קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

התנדבתי לבדוק בסקאי פיסי. לא סגרתי איתם על דגם מסוים, אבל הם אמרו שאם יירכשו 20 יחידות, תינתן הנחה של 2%. מה שלא מאוד אטרקטיבי. הם אמרו שאם אני אתן להם דגמים מדויקים וכמות מדויקת, הם יבדקו את זה יותר לעומק. ככה שאני חושב שכדאי שכל אחד ירשום בדיוק באיזה דגם הוא מעוניין. גם פנימיים וגם חיצוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאוד לא רציני שאתם פונים לחנויות ולא ליבואנים

באם רוצים מחיר טוב לכמות רק יבואן

דיברתי עם טק דטא, יבואנים של WD והם אמרו שהם לא מוכרים לאנשים פרטיים. רק לחנויות/דילרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנדבתי לבדוק בסקאי פיסי. לא סגרתי איתם על דגם מסוים, אבל הם אמרו שאם יירכשו 20 יחידות, תינתן הנחה של 2%. מה שלא מאוד אטרקטיבי. הם אמרו שאם אני אתן להם דגמים מדויקים וכמות מדויקת, הם יבדקו את זה יותר לעומק. ככה שאני חושב שכדאי שכל אחד ירשום בדיוק באיזה דגם הוא מעוניין. גם פנימיים וגם חיצוניים

2% זה כבר ההנחת המזומן בפנדה, במידה ונקבל אותה גם על המוצרים האלה.

מאוד לא רציני שאתם פונים לחנויות ולא ליבואנים

באם רוצים מחיר טוב לכמות רק יבואן

הבעיה בלפנות ישירות ליבואן היא שעל מנת לקבל מחיר טוב נצטרך להתחייב לכמות, במקביל מדובר על 3 יבואנים שונים, רובם לא עובדים עם לקוחות פרטיים, והדבר האחרון הוא מימוש האחריות, מימוש אחריות מול יבואן מוגבל יותר ובעייתי יותר ממימוש אחריות מול חנות.

בכל מקרה הוספתי את הלינק של נועה ועוד קצת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בלפנות ישירות ליבואן היא שעל מנת לקבל מחיר טוב נצטרך להתחייב לכמות, במקביל מדובר על 3 יבואנים שונים, רובם לא עובדים עם לקוחות פרטיים, והדבר האחרון הוא מימוש האחריות, מימוש אחריות מול יבואן מוגבל יותר ובעייתי יותר ממימוש אחריות מול חנות.

זאת הבעיה שצריך לפתור איך מגיעים ליבואן עם 20 שמות

ומתחייבים לכמות

כי בלי יבואן רציני והתחייבות לכמות

כל 7 העמודים לא שווים כלום

מה שאני מציע לפנות ליבואן ולומר לו יש 20 אנשים שרוצים 1.5 TB

מה המחיר שנקבל על 20 יחידות ?

ואז מגיעים לכאן עם מחיר ורואים באם כל הרעיון שווה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מעוניין לקנות 1TB...

צריך לשאול פה אנשים אם הם יקנו כל HD של טרה כל עוד הם בהנחה יותר משמעותית או שהם יוותרו משום שהם מתעקשים על דגם מסויים.

אח"כ אפשר לפנות ליבואן ולבקש מחיר על 20/30/50 יחידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה קשור בידיוק?

(נניח בצד את העובדה ש-1TB חיצוני בממשק 2.0 במחיר 600 שקלים זה מאוד לא אטרקטיבי)

למה לקפוץ סתם ? זה המחיר הכי נמוך בזאפ לדגם הזה ...

דיסקים בנפח כזה שעולים פחות יש לסיגייט שעולה סביב ה520 וMAXTOR

ובסדרות החיצוניות לא הייתי לוקח אף אחד מהם, ככה שהWD EE דיי משתלם ב590 שקל.

מה עוד שזה מגיע מטק דאטא - ייבוא רשמי , חלק גדול מהדיסקים מגיעים בייבוא אפור ולא ממשווק רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...