צעדת הדגלים באום אל פאחם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

לא מסכים, אני תמכתי גם במצעד הגאווה וגם בצעדת הדגלים כי לטעמי שני האירועיים לגיטימיים לחלוטין ואין שום סיבה שלא יתקיימו

לא הבנתי מה זה קשור.

אני דיברתי על אנשים שמתנגדים למצעד הדגלים. אתה תומך בו, אז זה לא תקף לגביך.

זה לא פועל הפוך, ברור שיש אנשים שבעד גם זה וגם זה - קוראים להם אנשים הגיוניים שלא רוצים לכפות את הדעה שלהם בכוח על אף אחד. גם אני איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צעדה פרובוקטיבית אך לגיטימית, מה שמפריע לי הוא הטיעון הדמוקרטי שבו הצועדים משתמשים כדי להצדיק את הפרובוקציה שלהם.

לפני יומיים ברדיו(לא זוכר באיזו תחנה) מישהו אמר למרזל "אתם רוצים לעורר פרובוקציות" ומרזל ענה לו "אנחנו נלמד אתכם מהי דמוקרטיה" - זאת הבעיה שלי איתם, הצביעות. היום שבו מרזל ושאר צרעותיו יתמכו בקיום מצד הגאווה בירושלים יהיה היום שבו תהיה להם זכות מוסרית להשתמש בטיעון הזה, עד אז הם סתם פרובוקטורים וצבועים.[br]פורסם בתאריך: 24.03.2009 בשעה 13:45:40

והמפכ"ל מספר בדיחות: "הוכחנו שאפשר להפגין בכל מקום", ליצן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3691413,00.html

מקום שהפגנה קטנה בו של 100 איש מסתיימת עם 20 פצועים הוא לא מקום שאפשר להפגין בו.

ואיפה לעזאזל העצורים? למה אני לא קורא שעצרו כל זורק אבנים ומכינים לו תיק על תקיפה בנסיבות מחמירות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, כל מי שמתנגד לזה היה מאוד בעד מצעד הגאווה בירושליים לפני לא יותר מידי זמן.

::)

אני בעד קיום מצעד הגאווה בירושליים ונגד מצעד הטרנספר באום אל פאחם. מה הבעיה עם זה?

מצעד אחד מסמל את הרצון לשיפור מעמדה של אוכלוסיית הצועדים באותה העיר, והמצעד השני שולל את זכות הקיום של אוכולוסיה אחרת בעיר אחרת.

שני המצעדים חוקיים, אך חוקי גם להפגין מנגד. להגיד שההפגנה באום אל פאחם מציינת את חירותו של היהודי יותר מאשר את אי-חירותו של הלא-יהודי זאת היתממות, ולכן התנגדות לא אלימה להפגנה הזאת היא לגיטימית ורצויה בעיניי.

ואם כבר משהו מצחיק, אז כמו ש-NuNaTaK מעלי כתב, זה שכל מי שהשתתף במצעד היום סביר להניח שהיה נגד מצעד הגאווה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפגנה מייצגת עניין נורא פשוט, יש לך תעודת זהות כחולה?

אתה מקבל קצבה מבטוח לאומי על זה שאין לך תלוש (להבדיל מלא עובד)?

אתה מקבל קצבה עבור 12 ילדים?

אתה נהנה מביטוח בריאות?

אתה בנית את ביתך (עם רישיון/בלי רישיון, עם ארנונה/בלי ארנונה) על אדמת ישראל?

תיהיה נאמן למדינה!

לא מתאים לך אל תגור פה.

(ולא, זה לא דתי, זה לא מגזרי, זה לא גזעני. זה מכוון כלפי יהודים, ערבים, דרוזים, בדואים, צ'רקסים, אוונגליסטי, אתאיסטים, מזוכיסטים וסדיסטים כאחד)

נורא פשוט.

אתה לא יכול להנות מההטבות שהמדינה נותנת לך מצד אחד ומצד שני להכפיש, לקלל, ולבגוד במדינה.

אתה רוצה אזרחות? תראה נאמנות, וזה ממש מעניין לי תביצה אם אתה מעררה או מת"א נכד ללוחמת בפרטיזנים.

לא תראה נאמנות סע לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמצעד השני שולל את זכות הקיום של אוכולוסיה אחרת בעיר אחרת.

מה?!

than this מפגר can you get any more ?

לא ידעתי שצעידה עם דגל מדינה, בשטח אותה מדינה, שולל זכות קיום של אוכלוסיה שחיה באותה מדינה...

אתה שומע בכלל את השטויות שאתה פולט מהפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה צודק, כי אותם מרזולים ובן גבירים שהפגינו מזה נאמנים למדינה, צדיקים שכמותם...

הרבה יותר נאמנות מאשר ראאד סלאחים, טהורים נאמנים וחפים.

עם כל הכבוד, ועם זה שאני לא מסכים עם הדעות והשיטות של מרזל אני מבין ומכבד אותו ואת ליברמן.

הם לא מזיינים בשכל, הם אומרים בגלוי את מה שהם חותרים אליו.

וכן עם זה שאני שמאלני נשבר לי הזין ממה שהולך במדינה הזאת!

למה כל ההשתמטות המזדיינת הזאת?!

למה אזרחי מדינת מפחדים להגיע לחלקים מסויימים של הארץ?!

למה אני בתור נכה צהל שנפצע במלחמה אחת וחזר בתור מתנדב למלחמה אחרת ובחור מהמגזר הערבי מנסים להתקבל לאותו מקום לימודים כאשר הנתונים שלי גבוהים יותר הוא מתקבל ואני לא? למה אני רואה ערבי בא לשוטר, מקלל אותו דוחף אותו, יורק לכיוונו והשוטר מפחד להגיב?

למה אני צריך לחשוב פעמיים איפה אני מחנה את הרכב שלי כשאני מגיע לדרום?

למה לעזאזל שכחנו שאנחנו פאקינג י ש ר א ל?! למה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שלא לוקחים ברצינות את האתגר שלי- אז אני אפתור את החידה בעצמי :)

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-3c796749c253021004.htm

OK, אחרי שהעליון התחיל לפתח משהו שדומה לעמוד שידרה, ואישר את הצעדה, הגיע הזמן לתגובה של הערבים.

פרס למוצא מה לא בסדר בציטוטים הבאים:

1. "את עצרת הימין המתוכננת לשעה 10:00 בבוקר יאבטחו לא פחות מ-2,500 שוטרים. בעצרת צפויים לצעוד 100 פעילים בלבד - 25 שוטרים על כל צועד."

2. ""אני מקווה שהדברים לא יזלגו לכדי עימות קשה ואלים בין הצדדים", אמר חמדאן. יו"ר סיעת בל"ד, ח"כ ג'אמל זחאלקה, הזהיר מפני אפשרות בה ישתמשו פעילי הימין בנשק חי ויירו לעבר אזרחים."

3. "באום אל-פחם מתכננים להשבית מחר את העיר כמחאה על החלטת המשטרה. בתי הספר יהיו סגורים, כמו גם החנויות ובתי העסק במקום. תנועת "שלום עכשיו" הודיעה כי בכוונתה להצטרף אל תושבי המקום ולמחות נגד הצעדה. גם פעילי מרצ מתכוונים להפגין נגד הצועדים."

ורק כדי להבהיר את כל הסיפור-

1. צעדה עם דגלי מדינה, בשטח המדינה דורשת של 25 שוטרים על כל צועד!? WTF?? זה נראה לכם תקין שכזה כוח משטרתי נדרש כדי לאבטח כמה דגלים בשטח המדינה?

2. כן... נכון.... צועדים שמאובטחים ע"י המשטרה מרגע העלייה שלהם לאוטובוסים, ישאו איתם רק כדי להגיע לשם ולירות בערבים... טוב שהמנהיגים הערבים מכינים את הציבור שלהם להתגונן מכזה תרחיש... העיקר שהם רוצים שלום ונגד אלימות... לפי דעתי צריך לעצור את החלאות האלה באשמת הסתה!

3. מישהו אמר מר"צ תנועה ציונית? ::) צעד הבא- אסור לשיר את ההימנון ולנשים אסור לצאת לרחוב בלי ברקה :yelclap:

והפרס שלי לעצמי- :xyxthumbs:

ההפגנה מייצגת עניין נורא פשוט, יש לך תעודת זהות כחולה?

אתה מקבל קצבה מבטוח לאומי על זה שאין לך תלוש (להבדיל מלא עובד)?

אתה מקבל קצבה עבור 12 ילדים?

אתה נהנה מביטוח בריאות?

אתה בנית את ביתך (עם רישיון/בלי רישיון, עם ארנונה/בלי ארנונה) על אדמת ישראל?

תיהיה נאמן למדינה!

לא מתאים לך אל תגור פה.

(ולא, זה לא דתי, זה לא מגזרי, זה לא גזעני. זה מכוון כלפי יהודים, ערבים, דרוזים, בדואים, צ'רקסים, אוונגליסטי, אתאיסטים, מזוכיסטים וסדיסטים כאחד)

נורא פשוט.

אתה לא יכול להנות מההטבות שהמדינה נותנת לך מצד אחד ומצד שני להכפיש, לקלל, ולבגוד במדינה.

אתה רוצה אזרחות? תראה נאמנות, וזה ממש מעניין לי תביצה אם אתה מעררה או מת"א נכד ללוחמת בפרטיזנים.

לא תראה נאמנות סע לשלום.

לא כתבת איפשהו שאתה שמאלני?

כי זה בדיוק מה שליברמן אומר ::)

הצעדה הזו היא פרובוקציה- לא פרובוקציה נגד ציבור הערבי כדי להתעמת, אלא פרובוקציה לציבור היהודי שיתעורר.

חוץ מזה שהצועדים הכריזו שהם יגיעו לשם לשעה, הם לא אמרו או עשו שום דבר. הערבים, לעומת זאת, התארגנו במשך שבועות כדי למנוע קיום צו בית משפט וכדי לפגוע בצועדים ובשוטרים, ואז מתלוננים על זה שהשוטרים השתמשו בכוח מופרז... חבל באמת שלא הסתערו עליהם כמה עשרות שוטרים עם סוסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה אזרחות? תראה נאמנות

אתה רוצה נאמנות? תן אזרחות

מה?!

than this מפגר can you can any more ?

Yes, we can!

רק עצה קטנה, אם אתה כותב משהו באנגלית, תעבוד על ההגיה שלך, שלא תצא אתה....

לא ידעתי שצעידה עם דגל מדינה, בשטח אותה מדינה, שולל זכות קיום של אוכלוסיה שחיה באותה מדינה...

אתה שומע בכלל את השטויות שאתה פולט מהפה?

אתה מתעלם בתמימותך מפרט מאד לא שולי, הצועדים הם אנשים הימין הקיצוני והגזעני ולא סתם אנשים ללא שיוך פוליטי עם דגלי .

תאר לעצמך קבוצה של אנטישמים ניאו-נאצים אמריקאים מובהקים (שחלקם גם ישבו בכלא בגלל פעילות גזענית נגד יהודים) מארגנים צעדה בשכונה יהודית, רק עם דגלי ארה"ב וצעקות "אנחנו נבוא לפה הרבה כי זה שלנו", האם מטרת הצעדה היא לא שלילת זכות הקיום של היהודים באותה שכונה? או שהפגנה כזאת היא לגיטימית לחלוטין בכלל כי הם בסך הכל צעדו עם דגל המדינה שלהם בשטח המדינה שלהם....

אז לסיכום:: כן, כשאנשי ימין גזעניים מובהקים צועדים עם גדלי המדינה בשטח המדינה בעיר בה חיים בני מיעוט אחר, הצעדה באה לסמל את אי-זכותם של בני המיעוט לגור באותה עיר. חד וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני שמאלני, כן אני חושב שליברמן קיצוני מדי ומסוכן אבל אני מאד מסכים איתו לגבי נושא הנאמנות, בשינוי מאד קטן, אני דורש נאמנות מ כ ו ל ם.

וכן בתור שמאלני אני חושב שחד"ש בל"ד ודומותיהן צריכות להיות מחוץ לחוק.

אתם מבלבלים הרבה מאד פעמים בין שמאלנים לבין אידיוטים יפי נפש.[br]פורסם בתאריך: 24.03.2009 בשעה 14:37:50

בכל מדינה בעולם נאמנות הוא תנאי לאזרחות. לא ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי כל פעם מחדש שאתה לא פלשתינאי מעזה.

מצד שני, אתה כלכך מכוער ופתטי שאני יכול להבין איך הגעת למצב כזה של מחלת נפש ושינאה עצמית עמוקה כלכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני שמאלני, כן אני חושב שליברמן קיצוני מדי ומסוכן אבל אני מאד מסכים איתו לגבי נושא הנאמנות, בשינוי מאד קטן, אני דורש נאמנות מ כ ו ל ם.

וכן בתור שמאלני אני חושב שחד"ש בל"ד ודומותיהן צריכות להיות מחוץ לחוק.

אתם מבלבלים הרבה מאד פעמים בין שמאלנים לבין אידיוטים יפי נפש.[br]פורסם בתאריך: 24.03.2009 בשעה 14:37:50

גם ליברמן דורש נאמנות מכולם ולא רק הערבים ::)

מדהים אותי כל פעם מחדש שאתה לא פלשתינאי מעזה.

מצד שני, אתה כלכך מכוער ופתטי שאני יכול להבין איך הגעת למצב כזה של מחלת נפש ושינאה עצמית עמוקה כלכך.

:lol:

:silly:

Yes, we can!

רק עצה קטנה, אם אתה כותב משהו באנגלית, תעבוד על ההגיה שלך, שלא תצא אתה....

אתה מתעלם בתמימותך מפרט מאד לא שולי, הצועדים הם אנשים הימין הקיצוני והגזעני ולא סתם אנשים ללא שיוך פוליטי עם דגלי .

תאר לעצמך קבוצה של אנטישמים ניאו-נאצים אמריקאים מובהקים (שחלקם גם ישבו בכלא בגלל פעילות גזענית נגד יהודים) מארגנים צעדה בשכונה יהודית, רק עם דגלי ארה"ב וצעקות "אנחנו נבוא לפה הרבה כי זה שלנו", האם מטרת הצעדה היא לא שלילת זכות הקיום של היהודים באותה שכונה? או שהפגנה כזאת היא לגיטימית לחלוטין בכלל כי הם בסך הכל צעדו עם דגל המדינה שלהם בשטח המדינה שלהם....

אז לסיכום:: כן, כשאנשי ימין גזעניים מובהקים צועדים עם גדלי המדינה בשטח המדינה בעיר בה חיים בני מיעוט אחר, הצעדה באה לסמל את אי-זכותם של בני המיעוט לגור באותה עיר. חד וחלק.

כל עוד הניאונאצים לא עוברים על החוק (ע"י קריאות הסתה, לדוגמא) אין בעיה שיצעדו.

חוץ מזה, שחצי מההרשאות של הצועדים לא היו עוברות אם בית המשפט הייה קצת פחות שמאלני... ואם הן כן היו עוברות, אז ה"מנהיגים" והח"כ של הערבים היו בכלא ביחד איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה שאמרת לא שולל את מה שאמרתי מבחינה לוגית.

2. הבדל קטן: נאמנות יכולה להיות תנאי הכרחי לאזרחות רק למי שעדיין לא אזרח.

שום משטר או מדינה, גם הצודקים והראויים ביותר, אינם מחייבים נאמנות: הם אולי עשויים לעודד נאמנות או לתת לה צידוקים, אבל אינם יכולים לחייב זאת. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר במדינה השוללת למעשה (גם אם לא להלכה) את הזכאות לאזרחות מלאה מ"אזרחיה" הרשומים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- זה בדיוק העניין- שאותם מתפרעים שמוכנים לפגוע פיסית בשוטרים כדי שלא יונף דגל המדינה בקרבת הישוב שלהם לא זכאים להיות אזרחים ויש לשקול מחדש את האזרחות שלהם (וכנראה למנוע אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...