איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 36 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

:מגלגל עיתון:

הרבה אנשים מתעקשים שאת לא אמיתית. אני מתעקש בחזרה שאת אמיתית לחלוטין.

עכשיו הדעה שלי מתחילה להתערער...

אתה רומז לזה שיש מצב שהוספת בוט לזון ואתה לו זוכר את זה?

כבר אמרנו- no site designing while drunk!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חשפת את ערוותי ברבים"

תרתיי משמע

:lol:[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 20:44:14

אתה איטי ביותר , מה זו שיטה חדשה ???

לבד מזאת היה לי בדימיון ציפור אחרת ולא תוכי לבוש בטייטס וגרביונים , ורואים שאתה לא יודע את העבודה בכלל , כי בנושאים האלו לא מכוונים לאותו אזור שמשבית כל שימחה בזמן ומעט לאחר מכה הגונה . :bash:

נראה לי שאתה זקוק למעט משמעת (עבד) !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך... ממתי עכבישים התחילו לכסות את ערותם? יש לכם תחתונים מיוחדים עם 8 חורים? :o

קבל תיקון - לעכביש הזה יש 7 רגלים - ההומור שלו קצת צולע.. :)

סתם סתם עכביש אל תקח ללב, הייתי חייב.. :)

תמשיכו P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, החלטתי לחזור.

וזה בזכתכם, האנשים המקסימם כאן בפורום, ומשהו מקסים ששלח לי שיר קטן במייל.

וזה פשוט עשה לי חשק לחזור להיות הילדה הרעה של HWZONE!

אחותי,נראה לי שיש לך נטיות מזוכיסטית,

אבל זה ,בסדר גם גרושתי היתה כזאת.

הקיצר,רוצה לבוא אליי ,לקבל מכות?

אפרופו,אישתי לשעבר,מאוד אהבה שאני מושך לה בשער,בזמן שאני רוכב עלייה.

פעם אחת תוך כדי ביצוע "התימרונים המתבקשים" דפקתי את ראשה, בלי כוונה (נישבע בכל היקר לי)

בקיר......

אל תשאלו איזו פאדיחה זאת הייתה,לרוץ עם זיקפה אחושרמוטה ,בחיפוש אחר קרח

בשביל להניח על האוורסט שהתפתח על הראש שלה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מעניין מה היה יותר מנופח ה"גינגה" על הראש שלה או הדבר הזה שפגע בדלת המקרר כאשר ניסית לפתוח את הדלת של המקרר .) או בקיצור לפי הסיפורים שלך על "הטובות" שחלק לך אלוהים , איך הצלחת לפתוח בכלל את הדלת של המקרר ? זה לא הפריע בדרך ?

ורבותיי - לעכביש יש שמונה רגליים ככלל ברם במקרה דנן , לתחתונים של העכביש הנוכחי יש תשעה חורים בתחתונים אחד לכל רגל והחור התשיעי הוא עבור הדבר הזה שכשהוא יוצא כולם מסביב סופקים ידיים ומביעים קולות התפעלות בקול רם נכון נחשתם נכונה זה נוד ענקי של עכביש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים מתעקשים שאת לא אמיתית. אני מתעקש בחזרה שאת אמיתית לחלוטין.

עכשיו הדעה שלי מתחילה להתערער...

יש כמה אפשרויות לגביה:

1. היא גאון - הכרזת שאת עוזבת רק כדי לראות את התגובות, התפקעת מצחוק והחלטת לחזור. אם זה המקרה - אני מצדיע לך.

2. היא Attention Whore - באמת רצית "לעזוב" ובאמת "שיכנעו" אותך להישאר, הכל בשביל צורך תת מודע בצומי. אם זה המקרה - זה טיפה מעצבן אבל בהחלט לגיטימי, בסופו של דבר כולנו צריכים צומי.

3. היא לא אמיתית - גאון מחשבים (*שיעול* מישהו מהפורום *שיעול*) פתח משתמש רק בשביל המטרה הזדונית של להעביר את השימעום. במקרה הזה - אותו "גאון מחשבים" עונה לסעיף 1 ועשה זאת על מנת לבחון השפעות פסיכולוגיות של סעיף 2.

בכל מקרה, אוהבים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגישה הייתה מצויינת וכימעט ממצא - והמבין יבין ( על בטוח היא לא כלבה ובטח שלא כונפה ) מה שמביא אותי למסקנה שטוב מראה עיניים מבהיה בתמונות מרוטשות של כונפות שחפרו את התמונה הכי פחות דוחה שלהן ושמו ברשת כדי לסחוט לך את הכיס ואת הביציים ואם כלו כל הקיצים הן מנסות ללכת על ריגשי אשמה - פחחח וברררר וגורמת לי לשקול אתת נושא ההכרות דרך הרשת בשנית בכלל ואת מקומי שם בפרט , אבל באמת זה כמו אלו שיודעים שהמוצר המזורגג הסיני החיקוי , העלוב והמחורבן שווה לת*ת וזה לזרוק כסף לפח אבל עדיין שוקלים אם לרכוש אותו או לא - ככה זה ההכרויות ברשת , אתה יודע שזה קקה , אבל קשה לך להתאפק , קצת קמצנות וקצת הימור וקצת אמונה שאלוהים אוהב אותך ושהוא אולי לא יחרבן עליך גשם של כלבות מכוערות שיגרמו לך להקשיח משהוא אחר ממה שאתה רצית ( קרי את הלב ולא את השרביט שבמכנסיים ) ובסוף מתברר לך שאלוהים בכלל הוא מהאו"ם ואיננו ממש מתערב באופן כללי בצורת הבחירה שלך ( אלא אם אתה קורה לסטלבט וצחוק הגורל "התערבות אלוהית " וכאשר אתה לא משלם את החשבון - זה היוצא מן הכלל )

בקיצור פגישה דרך הרשת היא משהו בסגנון : מישהו כאן הולך להידפק וזו לא הכוסית מהדימיון שלך !

אז זהו בינתיים - הדרך שלי להימנע מהרעלת קופאין היא להזמין מים ( ככה אני יוצר רושם של אינטליגנט פלצן שמשלם על מה שהוא יכול לקבל בחינם מהברז - לא שאני ממליץ על מים מהברז ) ואני חושב בהחלט שאני עומד להיגמל אולי לא מההכירויות ברשת - כי באמת אין לי תמיד פנאי לצאת לפיק אף ברים ומלבד זאת הינה המסקנות שלי להלן - וזה במיוחד בשבילך דן !

לקבוע עם הבחורה מהרשת פגישה בפאב ו / או בפיק אפ בר ו / או במקום שאפשר להכיר כוסיות אחרות - כי אם נפלת על כונפה לפחות אתה יכול לנצל את הזמן שאתה שם ולהכיר בנות אחרות !!!

אם הכלבה - כלבה - תהיה אתה כלב !

אין שום סיבה להיות ג'נטלמן עם אחת כונפה כלבה שמשקרת לך בפרצוף ומוליכה אותך שולל עם תמונה מליפני 10 שנים וארבעים קילו !

תזמין מים ( או סודה ) ככה אתה יכול לקחת את הבקבוק ולהתחפף

אין שום סיבה בעולם לשלם את כל החשבון גם שלה ,אם אין עתיד ( כן , עכביש פראייר )

או בקיצור , לגדל ביצים ( סעמאק שתי רגליים שני ביצים , שמונה רגליים שמונה ביצים :s05: )

בקיצור דן - אין צורך להיות אתה ( כלומר ג'נטלמן חביב ונדיב ) כאשר היא כלבה כונפה !

מחזק ,רק שאני לא ממש יכול לכתוב כאן,עכשיו שידרגתי לגרסא של EXPLORER 8 והטקסט המזורגג בתיבה של התגובות, קופץ לי כל הזמן כמו שפן בהתקף חרמנות בלתי נישלט .

אם יש לכם ריעין איך לסדר את הבעייה הזו ב-EXPLORER תגידו עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...