צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

*Scorn* אתה מבזבז זמן... הוא לא יקלוט את זה כמו שהוא לא קולט את מה שאני ואיסטרא ניסינו להסביר לו...

אבל אחינו כל האדג'נדה היומיומית שלנו היא בטחון. תמיד!

אנחנו מדחיקים את העובדה שיש עיירות שלמות מחוסרות עבודה!

אנחנו מדחיקים שיש ילדים שהולכים רעבים לביצפר!

כל יום בעיתון אחמדינג'אד או אבו מאזן או משעל. שיזדינו המזייני כבשים האלה!

לכוון קנים כלפי חוץ, להתנהג כאילו יש לכולנו כלבת וביינתים להרים את המדינה על הרגליים. מדינה חלשה לא יכולה להחזיק חזק. הצבא נשען על היכולת של המדינה.

אני גם מסכים איתך לגמרי. האיום הביטחוני הוא עדיין לא עד כדי כך קיומי (והוא נמצא תחת שליטה), בניגוד לאיום הסוציואקונומי, ולא הייה מאושר ממני אם היתה פה מפלגה שבאמת מתעסקת עם העניין הזה, רק שלצערי, המפלגות שלפחות עושות כאילו זה מעניין אותן, תומכות בין השאר בפינוי כל הארץ בערך חוץ מתל אביב- או יותר נכון, חוץ מצפון תל אביב, וז' על כולם...

ואני מבטיח לך שאם תקום מפלגה כזו היא תזכה בהרבה מאוד מנדטים...

אם העבודה לא הייתה נכנסת לקואליציה בשביל חופן תיקים (שלא כולל את ברברמן באוצר) ולקראת הבחירות הבאות הייה נבחר יו"ר נורמאלי, הייתי אולי שוקל להצביע להם... עכשו אני בספק אם הם יתרוממו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חוזר שנית-

אש"ף הוא ארגון עוין לישראל, ומוגדר כאויב.

הנפת דגל אש"ף בשטח הריבוני של , במצב תקין, זו עבירה פלילית, הנפת דגל אויב בשטח המדינה הריבוני.

לא קיימת מדינה בשם פלסטין, הדגל הזה לא שייך לה, ולכן כרגע מייצג את הארגון שנקרא אש"ף, שכאמור, הוא עוין, הוא אויב. הדגל לא שייך לעם (שכאמור, לא קיימת מדינת פלסטין), הדגל שייך לאותו ארגון בלבד.

שאתה מניף דגל באיראן לא איכפת להם מהישראלים ה "טובים" שרוצים שלום, אם אתה מניף את הדגל- אתה מוצא להורג, מיידית.

מבחינת הישראלי הממוצע, הישראלי הממוצע יודע שישראל קודם מנסה לגשת לשלום בכל דרך אפשרית (וואלה, בשנות ה 70 לפני המהפכה המוסלמית באיראן היו לנו אחלה יחסים), ורק אז פונה לאופציה צבאית.

נראה לך שזה איכפת למישהו? לחלוטין לא.

לא משנה איזו שאיפה ואיזה רעיון תלוש מהמציאות עומד מאחורי זה-

הנפת דגל אויב בשטח ריבוני של מדינה זו עבירה פלילית, נקודה.

בג"ץ כבר אישר להניף דגלי אש"ף ועל כן לפחות מבחינה חוקית אין בכך עבירה פלילית. אבל אם נעזוב לרגע את ההיבט החוקי, מה דינו לדעתך של אדם המניף את דגל אש"ף, בגלל שהוא מאמין בזכות להגשמה לאומית של הפלסטינית, אך הוא מתנגד בתוקף לכל מעשה אלימות? עבורו, הדגל לא מייצג מאבק מזויין. ואם עבורו זה לא, אני לא אחליט בשבילו שכן.

דגל הונף לראשונה לפני יותר ממאה שנה, ומאז הספיקו להניף אותו גם גדודים אלימים ואנשי טרור שביצעו פעולות בשמו. גם באותה תקופה, הנפת דגל לא היתה בהכרח תמיכה באותם ארגוני טרור יהודי. וגם כיום, הנפת דגל ישראל יכולה לסמל את התומכים בארץ ישראל השלמה כמו גם את אלו המאמינים בשלום, הכל תלוי מי מניף ומה הנסיבות.

לא ברור לי למה הבאת את איראן בתור דוגמה, האם זאת מדינה שאנחנו צריכים לשאוף להיות כמוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל שהוא אנטי ישראלי להגדרתי שואף להגדרת זכות הלאומיות הערבית ( שאין לי דבר נגדה ) בתחומי ארץ ולכן הם אנטי ישראלים ושונאי מפני שהם מנסים לבטל את זכות ההגדרה העצמית והלאומיות היהודית והישראלית בתחומי ארץ , כלומר אין לי בעיה עם זה שערבי ירצה להיות שייך לאומה הערבית או אפילו להשתייך לעם הפלסטיני וירצה להגדיר את עצמו כך ולחיות בצורה הזו עם כל האמות מידה התרבותיות שלו כמו נניח אלו שדובי מנה , לא איכפת לי שהוא רוצה להיתיחס לנשים שלו איך שהוא רוצה וכו' אבל כאשר הוא מנסה לעשות את זה כאן במקום שבו זכות ההגדרה הלאומית היא לעם היהודי והישראלי - אנחנו בבעיה - הוא מבחינתי צריך ללכת למקום בו מרגיש בנוח להגדיר את עצמו איך שהוא רוצה - סעאמק , גם לדמוקרטיה צריך להיות גבול .

לסיכום השמאל האנטי ציוני שואף להגדרת הלאומיות הפלסטינית במקום בו יש זכות הגדרה לעם היהודי - זה למה הם בוגדים .( רק מה החראות חושבים שהם יכולים לסובב את זה ולהסתיר את העובדה שהם בוגדים עם כל מיני זיבולי מח שהישראלים הם כובשים - כלומר מנסים להעביר את הנושא לשאלה האם יש לנו זכות בכלל להיות פה )

ואין מה להתדיין עם טרולים ואין מה להתדיין עם אויבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אחינו כל האדג'נדה היומיומית שלנו היא בטחון. תמיד!

אנחנו מדחיקים את העובדה שיש עיירות שלמות מחוסרות עבודה!

אנחנו מדחיקים שיש ילדים שהולכים רעבים לביצפר!

תקציב ביטחון כ 50 מליארד שקל

תקציב רווחה כ 120 מליארד שקל

tותם משאבים היו יכולים בקלות רבה לפתור את בעיות העוני והפערים. אתה צודק שחלוקת המשאבים כיום צריכה להיות שוויונית, אבל המצב של כולנו היה טוב יותר אם המדינה לא היתה צריכה להשקיע משאבים עצומים בביטחון.

מי שחושב שברגע שלא יהיו פה בעיות ביטחון נפתור את כך הבעיות במהירות פשוט לא מכיר את הבעיות הכלכליות של .

קצת OT אבל אני חייב להעיר:

יכול להיות מצע סוציו אקונומי מהצד השמאלי של הקשת ועמדה בטחונית חזקה

דוד לוי כבר הקים מפלגה "לאומית חברתית", וגם היטלר. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספרים על הדייג שהוציא דג זהב , הדג זהב אמר לאיש שהוא נותן לו משאלה אחת בלבד אבל יש במשאלה הזו בעיתיות מסויימת והבעיתיות היא שלדייג המתחרה הדג זהב יתן את אותה משאלה אבל פי שניים , אמר לו הדייג :" תעקור לי עיין אחת !" .

ככה נראים השיקולים של מצביעי הליכוד ( מעיירות הפיתוח ) מבחינה כלכלית , הם מוכנים להפסיד , העיקר שהאזרחים הערביים יפסידו יותר .

אבל באמת מאיפה הקריצו את השטות הזו שאם אני בעד כלכלה הגיוניות ואחראית , אני צריך להיות בעד החמאס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אז תמששיך להצביע לליכוד שמזיין לעם הזה את הצורה מבחינה כלכלית.

עד שלא תקום מפלגה ליברטיאנית זהו הרע במיעוטו.

וחוץ מזה הסוציאליסטים הם אלה שפוגעים בעם - הם אלה שיצרו את כמעט כל הבעיות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה, אין למי.

המפלגות הגדולות שוות לתחת (היחדיה שאולי שווה שם משהו זאת ציפי [הכוונה מראשי המפלגות])

אני אישית הצבעתי לעלה ירוק.

אבל להצביע למפלגה שהמצע שלה הוא לזיין את המדינה הזאת כלכלית זה מטומטם!

רוצים אנלוגיה?

ביבי = בוש הבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה השוואה קטנה במדיניות כלכלית:

חוב לאומי סקטור ציבורי מיסים הפרטה קצבאות התערבות ממשלתית

ביבי: הפחתה הפחתה הפחתה משמעותית חלק חשוב במדיניות הפחתה הפחתה

בוש הבן: הוספה הוספה הפחתה זניחה לא רלוונטי לארה"ב ללא שינוי הוספה

תסביר לי איפה הדמיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה, אין למי.

המפלגות הגדולות שוות לתחת (היחדיה שאולי שווה שם משהו זאת ציפי [הכוונה מראשי המפלגות])

אני אישית הצבעתי לעלה ירוק.

אבל להצביע למפלגה שהמצע שלה הוא לזיין את המדינה הזאת כלכלית זה מטומטם!

רוצים אנלוגיה?

ביבי = בוש הבן

אתה קולט כמה עצוב המצב נהייה פה?

אתה אשכרה שוקל את ציפי בתור אופציה...

ליד בגין, רבין, פרס, גולדה וכו', אתה רוצה לשים את- ציפי ליבני.... :-\

בכול אופן, אני הצבעתי לליברמן כי הוא אומנם בעד קפיטליזם אבל לא נדחף לזה יותר מידי, הוא יהייה בטוח בכנסת (בניגוד לעלה ירוק) והוא לא ימכור את המדינה... אני מקווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה השוואה קטנה במדיניות כלכלית:

חוב לאומי סקטור ציבורי מיסים הפרטה קצבאות התערבות ממשלתית

ביבי: הפחתה הפחתה הפחתה משמעותית חלק חשוב במדיניות הפחתה הפחתה

בוש הבן: הוספה הוספה הפחתה זניחה לא רלוונטי לארה"ב ללא שינוי הוספה

תסביר לי איפה הדמיון?

הבעיה שלך היא שאתה מסתכל על בוש אחרי כהונה של 8 שנים ועל ביבי לפני הכהונה שלו.

ביבי יעשה לנו את מה שבוש עשה לארה"ב, אותו מצע, אותם אינטרסים, אותן הצהרות, אותם חוטים שנמשכים מאחרוי הקלעים.

אתה קולט כמה עצוב המצב נהייה פה?

אתה אשכרה שוקל את ציפי בתור אופציה...

ליד בגין, רבין, פרס, גולדה וכו', אתה רוצה לשים את- ציפי ליבני.... :-\

בכול אופן, אני הצבעתי לליברמן כי הוא אומנם בעד קפיטליזם אבל לא נדחף לזה יותר מידי, הוא יהייה בטוח בכנסת (בניגוד לעלה ירוק) והוא לא ימכור את המדינה... אני מקווה...

אני דווקא חושב שציפי יכלה להיות אופציה מאד מעניינת אם היא הייתה במפלגה נורמאלית עם מצע אמיתי ולא קקמייקא מצוץ מהאצבע (קדימה).

וסתם שתדע בזמנו בדיוק ככה הגיבו על גולדה וגם בגין נחשב לסוג של כבשה שחורה (במיוחד בזמן המגעית עם מצרים)

אחד הפיספוסים של המדינה הזאת זה פרס.

פוליטיקאי מבריק וכל המדינה זרקה עליו זין. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא שאתה מסתכל על בוש אחרי כהונה של 8 שנים ועל ביבי לפני הכהונה שלו.

ביבי יעשה לנו את מה שבוש עשה לארה"ב, אותו מצע, אותם אינטרסים, אותן הצהרות, אותם חוטים שנמשכים מאחרוי הקלעים.

ביבי כבר היה ראש ממשלה ושר אוצר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...