , בסדר , מתגעגע לליבי - הבנו .

לגבי כל השאר , הכל ברוח טובה ובהומור - כמובן למעט הכונפה שפגשתי אתמול - שברוב חוצפתה אחרי שהשתחררתי מימנה בניסיונות נואשים לסגור את העיניין בצורה ידידותית היא היתחילה לשחק לי על ריגשות האשמה , אתה לא ג'נטלמן , אתה לא מוסרי , אמרתי לה :" מותק , אני חייב לך משהו ? " אז היא אומרת לי :" אז למה לא הלכת איתה ?" יענו מנסה לסרס אותי , אמרתי :" מותק , אלו שיקולים פרטיים ואישיים שלי ולא העסק שלך !" אז היא נתנה לי חיוך ( מכוער ) סטייל - תפסת אותי על חם עם המספריים בדרך לעוד קיצוץ אשך , והיתחילה לחבק ואני מנסה להשתחרר - בכוח .

לקצר את הסיפור - ברחתי , אבל השרטוטה לאחר חצי שעה מסמסת לי " אני בסדר , תבלה ! " סעמק , חושבת שהתחתנתי איתה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא איציק ומשה, זה משה ואיציק.

ומה אתה רוצה ממני? לא אני פרסמתי אותו...

הנה תראה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=130060.0

כן... זה אחד המנהלים האחרים שהשתלט על כל המספרי משתמש השווים ::)

אווף אני מרגישה תחושת מיצוי מHWZONE. לנוחך העובדה שחלק מהאנשים בדיון הזה ובהודעות פריטיות מרגישים שיש להם בעלות על הגוף שלי / על החיים שלי.

אני מקווה שאת מכירה את האימרה "להתווכח באינטרנט זה כמו להשתתף באולימפיידת המיוחדים- גם אם אתה מנצח עדיין אתה מפגר"... אותו הדבר פה: להתייחס יותר מידי ברצינות להודעות של ילדים בני 14~16 זה לא חכם במיוחד...

וIG בסדר , בסדר , מתגעגע לליבי - הבנו

לדריה יותר... היא יותר משעשעת... והיא שרדה פה כל כך הרבה זמן רק כי היא התעלמה מהודעות מפגרות (PINK...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...