קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחיר מעולה, זה כבר עושה אותו עדיף מה-HD103UJ.

ולמה לעזאזל קנית כונן 7200.11? אם אתה מדבר על 1TB, אז יש את ה-HD103UJ כחלופה ל-ST31000333AS.

אם דיברת על 1.5TB- אז תתעלם ממה שאמרתי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

ido-nava

לאחסון ההבדל אינו משמעותי גם ככה וכרגע אין ביקורות רציניות על ה-ST31000528AS, אבל מבחינת ביצועים ברור שהוא טוב יותר. הוא אמור להיות גם שקט יותר וקשה לי להאמין שלא, אבל אני לא אקבע זאת עד שתהיה ביקורת טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן,

דנדן, קודם כל סחתיין על עוד מכירה מבורכת!!

ראיתי שהכוננים שבמכירה פנימיים כולם, ואני מתעניין דווקא בחיצוני..האם פספסתי משהו...?

במידה ובאמת אין חיצוניים, מה הדעה על "מגירות לכוננים"?

אני מתכנן לחבר את הוכנן לנייד דרך מגירה כזו ב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין הצעות לחיצוניים, ודי שמתי בצד את הקנייה הזאת עד שאקבל כמה מיילים בחזרה, מי שרוצה לעזור ולפנות לחנויות מוזמן תמיד.

בנוגע למגירות לכוננים, אתה מתכוון למארזים חיצוניים לכוננים קשיחים? כי יש דבר שנקרא מגירות לכוננים, זה נועד לשליפה מהירה יותר מהמחשב.

באופן עקרוני, אני ממליץ על מארז חיצוני, וגם היו לא מעט דיונים על זה בפורום, בסופו של דבר אתה בוחר את החיבורים שאתה רוצה, ואחריות יש לך על כל רכיב בנפרד, ומתי שתרצה תמיד תוכל לחבר את הHD עצמו בתוך המחשב.

לעומת זאת ברגע שזה מגיע בסט, העלות קצת יותר נמוכה, האיכות לפעמים קצת יותר גבוהה, העלות תלויה מאוד בסוג החיבורים שתרצה, והאחריות מגיעה על כל הסט, אם תפתח אותו ברוב המקרים תאבד את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לבחינת אפשרות לקנייה מרוכזת גם לכונני 2.5" לניידים??

בין אם sata ובין אם ide

אני אישית מחפש sata למגירת כוננן שני ל-T42

אשמח אם זה יתאפשר

בתודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לבחינת אפשרות לקנייה מרוכזת גם לכונני 2.5" לניידים??

בין אם sata ובין אם ide

אני אישית מחפש sata למגירת כוננן שני ל-T42

אשמח אם זה יתאפשר

בתודה

אני יכול לנסות לבדוק, במהלך העצמאות אני אשלח מיילים.

אבל כפי שאמרתי בעבר, אחוז הרווחים של החנויות על הוא נורא קטן, אז גם אם תהיה הנחה היא לא תהיה משמעותית במיוחד, ולכן חנויות שמיבאות לעצמן יוכלו לתת מחיר אטרקטיבי גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...