צעדת הדגלים באום אל פאחם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת הדגלים באום אל פאחם

IG

Recommended Posts

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-3c796749c253021004.htm

OK, אחרי שהעליון התחיל לפתח משהו שדומה לעמוד שידרה, ואישר את הצעדה, הגיע הזמן לתגובה של הערבים.

פרס למוצא מה לא בסדר בציטוטים הבאים:

1. "את עצרת הימין המתוכננת לשעה 10:00 בבוקר יאבטחו לא פחות מ-2,500 שוטרים. בעצרת צפויים לצעוד 100 פעילים בלבד - 25 שוטרים על כל צועד."

2. ""אני מקווה שהדברים לא יזלגו לכדי עימות קשה ואלים בין הצדדים", אמר חמדאן. יו"ר סיעת בל"ד, ח"כ ג'אמל זחאלקה, הזהיר מפני אפשרות בה ישתמשו פעילי הימין בנשק חי ויירו לעבר אזרחים."

3. "באום אל-פחם מתכננים להשבית מחר את העיר כמחאה על החלטת המשטרה. בתי הספר יהיו סגורים, כמו גם החנויות ובתי העסק במקום. תנועת "שלום עכשיו" הודיעה כי בכוונתה להצטרף אל תושבי המקום ולמחות נגד הצעדה. גם פעילי מרצ מתכוונים להפגין נגד הצועדים."

ורק כדי להבהיר את כל הסיפור-

ביום חמישי אישרה המשטרה לפעילי הימין הקיצוני, בראשות ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר, לקיים את הצעדה בפאתי העיר כשהם נושאים דגלי ישראל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוצפנים!! איך הם מעזים לצעוד בשטח ישראלי למהדרין עם דגלי ישראל?!

איך הם מעזים להפריע לתושבי אום אל פאחם התורמים למדינה, שמשלמים כ"כ הרבה מיסים וארנונה, מתגייסים לצבא/שירות לאומי, ומביעים תמיכה בישראל בכל דרך אפשרית?

תוחרם הצעדה לאלתר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפנים!! איך הם מעזים לצעוד בשטח ישראלי למהדרין עם דגלי ישראל?!

איך הם מעזים להפריע לתושבי אום אל פאחם התורמים למדינה, שמשלמים כ"כ הרבה מיסים וארנונה, מתגייסים לצבא/שירות לאומי, ומביעים תמיכה בישראל בכל דרך אפשרית?

תוחרם הצעדה לאלתר!

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. "באום אל-פחם מתכננים להשבית מחר את העיר כמחאה על החלטת המשטרה. בתי הספר יהיו סגורים, כמו גם החנויות ובתי העסק במקום. תנועת "שלום עכשיו" הודיעה כי בכוונתה להצטרף אל תושבי המקום ולמחות נגד הצעדה. גם פעילי מרצ מתכוונים להפגין נגד הצועדים."

יווו כמה טיפשים אנשים יכולים להיות כמה?

זה ממש מרתיח אותי :pissed:

אם הייתה לי דרך להגיע לשם הייתי הולך לצעוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאפילו להכי ימניים מביניינו ברור כי אין לצעדה כל מטרה מלבד ליצור פרובוקציה ובכל זאת, זאת זכותם הלגיטימית. אבל אל תטעו את עצמכם אין פה שום מטרה נעלה. מה שפעילי הימין עושים זה בערך כמו לעשות דונאטס תוך כדי אכילת דונאטס ביום כיפור במאה שערים, לגיטימי אבל מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאפילו להכי ימניים מביניינו ברור כי אין לצעדה כל מטרה מלבד ליצור פרובוקציה ובכל זאת, זאת זכותם הלגיטימית. אבל אל תטעו את עצמכם אין פה שום מטרה נעלה. מה שפעילי הימין עושים זה בערך כמו לעשות דונאטס תוך כדי אכילת דונאטס ביום כיפור במאה שערים, לגיטימי אבל מסריח.

סליחה?!

צעדה עם דגלי , בשטח מדינת זה לעשות דווקא לאנשים שזה נוגד את האמונה שלהם?! איזו מין אמונה זו? שישראל לא צריכה להיות קיימת? וואלה, אז אני מקווה שכל אלה שזו האמונה שלהם וחיים במדינה, ומנצלים את כל מה שהיא נותנת יקבלו כדור בראש.

אולי זה שהם פעילי ימין קיצוניים זו פרובוקציה- אבל עדין זו זכותם להיות שם. ובניגוד לאכילת דונאטס במאה שערים ביום כיפור, הערבים לא רוצים את הצעדה הזו אף פעם ולא רק ביום ספציפי עם משמעות כלהי. לכן גם זה לא בדיוק פרובוקציה לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה רואה את זה כפרובוקציה בלבד, וגם אם מר ברוך מרזל עושה את זה לשם הפרובוקציה בלבד, יש הרבה (כולל אותי) שרואים את זה כצעד חיובי מאוד בהכרה בזכות הימין להפגין ולהרעיש בדיוק כמו זכותם של השמאלנים ופעילי ה"שלום".

יפה מאוד שיש לנו את הלגיטימציה של בג"ץ שהיה די חד צדדי בשנים האחרונות עקב זלזולו בערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, כל מי שמתנגד לזה היה מאוד בעד מצעד הגאווה בירושליים לפני לא יותר מידי זמן.

::)

לא מסכים, אני תמכתי גם במצעד הגאווה וגם בצעדת הדגלים כי לטעמי שני האירועיים לגיטימיים לחלוטין ואין שום סיבה שלא יתקיימו

(פור דה רקורד, אני שמאלני וסטרייט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...