איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

1. אחת הסיבות המרכזיות שבגללה אין לה בן זוג, לדעתי, היא חוסר ביטחון עצמי. רואים את זה לפי רמת ה"נואשות" שלה, וסליחה מראש אם זה היה ישיר מידי...

אם ההודעות שלה פה היו רציניות ולא סרקסטיות (ועדיין לא הצלחתי להבין מה הן היו), אז אני מסכים לחלוטין.

זהו צעד שאסור שיעשה. לכל דבר יש מקום משלו.

מה שכן, אני חושב שהרבה פעמים אנשים שוכחים שיש בחירה מסויימת בעניין.

כלומר, לפעמים יוצאים מנק' הנחה שכל בן אדם רוצה תמיד שיהיה לו בן זוג. אני לא בטוח שזה ממש נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עכביש, אני מקווה שאת הודעת הדייט כתבת בציניות,

אחרת בזה הרגע קטלת כל סיכוי לדייט איתי.

לגבי מי יצאתי איתו, אני יודעת שזה מעניין אותכם אבל כתבתי את סקירה על הדייט ללא שם כי הוא לא מעוניין בחשיפה תקשורתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל :yelclap: לאבירם על ההבנה

לערנב אוזניים גדולות .

לא יצאתי עם פינקי לדייט

הדייט שלי היה עם כונפה עיברית מצויה מזן מז***ן

הרשימה שלי הייתה כדי לדווח , לחזק ולהצדיק את טענתו של דן ולהביא עדות אישית ועכשווית על מעללי הכונפה העברית המצויה הנפוצה .

פינקי :

אולי לך היה צ'אנס לצאת איתי לדייט ליפני ה"דיווח" שלך על הדייט -( אני כבר מדמיין את הדיווח שלך לאחר הדייט איתי -"איזה מזל שהוא משתמש ויש לו ושמונה רגליים כי בקושי רואים לו את ה**ן " ) את יודעת אומרים על הגבר הישראלי הממוצע שמבזבז 1001 קלוריות על השיגול , 1 קלוריה על האקט עצמו ועוד 1000 על לרוץ ולספר לחברה .

ככה הרגשתי כאשר קראתי את ה"דיווח" שלך , תגידי לי אישה נדיבה שכמותך , לא יכלת להציע לו מסטיק או להעיר על כך בצורה פרטית ? - ריח מהפה זה מה שישבור לך את הרצון שלך ל"מכסה" ? תאמיני לי יקירה - שאלו רק יהיו הבעיות שלך -בעיות שהפיתרון שלהם הוא 4 שקל ו99 אג' בכל פיצוציה קרובה .

ותודה לך על החיזוק הנוסף ועל ההדגמה של דיברי דן על מהות הכונפה הישראלית המצויה הנפוצה , אז טוב אולי את לא ממש כונפה אבל השאר די תואם - את הפגנת אכזריות שמלטף את רוע הלב ( אוייש אני מתחיל להיות מגורה - ולדמיין אותך בלבוש של מלכה עם שוט , הממממ , טוב תשכחי כל מה שאמרתי בטוח דיברתי שטויות ואני מצטער ולוקח את מה שאמרתי חזרה - רוצה לצאת לדייט , נו כבר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מאמי ?

קונים גאדג'ט או פגישה ( הכסף שלי על הגאדג'ט - כי ליפני שעה וקצת חזרתי מת"א )

או שהתלבושת הוורודה ( תחתוני עור ורודים חזיה אותו כנ"ל וגרביונים רשת , נכון ורודים יחד עם המגפיים הוורודים - חייב להשיג שוט ורוד , פינקי - ניראה לי ) חוזרת מהחייט ?

עזוב מיני - יש הרבה פקקים בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...