איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 34 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

לכל המציקנים בה.פ, במייל ובגוגל טוק. אשמח אם תעזבו אותי בשקט.

אני מודה, עשיתי טעות איומה בזה שנרשמתי לפורום חנונים מזילי ריר.

אולי תפסיקו כבר עם היחס המבזה והמעיק הזה!!

אני עוזבת סופית!

להתראות.

tאת לגמרי הבאת את זה על עצמך.

למרות שאני לא מסכים שבגלל דבר כזה צריך לעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

את רצינית?

את מגיעה לפורום משום מקום, מודיעה שאת נואשת שלא נראית טוב (ואני לא מגזים או מביע את דעתי, זה הכל מדבריך)

מפרסמת תמונה ו"מפרט", מודיעה שאת חנונית, עם פטיש לנעלי עור וורוד.

מציעה לכל האנשים לשלוח לך ו"מפרטים" לה.פ ואפילו יוצאת לדייט עם אחד מגולשי הפורום.

איזה יחס את מצפה לקבל?

הממ.. לא יודע, יחס נורמלי?

זה שהיא הרימה הזדמנות למציע החתיך לא עושה אותה נואשת, אלא מגוונת. ובחייך, תראה לי בחורה שטוענת שהיא נראית טוב, ועוד ברבים..

למען האמת, אני מכיר את I-PINK ולא ציפיתי שתקבל כזה מבול של טינופת וסחי מחבורה של ערסים טפשים..

תראו, מדובר בבחורה טובה שאין שום טעם להפעיל עליה את היחס הזה, כלום לא יצא לכם מזה מלבד בחורה פגועה.

ואם זה באיזושהיא צורה מספק אתכם, אני מקווה שתחנקו מקיא מול המסכים שלכם, בתולים שעירים ושמנים בגיל 70 בבית של ההורים שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תראד דפוק... אין לי כוח לקרוא את עשרות העמודים שיש פה אבל זה בהחלט משעשע....

לכל הביישנים פה למינהם וכל אלה שלא מצליחים להשיג בחורות יש פתרון!... אני הולך עם עכביש שאתה צריך לדעת לקרוא רמזים שבחורות שולחות אבל מנגד אתה חייב לדעת מה לעשות ואיך להתנהג כדי שבחורות ימשכו אליך... יש הרבה מאוד טריקים איך לגרום להן לרצות אותך גם אתה לא כוסון עולם חתיך דוגמן. בעקרון זה משהו שבן אדם מקרין מאין בטחון עצמי כזה. בכל מקרה זה דברים שאפשר ללמוד אם אין לך את זה וזה ישפר לכם תהצלחה עם בנות... ( מקווה לפחות ). בקיצר

http://www.mapi.co.il/book

יש גם קורס בעקרון שאמור להיות טוב אבל גם יקר...

אני פעם קראתי תטיפים שהם שולחים בחינם למייל וזה היה נחמד ובאמת חידש פה ושם דברים חדשים. תאמת איזה חודש אחרי זה יצא לי לצאת עם מישהי (שדיברתי איתה הרבה לפני זה) ואני לא יכול להגיד שזה בגלל זה או לא אבל הצלחתי לכבוש אותה ובשבילי כשראיתי אותה פעם ראשונה לא בתמונות וכאלה אלה במציאות היא היתה באמת נערת החלומות שלי משהו שאני אפילו לא מפנטז עליו... כל כך יפה... לגמרי לא מהליגה שלי... אבל הצלחתי... ומאז אנחנו חברים כבר שנה... :) ככה שגישה זה חלק ענק מהסיפור... גם מישהי שנראת לך סוף הדרך .. אם אתה תדע מה לעשות כדי שהיא תרצה אותך ואתה לא סתם תרדוף אחריה כמו כלב אז הסיפור יהיה שונה...

בטחון עצמי!!! מי שביישן ואין לו... אז שילמד... קשה להסתדר בתחום בלי זה... אתה צריך לבוא לדייט או לבחורה כאילו שהיא כבר שלך ולא לפחד ממנה[br]פורסם בתאריך: 13.04.2009 בשעה 23:47:56

תפסיק לחשוב שהקונפות אשמות בכל... במקום להאשים אחרים תאשים תצמך... עזר לך פעם משהו להאשים אנשים אחרים? זה סתם אנרגיות שליליות שאתה מוציא תנסה ללמוד מהעבר שלך כדי לשפר את העתיד וההווה שלך...

לדעתי זו כזו טעות כל הזמן לבוא בטענות לאחרים שזה הכי קל ופותר את עצמך מאחריות... בגלל שזה לא עוזר להגיד שהן אשמות... תבדוק מה אתה יכול לעשות כדי שלא תפגש עם קונפות... שתיצא לך מישהי נחמד וחמודה... זה לא בלתי אפשרי הרי... יש סיבה למה זה לא קורה.. תנסה לחשוב בעצמך מה אתה יכול לשנות בעצמך במה שאתה עושה , חושב ופועל כדי שתגיע למה שאתה רוצה.. ואם אתה רוצה תחפש עזרה.. ולא בפורום של גיקים (וגיקית אחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכל לעדכן אותנו הבורים שלא עקבו ?

50 עמודים זה קצת מעבר ליכולות שלי.

בקצרה -

מסתבר ש-DAN79 הוא דון ג'ואן והוא נוהג להיות מאהב של נשים מונגלויות ותאילנדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכל לעדכן אותנו הבורים שלא עקבו ?

50 עמודים זה קצת מעבר ליכולות שלי.

מרפרוף של כל 10 עמודים בערך, אחד בוכה שכל הבנות בארץ או כונפות או סנוביות, 10 אנשים צוחקים עליו, הבן אדם היחידי שמגיב ברצינות ממורמר בזה שהבחרוה היחידה שהוא אהב הייתה גרושתו או משהו כזה, קרירין מביא כמה יציאות שלא קשורות לכלום. מגיעה מישהי בשם Ipink שמנסה לתת את החוות דעה הסו קולד נשית שלה, אחרי כמה שרשורים מפגרים היא מפרסמת תמונה או משהו ספיידי מנסה לשחק אותה הרד טו גט בחיזוריו, היא יוצאת עם אחד ממנהלי הפורום לדייט, טוענת שיש לו ריח רע מהפה, צוחקים עליו, צוחקים עליה שוב, היא נעלבת ואומרת שהיא בורחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי את הראשון והאחרון וזה הספיק לי ..כנראה שאנשים אחרים צריכים לשחרר קיטור(מסתבר)

לדעתי רוב האנשים בת'ראד הזה צריכים לשחרר משהו קצת יותר נוזלי מקיטור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המצב עד כדי כך גרוע?

אני בזמנו הייתי משוטט באתרי הכרויות למנייהם והייתי מכיר בנות בגיל 17-18 גם 16

אז שהייתי צעיר יותר , ומעולם לא הגעתי לפגישה והתאכזבתי..

ביקשתי כמה לפני

ולרוב שהגעתי , דווקא התרשמתי יותר לטובה

כמובן שפעם אחת אמרתי נילך על עוור ובקושי הצלחתי להמלט מאותה אחת שאיימה שתגיד שאנסתי אותה וחולי וחולי...

ולרוב הבעיה היא בגובהה , כולם בסביבות ה160-70

אני כבר עברתי את המטר 90 .... :-\

וכמובן שיש מקרים מיוחדים שלא ניתן לזהות.....

(דיברנו ברשת וקבענו להיפגש

היא פשוט הייתה מלכת היופי

אחת הבחורות הכי יפות שראיתי בחיים...

הגעתי למקום , היא להפתעתי גם הגיע.. ואוי כמה שהיא יפה.........

אבל אחרי שפתחה את הפה ושאלה מה נשמע , הבנתי שהיא מגמגמת.... :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום הת'רד:

:spam:

ולא התכוונתי ש ipink עשתה משהו רע, אני פשוט אומר שהיא לא צריכה לקחת את תגובותינו קשה כ"כ, מכיוון שהן היו די מתבקשות. אני מקבל לגמרי מה שהיא עשתה אבל אני חושב שהתגובות שלנו הוגנות. תזרמי.אם לא נעים פשוט אל תיכנסי לת'רד הזה יותר, אבל אין סיבה לעזוב את הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזוב את הפורום

איאיאיייייי.....

היא מאוד תחסר..... :'(

מי שרוצה יכול ללכת

הרשת גדולה ולא מחזיקים פה אף אחד בכוח , HWZONE זה לא מחלקה פסיכאטרית

(למרות שעל פניו בתראדים מסוג זה ניראה שכן :lol: :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...