צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

חבל שאי אפשר למלא את הבקשה שלך ולזרוק אותך במדינה הזאת לשנת 2100, רק כדי שיאלצו אותך ללבוש כפיע ולהתאסלם, או שתוצא להורג. ::)

אני מקווה מאד שזה לא יהיה המצב, כי אז הבקשה הזאת שלי לא באמת תתממש. אדרבא, כנראה שלא תהיה פה מדינה דמוקרטית בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה מאד שזה לא יהיה המצב, כי אז הבקשה הזאת שלי לא באמת תתממש. אדרבא, כנראה שלא תהיה פה מדינה דמוקרטית בכלל.

אז מה אתה מתכנן? "מדינת כלל אזרחיה" שלא תהפוך למדינה מוסלמית כאשר כל "הפליטים הפלסטינים" מעזה ינהרו לפה ויהפכו לרוב? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הצועדים היום, מעבר להיותם ציונים (או לא), מבחינתם של תושבי אום אל פאחם הם בעיקר גזענים כנגדם וזה מה משנה. אם אנטישמי פטריוט יארגן מצעד בשכונה יהודית - מה שיפריע לתושבי השכונה זה היותו אנטישמי ולא היותו פטריוט.

ב. לדעתך ערבים אוכלים את המדינה מבפנים, לדעת אנטישמים ליהודים יש יותר מידי כח....

ג. יהודים אפילו רצחו בשם יהדותם...

אינך יכול להוכיח שהקריאה של תושבי אום אל פאחם כנגד המפגינים היא בגלל נאמנותם כביכול למדינה. לדעתי, הקריאה של אותם תושבים נגד המפגינים היא בגלל היותם גזענים שרוצים בסילוקם מהמדינה.

אני לא בעד הסתה לאלימות, אבל יש הבדל גדול בין חוסר נאמנות להסתה לאלימות.

אתה מסתכל על התמונה המצומצמת במקום על המלאה. בפועל, אנשים שמבינים בנושא יותר ממני וממך ביחד, קבעו חד משמעית שהמגזר הערבי בארץ מקופח, וזה כולל ועדות ממשלתיות וגופים שממונים על שמירת זכויות האדם.

אל תצחיק אותי, לכל ועדה לוקח שנים להוציא מסקנות, עד שהן יוצאות הן לא רלוונטיות ועדות מסתכלות על נתונים יבשים.

לא מזמן נכנסתי לשטיפת רכבים בכפר לא רחוק ממקום מגורי ושטפתי את הרכב, ביקשתי קבלה (חלק מההסכם רכב) בעל הבית אמר לי שאין לו כי הוא לא רוצה לשלם מעמ.

הוא לא היחיד.

תנסה להפעיל במקום מגורייך עסק ללא רישיון וללא קבלות ונראה תוך כמה זמן ייסגרו אותך ויגררו אותך לבית משפט.

תפסיק לזיין בשכל ותפתח את העיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הבאה תצטט מילה אחת ותכתוב פוסטים שלמים בשמי, כי זה בערך מה שעשית.

אין לי בעיה עם אותם אנשים כאנשים, יש לי בעיה עם מה שהם מייצגים, במקרה ולא הבנת. אנשים שמייצגים את ההפך המוחלט מתושבי האזור, שעושים את זה בשביל הפרובוקציה ותו לא, אנשים שתומכים בצורה ישירה בהסתה וברצח של ערבים, ואח"כ מתפלאים למה שונאים אותם בערים ערביות, עם זה יש לי בעיה. באותה מידה יש לי בעיה עם אותם ההומואים שרצו לעשות מצעד גאווה דווקא בירושלים בגלל שהם התעקשו על ירושלים (אין לי בעיה לא עם הומואים או עם המצעד, ובסופו של דבר שיעשו אותו איפה שהם רוצים, וגם אין מניעה חוקית לכך, אבל קצת התחשבות). אגב, the same לגבי ערבים/שמאלנים קיצוניים.

וזה גם מופנה ל-IG

אפילו אם רק שללת את האזרחות ולא גירשת אותם, בעצם, לא עשית בזה כלום. יופי, אז לא יהיו חכי"ם ערביים, אבל חוץ מזה המצב יהיה זהה לחלוטין (אז מה אם אותו אדם חסר אזרחות, הוא יודע שאסור לגרש אותו אז מה אכפת לו להמשיך להתנהג באופן דומה). החכי"ם הערביים מהווים אחוז זניח וחסר השפעה מעשית בכנסת, במיוחד שהם מפולגים ל-3 מפלגות, אפילו אם תוציא אותם באופן מעשי לא תעשה כלום.

1. זה ימנע הם להתבצר בתוך חוקים שמגנים עליהם בצורה שבה התבצרו המוסלמים בארופה- שעכשו הם יכולים לעשות מה שבא להם בלי שאף אחד יגיד להם משהו... ולמרות האחוז ה(לא כל כך)קטן של הח"כ בערבים בכנסת, הם עושים הרבה רעש וגוררים אחריהם את מר"צ וחלק מהעבודה...

2. אני מקווה שהם לא יקבלו כסף מביטוח לאומי, למרות ממה שאני זוכר גם מי שמוגדר כתושב זכאי להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מתכנן? "מדינת כלל אזרחיה" שלא תהפוך למדינה מוסלמית כאשר כל "הפליטים הפלסטינים" מעזה ינהרו לפה ויהפכו לרוב? ::)

כן. תתפלא אבל לא כל מדינה דמוקרטית בעולם הפכה למדינה מוסלמית, לא עדיין. יש דרכים לגיטימיות ולא גזעניות לשמור על המאפיינים הדמוגרפיים של המדינה, כמו חוקי הגירה קפדניים והכי חשוב - חינוך שיוויוני.

אל תצחיק אותי, לכל ועדה לוקח שנים להוציא מסקנות, עד שהן יוצאות הן לא רלוונטיות ועדות מסתכלות על נתונים יבשים.

לא מזמן נכנסתי לשטיפת רכבים בכפר לא רחוק ממקום מגורי ושטפתי את הרכב, ביקשתי קבלה (חלק מההסכם רכב) בעל הבית אמר לי שאין לו כי הוא לא רוצה לשלם מעמ.

הוא לא היחיד.

תנסה להפעיל במקום מגורייך עסק ללא רישיון וללא קבלות ונראה תוך כמה זמן ייסגרו אותך ויגררו אותך לבית משפט.

תפסיק לזיין בשכל ותפתח את העיינים.

אני לא מנסה להצחיק. שנינו מוגבלים לנקודת מבט שלנו. לא משנה כמה דוגמאות תמצא על ערבים שמפרים חוק או מופלים לטובותם, זה לא יוכיח כלום כל עוד בפועל היו ועדות וגופים שבדקו את העיניין הרבה יותר לעומק והגיעו למסקנות אחרות. ובתכלס, עליך להניח לפחות שיש דברים שרואים משם ולא רואים מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה שוב בוחר להתעלם מהעובדה שוועדות ניזונות אך ורק מנתונים יבשים

לא עדיף להסתמך על נתונים יבשים מאשר על תחושות אישיות?

לא... הוא מסתמך על האובייקטיביות של נציגי אירגונים כמו בצלם או שלום עכשו...

יותר כמו ועדת אור והאגודה לזכויות האזרח בישראל... או שהם בכלל שולחות של החמאס במימון איראני עם סורי ותמיכה של אל-קאעידה. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתווכחים איתו בכלל? הוא לא שמאלני, ואין שום קשר בינו לבין השמאל. מדובר בסך הכל בטרול, תפסיקו להתייחס אליו והוא ייעלם.

נ.ב. במקום אלכס הייתי מחליף זהות, כדי שבשום אופן לא היו יכולים לקשר אותי איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, צורת ההתנהלות של כל המצעד היתה מוגזמת. תסכימו או לא, האנשים האלה באו כדי לעורר מהומות.

אפילו אם כולם היו מגיעים ביחד כדי לקנות/לטייל/לאכול או כל מה שתרצו, אף אחד לא היה מעיר על זה ולא היה עושה על זה כתבה, ואף אחד לא היה יודע מזה בכלל.

דווקא במדינה דמוקרטית כמו שלנו יש אנשים שמנצלים את חופש הביטוי וזכויות אחרות כדי להציק לאחרים. אם היתה פה דיקטטורה או מלוכה יהודית במצב שבו הערבים היו מיעוט מדוכא שקולו לא נשמע, מישהו היה בכלל חושב ללכת לאום אל פאחם כדי לצעוד עם דגלי ישראל?!

הידד לדמוקרטיה ולחופש?! זה לא מה שאני הבנתי מהמצעד.

ולכל אותם האנשים שבאים ותוקפים את כל הערבים כאילו היו איזו מחלה, תאמינו לי שאין לכם שום זכות להכליל. בכל עם, עדה, דת וקבוצה ניתן למצוא תמיד את האנשים הרקובים. והאם מישהו מוכן להזכיר לי מה קרה כאשר לפני 70 שנה מישהו עשה הכללה לגבי יהודים???

אני מדבר רק על סמך היכרות אישית עם הרבה אנשים מכל העדות ומכל המגזרים.

רבאק, רק אתמול בלילה חזרתי מביקור אצל חבר בבית לוינשטיין ובדרך עצרתי לאכול שווארמה באום אל פאחם. וכיבדו אותי בצ'יפס חינם ופלאפל וקפה ובקלאווה לקינוח.

צר לי על כל אותם האנשים המקובעים בדעותיהם השליליות על הערבים או על כל עם אחר ואינם מוכנים לנסות להכיר את שכניהם כבר כל כך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתווכחים איתו בכלל? הוא לא שמאלני, ואין שום קשר בינו לבין השמאל. מדובר בסך הכל בטרול, תפסיקו להתייחס אליו והוא ייעלם.

טרול

נ.ב. 2 - תזכורת לעצמי לא לבקר יותר בדאנק.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוגדים בדיון פה שוכחים פרט שולי קטן, פיצפון..

זוהי מדינה יהודית דמוקרטית ! קודם כל יהודית ! ורק אז דמוקרטית !

א?ל ת??א?כ?יל א?ת ה?ט??רו?ל, י?ל?ד??י

ל?א, א?ל נ?א ת??א?כ?יל א?ת ה?ט??רו?ל,

שכ??ן א?וכ?ל הו?א ע?ל-מ?נ?ת ל?ח?יו?ת, י?ל?ד??י

ו?ח?י הו?א ע?ל-מ?נ?ת ל?א?כ?ל.

א?ל ת??ע?נ?ה ל?ט??רו?ל כ??א?ו??ל?ת?ו?,

ו?ג??ם א?ם ת??ה?א א?ו??ל?ת?ו? ר?ב??ה,

שכ??ן כ??כ?ל ש?ת?ר?ב??ה ל?ע?נו?ת לו?

ת??שו?ב?ת?יך? ל?עו?ל?ם ל?א י?ש??ב??ע.

הנח ל?נ?פ?שו? את ה?ט??רו?ל, י?ל?ד??י

כ??ן, ת??ן לו? ל?ח?יו?ת ל?נ?פ?שו?,

שכ??ן נ?פ?שו? ק?ט?נ??ה ו?מ?כ?ע?ר?ת ה?יא

ול?ח?יו?ת ב??ה - ז?הו? עו?נ?שו?.

א?ז א?ל ת??א?כ?יל א?ת ה?ט??רו?ל י?ל?ד??י,

שכ??ן ר?ק י?מ?ש?יך ל?ז?לו?ל ול?ג?ד?ו?ל,

ו?י?אכ?ל הו?א ג??ם א?ת נ?ש?מ?תך?, י?ל?ד??י

ו?ה?י?ית? א?ז ג??ם א?ת??ה ל?ט??רו?ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...