צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

מדהים אותי כל פעם מחדש שאתה לא פלשתינאי מעזה.

מצד שני, אתה כלכך מכוער ופתטי שאני יכול להבין איך הגעת למצב כזה של מחלת נפש ושינאה עצמית עמוקה כלכך.

אני מזכיר לך שוב, אתה מנהל, אל תרשה לעצמך להתבטא בצורה שאסורה לשאר חברי הפורום. גם לא יזיק לך אם תתן דוגמה טובה מידי פעם.

כל עוד הניאונאצים לא עוברים על החוק (ע"י קריאות הסתה, לדוגמא) אין בעיה שיצעדו.

לא דיברתי בכלל על ההיבט החוקי, דיברתי על ההיבט הנורמטיבי. ברור שמה שלא חוקי הוא אסור בלי קשר.

חוץ מזה, שחצי מההרשאות של הצועדים לא היו עוברות אם בית המשפט הייה קצת פחות שמאלני... ואם הן כן היו עוברות, אז ה"מנהיגים" והח"כ של הערבים היו בכלא ביחד איתם...

גם אם זה נכון, זה לא משנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שום משטר או מדינה, גם הצודקים והראויים ביותר (ומי מחליט מי הצודקים והראויים ביותר?), אינם מחייבים נאמנות: הם אולי עשויים לעודד נאמנות או לתת לה צידוקים, אבל אינם יכולים לחייב זאת (שוב, SAYS WHO?). הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר במדינה השוללת למעשה (גם אם לא להלכה) את הזכאות לאזרחות מלאה מ"אזרחיה" הרשומים.(חה!)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נצא מנקודת הנחה שהטקסט שהבאת כדוגמא שגוי מיסודו.

בכל מדינה כל ילד לא משנה מאיזה מוצא בתחילת כל יום נשבע אמונים לדגל

מקבלים אזרחות (מהגרים) רק לאחר תקופה מסויימת+מבחן/נים

לגבי סעיף 2 על אזרח מוטלות חובות, בישראל לדוגמא, שירות צבאי, מיסים וסתם כל מיני שטויות כמו למשל לא לתמוך באוייב בזמן מלחמה.

לגביי, בנאדם שאומר אני פלשתינאי. סוף פסוק. הוא פלשתינאי, הוא לא מזדהה עם ובשום דרך של כפיה אסור להשאיר אותו בישראל.

מישהו ששורף את דגל המדינה, תומך באוייבי המדינה בזמן לחימה ומצהיר בגלוי על חוסר נאמנות למדינה, רצון להשמיד/לפרק את המדינה ולא מכיר במדינה שילך לי קיבינימאט מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- זה בדיוק העניין- שאותם מתפרעים שמוכנים לפגוע פיסית בשוטרים כדי שלא יונף דגל המדינה בקרבת הישוב שלהם לא זכאים להיות אזרחים ויש לשקול מחדש את האזרחות שלהם (וכנראה למנוע אותה).

יש הבדל עצום בין מתפרעים לשאר האנשים שהפגינו נגד הצעדה.

אותם מתפרעים צריכים להישפט על פי חוק. רק שם לב שהפשע שנעשה הוא לא אי-נאמנות למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד ההפגנה מאחר ואין בה שום תועלת רק פרובוקציות

גם נטורי קרתא לא מניפים דגלי

נניח שמחר יבואו חסידי גור ויציפו את הרחובות שלנו בשירים וריקודים.

אנחנו לא הקהל שלהם וחוץ מפרובוקציות לא יצא מזה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שעל המדינה להגן על עצמה בשם הדמוקרטיה למען שמירה על האופי היהודי הדמוקרטי שלה.

כל מי שמתכחש או מנסה לשנות את אופיה של המדינה בעצם מאיים על קיומה, ואין לו את הזכות להיות אזרח.

באם זה מוצא חן בעינייך או לא.

מדינה יהודית דמוקרטית.

אותם מתפרעים צריכים להישפט על פי חוק. רק שם לב שהפשע שנעשה הוא לא אי-נאמנות למדינה.

קראת את הדיווח משם?

זריקת אבנים ונעליים מהגגות, כ20 פצועים,

אני הייתי יורה גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נצא מנקודת הנחה שהטקסט שהבאת כדוגמא שגוי מיסודו.

בכל מדינה כל ילד לא משנה מאיזה מוצא בתחילת כל יום נשבע אמונים לדגל

מקבלים אזרחות (מהגרים) רק לאחר תקופה מסויימת+מבחן/נים

לגבי סעיף 2 על אזרח מוטלות חובות, בישראל לדוגמא, שירות צבאי, מיסים וסתם כל מיני שטויות כמו למשל לא לתמוך באוייב בזמן מלחמה.

לגביי, בנאדם שאומר אני פלשתינאי. סוף פסוק. הוא פלשתינאי, הוא לא מזדהה עם ובשום דרך של כפיה אסור להשאיר אותו בישראל.

מישהו ששורף את דגל המדינה, תומך באוייבי המדינה בזמן לחימה ומצהיר בגלוי על חוסר נאמנות למדינה, רצון להשמיד/לפרק את המדינה ולא מכיר במדינה שילך לי קיבינימאט מהמדינה.

שכחת "קורא לרצח קבוצת הרוב בעם, בזמן מלחמה"... (לא מוצא עכשו את הכתבה על ההפגנה בת"א עם הקריאות "מוות ליהודים"...)

טוב זה חסר טעם מענות לך אם אתה לא קולט ששאיפה והסתה לגרימת פגיעה פיסית באנשים שמניפים את דגל המדינה זה הצהרה על חוסר נאמנות...

אני נגד ההפגנה מאחר ואין בה שום תועלת רק פרובוקציות

גם נטורי קרתא לא מניפים דגלי

נניח שמחר יבואו חסידי גור ויציפו את הרחובות שלנו בשירים וריקודים.

אנחנו לא הקהל שלהם וחוץ מפרובוקציות לא יצא מזה כלום

עוד דוגמא מפגרת ולא קשורה... הם צעדו יחסית בשקט (בלי מגפונים ומערכות 20000 וואט) בחלק החיצוני של העיר. אפילו לא נכנסו פנימה.

למה לא?!@

הדגל מסמל את המדינה!

יותר מזה, על המועצה המקומית שלהם לא מונף דגל אתה מודע לכך!?

מועצה מקומית שמקבלת תקצוב וסבסוד ע"י מדינת ישראל!

והם לא עומדים דום בצפירה של יום הזיכרון לחללי צה"ל (ולא ממניעים דתיים כמו החרדים- שגם נגדם יש לי מה לאמר)- שבלעדיהם הם היו אוכלים ז במקום משכורות ושרותים סוציאלים מהמדינה...

די, פשוט תודה שאתה מצביע לליברמן בפעם הבאה... גם אני תמכתי בעבודה לפני 10~12 שנה עד שיצא לי להכיר ערבים...

אין ספק שעל המדינה להגן על עצמה בשם הדמוקרטיה למען שמירה על האופי היהודי הדמוקרטי שלה.

כל מי שמתכחש או מנסה לשנות את אופיה של המדינה בעצם מאיים על קיומה, ואין לו את הזכות להיות אזרח.

באם זה מוצא חן בעינייך או לא.

מדינה יהודית דמוקרטית.

קראת את הדיווח משם?

זריקת אבנים ונעליים מהגגות, כ20 פצועים,

אני הייתי יורה גומי.

לא יהודית- ציונית...

ואתה יודע כמה עולה כדור גומי?

חבל... אם כבר אתה מוכן לשלם ל"נפגע" ביטוח לאומי- אז שיהייה שווה את זה... lead him up!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא ממש לא...

הנקודה שלי היא נורא פשוטה, לא משנה לי אם ההתנגות הזאת היא אצל יהודי, ערבי או 2 סינים עם כינור גדול, הבנאדם אמור לעדוף מהמדינה הזאת עם בעיטה בתחת למזכרת.

זה שרוב ההתנהגות הזאת מקורה במגזר הערבי זה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אני מסכים לחלוטין.

הגישה של השמאל שאוהב כל הזמן לצעוק "גזענות גזענות!" ולהאשים אנשים עם דעות כמו של ליברמן בפשיזם, מתעלם לחלוטין מהעובדה שהדעות האלה מעולם לא הופנו בכלל כלפי ערבים, או כל מגזר אחר.

כשאני אומר שצריך לבטל אזרחות ולהעיף לכל הרוחות אזרחים שמצהירים בגלוי שהם רוצים בהשמדת המדינה - אני מפנה את זה לכל אדם באשר הוא.

גם אם הוא ימני, גם אם הוא שמאלני, גם אם הוא ערבי, גם אם הוא יהודי וגם אם הוא חרדי. כולם.

לצורך העניין, אני חושב ש-leyaniv הוא גם בוגד וגם לו צריכים לשלול את האזרחות ולהעיף אותו מהמדינה.

והיי - הוא לא ערבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני אין לי בעיה עם צעדה כזאת, יש לי בעיה עם האנשים שצעדו. אותם שמות (מרזל, בן גביר והרשימה עוד ארוכה) שבחרו לצעוד באחד האזורים היותר קיצוניים בארץ לא יכולים לעשות את זה למען שום מטרה מלבד פרובוקציה, בשם הדמוקרטיה כמובן. אותה דמוקרטיה שהם היו מוותרים עליה בקלות למען חוקי התורה, תמיכה ברוצחים, והתנגדות לכל מעשה "דמוקרטי" של השמאל. אני בכלל לא מדבר על העבריינות ה"אישית" שלהם.

אגב, עניין טכני קטן לגבי ה"בלי נאמנות אין אזרחות" - תתמכו בחוק הזה עד מחר, טכנית הוא לא בר ביצוע. אתה לא יכול לשלול מאדם אזרחות (אדם בודד, אני לא מדבר על קבוצה הרבה יותר גדולה, ואתם יודעים טוב מאוד על מה אני מדבר) כל עוד אין לו אזרחות נוספת או מדינה אחרת שמוכנה להעניק לו אזרחות (סביר להניח שרובכם באים לענות שהרשות הפלסטינית תתן להם אזרחות, אבל מצד שני, איזה אינטרס יש לרשות לתת לאותם אנשים אזרחות?). החוק הבין-לאומי לא מתיר את זה, וכשעושים את זה על קבוצה גדולה גם אי אפשר יהיה להעלים עין (אני לא מדבר על סוגיות רבות נוספות, בחלקן טכניות, ובחלקן עקרוניות - למשל, נוסח ההצהרה שכולל התחייבות לשירות בצה"ל, אבל מצד שני רבים מאותם תומכים לא היו מוכנים לשרת ביחידה קרבית עם ערבי, או מצד שני לחייב ערבי לערכים וסמלים ציוניים ויהודים יהיה קצת טיפשי. התחייבות לסמלים ולערכים צריכה להעשות כאשר הסמלים והערכים הם גלובליים, לא קשורים לשום דת או קבוצה אתנית אחרת, ואם הייתם מקשיבים בשיעורי אזרחות, או סתם תבדקו את המצב במדינות שדורשות הבעת נאמנות תגלו את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שלא ישרתו בצה"ל, שיעשו שירות לאומי בבתי החולים בכלל ובחדרי המיון בפרט המוצפים 24/7, בביטוח לאומי, בלשכות תעסוקה, בהוסטלים, במשרד הרישוי, בעיריות במועצות המקומיות, בבתי המשפט ובתחנות המשטרה.

לא חסר מקומות שזוג ידיים יעזרו בהן ואפשר להכניסם במסגרת שירות לאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, אבל זאת לא הפואנטה שלי. הפואנטה היא שאותם תומכים בחוק רוצים שאותם ערבים יתחייבו לשרת בצהל (נוסח ההצהרה, איט, לא אני המצאתי, ועזוב רגע את הצד הפורמלי), אבל מצד שני, לא היו מוכנים שאותם ערבים יהיו לידם בשדה הקרב (מסיבות מוצדקות לפעמים, אבל זה לא משנה את העובדה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...